نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: گذشته شوهرم

1402
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29572
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

گذشته شوهرم

با سلام
    من سه ماهه عقد کردم و توو این سه ماه فهمیدم همسرم قبلا یه نفرو دوس داشته. تووی رابطه ی دو نفرمون هیچی واسم کم نمیذاره اما گاهی میبینم که توو یه سایت، به یاد اون خانوم پستای عاشقونه میذاره. دلیلش رو که پرسیدم گفتن که خیلی دوستش داشتم و الان هم هر وقت دلم واسش تنگ میشه پست گذاشتن به یاد اون حالمو بهتر میکنه. یه بار گف اون میاد چک میکنه ولی یه دفعه گف اینا رو نمیخونه. مشکلم با همسرم دروغای اینجوری هم هست. من واقعا کسی نیستم که چپ و راست بهش گیر بدم ولی نمیدونم چرا هر از چند گاهی بدون هیچ دلیلی بهم دروغ میگه.
    واقعا از اینکه واسه اون خانوم پست میذاره حس بدی بهم دس میده و اینو بهش گفتم. بهم گف آیدیمو میدم به یکی از دوستام. ولی بعد یه مدت رفتم چک کردم دیدم تمام این مدت تقریبا هر هفته دوباره پست گذاشته. واقعا نمیدونم چیکار کنم. نمیدونم باید بهش فرصت بدم که بتونه با رابطه ی قبلیش کنار بیاد یا.. خواهش می کنم کمکم کنید.
    در مورد رابطه ی قبلیشون هم اونطور که من فهمیدم هشت سال قرار بوده با هم ازدواج کنن ولی بخاطر مخالفت خونواده ها نتونستن. الان هم یه سالی میشه رابطشون تموم شده. اما من نمیدونم چجوری باید با این رفتار همسرم کنار بیام. گاهی فک می کنم باید بهشون فرصت بدم تا بتونن کم کم با اون قضیه کنار بیان. ممنون میشم جوابو بدید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31146
    تشکـر
    595
    تشکر شده 552 بار در 347 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : گذشته

نقل قول نوشته اصلی توسط 9821 نمایش پست ها
    درود بر شما
    خیلی از همسرا مثل شما نیستن
    خوبه که بهش گفتید
    بهش بگید این کارش درست نیست و ازش بخواید که تمومش کنه
    و خودتون هم سعی کنید زمانش رو با خودتون پر کنید
    مثلا اگر ساعتای مشخصی این کارو انجام میده، همونو یه جوری با خودتون پرش کنید
    مثلا اگر شبا ساعت خاصی این کارو می کنه، همون ساعت بگید بریم بیرون با هم یا یه کار دونفره انجام بدید که از با شما بودن لذت ببره.

رفتارش فابل تایید نیست، اما به خاطر مدت زمان طولانی که اون احساس در وجودشون بوده، به هر حال زمانبر هست از یاد بردنش.
    شما هم سعی کنید خودتونو تو دلش بیش از این جا کنید و زیاد چکش نکنید.
    سعی کنید بیش از پیش از شما بودن لذت ببره.
    ۶
    واقعا جواب کامل و خوبی بود.

3. کاربران زیر از Miss tarsa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31146
    تشکـر
    595
    تشکر شده 552 بار در 347 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : گذشته

کارایی ک یه مرد رو میتونه ب خودش جذب کنه انجام بدید(در همین موردی ک گفتن خودتونو بیشتر تو دلش جاکنید).قانعش کنید ک زندگیشو داره باشماقسمت میکنه ن با کس دیگه.و بنظرم مطمئن بشید که واقعا شما رو میخواد وسط راه بخطر گذشته ولتون نکنه.

5. کاربران زیر از Miss tarsa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : گذشته شوهرم

چرا هنگامی که همسرتان با زن دیگری صحبت می کند ناراحت می شوید؟
    این موضوع تنها بیانگر این است که شما به خودتان شک دارید ، اگر همسر کاملی برای همسرتان بوده اید دیگر نگرانی وجود ندارد جز در موارد نادری که آقایان تمایل به چند همسری دارند در غیر این صورت زمانی که مردی عشق ، محبت و رابطه زیبایی را تنها در وجود همسر خود می یابد ، هرگز به دنبال زن دیگری نمی رود .
    شک شما به همسرتان بی مورد است ، تنها او را آزار می دهید و این تفکر را به او القا می کنید که شما به او و رفتارهایش بی اعتنماد هستید به همین دلیل روابط آتی تان سست می شود .

این حس از کجا نشات می گیرد؟
    شکاک بودن ، حسی است که در نهاد تمام آقایان و خانم ها وجود دارد اما در بعضی شدت بیشتری دارد بخصوص خانم ها .
    شکاک بودن ، نتیجه ی حسی است که در اعماق وجود شما ریشه کرده است . این حس ناشی از کمبود اعتماد به نفس شماست .

زیرا این احساس زمانی آغاز می شود که شما خودتان را کوچک و حقیر فرض کنید . این احساس در مواردی کاملا طبیعی و قابل قبول است اما زمانی که افراط در آن صورت گیرد دیگر قابل تحمل نخواهد بود. خانم هایی که به همسرشان مشکوک هستند ، مدام به دنبال یک سوژه یا رفتار غیر عادی در شیوه ی گفتار یا کردار همسرشان هستند و این رفتار را همان گونه که خودشان دوست دارند تعبیر می کنند و به مقابله با شوهرشان بر می خیزند.

اما چگونه باید از حس شکاک بودن فاصله گرفت؟
    در ابتدا باید از خودتان شروع کنید . تمام حالات ،رفتار یا گفتار همسرتان که شما را به شک می اندازد را یادداشت کنید .

در مرحله ی بعدی : به تمام مواردی که یادداشت کرده اید پاسخ بدهید چرا با فلان رفتار همسرتان شک وجود شما را در بر می گیرد.به چه علت به او مشکوک می شوید؟

در این قسمت به عمق وجود خود بنگرید آیا تمام احساستی که شما را منقلب می کند به دلیل حسادت بیش از حد شما نیست ؟
    آیا شما جزو آن دسته از خانم هایی هستید که دوست دارند شوهرشان تنها محدود به خودشان باشد یعنی با هیچ زن دیگری ارتباط نداشته باشد چون حسود هستند ؟اما تا چه زمانی می توانید شوهرتان را محدود کنید؟
    در ابتدا ممکن است همسرتان برای سخنان شما اهمیت قائل شود اما در دراز مدت از شما دوری می کند و به سادگی به شما دروغ می گوید پس از امروز تغییری اساسی در خود به وجود آورید تا دیرتر نشده است .

این موضوع را با همسرتان در میان بگذارید :
    به همسرتان بگویید که با این رفتار یا گفتارت ، من ناراحت می شوم و باعث می شود که به رابطه هایت شک کنم تا شما را در حل مشکل تان یاری دهد . یا اینکه رفتاری که باعث آزرده شدن شما می شود را ترک کند .

اگر با تمام توصیه های گفته شده ، احساس می کنید مشکل شما حل نمی شود یا مشکل تان حاد تر از توصیه های گفته شده می باشد ، به شما پیشنهاد می کنیم به یک روان پزشک مراجعه کنید تا در بهبود رابطه ی زناشویی تان شما را یاری دهد .
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد