نمایش نتایج: از 1 به 20 از 20

موضوع: ایا مردان تنوع طلب هستندو زنان وفادار؟

3106
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37924
    تشکـر
    6
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

ایا مردان تنوع طلب هستندو زنان وفادار؟

با سلام و درود به شما دوستان گرامی
    جامعه ایران جز مرد ستیز ترین جوامع هست کافی است تا در جایی از حقوق مردان حرف بزنی و به تو لقب زن ستیز بدهند ولی کافی است زنی در صداوسیما به طنز شعور مردان را به سخره بگیرد نه تنها مورد انتقاد قرار نمیگیرد بلکه همه برایش دست میزنند وحتی بعضا اورا روشنفکر میدانند..دیدم که میگم.
    در این جامعه چیز هایی میبینم حتی در اینجا که نمیتوانم ساکت بمانم و به جهل مردم سکوت کنم...میگویند مردان بیشتر است زنان خیانت میکنند{در صورتی که پژوهش های دانشگاه های معتبر چیز دیگری میگوید}...میگویند مرد ایرانی هوس باز و تنوع طلب است ولی زن ایرانی نمونه و تک.تا کی میخواهید به این جهل خود ادامه دهید و همیشه مردان را مقصر بدانید؟؟هیچوقت در این کشور صحبتی از حقوق مرد زده نشده اونوقت شما حرف از برابری میزنید؟؟

در مورد میزان خیانت مردها نباید اشتباه کنیم، زیرا دقیقاً به همان تعداد نیز همیشه زنی در آنطرف قضیه وجود دارد، منتهی پذیرش آن برایمان سخت است، زیرا در اینصورت، غیر مستقیم خانواده خودمان نیز زیر سؤال میرود، بنابرین همیشه چشممان را بر آنطرف قضیه میبندیم و ترجیح میدهیم، خیلی راحت مردها را مقصر جلوه دهیم!

درست است که مردها در ظاهر ابتدا پیشقدم میشوند، ولی در اصل اگر زنی به مردی رو ندهد، معمولاً مردها جرات جسارت نخواهند داشت. اگر هم جسارت کردند، وقتی محکم دست رد به سینه شان خورد، پس میکشند. در غیر اینصورت به آن نه خیانت، بلکه مزاحمت و تجاوز جنسی میگویند، درحالیکه روی سخن ما این باور غلط همگانی است، که مردها در زندگی زناشویی بیشتر خیانت میکنند.
    واکنش درست زن آگاه و مسئول در یک جامعه سالم، در صورت مشاهده نظر داشتن غیر متعارف مرد بیگانه، در میان گزاشتن بلافاصله و بی پروای آن با همسرش است.

مطلبی که در مورد خیانت مردان فراموش میشود این است، که آنان با خودشان نمیخوابند تا به زنشان خیانت کرده باشند، پس همیشه دستکم یک زن ناشناس در آنطرف قضیه وجود دارد، پس لاجرم زنان و مردان به یک میزان خیانت میکنند، ولی از آنجهت که جامعه از زنان انتظار بسیار بالای نجابت دارد، آنها بناچار در پنهانکاری مهارت ویژه ای از خود نشان میدهند، ولی مردان بدلیل نداشتن منع چندان اجتماعی، مغرورانه از هنر مردانگی خود نیز برای یکدیگر تعریف میکنند و به هم پز اش را میدهند!

از طرفی نهادن بار گناه خیانت و اتهام، تنها بر دوش مردان به این معنی است، که زن مانند یک خانه بی درو پیکر است، که هر مردی از راه رسید فقط کافی است، که پرده را کنار زده، وارد شود و به کار خودش بپردازد و برود، بنابرین مردان وظیفه خود میدانند که بر سرتاپای زنانشان حجاب بکشند و سگ پاسبان پرده سرای خود باشند تا مبادا غریبه ای سرش را زیر انداخته وارد خانه شان شود، (اصطلاح طرف سگ دارد از همینجاست) اسم اینکار را نیز با افتخار نجابت زنانه و غیرت مردانه و پاسداری از ناموس میگزارند!
    و از طرفی دیگر نیز زنان خیالشان از بار مسئولیت راحت است، پس اگر کسی از در وارد شد، راه باز است و عیش دوام دارد و صد البته مقصر اصلی، پاسبان جلوی درب خانه اوست نه خودش!
    مرد ایرانی نیز این اصل را میداند، بنابرین مترصد است تا مرد همسایه، دوست یا فامیل، لحظه ای غفلت کند و آنگاه فرصت را غنیمت میشمارد و پرده را کنار زده و وارد سرای طرف می شود و یا علی از تو مدد، انگار که طعمه یامفت یافته است!
    این است که مرد مسلمان با دیدن زن بی حجاب و بدون مرد به گمانش مهمانی عمومی با چراغانی است و او اجازه دارد خودش را سر میز غذا دعوت و شکمبارگی کند! همینگونه است که زنان مسلمان نیز بی حجابی را برابر لختی و حلوای خیراتی بودن میپندارند، که هر آن میتوانند مورد تعرض گرسنگان قرار بگیرند، پس برای در امان بودن باید پوشیده بود و برای اطمینان بیشتر حتما یک مرد نیز به همراه داشت!
    نتیجه اینهمه تناقضات و دوگانگی این میشود، که همه به نوعی قاعده بازی "حجاب"، "زن نجیب " و "مرد غیرتمند" را بلدند و در این میان زنها سرکوب و انگشت اتهام را به سوی مردان نشانه میروند، پیام این بازی، یعنی تو ای مرد ایرانی خیالت راحت باشد، که ما زنان ایرانی نجیبیم و این شمائید، که حریص و مزاحمید و به زنهایتان خیانت میکنید!
    البته چون "زنان نجیب ایرانی" تا جای ممکن در خیانت پنهانکاری میکنند، "مرد غیرتمند ایرانی" نیز خیالش راحت است، که زن او از این قاعده استثناء است، زیرا زنش با حجاب و از پاسبانی خودش نیز خیالش جمع است و این فقط مردان دیگرند، که او از بی غیرتی ایشان خبر دارد، زیرا خود به سرایشان رفت و آمد میکند!
    اگر هم که ماجرای کسی لو رفت، طبق معمول طوفانی بپا میشود و مقصرین نیز از قبل پیدا هستند، یک "مرد بیغیرت"، که به زنش ظلم شده و یک "مرد خیانتکار" که به زنش ظلم کرده، راه حل نیز از پیش مشخص است، هر دو طلاق بگیرند و هر کسی سوی خودش روان شود تا شرافت جامعه خدشه دار نماند، غافل از آنکه زمین و قواعد بازی همان است، که بوده و فقط مهره هایش عوض می‌شوند.
    پس هر دو طرف راضی و جامعه نیز خرسند، که نظم و شرافت همه دوباره سر جای خودش برقرار است و در جمود پس از شوک رسوایی، بازی همچنان تا نوبت بعدی در آرامش ادامه می یابد و هرکس در خفا به کار خودش مشغول و همه خوشحال که ماجرای خودشان لو نرفته و تا فاجعه بعدی میتوانند با خیال راحت به مراد دلشان برسند
    چون که در این تاپیک حرف از حق مرد زده شده تاپیک مرا مدیر گرامی پاک میکند یا اگرم نکنند گروهی مثل مغول به من به عنوان زن ستیز حمله خواهند کرد
    ویرایش توسط Armanzandigh : 04-26-2018 در ساعت 10:25 AM

2. 3 کاربران زیر از Armanzandigh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : ایا مردان تنوع طلب هستندو زنان وفادار؟

امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

این چیزارو بعضی خانما میگن تا گند کاری های خودشون را لاپوشونی کنند

5. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    خوب یک رابطه دو طرف دارد پس هر دو طرف هم مرد و هم زن به طور یکسان مقصرند.

7. 2 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28060
    تشکـر
    478
    تشکر شده 157 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    8

هه!!!
    اتفاقا برعکسه تو ایران جامعه زن ستیز هست خوبه کیلیپ گشت ارشاد رو یکی از دوستان گذاشت که به زن واسه اینکه خدایی نکرده مرد تحریک نشه حق انتخاب در پوشش نمیدن!!!! بد نیس بجای اینکه خودتونو هلاک کنید فقط توی تاپیکای تفاوت جنسیت پست بزنید یه هوایی تنوع بدین و یا سرتونو از برف دربیارین تاپیکایی مث برخورد گشت ارشاد رو هم مطالعه بفرمایید.
    توی کل فضای مجازی پره از جوک هایی که دخترا رو مسخره میکنن با عنوان دختر است دیگر و مردم فقط میخندن.
    این همه تو ایران تبعیض هست شما اول بزار در مورد زن ها تو ایران همون حقوق بشر رعایت بشه بعد بیا از حقوق مردا بگو .مردا تو ایران فقط از نظر اقتصادی تو فشارن که اونم در مورد زنهام صادقه وگرنه مشکل دیگه ای ندارن.
    چقدر خنده دار
    شما کلا تو تاپیکای مختص به زنو مردا فکر میکنم شرکت میکنید و کاملا مشخصه که در تلاشین زن ها رو بکوبونید و بگید مردا خیلی مظلوم واقع شدن من رفتم تو صفحتون موضوع اولی که کلا اغاز کردین تنفر از جنس مونث بود بقیه موضوعاتم در همین رابطه هست
    مغول هم خود شما هستی که دوست داری به دختر بچه تجاوز کنی والا روی مغول ها رو سیاه کردی شما!!!!
    ویرایش توسط Asal78 : 04-25-2018 در ساعت 07:46 PM

9. 2 کاربران زیر از Asal78 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Asal78 نمایش پست ها
    هه!!!
    اتفاقا برعکسه تو ایران جامعه زن ستیز هست خوبه کیلیپ گشت ارشاد رو یکی از دوستان گذاشت که به زن واسه اینکه خدایی نکرده مرد تحریک نشه حق انتخاب در پوشش نمیدن!!!! بد نیس بجای اینکه خودتونو هلاک کنید فقط توی تاپیکای تفاوت جنسیت پست بزنید یه هوایی تنوع بدین و یا سرتونو از برف دربیارین تاپیکایی مث برخورد گشت ارشاد رو هم مطالعه بفرمایید.
    توی کل فضای مجازی پره از جوک هایی که دخترا رو مسخره میکنن با عنوان دختر است دیگر و مردم فقط میخندن.
    این همه تو ایران تبعیض هست شما اول بزار در مورد زن ها تو ایران همون حقوق بشر رعایت بشه بعد بیا از حقوق مردا بگو .مردا تو ایران فقط از نظر اقتصادی تو فشارن که اونم در مورد زنهام صادقه وگرنه مشکل دیگه ای ندارن.
    چقدر خنده دار
    شما کلا تو تاپیکای مختص به زنو مردا فکر میکنم شرکت میکنید و کاملا مشخصه که در تلاشین زن ها رو بکوبونید و بگید مردا خیلی مظلوم واقع شدن من رفتم تو صفحتون موضوع اولی که کلا اغاز کردین تنفر از جنس مونث بود بقیه موضوعاتم در همین رابطه هست
    مغول هم خود شما هستی که دوست داری به دختر بچه تجاوز کنی والا روی مغول ها رو سیاه کردی شما!!!!
    سلام
    زیاد عصبانی نباشید بله من پستهای قبلی ایشان را نخواندم ولی من کلا با تقابل زن و مرد مخالفم. خوب که این دفعه نوشته خواندم یک احساس تنفر در نوشته اش دیدم شما هم یک مقدار دیدتان یک طرفه و مردستیز هست.زن و مرد در مقابل هم نیستند بلکه جزیی از خانواده و جامعه هستند که نادیده گرفتن حق یکی در نهایت به ضرر حق دیگری می شود. اینقدر روی فرهنگ جنگ و تضاد محکم نباشید بدانید بهترین راه در همزیستی مسالمت آمیز آدمهاست.

11. 2 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28060
    تشکـر
    478
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    زیاد عصبانی نباشید بله من پستهای قبلی ایشان را نخواندم ولی من کلا با تقابل زن و مرد مخالفم. خوب که این دفعه نوشته خواندم یک احساس تنفر در نوشته اش دیدم شما هم یک مقدار دیدتان یک طرفه و مردستیز هست.زن و مرد در مقابل هم نیستند بلکه جزیی از خانواده و جامعه هستند که نادیده گرفتن حق یکی در نهایت به ضرر حق دیگری می شود. اینقدر روی فرهنگ جنگ و تضاد محکم نباشید بدانید بهترین راه در همزیستی مسالمت آمیز آدمهاست.
    سلام
    من از این عصبانی هستم که حرفا برعکس زده میشه شما تو کل فضای مجازی بگردین شاید تک و توک یه مطلب ضد مرد پیدا کنین اما تا دلتون بخواد قیافه بدون ارایش دخترا رو به تمسخر گرفتن دائم دارن ظاهر دخترا رو تحقیر میکنن از اینا گرفته تا جوک ها جنسیتی که هوش دخترا رو مسخره میکنن و میگن دختر است دیگرا و هزارتا مسائل که از دیدگاه یه جامعه شناس جنبه تخریبی برای یه زن داره اونوقت ایشون با نهایت ادعا میاد برعکس میگه در این مورد .من دیدگاه مردستیزی ندارم و اتفاقا مردایی هستن تو زندگیم که خیلی قبولشون دارم و مث ایشون حس تنفر ندارم نسبت به جنس مخالفم ولی واقعیت ها رو هم دلیل نمیشه انگار کنم خیلی برام خنده داره میگه جامعه ایران مرد ستیزه اینو باید به عنوان جوک سال ثبت کرد هر ادم بی سوادی میدونه جامعه ایران یه جامعه مردسالاره حتی خود جناب فرخ بار ها تو پست هاشون به این موضوع اشاره کرده.
    اگر جامعه ایران مرد ستیز بود هیچ وقت یه دخترو زیربار کتک نمیگرفتن به خاطر حجاب که مرد یوقت تحریک نشه .
    ویرایش توسط Asal78 : 04-25-2018 در ساعت 11:25 PM

13. کاربران زیر از Asal78 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    تشکر شده 115 بار در 56 پست
    میزان امتیاز
    9

[COLOR=#222222][FONT=Tahoma]
    سلام
    من از این عصبانی هستم که حرفا برعکس زده میشه شما تو کل فضای مجازی بگردین شاید تک و توک یه مطلب ضد مرد پیدا کنین اما تا دلتون بخواد قیافه بدون ارایش دخترا رو به تمسخر گرفتن دائم دارن ظاهر دخترا رو تحقیر میکنن از اینا گرفته تا جوک ها جنسیتی که هوش دخترا رو مسخره میکنن و میگن دختر است دیگرا و هزارتا مسائل که از دیدگاه یه جامعه شناس جنبه تخریبی برای یه زن داره اونوقت ایشون با نهایت ادعا میاد برعکس میگه در این مورد .من دیدگاه مردستیزی ندارم و اتفاقا مردایی هستن تو زندگیم که خیلی قبولشون دارم و مث ایشون حس تنفر ندارم نسبت به جنس مخالفم ولی واقعیت ها رو هم دلیل نمیشه انگار کنم خیلی برام خنده داره میگه جامعه ایران مرد ستیزه اینو باید به عنوان جوک سال ثبت کرد هر ادم بی سوادی میدونه جامعه ایران یه جامعه مردسالاره حتی خود جناب فرخ بار ها تو پست هاشون به این موضوع اشاره کرده.
    اگر جامعه ایران مرد ستیز بود هیچ وقت یه دخترو زیربار کتک نمیگرفتن به خاطر حجاب که مرد یوقت تحریک نشه .
    این همه بحث برا چارتا جک؟ که هدف درج این جوک ها صرفا جذب فالوور و ممبر و کاربر برا شبکه های مجازی و سایت هایت
    اگه دقت کرده باشید اکثر کلیپ هایی ک کپشن دختر است دیگر دارد خارجی هستش !
    اگر بخواهید بر اساس چارتا جک نظر بدید که نمیشه ...!
    من فک کنم با وضیعت کنونی ایران به کار بردن کلمه مرد سالار درست نیست!

15. کاربران زیر از pesarbahal بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37924
    تشکـر
    6
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

هه!!!
    چقدر خنده دار
    پیشنهاد من به شما اینه که اول حرفای منو درک کنید بعد دهان مبارک باز کنید...زن ستیزی که تو ایران هست بخاطر شرایط عرفی و حکومتی ایران هست مثل همون ویدیو گشت ارشاد که ماموران حکومتی رو سر انها ریختند نه اینکه مردم ذهنیتشان این باشد مشکلات حکومت را با جامعه قاطی نکن... اما منظور بنده ذهنیت زنان توسط مردان بود که واقعا مردستیز ترین زنانو ما داریم و دقیقا علت نفرت من از دختران این بود که در کودکی انها به جنسیت من تحقیر کردند و بار ها عقده اشان را نسبت به پسر ها روی سر من ریختن تا در نهایت بنده هم از انها متنفر باشم کمی به جامعه نگاه کنی بهتره...همین دیگه داری سعی میکنی از حقوق مردان فرار کنی و اینقدر غرق در حق زن شدی که بنظرت مرد حقی نداره نمونه از زنانی که عقده نسبت به مردان دارد خود جنابعالی هستی.نمونه اش همین بحث خیانت و هزاران بحث دیگه که همه چیز تقصیر مردا هست.موضوع خیانت مردان و زنان هست پس لطفا صحبت بی مورد نکن اگر مشکلی داری جای دیگه با بنده مطرح کن چون جوابی نخواهم داد
    ویرایش توسط Armanzandigh : 04-26-2018 در ساعت 09:26 AM

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37924
    تشکـر
    6
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

[COLOR=#222222][FONT=Tahoma]
    سلام
    احتمالا دلیل حرف های بی منطق و بی دلیل شما عصبانیتتان است چون در حین عصبانی بودن ادم تصمیم درستی نمیگیره ومن درکتون میکنم.دفاع کردن از حقوق مردان عصبانیت نداره که شما اینقدر حرص خوردی.
    با این حرفت دیگه واقعا به من ثابت کردی که کودن و خرفت هستی زیرا قانون جمهوری اسلامی هیچ ربطی به جامعه ایران نداره و مامورین گشت ارشاد ماموران جمهوری اسلامی هستند نه نماینده مردم وذهنیتشان.امیدوارم دوباره عصبانی نشی چون ابروی خودتان را میبرید با حرفاتون!حرفای شما ربطی به موضوع تاپیک نداره!اگر خواستار ادامه بحثتان هستید خصوصی پیام بدید نه اینجا

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28060
    تشکـر
    478
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط pesarbahal نمایش پست ها
    این همه بحث برا چارتا جک؟ که هدف درج این جوک ها صرفا جذب فالوور و ممبر و کاربر برا شبکه های مجازی و سایت هایت
    اگه دقت کرده باشید اکثر کلیپ هایی ک کپشن دختر است دیگر دارد خارجی هستش !
    اگر بخواهید بر اساس چارتا جک نظر بدید که نمیشه ...!
    من فک کنم با وضیعت کنونی ایران به کار بردن کلمه مرد سالار درست نیست!
    چهارتا جک؟ هه
    میدونید این جوکای جنسیتی چقد تاثیر منفی رو دختر میزاره
    کپشن های خارجی همه جا هست بطور یه اتفاق معمولی اما اینکه زیر اون کپشن چی بنویسی و چه برداشتی کنی مهمه که زیرش از بعد تحقیر امیز نگاه میکنن و کلمات تحقیر امیز مینویسن مثال میزنم یه گیف از سقوط یه دختر دوچرخه سوار میبینیم که یه اتفاق شانسی هست و بار ها مردان توی مسابقات ماشین سواری چپ کردن اما توی کانال های تبعیض جنسیت زیر اون گیف مینویسن دختر است دیگرا.

بیخیال شما حرفای منو نمیفهمید حوصله بحث با شما رم ندارم ببخشید.الکی لطفا نقل قول نکنید.

19. 2 کاربران زیر از Asal78 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28060
    تشکـر
    478
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Armanzandigh نمایش پست ها
    احتمالا دلیل حرف های بی منطق و بی دلیل شما عصبانیتتان است چون در حین عصبانی بودن ادم تصمیم درستی نمیگیره ومن درکتون میکنم.دفاع کردن از حقوق مردان عصبانیت نداره که شما اینقدر حرص خوردی.
    با این حرفت دیگه واقعا به من ثابت کردی که کودن و خرفت هستی زیرا قانون جمهوری اسلامی هیچ ربطی به جامعه ایران نداره و مامورین گشت ارشاد ماموران جمهوری اسلامی هستند نه نماینده مردم وذهنیتشان.امیدوارم دوباره عصبانی نشی چون ابروی خودتان را میبرید با حرفاتون!حرفای شما ربطی به موضوع تاپیک نداره!اگر خواستار ادامه بحثتان هستید خصوصی پیام بدید نه اینجا

ببین چیزی که پیداست اینه بیشعوری از سرو روت میباره منم دیگه جوابتو تو تاپیک نمیدم چه برسه به اینکه بخوام لیاقتتو در اون حد بدونم که خصوصی بهت پیام بدم مشخصه که ادم زبون نفهمی هستی و فرافکن هم هستی یعنی کودن بودن خودت رو به دیگران نسبت میدی کشور رو کی داره اداره میکنه؟جمهوری اسلامی قوانینش مردسالارانه هست پس بنابراین جو حاکم بر ایران از قوانین حکومت نشات میگیره پس ججو مردسالاری حاکمه شما اونقد کودنی که مسئله به این واضحی رو که همه قبول دارن به غیر از یه عده متعصب انکار میکنی
    بلاکتون هم کردم نه صحبتاتون رو میخونم نه نقل قول هاتونو جواب میدم پس خودتونو هلاک نکنید.
    واقعا بی شخصیت هسین متاسفم واستون.اگر یه جرئه شخصیت داشتین شاید کسی رغبت میکرد بهتون مشاوره بده.
    ویرایش توسط Asal78 : 04-26-2018 در ساعت 11:23 AM

21. کاربران زیر از Asal78 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    9

با این حرفت دیگه واقعا به من ثابت کردی که کودن و خرفت هستی
    نمیخواستم ضایع بشین ولی چون واژه کودن رو بکار بردین مجبورم ضایعتون کنم . ایشون رشته روان شناسی تو بهترین دانشگاهو داره میخونه پس صفاتی که خودتون دارین به کسی نسبت ندین.
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

23. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37339
    تشکـر
    24
    تشکر شده 40 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

متاسفانه به دلیل تفکیک جنسیتی ای که ما نسل بعد انقلابی ها در ایران بالاجبار متحملش شدیم دچار یک حالت عدم درک جنس مخالف و ناراحتی شدیم حالا اگر در همون برخوردهای معدود یا محدودی که در گذشته با جنس مخالف داشتیم هم حس بدی دریافت کرده باشیم از سر بی تجربگی خودمون یا طرف مقابلمون، اون تجربه رو تعمیم میدیم به کل جماعت جنس مخالفمون و فراموش میکنیم جنس مخالف هم قبل از زن و مرد بودن انسان هست و مثل خودمون هم خوبی داره هم بدی. با همین نگرش میریم جلو تا جایی که دچار جنگ و نزاع با جنس مخالف میشیم که آسیب روحیش اول و آخر بیشتر از همه برای خودمونه. با این فکر که "همه یا اکثر/بیشتر/کمتر" زن ها یا "همه یا اکثر/ بیشتر/کمتر" مردها فلان شخصیتی دارن بدن وفادار نیستن دروغگو هستن و...، خودمون رو از ارتباط با یک انسان سالم محروم میکنیم چون مسلما با این دید آدم خوب طرفمون جذب نمیشه و دقیقا همون موردهایی که بهشون فکر میکنیم سر راهمون قرار میگیره. بدبینی ای که نسبت به جنس مخالف که نصف هر اجتماعی رو هم تشکیل میده پیدا میکنیم آسیبش در نهایت برای روان خودمون هست که نصف جامعه رو بد ببینیم و نتونیم کنارشون مسالمت امیز زندگی کنیم و دچار شک و سوظن باشیم.

دوستان آموزش و پرورش ما، رسانه های داخلیمون، افکار جامعه و فرهنگ قدیم که میخواستن مارو از جنس مخالفمون همیشه دور نگه دارن که مثلا سالم بمونیم و تبعات روحیش رو در نظر نگرفتن طی سال ها اومدن به ما یک باور نادرست راجع به جنس مخالف القا کردن. این باور نیاز به اصلاح و تجدید نظر فردی داره نه بال و پر دادن و بدتر کردنش! نه زن ها همه وفادار هستن نه مردها همه تنوع طلب و خائن. از اون طرف هم این واقعیت در همه جا ثابت شده هست که مردها پایبندی کمتری به خانواده دارن ولی به معنی الزما خائن بودنشون نیست. این از زمان غارنشینی و بخاطر شرایط جسمی مرد و زن بوجود اومده زن بخاطر غریزه مادری و هورمون های بعد از زایمانی که بدنش ترشح میکرده و بخاطر ضعیف تر بودنش نسبت به مرد بیشتر داخل غار بوده و مسئولیت نگهداری از اعضای خانواده رو پیدا کرده این باعث شده نگه داشتن اعضای خانواده کنار هم براش مهمتر باشه و پایبندتر و متعهدتر بشه و مرد هم بخاطر بیرون رفتن از غار و شکار کمتر کنار خانواده بوده و روحیه استقلال طلبی و شجاعت بیشتری پیدا کرده که بعدها هم شده بیرون رفتن از منزل و قرار گرفتن بشتر در جامعه و دیدن جنس مخالف بیشتر و در نتیجه یاد گرفته که لذت جوتر و هیجان طلب تر از زن بشه. اینا هیچ کدوم به خودی خود بد نیستن. فقط تفاوت هستن. زیبایی زندگی ما به همین تفاوت هامون با همدیگه ست باهاشون نجنگید فقط خودتون اذیت میشید از این تفاوت ها که طی هزاران سال در مرد و زن شکل گرفته و تکامل و پرورش یافته لذت ببرید.

سعی کنید نقش خودتون رو در هر جنسی که هستید به بهترین نحو اجرا کنید اول هم سعی کنید انسان خوب و سالمی باشید حتی اگر طرف مقابلتون جنس مخالفتون بدی کرده به این معنی نیست که همه همینطور هستن یا ما هم باید برای انتقام از این به بعد بد بشیم این زنجیره کینه و دشمنی و جنگ با جنس مخالف رو حالا که دیگه بچه نیستیم خودمون باید بشکنیم. الان که به لطف شبکه های اجتماعی دسترسی به افکار و نظرات بقیه دنیا داریم سعی کنیم رفتارهای خوبو ازشون یاد بگیریم چقدر قشنگه وقتی یک دختر با چهره ساده و بی آرایش یک عکس ساده از خودش میذاره و دختر و پسر پاش لایک میکنن و پسرها جای تمسخر طبق غریزه اصلیشون که کشش به جنس مخالف هست رفتار میکنن و به اون دختر با حرفای دلنشین حس خوبی از اشتراک گذاری عکسش میدن. مردها نقش حمایت گری خودشون رو فراموش نمیکنن و حتی در آزادترین کشورها هم با این مسئله مشکلی ندارن که چرا از حقوق زن حرف زده میشه از حقوق مرد نمیگن! چون اینو درک میکنن جامعه ای که حق زن رعایت بشه زن و مادر و دختر بهتر و شادتر و سالم تری برای خودشون داره روابط اجتماعی خودشون شادتر و سالم تر و پایدارتر میشه و نه تنها اعتراضی برای احقاق حقوق خانمها ندارن که خودشون هم همراه زن ها هستن. اگر مرد هستید مردونه و قوی و با محبت رفتار کنید حمایتگر باشید نه محتاج حمایت اگر زن هستید زنانه رفتار کنید و نیاز احترام مردهارو تامین کنید و مراقب باشید در برخوردهاتون به مردها حس تحقیر شدن ندید رفتارهای مردونه رو تشویق کنید. ما خودمون باید جامعه مون رو از این جنگ و ناراحتی های جنسیتی نجات بدیم.

24. 3 کاربران زیر از خورشید خاموش بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    میزان امتیاز
    9

سلام
    فقط ما نیاومدیم همدیگر را آزار بدهیم این کار درستی نیست به خاطر اینکه کسی هم عقیده ما نیست بخواهیم نسبت ناروا به او بدهیم اینجا محیطی برای بهتر شدن و آرامش بیشتر هست پس از هدف اولیه دور نشویم.

26. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    تشکر شده 115 بار در 56 پست
    میزان امتیاز
    9

چهارتا جک؟ هه
    میدونید این جوکای جنسیتی چقد تاثیر منفی رو دختر میزاره
    کپشن های خارجی همه جا هست بطور یه اتفاق معمولی اما اینکه زیر اون کپشن چی بنویسی و چه برداشتی کنی مهمه که زیرش از بعد تحقیر امیز نگاه میکنن و کلمات تحقیر امیز مینویسن مثال میزنم یه گیف از سقوط یه دختر دوچرخه سوار میبینیم که یه اتفاق شانسی هست و بار ها مردان توی مسابقات ماشین سواری چپ کردن اما توی کانال های تبعیض جنسیت زیر اون گیف مینویسن دختر است دیگرا.

بیخیال شما حرفای منو نمیفهمید حوصله بحث با شما رم ندارم ببخشید.الکی لطفا نقل قول نکنید.
    ینی شما رو حساب 4 تا جک میگید مرد سالاره ایران ؟؟؟

پس پسرا چی بگن که باس
    2 سال سربازی برن
    اینکه یه سال وقت دارن برا گنکور بخونن
    اینکه اگه جنگ بشه باید جونشونو برداران برن
    اینکه مث خر صب تا شب جون بکنه نون زنو بچه بده
    اینکه......

به نظر من جامعه الان نه مرد سالاره نه زن سالار! اما رو به زن سالاری داره

27. کاربران زیر از pesarbahal بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37924
    تشکـر
    6
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

ببین چیزی که پیداست اینه بیشعوری از سرو روت میباره منم دیگه جوابتو تو تاپیک نمیدم چه برسه به اینکه بخوام لیاقتتو در اون حد بدونم که خصوصی بهت پیام بدم مشخصه که ادم زبون نفهمی هستی و فرافکن هم هستی یعنی کودن بودن خودت رو به دیگران نسبت میدی کشور رو کی داره اداره میکنه؟جمهوری اسلامی قوانینش مردسالارانه هست پس بنابراین جو حاکم بر ایران از قوانین حکومت نشات میگیره پس ججو مردسالاری حاکمه شما اونقد کودنی که مسئله به این واضحی رو که همه قبول دارن به غیر از یه عده متعصب انکار میکنی
    بلاکتون هم کردم نه صحبتاتون رو میخونم نه نقل قول هاتونو جواب میدم پس خودتونو هلاک نکنید.
    واقعا بی شخصیت هسین متاسفم واستون.اگر یه جرئه شخصیت داشتین شاید کسی رغبت میکرد بهتون مشاوره بده.
    فرافکنی نمیکنم چیزی که دیدمو میگم..اخه کانا من ذهنیت مردم جامعه رو میگم نه شرایط حاکم بر جامعه رو بهم ای نفهم!
    تو یک انسان عصبی فاقد درک وشعور هستی و برای خودم متاسفم که جوابتو میدم چوتن تو هیچی نمیفهمی از اول هم نباید در این تاپیک شرکت میکردی پس حالا گورتو گم کن!!
    و الان فهمیدم چه انسان ضعیفی هستم که نظر افراد کانا برام اهمیت داشت که الان دارم برایش مینویسم اول برای خودم متاسفم!!!

ببخشید دوستان بخاطر ادبیاتم چون باهرکسی باید مثل خودش صحبت کرد و من هیچ مشکلی با این نداشتم خودش شروع کرد! در ضمن مراجعه به روانپزشک برای حل مشکل عصبی بودنت ضروریه
    آنکس که نداند و نخواهد که بداند
    حیف است چنین جانوری زنده بماند
    ویرایش توسط Armanzandigh : 04-27-2018 در ساعت 08:09 AM

29. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37924
    تشکـر
    6
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط miss eli vrn نمایش پست ها
    نمیخواستم ضایع بشین ولی چون واژه کودن رو بکار بردین مجبورم ضایعتون کنم . ایشون رشته روان شناسی تو بهترین دانشگاهو داره میخونه پس صفاتی که خودتون دارین به کسی نسبت ندین.
    بخاطر همینه که میگویند مدرک شعور نمیاره

30. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37924
    تشکـر
    6
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خورشید خاموش نمایش پست ها
    متاسفانه به دلیل تفکیک جنسیتی ای که ما نسل بعد انقلابی ها در ایران بالاجبار متحملش شدیم دچار یک حالت عدم درک جنس مخالف و ناراحتی شدیم حالا اگر در همون برخوردهای معدود یا محدودی که در گذشته با جنس مخالف داشتیم هم حس بدی دریافت کرده باشیم از سر بی تجربگی خودمون یا طرف مقابلمون، اون تجربه رو تعمیم میدیم به کل جماعت جنس مخالفمون و فراموش میکنیم جنس مخالف هم قبل از زن و مرد بودن انسان هست و مثل خودمون هم خوبی داره هم بدی. با همین نگرش میریم جلو تا جایی که دچار جنگ و نزاع با جنس مخالف میشیم که آسیب روحیش اول و آخر بیشتر از همه برای خودمونه. با این فکر که "همه یا اکثر/بیشتر/کمتر" زن ها یا "همه یا اکثر/ بیشتر/کمتر" مردها فلان شخصیتی دارن بدن وفادار نیستن دروغگو هستن و...، خودمون رو از ارتباط با یک انسان سالم محروم میکنیم چون مسلما با این دید آدم خوب طرفمون جذب نمیشه و دقیقا همون موردهایی که بهشون فکر میکنیم سر راهمون قرار میگیره. بدبینی ای که نسبت به جنس مخالف که نصف هر اجتماعی رو هم تشکیل میده پیدا میکنیم آسیبش در نهایت برای روان خودمون هست که نصف جامعه رو بد ببینیم و نتونیم کنارشون مسالمت امیز زندگی کنیم و دچار شک و سوظن باشیم.

دوستان آموزش و پرورش ما، رسانه های داخلیمون، افکار جامعه و فرهنگ قدیم که میخواستن مارو از جنس مخالفمون همیشه دور نگه دارن که مثلا سالم بمونیم و تبعات روحیش رو در نظر نگرفتن طی سال ها اومدن به ما یک باور نادرست راجع به جنس مخالف القا کردن. این باور نیاز به اصلاح و تجدید نظر فردی داره نه بال و پر دادن و بدتر کردنش! نه زن ها همه وفادار هستن نه مردها همه تنوع طلب و خائن. از اون طرف هم این واقعیت در همه جا ثابت شده هست که مردها پایبندی کمتری به خانواده دارن ولی به معنی الزما خائن بودنشون نیست. این از زمان غارنشینی و بخاطر شرایط جسمی مرد و زن بوجود اومده زن بخاطر غریزه مادری و هورمون های بعد از زایمانی که بدنش ترشح میکرده و بخاطر ضعیف تر بودنش نسبت به مرد بیشتر داخل غار بوده و مسئولیت نگهداری از اعضای خانواده رو پیدا کرده این باعث شده نگه داشتن اعضای خانواده کنار هم براش مهمتر باشه و پایبندتر و متعهدتر بشه و مرد هم بخاطر بیرون رفتن از غار و شکار کمتر کنار خانواده بوده و روحیه استقلال طلبی و شجاعت بیشتری پیدا کرده که بعدها هم شده بیرون رفتن از منزل و قرار گرفتن بشتر در جامعه و دیدن جنس مخالف بیشتر و در نتیجه یاد گرفته که لذت جوتر و هیجان طلب تر از زن بشه. اینا هیچ کدوم به خودی خود بد نیستن. فقط تفاوت هستن. زیبایی زندگی ما به همین تفاوت هامون با همدیگه ست باهاشون نجنگید فقط خودتون اذیت میشید از این تفاوت ها که طی هزاران سال در مرد و زن شکل گرفته و تکامل و پرورش یافته لذت ببرید.

سعی کنید نقش خودتون رو در هر جنسی که هستید به بهترین نحو اجرا کنید اول هم سعی کنید انسان خوب و سالمی باشید حتی اگر طرف مقابلتون جنس مخالفتون بدی کرده به این معنی نیست که همه همینطور هستن یا ما هم باید برای انتقام از این به بعد بد بشیم این زنجیره کینه و دشمنی و جنگ با جنس مخالف رو حالا که دیگه بچه نیستیم خودمون باید بشکنیم. الان که به لطف شبکه های اجتماعی دسترسی به افکار و نظرات بقیه دنیا داریم سعی کنیم رفتارهای خوبو ازشون یاد بگیریم چقدر قشنگه وقتی یک دختر با چهره ساده و بی آرایش یک عکس ساده از خودش میذاره و دختر و پسر پاش لایک میکنن و پسرها جای تمسخر طبق غریزه اصلیشون که کشش به جنس مخالف هست رفتار میکنن و به اون دختر با حرفای دلنشین حس خوبی از اشتراک گذاری عکسش میدن. مردها نقش حمایت گری خودشون رو فراموش نمیکنن و حتی در آزادترین کشورها هم با این مسئله مشکلی ندارن که چرا از حقوق زن حرف زده میشه از حقوق مرد نمیگن! چون اینو درک میکنن جامعه ای که حق زن رعایت بشه زن و مادر و دختر بهتر و شادتر و سالم تری برای خودشون داره روابط اجتماعی خودشون شادتر و سالم تر و پایدارتر میشه و نه تنها اعتراضی برای احقاق حقوق خانمها ندارن که خودشون هم همراه زن ها هستن. اگر مرد هستید مردونه و قوی و با محبت رفتار کنید حمایتگر باشید نه محتاج حمایت اگر زن هستید زنانه رفتار کنید و نیاز احترام مردهارو تامین کنید و مراقب باشید در برخوردهاتون به مردها حس تحقیر شدن ندید رفتارهای مردونه رو تشویق کنید. ما خودمون باید جامعه مون رو از این جنگ و ناراحتی های جنسیتی نجات بدیم.
    شما کجای حرف منو دیدی گفتم زنان دروغگو ترند؟
    مشتی دارم بهت میگم تحقیقات مستند موسسات ************ولوژی ثابت کردند، عزیز اگر سواد خارجی داری خوب قبل از اینکه بیسوادی ات را مستند کنی گوگل کن تا خودت را ضایع نکنی! گوگل را هم من برات بکنم؟! https://www.welt.de/partnerschaft/article972954/Warum-Frauen-eher-fremdgehen-als-Maenner.html اینم پی دی اف نتیجه تحقیقات دانشگاه تکزاس برای شما https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0191886916308534 https://www.sciencedirect.com/science?_ob=ShoppingCartURL&_method=add&_eid=1-s2.0-S0191886916308534&originContentFamily=serial&_orig in=article&_ts=1522428861&md5=43fa9043ed88e3e6ebb5 b512a5efb0b0 https://www.jumpradio.de/morningshow/thema/faktoderfake/fakt-oder-fake-frauen-gehen-oefter-fremd-100.html
    ویرایش توسط Armanzandigh : 04-27-2018 در ساعت 07:39 AM

31. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37339
    تشکـر
    24
    تشکر شده 40 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

من اصلا نگفتم شما گفتی زن ها دروغگو هستن. متاسفم که انقدر جبهه گیری دارین. حرف من به صورت کلی بود بهرحال میل خودتونه که انقدر در عذاب و جنگ باشید
    اگر از کل حرفای من دنبال چیزی بودین که باهاش دعوا راه بندازین برای این همه ناراحتی و درگیریتون متاسفم ولی من همکلام هر کسی نمیشم و روی صحبتم بیشتر اینجا با دوستانیه که کلام منطق رو میفهمن و ادب رو رعایت میکنن.
    در عذاب و نزاع روحی روانی خودتون خوش باشید

32. 3 کاربران زیر از خورشید خاموش بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)