نمایش نتایج: از 1 به 24 از 24

موضوع: خیانت در زندگی

2502
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27967
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت در زندگی

10 سال پیش ازدواج کردم و40 سالمه الان...با عشق شروع کردم.دو تا عاشق بودیم تا 5 سال فقط عشق بود.ذاتا اهل خیانت نبودم ونیستم.همسرم خوشگل وخوش لباس (نمیدونم بگم بود یا هست)5 سال همه چیز عالی بود .ما تو یکی از مرکز استانهای نزدیک تهران زندگی میکنیم.همسرم برای ارتودنسی دندونهاش وقت دکتر گرفت تهران و حدودا ماهی 1 بار باید میامد تهران.بعد از 1 سال هم با وجود مخالفت من چون میگفت از بیکاری حوصلم سر میره خونه گفت میخوام برم کلاس ارایشگری ومدرک درجه 1 بگیرم (تهران) وخلاصه رفت...حالا هر ماه 1 بار 3 روز حدودا تهران بود. ومن نگران...2سالی بیشتر گذشت و از این رفت وامدها و البته وقتی میخواست بره غذای 3 روز رو برام درست میکرد و بعضی مواقع هم یکی دوتا از دوستای صمیمیش میامدن خونه من وبرام غذا درست میکردن( در حضور خودم) وبعد چند ساعت میرفتن.(مثل چشماش به من اعتماد داشت و واقعا ادم سالمی بودم تا جایی که نزدیکام بهم میگن بدی تو اینه که بدی نداری)(خوب البته که دارم!!!)اما حالا که 2 سال گذشته بود تغییرات کمی رو متوجه شده بودم(منظورم رفتن به تهران)به هیچ عنوان شکاک نیستم (اما خوب خر هم نیستم).یه روز تو کشوی میز جعبه کادویی رو دیدم که به اسم پسری بود.دردسر ندم وقتی سوال کردم کار به دعوا و قهر کشید و6 ماه رفت خونه مامانش...پدر خودم رو در اوردم تا برگشت و خونه رو به خواستش عوض کردم (یه خونه درجه یک گرفتم .وضع مالیم هم خوبه)سعی کرد خوب باشه اما نتونست بروز نمیداد اما من میفهمیدم.(این موضوع میشه حدود 1.5 سال قبل به الان)میفهمیدم که چیزایی از من مخفی میشه اما به روی خودم نمیاوردم وکلا خیلی کم حرف میزدیم و رابطه ای هم نداشتیم(دلیلش حس خیلی بدی بود که داشتم و واقعا نمیتونستم)از چند ماه پیش خیلی خیلی با من سرد شد(راستی اینو بگم که تو تمام این مدتهای دراز من عاشقش بودم و خیلی دوستش داشتم)فشار وحشتناکی بهم وارد میشد اما احساس میکردم باید دم نزنم وصبور باشم تا یه روزی این غده سر باز کنه (وکل این مدت تابلوه که خیلی بهش شک داشتم )به نظرم مشکلش با خودش این بود که میخواد بذاره بره اما اخه من که کاریش نکرده بودم.واین ازارش میداد.خلاصه به حرف اومد!! وگفت که تو خیلی خوبی ومهربونی اما من نمی تونم با تو ادامه بدم تو سردی و دیگه ما حسی بهم نداریم(خدایا من داشتم اما اون نداشت).کلی دلم رو با حرفاش ش************د.میدونستم یه روز بهم میگه اما وقتی گفت دردش بیشتر بود...منم تصمیم گرفتم نصفه شب موبایلشو چک کنم و همون شب بحث یواشکی رمز موبایلشو که زد حفظ کردم(اپل)....سرم سوت کشید وقتی دیدم بله کسی که من به اینجا رسونده بودمش با یکی دیگس واصلا منو نمیبینه...وچه اس ام اسایی...به من خیانت شده توسط همسرم واگر بگم اون طرف کیه باورتون نمیشه....یکی از معروفترین های ایران...سرتونو درد اوردم شرمنده ...اما الان من دلشکسته ترین ادمم.دلشکسته و بیچاره ومفلوک. بد ترین حس رو دارم و و واقعا دیوانه کنندس.خاک توی سرم که صبح که خواب بود رفتم و نگاهش کردم ودیدم چقدر این اشال رو دوستش داشتم ودارم.و جالبتر اینه وقتی اومدم خونه دیدم وسایل شخصیشو جمع کرده ورفته .ویک پیام به من که خداحافظ برای همیشه...چکاااااااااااااااا اارررررررررررررررر کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پاسخ : خیانت

یعنی چی خداحافظ برای همیشه .

حداقل نخواست طلاقش بدی ؟

الان کجا رفته ؟

رابطه جنسی داشتن ؟

گاهی دلیل خیانت نه بد بودن طرف مقابله ، نه دست بزن داشتنش ، نه بداخلاقیش ، نه درک نکردنش ... فقط هوسه !!

کسی هم که هوس برش داشته رو نمیشه برگردوند مگر خودش سرش به سنگ بخوره که اونموقع هم بر نگرده بهتره .

حالا طلاقش دادید یا نه ؟

3. 2 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    تشکر شده 227 بار در 159 پست
    میزان امتیاز
    9

دیره پسرم
    خیلی دیر
    مدت زیادیه که وقتو از دست دادی
    الان دیگه خیلی خیلی خیلی سخته برگردوندن اون عشق

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

بچه هم داری؟
    واگذارش کن به خدا.
    زمان باید بگذره تا حالت عوض بشه.
    یه مشاور برو.

6. 2 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15635
    تشکـر
    61
    تشکر شده 283 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

نمی دونم چه کسایی این پیامارو و پست هارو مزارند و سعی در مسموم کردن افکار مردم دارند
    اگه دقت کنید تا حالا چندین مورد از این تاپیک ها ایجاد شده که شبیه یه داستانه و هیچ نوع کمکی هم نخواستند
    و بعد از ایجاد تاپیک دیگه نه جوابی میدن نه چیزی و تا چندین مدت هم این تاپیک ها فعال میمونن
    و اغلب با موضوع هایی که با احساسات خواننده بازی میکنه و افراد رو به چالش میکشند
    بدون این که کسی که این تاپیک رو ایجاد کرده پیگیر قضیه باشه

از شما دوستان خواهش میکنم که در صورت مشاهده چنین پست هایی
    به مدیر اطلاع بدین تا این تاپیکا بسته بشه و جلو مسموم شدن افکار گرفته بشه
    از مدیر گرامی هم خواهش میکنم به این موارد رسیدگی کنند
    سپاس
    ویرایش توسط khoshans : 05-08-2016 در ساعت 12:05 AM

8. 5 کاربران زیر از khoshans بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط khoshans نمایش پست ها
    نمی دونم چه کسایی این پیامارو و پست هارو مزارند و سعی در مسموم کردن افکار مردم دارند
    اگه دقت کنید تا حالا چندین مورد از این تاپیک ها ایجاد شده که شبیه یه داستانه و هیچ نوع کمکی هم نخواستند
    و بعد از ایجاد تاپیک دیگه نه جوابی میدن نه چیزی و تا چندین مدت هم این تاپیک ها فعال میمونن
    و اغلب با موضوع هایی که با احساسات خواننده بازی میکنه و افراد رو به چالش میکشند
    بدون این که کسی که این تاپیک رو ایجاد کرده پیگیر قضیه باشه

از شما دوستان خواهش میکنم که در صورت مشاهده چنین پست هایی
    به مدیر اطلاع بدین تا این تاپیکا بسته بشه و جلو مسموم شدن افکار گرفته بشه
    از مدیر گرامی هم خواهش میکنم به این موارد رسیدگی کنند
    سپاس
    مسله جنایی شد هدفشون چیه؟

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

منم به نظرم جریان خیلی گنگه
    یه جورایی غیر منطقیه

11. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27967
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

الان همتون منظورتون واقعا با منه؟؟
    یکی میگه گنگه ویکی میگه مشکوکه...کجاش برات گنگه؟

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط rash نمایش پست ها
    الان همتون منظورتون واقعا با منه؟؟
    یکی میگه گنگه ویکی میگه مشکوکه...کجاش برات گنگه؟
    خودت میدونی که تنها راهش اینه که فراموشش کنی و پروسه فراموش کردنش زمان میبره و بهتره در طول این مدتم پیش مشاور بری منظورت ازینکه که دوسش داشتمو دارم چیه؟ دلت میخوات برگردونیش ؟ فرض اگه برگرده بازم میتونی باهاش زندگی کنی با وجود اینکه میدونی بهت خیانت شده؟ دقیقا مشخص نیست که تو اومدی اینجا از ما راه حل برای فراموش کردنش میخای یا دنبال راه حل برای برگردوندن عشقتی یا کلن میخوای ما بگیم چکار کنی؟

14. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27967
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

مدت زیادیه که علایمی رو دیدم که نگران بودم زیاد.اما صحبت از خیانت (حالا چه با درجه کم چه زیاد)بین همسران راحت نیست.کم حرف شده بود کم توجهی میکرد.روابطمون سرد شده بود و....تا اینکه موبالشو چک کردم ودیدم که بله سرش جایی دیگه گرم شده.اولا که این کجاش مشکوکه؟؟!!!! دوما مگه روانیم که جو رومسموم کنم(اونی که گفت حتما به روان شناس خودشو معرفی کنه)حالا هم من مشکلم اینه که 10 سال عمرم رو با این ادم گذروندم و هزاران یاد وخاطره دارم و پوست کلفتی هم متاسفانه ندارم ودارم داغون میشم.بدبختانه یا هر چیز ،همیشه دوستش داشتم و الان نمیدونم چکار باید بکنم.واقعا نمیتونم تصمیم درست بگیرم

16. 2 کاربران زیر از rash بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

مدت زیادیه که علایمی رو دیدم که نگران بودم زیاد.اما صحبت از خیانت (حالا چه با درجه کم چه زیاد)بین همسران راحت نیست.کم حرف شده بود کم توجهی میکرد.روابطمون سرد شده بود و....تا اینکه موبالشو چک کردم ودیدم که بله سرش جایی دیگه گرم شده.اولا که این کجاش مشکوکه؟؟!!!! دوما مگه روانیم که جو رومسموم کنم(اونی که گفت حتما به روان شناس خودشو معرفی کنه)حالا هم من مشکلم اینه که 10 سال عمرم رو با این ادم گذروندم و هزاران یاد وخاطره دارم و پوست کلفتی هم متاسفانه ندارم ودارم داغون میشم.بدبختانه یا هر چیز ،همیشه دوستش داشتم و الان نمیدونم چکار باید بکنم.واقعا نمیتونم تصمیم درست بگیرم
    به نظره من فعلا صبر کنید ببینید اون چه عکس العملی نشون میده

بعد سعی کنید بفهمید دلیل این کارش چی بوده

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

الان همسرتون کجا هستند؟

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27967
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

3 روزه ول کرده رفته؟گفتم که یه پیام بهم داده که خداحافظ...روز قبلش هم یه پیام داده بود بهم(هنوز خونه بود)من نمیتونم دیگه تو این خونه بمونم ومیرم...لطف کن به تصمیمم احترام بذار

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

ول کرده که خب کجا ول کرده رفته؟

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27967
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

تهرانه... الان با هم حرف نمیزنیم...دقیقا نمیدونم کجاس. اگه ازش بپرسم میگه خونه دوستم یا دختر داییش

22. کاربران زیر از rash بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

تهرانه... الان با هم حرف نمیزنیم...دقیقا نمیدونم کجاس. اگه ازش بپرسم میگه خونه دوستم یا دختر داییش
    ببینید این جور مسائل خیلی نکته های ظریفی داخلشون هست شما باید از تمام زوایای زندگیتون پیش یک مشاوره خیلی خوب صحبت کنید و حساب شده پیش برید
    فعلا تا برید پیش مشاور احساساتی نشید و سراغی ازش نگیرید تا حق به جانب نباشه و بفهمه از دستش ناراحتید

24. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    تشکر شده 227 بار در 159 پست
    میزان امتیاز
    9

بله ده سال زیاده
    اما دو تا راه داری یکی اینکه ده ها سال باقی مونده ی عمرتم با فکر کردن به اون خراب کنی
    یکی دیگه اینکه فراموشش کنی و بری یه زندگی جدید شروع کنی
    درسته تو دوستش داشتی اما بخاطر این عشقت چکار کردی؟
    خودت میگی سرد شده بودین خودت میگی رابطه نداشتین خودت میگی حرف نمیزدین
    خب چه انتظاری داشتی؟ اونم آدمه مجسمه که نیست احساس داره شما به احساساتش توجهی نکردی یکی دیگه کرده

25. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    تشکر شده 170 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خیانت در زندگی

دوست عزیز همون روز که کادو به اسم یک پسر توی کشوش دیدی همون روز باید از خونت بیرونش میکردی...زنه خیانتکار درست بشو نیست و صد البته زندگی باهاش زندگی بشو نیست.کسی که اینقدر راحت نوشته ما به درد هم نمیخوریم و...مطمئن باش جای دیگه بهش مزه کرده و اون ادم ارزش اینو نداره بخای باهاش زندگی رو ادامه بدی.طلاقش بده خودتو راحت کن.این زن برات زن بشو نیست.من خودم الان سی سالم هست...هر جا هم خواستگاری برم بیشتر از 14 تا سکه مهر نمیکنم.به خاطر اینکه ذات این زنها قابل پیش بینی نیستش..تا زمانی که بهم وفادار باه نوکرشم هستم اما به محض اینکه همچین خطایی کنه مثل دندون پوسیده میندازمش بیرون...حالا خوبه زندگیهای شما عاشقونه هم شروع شده

26. 2 کاربران زیر از sam64 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18720
    تشکـر
    117
    تشکر شده 142 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    9

این زنی که به دیگران چشم دوخته اهل زندگی نیست. دندون لق را باید بیرون کرد.
    با پای خودش رفته خوش به حالت. فقط به پدر و مادرش اطلاع بده.

28. کاربران زیر از absh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27926
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نمی خوام ناراحت تون کنم ولی چرا اون موقه که فهمیدی جلوش رو نگرفتی اون سرد شد و شما بی تفاوت اون احستس کم بود کرد و به یه سمتی کشیده شده اشتباه کردی که نقاط ضعف همسرتون رو شناسایی نکردید و رفع نکردید اگه به زن محبت بشه خیانت نمی کنه مرد خوب بودن به این نیس,که فقط مهربون باشی گاهی اوقات باید سخت بگیری گاهی اوقات باید سختگیری کنید بی تفوت بودن به تغییرات همسرتون کار داده دستت خوب فکرااون رو بکنید ولی رفتنی میره اون خیلی وقته که رفته

30. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    عزیز من شما نمیدونی باید چیکار کنی چون دائم داری کار میکنی

آلان ی درگیری درونی داری که بین امید و عشق و منطقته
    یا به عبارت دیگه کودک و والد و بالغ درونت دارن باهم حرف میزنن و دعوا میکنن

کودک درون شما که عاشق نوازش های همسر شما بود میخواد که دوباره این نوازش هارو داشته باشه و ازشون محروم نشه ....

والد شما هم داره شما رو به خاطر این همه مدت از عمرتون که هدر رفته نصیحت میکنه یا تنبیه ...

این وسط بالغ شما ساکت نشسته و داره کتک میخوره و دائم شکسته تر میشه و ...

شما باید کنترل رو از کودک و والد بگیرید و به بالغ خودتون بدید

دروحله اول بی خیالی طی کن
    جدی میگم
    بی خیال باش بزار یکم از این صداهای تو مغزت کم بشه

و یادت باشه تنها راه گذشتن از این گذرگاه سخت زندگیت تحمل کردنه

پس باید هر جوری شده کنترل خودتو خودت به دست بگیری نه عشق و احساساتت

نباید اعتماد به نفستو از دست بدی نباید خودتو مقصر بدونی نباید خودتو خورد کنی
    از بالغ خودت حمایت کن و بزار اون بهت کمک کنه ....
    ویرایش توسط Reepaa : 05-09-2016 در ساعت 02:35 AM
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

31. کاربران زیر از Reepaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

دوستانی که میخوان خیانت همسر ایشون یا هر انسان دیگه ای را توجیه کنن درنظر داشته باشید که کسی که خیانت میکنه و از قبلش میدونه دیگه با طرفش نمیتونه زندگی کنه ، میتونه قبل از اینکه خیانت کنه ، اول یه مشاوره بره ، سعی کنه که مشکلشو حل کنه ، تلاش کنه برای حل کمبودی که توی زندگی داره ، بعد از یه مدت اگه دید واقعا دیگه با طرفش نمیتونه زندگی کنه ، عین بچه آدم درخواست طلاق کنه و طلاق بگیره و بعدش با هرکی خواست بره زندگی کنه ، با وجود "طلاق" خیانت هیییییییییچچچچووووققققققت تتتتت توی هیییییییییییییچ شرایطی توجیه نداره ... یه سری آدمها مثل همسر این آقا ذاتشون سنگریزه داره ، و این آقایی که همه فامیل بهشون میگن که شما بدیت اینه که بدی نداری ، یعنی مشکل از اون خانومه ، این آقا هم همون موقع که اون کادو را دید باید سفت وایمیساد واسه طلاق ، اگه همسرش میفهمید که گند زده و این آقا را واقعا دوست میداشت ، به هر دری میزد که اون رابطشو قطع کنه و شوهرشو از طلاق منصرف کنه ، ولی ظاهرا ایشون تصمیمشو گرفته بوده از همون موقع و با بی رحمی تمام اون فرد مشهورو به یه مرد خوب ترجیح داده .

دوست خوبم اینو مطمعن باشید ، اینکه بهشت و جهنم توی این دنیاست ، اون آتیشی که این خانوم به زندگی شما زد ، یه روزی حتماااااا حتمااااااااااااا دامن خودشو زندگیشو میگیره (کاری به بحث دینی و عرفانیش ندارم ، ولی خداشاهده من خودم بارها دیدم که کسی که در حق فرد دیگه ای نامردی میکنه ، روزگار جوری میزنه توی کاسه و کوزش و از جایی مورد عذب قرار میگیره که اصلا فکرشو هم نمیکنه - نمونش خیانت یکی از مردهای فامیل به همسرش بود که ولش کرد و رفت با یه خانم دیگه ، خانمه مردرو خامش کرد ، همه چیزشو به نام خانمه کرد و بعد هم مردرو به شیشیه معتادش کرد و توی بدترین حالت سنگکوب کرد و سقط شد ، توی مراسم تشیعیش هم بیش از 20 نفر حضور نداشتن چون خودشو خراب کرده بود و تا قبل اون قضیه همه به اسمش قسم میخوردن ) شما هم شک نکن اون آدم مشهور یه روزی به خانم شما خیانت میکنه یا حتی ممکنه اصلا همسرتونو ولش کنه و بگه این یه بار به یکی خیانت کرده پس به منم خیانت میکنه .

شما باید بشینی با خودت درست فکر کنی ، ببینی اگه یه روزی اون خانوم دوباره برگشت توی زندگیت ، راهش میدی دوباره ، یا نه دیگه برای همیشه میخای از ذهنت پاکش کنی . چون احتمال اینکه از روی ناچاری برگرده زیاده و احتمالا بیاد و با گریه و زاری بخواد با احساساتت بازی کنه و دوباره خودشو توی دلت جا کنه .
    شما دلتون خیلی پاکه و من میدونم که اگه این خانم دوباره برگرده شما احساساتی میشی و میبخشیش ، نمیگم نبخشش ، ببخش که ذهن خودتم آزادتر باشه ، ولی هیچوقت دوباره توی زندگیت راهش نده ، شما مسول اشتباه کاریای ایشون نیستی ، ایشون موقع عقد با شما یه عهد و پیمانی بسته و الان زده زیرش ، این آدم دیگه قابل اعتماد نیست و ممکنه باز بیاد و به هر دلیلی باز بهتون خیانت کنه ، یه روزی میرسه که میفهمه اشتباه کرده و سرش به سنگ خورده و مث چی پیشمونه ، ولی نذار احساسات بهت غلبه کنه ، "ایشون ازین افراده که صد بار توبه میشکنه و باز فرداش همون آش و همون کاسست "

شما یه زمان مثلا 1 ماهه ( یا بیشتر یا کمترش هم میشه بکنید و بستگی به خودتون داره) به ایشون بده ، اگه برگشت و دیدی که واقعا اشتباهشو پذیرفته و خودش اذعان داره که نمیفهمیده داره چه غلطی میکنه ، به خاطر دل خودت 1 فرصت دیگه بهش بده ، ولی این آخرین فرصتی باشه که بهش میدی ، اگه دیدی این آدم ، آدم بشو نیست طلاقش بده و دوباره عاشق شو . چون خیلی خوبی و همه اینو میدونن و به زبون میگن ، توی فامیل زیاد خواهان داری شک نکن داداش

نکته : اشک و گریه هیچ زنی غیر از مادرتو باور نکن و بدون دروغه :-) خانمها همشون میدونن که گریه زاریشون یکی از راههای ورود به قلب مردهاست ، ولی خیلی از مردها اینو نمیدونن .
    پ . ن : توی بحث خیانت ، مردها زودتر پیشمون میشن و به خصوص اگه فرزند داشته باشن و به خصوص اگه دختر داشته باشن زودتر میفهمن که دارن گه میزنن و زود برمیگردن ، ولی خانم ها سختتر برمیگردن و اون محبته که اون طرف بهشون کرده توی ذهنشون میمونه و به این راحتیا احساس پشیمونی نمیکنن .

توصیه به همه :رابطه های تموم شده را اونقدر کشش ندید که با خیانت یکی از طرفین تموم بشه ، به خصوص اگه شما اهل خیانت نیستید روحتون به فنا میره . ....
    امضای ایشان
    There is a charm about the forbidden that makes it unspeakably desirable

-Mark Twain

33. 3 کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    تشکر شده 170 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    0

امروز این مطلب رو خودنم که خیلی جالب بود
    خیانت،خیانت است
    مردو زن ندارد.
    اما اگر وفاداری برای زن حکم آرامش و امنیت خاطر داشته باشد

* برای یک مرد *

حکم "مرگ و زندگی" دارد

بزرگترین هدیه به مرد خود وفاداریست

35. 3 کاربران زیر از sam64 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27967
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از همفکری وراهنماییتون ...مخصوصا احسان 1966...ممنون که وقت با ارزشتو صرف من کردی.از نظر خودم تمومه وفقط یه معجزه میتونه منو قانع کنه...اما خیلی دارم اذیت میشم. اون خانومی هم که گفته بود خودت میگی رابطتتون سرد شده و لابد خودت مقصری هم ...بهتره حداقل به این فکر کنه که در هیچ شرایطی حق این کار وجود نداره...قبل از خیانت کردن واجب بود که از من جدا بشه بعد به عشق بازیش برسه ...کدوم دین و کدوم اخلاق انسانی این حرف شما رو میپذیره.اگر ازدواج کردین ومرد شما به بهانه سرد بودن شما رفت وخیانت کرد پس از نظر شما مشکل شماست!!!عجب واقعا...

37. کاربران زیر از rash بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد