نمایش نتایج: از 1 به 22 از 22

موضوع: خيانت به نامزدم

3445
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26816
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خيانت به نامزدم

سلام دختري هستم بيست و چهار ساله حدود يساله ك نامزد دارم اما نميتونم از عشق اولم دس بكشم بين خواستن و نخواستن عشق قديميم گير كردم نباشه دلم تنگش ميشه باشه هم پشيمون ميشم نميدونم چرا اينطورم يه تصميم درست نميتونم بگيرم نامزدمو هم دوست دارم اما چند بار تلفني بي اختيار ابراز علاقه كردم با عشق قديميم ولي الان پشيمونم ،ميخوام نباشه اما بعد يه ماه ك قطعه رابطه كنم باهاش باز هوسي ميشم و دلتنگ چيكار كنم الان دو هفته اس باهاش حرف ميزنم امشب پيشنهاد ديدن داده ك فردا اونو ببينم اگه برم ببينمش ميدونم بعد از ديدن پشيمون ميشم يه راهكاري بهم بدين بدجور هم ميخوام نباشه هم ميخوام باشه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25833
    تشکـر
    19
    تشکر شده 117 بار در 84 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : خيانت ب نامزدم

دلیلش چی بوده که با همون ازدواج نکردی ؟ نامزد فعلیت از رابطه قدیمیت خبر داره ؟

3. کاربران زیر از erfanplus بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

خانم راهکار اش اینه!! که اگر این موضوع علنی بشه آبروت میره، خدانکرده کار به جای دیگه مثل معاشقه و.... بکشه ناه بزرگی کردی پیش خدا هم آبروت میره...

اون پسر هم اگر به اسلام اعتقاد داری ،تا ابد برات نامحرم میشه ،حالا کار به جای باریک هم نکشه باز با شما سخته ازدواج کنه !! کمتر کسی حاظره با یک خاین ازدواج کنه واون در حد ارضا کننده می بینه نه عشق ممکنه شرایط ازدواج پیش بیاد یک حرف زشت وتحقیر کنه و ولت کنه...

حالا این چه عشقی بوده که به هم نرسید!! بعد یکی دیگه نامزد کردی و اونم دوست داری !!

شما به مشاوره حضوری نیازی داری!! حداقل از نامزدت جدا شو باعث آبرو ریزی و شکست اون هم نشو....

5. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

راهکارش این فقط ارده باید داشته باشی خطت عوض کنی تمام راه های ارتباطیت باهاش ببندی

عشق قدیمیت اگه مرددد بود اگه از مرد بودن چیزیش حالیش بود هیچ وقت جواب تلفنت نمیداد

فقط اینو مطمعن باش این موضع فاش بشه ابروت برباید رفته

از کجا معلوم فردا رفتی سر قرار باهاش ازت عکس گرفت تهدیدن کرد به رابطه جنسی و هزار تهدید دیگه که اگه انگار و نکنی ابروت میبرم

به همه جنبه هاش نگاه کن فقط تا دیر نشده تمام راه های ارتباطیت باهاش ببند و همه فکر و تمرکزت بذار رو نامزدت
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

7. 4 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25055
    تشکـر
    10
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ايسان نمایش پست ها
    سلام دختري هستم بيست و چهار ساله حدود يساله ك نامزد دارم اما نميتونم از عشق اولم دس بكشم بين خواستن و نخواستن عشق قديميم گير كردم نباشه دلم تنگش ميشه باشه هم پشيمون ميشم نميدونم چرا اينطورم يه تصميم درست نميتونم بگيرم نامزدمو هم دوست دارم اما چند بار تلفني بي اختيار ابراز علاقه كردم با عشق قديميم ولي الان پشيمونم ،ميخوام نباشه اما بعد يه ماه ك قطعه رابطه كنم باهاش باز هوسي ميشم و دلتنگ چيكار كنم الان دو هفته اس باهاش حرف ميزنم امشب پيشنهاد ديدن داده ك فردا اونو ببينم اگه برم ببينمش ميدونم بعد از ديدن پشيمون ميشم يه راهكاري بهم بدين بدجور هم ميخوام نباشه هم ميخوام باشه
    1000bar az tars az das dadan aberom mimiramo zende misham nakon aramesh zendgit be ham nariz
    salam.......manam eshtebah shoma kardam alan motevajeh shodam chikar kardam ........rozi

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25494
    تشکـر
    53
    تشکر شده 49 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیز خودتم نوشتی خیانت به نامزد

واقعا خودت میدونی داری چیکار میکنی؟

شما سه راه داری

نامزدیتو بهم بزن برو سراغ همون که نمیتونی فراموش کنی البته اگه بخاد بات زندگی کنه و فقط دوستت نباشه

یا بشین فکر کن اون اگه میخاستت که هرجور شده میومد خاستگاریت پس با نامزدت زندگی کن

یا این که هر دو.رو فراموش کن

نظر شخص من اینه که تا زمانی که کسی در قلبت هست جسمت رو تو شناسنامه کسی نبر .
    نتیجش جز پشیمونی چیزی نیست

ما فقط میتونیم شمارو.راهنمایی کنیم نه این که مجبورت کنیم

شما باید یا دور نامزدتو.خط بکشی و به همین پسره برسی البته اگه بپذیرت به عنوان همسرش یا این که فراموشش کنی و زندگیتو بسازی .

واقعا چرا نامزد شدی ؟ چرا پشیمون شدی ؟ چرا تو.تصمیم خودت مصمم نیستی؟

(موفق باشید )
    ویرایش توسط delaram54 : 02-28-2016 در ساعت 01:23 PM
    امضای ایشان
    چگونه. وصف کنم لحظه لحظه خود را
    برای این. همه ناباور خیال پرست

10. 4 کاربران زیر از delaram54 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

خودمونی بگم نه خودتو بدبخت کن نه نامزدتو

12. 3 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

عزیزم اگه اون کاربری که فکر میکنم باشی بدون هیچکس نمیتونه بهت کمکی کنه تا خودت نخوای واقعا و از ته دل .

تو تاپیکای قبلیت همه چیزو بهت گفتیم اینکه نمیتونیو درموندت کرده باید بری مشاوره حضوری ...

که اونم مستلزم اراده ی خودته .

14. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    یک سوال، عذاب وجدان ندارین شما؟ از خودتون بدتون نمیاد؟!

دوست عزیز شما اولین اشتباه و خیانتتون شروع ارتباط عاطفی با کسی هست، در صورتی که فرد قبلی دیگه ای هنوز توی دلتون جا داره و باهاش رابطه هم دارین...!
    عذر میخوام اینطور میگم. مگه قلبتون هتله که چندتا باهم میفرستین داخل؟؟ اونم دوتا باهم تو یه اتاق، قانون هتلم نقض کردین دیگه!

به این فکر کنین دارین حقوق یه انسان رو واضح نقض می کنین، خیانت ، هم خودتون، هم نامزدتون...
    اولین کار باید ارادتون رو قوی کنین چون مشخصه ضعف اراده دارین .... مساله بعد اینکه اگر واقعا نمی تونین، باید از نامزد فعلیتون جدا بشید، شاید مدتی ناراحت باشن، اما مسلما واسشون بهتر از ادامه زندگی با شماست ...
    ضمن اینکه به این مساله فکر کنین اگه بدونن هنوز با نامزد قبلیتون ارتباط دارین چه اتفاقی واستون میفته، آبروتون جلوی خانواده، نامزدتون و ...
    این یک مساله ساده و روشنه، و نیاز به 3 مرحله داره، تصمیم گیری، عمل و پایداری تصمیم و عمل.
    چیز سخت و پیچیده ای هم نیست، باید ارادتون رو قوی کنید و بعد تصمیم به اینکه میخواین نامزد قبلیتون که خیانت الانتون هست رو رها کنید و از هوس دست بردارید، یا نامزد فعلیتون رو رها کنید و به سمت کسی که باعث خیانتتون شده برید، البته معنیش این نیست ایشون مقصرن، کلمه بهتری برای عنوانشون پیدا نکردیم ...

هرچه بیشتر هم بگذره و دیرتر تصمیم بگیرین اثرات منفی بیشتری خواهید دید

بهتره برای حل این مشکل حضورا به مشاور مراجعه کنید، مشاوره اینترنتی یا حتی تلفنی یا نتیجه بخش نیست یا خیلی دیرتر از مشاوره حضوری نتیجه میده
    امضای ایشان
    من دِس بوی هستم، نه دیس بوی!

1

16. 3 کاربران زیر از desboy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط desboy نمایش پست ها
    سلام
    یک سوال، عذاب وجدان ندارین شما؟ از خودتون بدتون نمیاد؟!

دوست عزیز شما اولین اشتباه و خیانتتون شروع ارتباط عاطفی با کسی هست، در صورتی که فرد قبلی دیگه ای هنوز توی دلتون جا داره و باهاش رابطه هم دارین...!
    عذر میخوام اینطور میگم. مگه قلبتون هتله که چندتا باهم میفرستین داخل؟؟ اونم دوتا باهم تو یه اتاق، قانون هتلم نقض کردین دیگه!

به این فکر کنین دارین حقوق یه انسان رو واضح نقض می کنین، خیانت ، هم خودتون، هم نامزدتون...
    اولین کار باید ارادتون رو قوی کنین چون مشخصه ضعف اراده دارین .... مساله بعد اینکه اگر واقعا نمی تونین، باید از نامزد فعلیتون جدا بشید، شاید مدتی ناراحت باشن، اما مسلما واسشون بهتر از ادامه زندگی با شماست ...
    ضمن اینکه به این مساله فکر کنین اگه بدونن هنوز با نامزد قبلیتون ارتباط دارین چه اتفاقی واستون میفته، آبروتون جلوی خانواده، نامزدتون و ...
    این یک مساله ساده و روشنه، و نیاز به 3 مرحله داره، تصمیم گیری، عمل و پایداری تصمیم و عمل.
    چیز سخت و پیچیده ای هم نیست، باید ارادتون رو قوی کنید و بعد تصمیم به اینکه میخواین نامزد قبلیتون که خیانت الانتون هست رو رها کنید و از هوس دست بردارید، یا نامزد فعلیتون رو رها کنید و به سمت کسی که باعث خیانتتون شده برید، البته معنیش این نیست ایشون مقصرن، کلمه بهتری برای عنوانشون پیدا نکردیم ...

هرچه بیشتر هم بگذره و دیرتر تصمیم بگیرین اثرات منفی بیشتری خواهید دید

بهتره برای حل این مشکل حضورا به مشاور مراجعه کنید، مشاوره اینترنتی یا حتی تلفنی یا نتیجه بخش نیست یا خیلی دیرتر از مشاوره حضوری نتیجه میده

همیشه متاسف میشم که این مسایل چقدر تو کشورمون عادی شده ...مثال جالبی بود ..هتل !!!!هه

(بدون جسارت به استارتر عزیز)

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    عزیزم اگه اون کاربری که فکر میکنم باشی بدون هیچکس نمیتونه بهت کمکی کنه تا خودت نخوای واقعا و از ته دل .

تو تاپیکای قبلیت همه چیزو بهت گفتیم اینکه نمیتونیو درموندت کرده باید بری مشاوره حضوری ...

که اونم مستلزم اراده ی خودته .
    دقیقا قبلایه تاپیک شبیه این داشتیم .

البته نه از این کاربر .

به هر حال فردا به هیچ وجه سر قرار نرو .شما با این اقا محرم هستید ؟

اگر محرم هستید که به قول خودتون خیانته .

اگر هم نامزد هستید که شما نسبت به نامزدتون تعهد دارید .

اگر واقعا نمیتونید فراموشش کنید .به این نامزدی پایان بدید ..
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

19. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : خيانت به نامزدم

1- به واقعیت وجودی او فکر کنید؛ به جای فکر کردن به خاطرات زیبایی که با هم داشتید و لحظات خوبی که با هم سپری کردید، به همه آن چیزهایی فکر کنید که در طی این مدت، شما را رنج می داد و مکدرتان می کرد. حالا دیگر وقت آن رسیده که خیالپردازی را کنار بگذارید و واقع بین باشید؛ پرده رؤیا را کنار بزنید و به چهره واقعی کسی نگاه کنید که شما را فریب داده است.

2- بپذیرید و درک کنید که رابطه ای که بر اساس عشق حقیقی، صمیمیت، صداقت و تعهد بنا نشده باشد، رابطه سالمی نیست و دیر یا زود از هم می پاشد؛ بنابراین در برابر وسوسه برگشتن و از سر گرفتن رابطه، قاطعانه مقاومت کنید.

3- فراموش کردن به این معنی نیست که طرف مقابل را در ذهن و خاطره و یادتان به ناگهان نابود کنید؛ فراموش کردن حقیقی به این معناست که باید به جای او، به فکر خودتان باشید.

4- خودتان را باور داشته باشید. همه آدم های دنیا در یک نفر خلاصه نشه است؛ هر چند شما در عشق شکست خورده اید اما هنوز مردان افراد زیادی هستند که ممکن است در مسیر زندگی شما قرار بگیرند و خواهان ازدواج با شما باشند.

5- خوشبین باشید و نیمه پر لیوان را ببینید و به جای اینکه فکر کنید «من عشقم را از دست داده ام»، فکر کنید «من الان مجردم» و به جای اینکه فکر کنید «کسی را که خیلی وقت بود می شناختم، از دست داده ام»، فکر کنید که «حالا باید با آدم های زیادی آشنا بشوم». خوشبین بودن به شما کمک می کند که زودتر فراموش کنید.

6- اینکه طرف مقابل، شما را با وجود همه عشقی که به او داشتید رها کرد، به این معنی نیست که شما جذاب و دوست داشتنی نبوده اید؛ آنچه که اتفاق افتاده، فقط و فقط به این معنی است که به شما فرصت دوباره ای داده شده که همسری بیابید که درست به همان اندازه ای که شما دوستش دارید، شما را دوست داشته باشد و برایتان ارزش قائل شود.

7- درگیر این فکر وسواس گونه نشوید که ای کاش او را ترک نکرده بودید. بپذیرید و باور کنید که هیچ انسانی مجاز نیست خود را اسیر کسی کند که مناسب او نیست.

8- کسی که احساسات شما را می شنود و می بیند اما هیچ پاسخی به آن نمی دهد، کسی که نسبت به شما و رنج هایتان بی تفاوت و منفعل است، مردی که از آرزوهای شما باخبر است اما شما و نیازهایتان را نادیده می گیرد، قطعا به هیچ عنوان شایسته عشق ورزی نیست. هیچ دلیلی ندارد که ما خودمان را به کسی تحمیل کنیم که دوستمان ندارد، زیرا همانطور که پیش از این نیز گفتیم، عشق، احترام، علاقه، تعهد و صمیمیت، خصوصیاتی هستند که در یک رابطه باید متقابل باشند واگر رعایت نشوند، نتیجه ای جز احساس کسالت و پوچی و سرخوردگی ندارند.

9- با خودتان به شکلی منطقی و سازنده مواجه شوید. لزومی ندارد وانمود کنید که غصه ای ندارید اما لازم است که برای فرار از شرایط پیش آمده، شرایط بهینه ای برای خود مهیا کنید. گاهی یک سفر تفریحی به منطقه ای خوش آب و هوا یا ثبت نام در یک کلاس هنری که با ذائقه و استعداد شما همخوانی دارد و یا معاشرت بیشتر با دوستانی که از وضعیت روحی شما باخبرند، می تواند تغییری بزرگ در روحیه تان ایجاد کند.

10- زمان هایی را نیز به تنهایی بگذرانید. سعی کنید از استقلال کنونی تان شاد باشید. لازم است که یاد بگیرید به تنهایی و بدون وابستگی به دیگران شاد باشید وگرنه نمی توانید فردی را که بعدها قرار است به زندگی تان بیاید، شاد کنید.

11 - همه یادگاری های رابطه قبلی را از خود دور کنید؛ فراموش کردن یک فرد، مستلزم این است که در آینده زندگی کنید؛ نه در گذشته! همه عکس ها، فیلم ها، هدیه ها و هر چیز دیگری که به او مربوط می شود را جمع کنید و در جایی دور از دسترس و دیدتان بگذارید. شاید درابتدا کار ناراحت کننده ای باشد اما به تدریج روحیه تان را بهتر خواهد کرد.

12- یک کاغذ بردارید و همه احساساتتان را روی آن بنویسید. با این روش وقتی توانستید به خوبی این شوک عاطفی تان را پشت سر بگذارید، با خواندن آن نوشته ها خواهید فهمید که چقدر قوی بوده اید که توانسته اید آن را فراموش کنید.

13- به جای تمرکز روی غم و غصه های فعلی تان به زمانی فکر کنید که هنوز درگیر این رابطه نشده بودید. حال به این فکر کنید که پنج سال دیگر در چنین شرایطی چه حسی خواهید داشت و به این بیندیشید که آن موقع، غصه ها و رنج امروزتان برایتان چه مفهومی خواهد داشت.

14- از جسمتان به خوبی مراقبت کنید. به طور مرتب ورزش کنید و اگر آنقدر غصه می خورید که تصور می کنید ممکن است به جسمتان آسیب بزند، حتما با یک مشاور مشورت کنید.

15- به هیچ عنوان برای فراموش کردن فرد قبلی به فرد جدیدی متوسل نشوید. برای آنکه دوباره بتوانید با شیوه ای صحیح و منطقی به کسی دل ببندید، به گذشت زمان نیاز دارید. دل بستن به یک فرد جدید برای فرار از دلبستگی قبلی، کار منصفانه ای نیست. بگذارید به مرور زمان آدم هایی در زندگی تان پیدا شود که اگر به آنها فرصت بدهید، برایتان احترام و ارزش زیادی قائل می شوند.

16- از اشتباهاتتان درس بگیرید و وقتی دنبال فرد جدیدی هستید که عشقتان را با او سهیم شوید، با انجام اشتباهات قبلی، یک دلشکستگی دیگر را رقم نزنید. اشتباهات و تقصیرات خودتان را در رابطه قبلی بپذیرید و سعی کنید دیگر آنها را تکرار نکنید.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

21. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26087
    تشکـر
    255
    تشکر شده 155 بار در 92 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    1- به واقعیت وجودی او فکر کنید؛ به جای فکر کردن به خاطرات زیبایی که با هم داشتید و لحظات خوبی که با هم سپری کردید، به همه آن چیزهایی فکر کنید که در طی این مدت، شما را رنج می داد و مکدرتان می کرد. حالا دیگر وقت آن رسیده که خیالپردازی را کنار بگذارید و واقع بین باشید؛ پرده رؤیا را کنار بزنید و به چهره واقعی کسی نگاه کنید که شما را فریب داده است.

2- بپذیرید و درک کنید که رابطه ای که بر اساس عشق حقیقی، صمیمیت، صداقت و تعهد بنا نشده باشد، رابطه سالمی نیست و دیر یا زود از هم می پاشد؛ بنابراین در برابر وسوسه برگشتن و از سر گرفتن رابطه، قاطعانه مقاومت کنید.

3- فراموش کردن به این معنی نیست که طرف مقابل را در ذهن و خاطره و یادتان به ناگهان نابود کنید؛ فراموش کردن حقیقی به این معناست که باید به جای او، به فکر خودتان باشید.

4- خودتان را باور داشته باشید. همه آدم های دنیا در یک نفر خلاصه نشه است؛ هر چند شما در عشق شکست خورده اید اما هنوز مردان افراد زیادی هستند که ممکن است در مسیر زندگی شما قرار بگیرند و خواهان ازدواج با شما باشند.

5- خوشبین باشید و نیمه پر لیوان را ببینید و به جای اینکه فکر کنید «من عشقم را از دست داده ام»، فکر کنید «من الان مجردم» و به جای اینکه فکر کنید «کسی را که خیلی وقت بود می شناختم، از دست داده ام»، فکر کنید که «حالا باید با آدم های زیادی آشنا بشوم». خوشبین بودن به شما کمک می کند که زودتر فراموش کنید.

6- اینکه طرف مقابل، شما را با وجود همه عشقی که به او داشتید رها کرد، به این معنی نیست که شما جذاب و دوست داشتنی نبوده اید؛ آنچه که اتفاق افتاده، فقط و فقط به این معنی است که به شما فرصت دوباره ای داده شده که همسری بیابید که درست به همان اندازه ای که شما دوستش دارید، شما را دوست داشته باشد و برایتان ارزش قائل شود.

7- درگیر این فکر وسواس گونه نشوید که ای کاش او را ترک نکرده بودید. بپذیرید و باور کنید که هیچ انسانی مجاز نیست خود را اسیر کسی کند که مناسب او نیست.

8- کسی که احساسات شما را می شنود و می بیند اما هیچ پاسخی به آن نمی دهد، کسی که نسبت به شما و رنج هایتان بی تفاوت و منفعل است، مردی که از آرزوهای شما باخبر است اما شما و نیازهایتان را نادیده می گیرد، قطعا به هیچ عنوان شایسته عشق ورزی نیست. هیچ دلیلی ندارد که ما خودمان را به کسی تحمیل کنیم که دوستمان ندارد، زیرا همانطور که پیش از این نیز گفتیم، عشق، احترام، علاقه، تعهد و صمیمیت، خصوصیاتی هستند که در یک رابطه باید متقابل باشند واگر رعایت نشوند، نتیجه ای جز احساس کسالت و پوچی و سرخوردگی ندارند.

9- با خودتان به شکلی منطقی و سازنده مواجه شوید. لزومی ندارد وانمود کنید که غصه ای ندارید اما لازم است که برای فرار از شرایط پیش آمده، شرایط بهینه ای برای خود مهیا کنید. گاهی یک سفر تفریحی به منطقه ای خوش آب و هوا یا ثبت نام در یک کلاس هنری که با ذائقه و استعداد شما همخوانی دارد و یا معاشرت بیشتر با دوستانی که از وضعیت روحی شما باخبرند، می تواند تغییری بزرگ در روحیه تان ایجاد کند.

10- زمان هایی را نیز به تنهایی بگذرانید. سعی کنید از استقلال کنونی تان شاد باشید. لازم است که یاد بگیرید به تنهایی و بدون وابستگی به دیگران شاد باشید وگرنه نمی توانید فردی را که بعدها قرار است به زندگی تان بیاید، شاد کنید.

11 - همه یادگاری های رابطه قبلی را از خود دور کنید؛ فراموش کردن یک فرد، مستلزم این است که در آینده زندگی کنید؛ نه در گذشته! همه عکس ها، فیلم ها، هدیه ها و هر چیز دیگری که به او مربوط می شود را جمع کنید و در جایی دور از دسترس و دیدتان بگذارید. شاید درابتدا کار ناراحت کننده ای باشد اما به تدریج روحیه تان را بهتر خواهد کرد.

12- یک کاغذ بردارید و همه احساساتتان را روی آن بنویسید. با این روش وقتی توانستید به خوبی این شوک عاطفی تان را پشت سر بگذارید، با خواندن آن نوشته ها خواهید فهمید که چقدر قوی بوده اید که توانسته اید آن را فراموش کنید.

13- به جای تمرکز روی غم و غصه های فعلی تان به زمانی فکر کنید که هنوز درگیر این رابطه نشده بودید. حال به این فکر کنید که پنج سال دیگر در چنین شرایطی چه حسی خواهید داشت و به این بیندیشید که آن موقع، غصه ها و رنج امروزتان برایتان چه مفهومی خواهد داشت.

14- از جسمتان به خوبی مراقبت کنید. به طور مرتب ورزش کنید و اگر آنقدر غصه می خورید که تصور می کنید ممکن است به جسمتان آسیب بزند، حتما با یک مشاور مشورت کنید.

15- به هیچ عنوان برای فراموش کردن فرد قبلی به فرد جدیدی متوسل نشوید. برای آنکه دوباره بتوانید با شیوه ای صحیح و منطقی به کسی دل ببندید، به گذشت زمان نیاز دارید. دل بستن به یک فرد جدید برای فرار از دلبستگی قبلی، کار منصفانه ای نیست. بگذارید به مرور زمان آدم هایی در زندگی تان پیدا شود که اگر به آنها فرصت بدهید، برایتان احترام و ارزش زیادی قائل می شوند.

16- از اشتباهاتتان درس بگیرید و وقتی دنبال فرد جدیدی هستید که عشقتان را با او سهیم شوید، با انجام اشتباهات قبلی، یک دلشکستگی دیگر را رقم نزنید. اشتباهات و تقصیرات خودتان را در رابطه قبلی بپذیرید و سعی کنید دیگر آنها را تکرار نکنید.
    با سلام
    بهترنیست قبل از کپی پیست کردن موضوع رو کامل بخونین؟
    ایشون هنوز خیانتی ندیدن از قبلی و...
    ودرضمن بند پنجتون خیلی جالب بود من الان مجردم؟ وفکر کنه الان با ادم های زیادی اشنا میشه؟
    جواب کوتاه ومفید ودرک بهتر مسله بهتر است از جواب کپی پیست و بی مربوط به موضوع
    لطفا شما دقت کنید
    امضای ایشان

دوست داشتن مثل نماز میمونه ،

وقتی نیت کردی

دیگه نباید اطرافتو نگاه کنی...!

23. کاربران زیر از بهنام1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19044
    تشکـر
    504
    تشکر شده 119 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط بهنام1 نمایش پست ها
    با سلام
    بهترنیست قبل از کپی پیست کردن موضوع رو کامل بخونین؟
    ایشون هنوز خیانتی ندیدن از قبلی و...
    ودرضمن بند پنجتون خیلی جالب بود من الان مجردم؟ وفکر کنه الان با ادم های زیادی اشنا میشه؟
    جواب کوتاه ومفید ودرک بهتر مسله بهتر است از جواب کپی پیست و بی مربوط به موضوع
    لطفا شما دقت کنید
    این کپی پیست با قبلی ها فرق میکنه
    تو این یکی خبری از اون شماره های مراکز مشاوره که با 909 شروع میشه و جیب تماس گیرنده رو خالی میکنه نیست
    احتمالا این نسخه دمو یا آزمایشی عه... :دی
    امضای ایشان
    .:: هاستیک ::.
    .:: WwW.HosTick.iR ::.

الهی..،نگاهی...

25. کاربران زیر از masoud.avard بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26593
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دختره ی کثیف امثال همین شما ها هستین که ما پسر ها رو خراب می کنین خب چه مرگته میخوای با هرد دو باشی؟؟ جالبه که همین شما ها میگین که پسر ها فقط دنبال دختر ها هستند شما ها چی؟؟؟؟حقته که هر چی سرت بیاد اون نامزد بد بخته بی خبرت هم مطمین باش اگه بفهمه دیگه تف تو صورتت نمیندازه !و اگه با همون دونست پسر قبلیت ادامه بدی مطمین باش یه جایی تو زندگی آه نامزدتو میگیره بد جورم میگیره

27. کاربران زیر از albert_95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    تشکر شده 1,812 بار در 718 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط albert_95 نمایش پست ها
    دختره ی کثیف امثال همین شما ها هستین که ما پسر ها رو خراب می کنین خب چه مرگته میخوای با هرد دو باشی؟؟ جالبه که همین شما ها میگین که پسر ها فقط دنبال دختر ها هستند شما ها چی؟؟؟؟حقته که هر چی سرت بیاد اون نامزد بد بخته بی خبرت هم مطمین باش اگه بفهمه دیگه تف تو صورتت نمیندازه !و اگه با همون دونست پسر قبلیت ادامه بدی مطمین باش یه جایی تو زندگی آه نامزدتو میگیره بد جورم میگیره
    فکز نمیکنم استاتر به شما بی احترامی کرده باشن که شما... میشد با رعایت احترام نظرتونو بدین
    وقتی لحنتون اینجوری هست؛ ضرورتی هم نداشت نظر بدین

29. 2 کاربران زیر از orbital بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

اولا درست صحبت کنید

دوما به قدری که خانم مقصر اون اقا هم هست با اینکه میدونه ایشون نامزد کردن پس اشتباه یه نفر نیست

کمک نمیکنید نظر صرفا جهت توهین هم ندید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

31. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26593
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من قصد بی احترامی رو به هیچ کس ندارم فقط احساس اون نامزد رو درک کردم چون این حالت برای من دقیقا اتفاق افتاده و الان همون دختره که به من خیانت کرده واقعا شکسته من اوایل خیلی کینه ای بودم ازش چون خیانت کرد بهم اما بعد ها دلم سوخت به حالش دیگه از فکرش امدم بیرون حالا به نظر شما دختری که نامزد داره و با یک دوست پسر همزمان ارتباط داره چیه اسمش؟؟؟ آیا باید رفتار زشتشو تایید کنیم؟؟البته اینم بگم که در کشور های غیر مسلمان این مورد به شدت برخورد میشه !!

33. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26593
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

تنها چیزی که میتونم بگم اینه که واقعا برای دفاع بی منطقتون متاسفم اگر شما مرد بودید و نامزدتون اینطور خیانت می کرد بازم همین حرف هارو می زدی؟ خیلی این گونه دفاع ها زشته؟ اصلا خودت و میگم اگه نامزد خودت هم با تو باشه و هم با یکی دیگه بازم همینا رو میگی؟؟ کمی زاویه دید رو عوض کن
    نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    اولا درست صحبت کنید

دوما به قدری که خانم مقصر اون اقا هم هست با اینکه میدونه ایشون نامزد کردن پس اشتباه یه نفر نیست

کمک نمیکنید نظر صرفا جهت توهین هم ندید

34. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

من قصد بی احترامی رو به هیچ کس ندارم فقط احساس اون نامزد رو درک کردم چون این حالت برای من دقیقا اتفاق افتاده و الان همون دختره که به من خیانت کرده واقعا شکسته من اوایل خیلی کینه ای بودم ازش چون خیانت کرد بهم اما بعد ها دلم سوخت به حالش دیگه از فکرش امدم بیرون حالا به نظر شما دختری که نامزد داره و با یک دوست پسر همزمان ارتباط داره چیه اسمش؟؟؟ آیا باید رفتار زشتشو تایید کنیم؟؟البته اینم بگم که در کشور های غیر مسلمان این مورد به شدت برخورد میشه !!
    تنها چیزی که میتونم بگم اینه که واقعا برای دفاع بی منطقتون متاسفم اگر شما مرد بودید و نامزدتون اینطور خیانت می کرد بازم همین حرف هارو می زدی؟ خیلی این گونه دفاع ها زشته؟ اصلا خودت و میگم اگه نامزد خودت هم با تو باشه و هم با یکی دیگه بازم همینا رو میگی؟؟ کمی زاویه دید رو عوض کن

هیچ کسی اینکار و تایید نمیکنه در هیچ جای دنیا

و اینکه. من به هیچ وجه طرفداری نکردم شما دیدتون. عوض کنید. هرطور که میخواید برداشت میکنید ! گفتید تقصیر دختران. من گفتم تقصیر دو طرف هستش !!!!

ربطی به زن بودن و مرد بودن نداره اگر مرد هم بودم خیانت میدیدم از همسرم داغون میشدم و جدا میشدم

و بله قانون کاینات وجود داره هرکسی تاوان کارش رو پس میده
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

35. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    تشکر شده 1,812 بار در 718 پست
    میزان امتیاز
    10

کسی از این ححرکت استاتر دفاع نکرد
    عرض بنده اینه که از لحن مناسب تری استفاده کنید
    موفق باشید

36. کاربران زیر از orbital بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

هیچ کسی اینکار و تایید نمیکنه در هیچ جای دنیا

و اینکه. من به هیچ وجه طرفداری نکردم شما دیدتون. عوض کنید. هرطور که میخواید برداشت میکنید ! گفتید تقصیر دختران. من گفتم تقصیر دو طرف هستش !!!!

ربطی به زن بودن و مرد بودن نداره اگر مرد هم بودم خیانت میدیدم از همسرم داغون میشدم و جدا میشدم

و بله قانون کاینات وجود داره هرکسی تاوان کارش رو پس میده
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد