صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 63 از 63

موضوع: از بین رفتن میل جنسی بعد از خیانت همسر

7681
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    تشکر شده 170 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : از بین رفتن میل جنسی بعد از خیانت همسر

سلام.خیلی ناراحت شدم براتون دوست عزیز.واقعا نمیدونم چی بگم بهتون.خیلی سخته و تا کسی تجربه نکنه نمیفهمه چی میگید!!!اما چرا 1367 تا سکه!!!!!!!خیلی بالا گرفتی!!! ایشالا مشکلت حل شه.ادم شماها رو میبینه تجربه کسب میکنه.من خودم 29 سالمه.هنوز ازدواج نکردم ما بخام کنم بیشتر از 14 تا مهر نمیکنم.طرفم قبول کرد کرد.نکرد نمیگیرمش.شما الان مهر زنت از دلت پاک شده اما به خاطر مهریه نمیتونی کاری کنی وگرنه خیلی راحت از زندگیت بیرونش میکردی!!!واقعه سخته زنت رو لخت با کس دیگه ببینی.گل پسرهای عزیز موقع ازدواج احساسات رو کنار بگذارید...مهریه کیه داده کی گرفته رو کنار بگذارید...........با منطق جلو برید تا احساس...بیشتر 14 تا هم مهر نکنید.اگر شما خودتون واقعا ادم سالمی باشید ، خانواده عروس باید از خداشونم باشه با شما وصلت کنند. پس همون 14 تا رو هم قبول خواهند کرد.
    ویرایش توسط sam64 : 02-15-2015 در ساعت 07:05 PM

2. 3 کاربران زیر از sam64 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    من شنیدم ی قانون گذاشتن ک اگر مرد از نظر مالی توانایی پرداخت مهریه را نداره فقط110تا سکه اونم به صورت قسط باید پرداخت کنه (البته نمیدونم درسته یا نه)
    اگه شما مطمینید ک همسرتان خیانت کرده با خانواده شان صحبت کنید و بعد هم شکایت کنید تو دادگاه ایشون باید قسم بخورن ک دروغ نگن یا میتونید ی روز صمیمی باخودش حرف بزنید و راجع به اون قضیه بپرسید و صداش را ضبط کنید و بعدش دیگه مهریه بهش تعلق نمیگیره
    بخاطره ترس از مهریه زندگی نکنید وآینده تان را تباه نکنید با ی وکیل مشورت کنید
    حتی اگه همسر شما خیانت هم نکرده باشن ادامه این زندگی بی فایده است چون همیشه بهش شک دارید واین باعث نابودی و فشار عصبی میشه...
    امیدوارم بهترین را انتخاب کنید

4. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8655
    تشکـر
    6
    تشکر شده 32 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    10

بزن بکش طرفو ...

5. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=Barann;64084]بزن بکش طرفو ...

اگه راست راستی بزنه بکشه ؛ از نظر قانون شریک جرم محسوب میشی ؛ پس آهسته و میانه روی OK

6. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12805
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

چ کارهایی براش،انجام دادید واون اینطوری پاسخ داده.پس اگه نمیتونی ببخشیش مدرک بر علیش جمع کن.میدونم که الان چه احساس بدی داری.راستی میونی عکس ها مربوط به بعد ازدواجه؟ممکنه قبلا گرفته باشه

7. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12584
    تشکـر
    737
    تشکر شده 206 بار در 120 پست
    میزان امتیاز
    10

به این راحتیا نمیتونه ازت مهریه بگیره
    اگر معسر باشی که اصلا نمیتونه
    اگرم نه به یکی که اعتماد کامل داری صحبت کن و بعد اموالت رو بنامش بزن و بعد درخواست طلاق کن
    امضای ایشان

8. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12913
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

با وکیل و حقوق دان مجرب صحبت کنید تا راههای قانونی رو به شما پیشنهاد بده و لاغیر.
    ویرایش توسط arvin : 03-02-2015 در ساعت 05:33 PM

9. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11620
    تشکـر
    22
    تشکر شده 34 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    0

خیییییییییییلی متاسفم خیلی ناراحت شدم نمیدونم چی بگم ولی مقصر کار شما هستید برادر چرا گذاشتی از همون اول سوارت بشه چرا همه چیزو براش مهیا کردی چرا ترسی ازت ندیده هرچیزی حدی داره که تو نذاشتی اگه میترسید یا دوست داشت یا یه ذره حیا داشت واز خدا میترسید این کارو نمیکرد زنی که جرات میکنه مرد تو خونه بیاره فردا هرکاری میکنه پس لیاقت نداشته این 4ماه کنارت باشه
    تو این بار رو زرنگ باش عاقلانه تصمیم بگیر هم از دوباره به نام کردن خونه به اسمت هم مدرک جمع کردن برای خیانت جوری که یه ذره همسرت شک نکنه
    شما میتونید فقط از خدا کمک بخوااا خدا هیچ وقت از ادمای پاک بی توجهه نمیمونه
    درضمن بنظرم نمیخواد به همسرت بگی که شما چهار ماه که فهمیدید مطمن باش پیش خودش میگه 4ماه کاری نکرد حالا میخواد چکار کنه

10. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

شما نگران میل جنسی ازدست رفتتون هستید یا خیانت همسرتون؟
    دو مشکل رو در یک عنوان قرار دادید

درمورد همسرتون : خیلی کم پیش میاد که در سال اول ازدواج یکی از طرفین به دیگری خیانت کنه(خیانت در مرحله ی رابطه جنسی ) مگر اینکه این زمینه از قبل وجود داشته باشه..به احتمال زیاد قبل از ازدواج این آشنایی با فرد دیگری بوده که از شما مخفی مانده است.

باید قبول کرد با توجه به عقاید و شرایط زندگی برای خیلی از ما ایرانیها این نوع خیانت قابل بخشش نیست و نمیشه از شخصی با عقاید و طرز فکر شما همچین انتظاری رو داشت

پیشنها میکنم، خیانت را اخر خط این زندگی مشترک بدانید ولی شروع دوباره برای خودتان.. خدارا شاکر باشید که در ابتدای زندگی به این مهم پی بردید چه بسا با فرزند شرایط برای شما سختتر میشد

از انجایی که شرایط طلاق و پرداخت مهریه رو ندارید...بهتره فعلا همین شرایط رو ادامه بدید اما ، با همسر خود وارد مشاجره نشید خیانت را بازگو نکنید فقط او را در تنگا بگذارید. مراقبش باشید . محدودش کنید...
    خود شما رابطه ی جدید رو آغاز کنید و امیدوار باشید تا همسرتان از زندگی با شما خسته شود تا شاید برای جدایی از مهریه اش کوتاه بیاید

در مورد میل جنسی : به خاطر افسردگی و شوک وارده به شما دچار این مشکل شدید با برقراری یک رابطه جدید بهتر خاهید شد.
    پیشنهاد میکنم خودتان را دوست داشته باشید...حق شماست که رابطه تازه ای برقرار کنید .. سخت است اما با توکل شدنیست

11. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13156
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

salam man be hamsaram khianat kardam va alan hich gune meile jensi be hamsaram nadaram ,chikar bayaD bokonam lotfan komakam konid

12. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7493
    تشکـر
    9
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

چه جالب، من زنم و جووون، اتفاقا شوهرم تو سال اول زندگیمون در حالی که من اصلا فکر نمی کردم بهم خیانت کرد، خوبه من هنوز بچه نداشتم این کار کرد، به خونوادش گفتم و ادامی نکردن و گفتن تو دروغ میگیو اون قسم خورده این کارو نکرده، خلاصه بعد کلی جنجال و قبولش تو تنهایی و معذرت نخواستن اومدم سر خونه زندگیم. ولی همش بی اعتمادم. حس عشق و تنفرو با هم دارم. مطمئن باش کتمان می کنه ولی بعدها فهمیدم اگر بهش می گفتم بهتر بود. منم کلی مدرک جمع کردم ولی آخرش به خاطر شرایط و علاقه موندم. تصمیم گرفتم بمونم و بسازم ولی اعتمادم رفته. باید باهاش حرف بزنی، این همه آدم دارن بهت میگن، و تکلیفتو معلوم کنی. در هر دو صورت موندن و طلا بید باهاش حرف بزنی. مطمئنم این روزا باهاش بد رفتار می کنی ولی اون باید بفهمه ، هرچند شاید فایده نداشته باشه، خودت راحت میشی، به خونواده هام نگو

13. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12245
    تشکـر
    512
    تشکر شده 104 بار در 64 پست
    میزان امتیاز
    10

از بابت مهریه باید بگم شما اگه 100000000 مهریم بزنی قانون فقط 114 سکه اونم به صورت قسط بندی میده ، بابت آدم کشیم هیچ کسی ارزش نداره بخای آیندت تباه کنی بهترین راه طلاقه

14. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14421
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

لطفاً لطفا لطفا بخونید
    امیر علی عزیز سلام.
    این داستانی که شما میگی در زندگی من 3 بار اتفاق افتاد. من 8 سال قبل ازدواج کردم
    و در آخرین مرحله کار به ارتباط جنسی هم رسیده بود.
    امیر علی باعث تمام رفتارهای زشت همسرم خودم بودم.همیشه باهاش مثل یه بچه رفتار کردم اونقدر که گاهی میگفت واقعاً اعتماد بنفسمو از دست دادم.و امیر علی عزیز وقتی من کسی که کنارم بود ندیدم گرگ هایی از جنس خودم و با دندان هوس بیرون بودن که خوب بلد بودن چطور باید از این چنین زنی استفاده کنن.عکسهایی که میگی من هم دیدم چیزهایی که تو از همسرت میدونی من هم میدونم اما در نهایت این من بودم که مقصر بودم. گفتم که سه بار این اتفاق افتاد هربار بخشیدم چون من مقصر بودم اما من هم اینقدر غافل بودم که سعی نکردم خودمو اصلاح کنم از اولین مورد که 6سال قبل اتفاق افتاد تا آخرین مورد که 6ماه قبل فهمیدم .اما اینبار آخر تمام مدت همین شرایط سخت تورو دارم .اما امیر علی عزیز این بار سعی کردم و عملی کردم تغییر در خودمو.نمیگم وضعیت روحیم خوب هست نه .اون خدای بالای سر میدونه چی میکشم چند مرحله خون بالا آوردم.شبها ناگهان بی هوش میشم.چند روز قبل انسداد رگ قلب دچار شدم اما اینو میخوام بگم که در این شش ماه که فهمیدم و تغییر کردم علیرغم این شرایط سخت زندگی بسیار عاشقانه ای ساختم و شاید در این 8 سال مثل این شش ماه زندگی نکردم.
    دوست خوبم. کمی برگرد به عقب ببین چه کردی، کجا کم گذاشتی؟ حتی شاید همسرت استفاده از تلفن همراه رو نمیدونه ظاهراً از مهریه مشخصه ایشون متولد 1367 هست یعنی دقیقاً سن همسر من.
    انسان نه جایزالخطا که براثر بی فکری و یا خامی اشتباهاتی بزرگ میکنه.
    دوست خوبم من پیشنهاد میکنم موضوع رو به همسرت بگو و بگو میدونی همه چیزو و بگو با تو مطرح کنه مشکلشو که چرا این کارو کرده.
    امیر علی، شاید داشتن نرم افزار لاین تنها اشتباه باشه مگه میشه کسی بهت پیام بده و تو جواب ندی،مگه میشه جواب بدی و ادامه ندی؟ همسر تو هم به همین راه اغفال شده و متاسفانه من و تو بی رو در واسی میدونیم جنس مرد علیرغم غیرتی که روی ناموس خودش داره دندون هوسش واسه ناموس دیگران تیز هست.
    باهاش مطرح کن خواسته هاشو عملی کن ازش تعهد کتبی بگیر. اگر اصلاح شدی و بازهم اینکارو کرد با وجدان راحت هرکار خواستی بکن.بدرک که نتونستی مهریشو بدی فوقش میری زندان. من میدونم که زندان خیلی تحملش راحت تر هست از این شرایط که منو تو داریم.
    اما قبلش ببخش و اصلاح شو.
    بعنوان مثال بهت بگم همسرم همیشه ازم گله داشت که توی خونه سرم به کامپیوتر گرم هست و وقت نمیذارم واسه کنار اون بودن. راست میگفت من حتی گاهی شامو ناهارمو پای کامپیوتر میخوردم.
    پس چطور انتظار داشته باشم همسرم به من وفا دار بمونه؟
    امیر علی من اصلاح شدم و بیشتر هم میشم تا همسرمو راضی کنم چون اگه راه طلاقو پیش میگرفتم عذاب وجدان میگرفتم که خودم مقصر بودم زندگیمو نابود کردم. اما این فرصت رو به همسرم و خودم دادم.
    شاد باشی دوست خوبم

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)