نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: کم حرفی با همسر

1652
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9857
    تشکـر
    5
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

Question کم حرفی با همسر

سلام من وقتی کنار شوهرمم یا به هم زنگ میزنیم حرفی برا گفتن ندارم یا میترسم یه چیزی بگم ک بهش بربخوره.ولی شوهرم احساس میکنم از کم حرفی من خوشش نمیادو دوس داره باهاش بحرفم باید چیکا کنم؟!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11276
    تشکـر
    28
    تشکر شده 66 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : کم حرفی با همسر

حرف خوبه اما نه زیاد . بعضی اوقات طبیعی هسات حرف براتون نیاد که بزنید . اما سعی کنید باهاش حرف بزنید . تا دلگرم باشه بهتون

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme jooooni نمایش پست ها
    سلام من وقتی کنار شوهرمم یا به هم زنگ میزنیم حرفی برا گفتن ندارم یا میترسم یه چیزی بگم ک بهش بربخوره.ولی شوهرم احساس میکنم از کم حرفی من خوشش نمیادو دوس داره باهاش بحرفم باید چیکا کنم؟!
    خب در این مورد از نوشتن کمک بگیرید تا بتونید احساسات خودتون رو از این طریق بروز بدید

میتونید براش نامه بنویسید تا ایشون در مورد علاقه و عشق شما اطمینان حاصل کنه

و در مورد کم حرفی خودتون توضیح بدید تا بتونید با مراجعه حضوری به مشاوری مجرب و متعهد این مشکل رو حل کنید
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=fateme jooooni;63886]سلام من وقتی کنار شوهرمم یا به هم زنگ میزنیم حرفی برا گفتن ندارم یا میترسم یه چیزی بگم ک بهش بربخوره.ولی شوهرم احساس میکنم از
    ویرایش توسط ali502902700 : 02-15-2015 در ساعت 02:26 PM

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme jooooni نمایش پست ها

اگه تازه ازدواج کردین ؛ نیازی به اینکه خودتونو بهش اثبات کنید نیست و زمان حلال مشکلات خواهد بود و اضطراب نداشته باشید ؛ همونقدر که شما نیاز دارین خودتونو به همسرتون اثبات کنید اون هم همینطوره وتازه شما خانومید وباید مثلا" ناز کنید و آقا به طرفتون بیاد وچیزی برای صحبت پیدا کنه و اگه خیلی وقته اردواج کردی ؛ پس این موضوع خود بخود بین شما حل شده ونیاز به تغییر آنی نیست وکم کم میتونید دنبال سوژه هایی باشید و محک بزنید .
    در زندگی زناشوئی طرفین باید کاری کنند تا هردو خوششون بیاد ؛
    اینکه اعتماد به نفس ندارین ناشی از اینه که اونو از خودتو برتر و بالاتر میدونید ؛ هرچی بوده وهست الان همسر شماست ونیمی از برتری سابقش متعلق به شماست و در صورت تلاش بی مورد شما حس برتری مرد تشدید میشه و دیر نیست که به شما سرکوفت بزنه
    در یک کلام بی تفاوت باشید و از مزیتهای زنانتون حد اکثر استفاده رو ببرین تا اون به سمت شما بیاد واینکه حرف میزنه یا سکوت رو انتخاب میکنه به عهده اون باشه .
    در پناه حق باشی

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    تشکر شده 178 بار در 112 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزدلم قربون صدقه اش برو.براش نازکن. مردان از ناز کردن زناشون خوششون میاد. احساستو صاف و ساده ابراز کن. شوخی کن. بگو بخند. اگه میتونی حرفای ************ی هم بهش بزن.مردان از این گونه زنان خوششان می آید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد