نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: خیانت زنم قبل و در طول دوران عقد

21217
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22984
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت زنم قبل و در طول دوران عقد

سلام. من حدودا دوسالی میشه که عقد کردم بعد دوسال فهمیدم که خانمم قبل عقد دوست پسر داشته حدودا کمتر یک سال رابطه داشتن البته در حد تلفنی بعد که من رفتم خواستگاری بهش گفتم اگه با کسی یا علاقه ای به کسی داری بهم بگو, ولی به دروغ گفت که نه ندارم بعد که عقد کردیم تا یک سال اولی هیچ رابطه ای نداشت ولی از علاقه شدید به دوست پسرش چندین بار بهش زنگ میزنه ولی پسره گوشیش خاموش بوده بعد از اینکه توی تلگرام پسره به نامزدم اس میده و نامزدم کلی باهاش درد و دل میکنه جوری بوده که از فکرش نمیتونسته بیاد بیرون تا اینکه من موضوع به یه طریقی متوجه میشم ونم کلی دعوا و سرو صدا راه انداختم تا یه مدت قهر بودیم بعد قول داد دیگه تکرار نکنه منم بخشیدمش واقعا پشیمون شد و الان هیچ رابطه با کسی نداره ازش مطمئنم ولی از روز یه شب آروم ندارم همش خیانت نامزدم تو ذهنم هست نمیتونم فراموشش کنم چون خیلی بهش علاقه داشته همش من از کجا بدونم دوباره بهد مدتی بهش بر نگرده؟ از کجا بدونم خیانتای دیگه این وسط نبوده؟ اصلا اروم و قرار ندارم چون صد در صد مطمئن بودم اکه قضیه رو نمیفهمیدم کار به جاهای باریک میکشید چون با یه شماره دیگه بهش زنگ زدم خودمو با دوست پسرش جا زدم باورش نمیشد که اونه از خوشحالی داشت...

2. کاربران زیر از nimab بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : خیانت زنم قبل و در طول دوران عقد

سلام حالا که پی به اشتباهاتتون بردید وهمو بخشیدید سعی کنید به مسایل کم توجه باشید چون اگه بخواهیدبیشتر به این فکر کنید که ایا این وسط مورد های دیگه ای بوده همش دو دلید وارامش زندگی اتون از اینی که هست بدتر میشه.توجه بیشتری نسبت به قبل به همسرتون بکنیدواگه کلا نمیتونید قبولش کنید مشاوره حضوری راهگشاس که بهتر میتونه تو تصمیم گیری هاتون کمک کنه
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

4. کاربران زیر از mahastey بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15607
    تشکـر
    1,907
    تشکر شده 458 بار در 284 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط nimab نمایش پست ها
    سلام. من حدودا دوسالی میشه که عقد کردم بعد دوسال فهمیدم که خانمم قبل عقد دوست پسر داشته حدودا کمتر یک سال رابطه داشتن البته در حد تلفنی بعد که من رفتم خواستگاری بهش گفتم اگه با کسی یا علاقه ای به کسی داری بهم بگو, ولی به دروغ گفت که نه ندارم بعد که عقد کردیم تا یک سال اولی هیچ رابطه ای نداشت ولی از علاقه شدید به دوست پسرش چندین بار بهش زنگ میزنه ولی پسره گوشیش خاموش بوده بعد از اینکه توی تلگرام پسره به نامزدم اس میده و نامزدم کلی باهاش درد و دل میکنه جوری بوده که از فکرش نمیتونسته بیاد بیرون تا اینکه من موضوع به یه طریقی متوجه میشم ونم کلی دعوا و سرو صدا راه انداختم تا یه مدت قهر بودیم بعد قول داد دیگه تکرار نکنه منم بخشیدمش واقعا پشیمون شد و الان هیچ رابطه با کسی نداره ازش مطمئنم ولی از روز یه شب آروم ندارم همش خیانت نامزدم تو ذهنم هست نمیتونم فراموشش کنم چون خیلی بهش علاقه داشته همش من از کجا بدونم دوباره بهد مدتی بهش بر نگرده؟ از کجا بدونم خیانتای دیگه این وسط نبوده؟ اصلا اروم و قرار ندارم چون صد در صد مطمئن بودم اکه قضیه رو نمیفهمیدم کار به جاهای باریک میکشید چون با یه شماره دیگه بهش زنگ زدم خودمو با دوست پسرش جا زدم باورش نمیشد که اونه از خوشحالی داشت...
    خدا بهت صبر بده واقعا تو این شرایطی که نامزدتون براتون درست کرده زندگی کردن کنارش یکم سخت میشه خودتو بسپار به زان داداش عزیزم

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4490
    تشکـر
    83
    تشکر شده 145 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    10

بخشیدن یعنی گذشت کردن از اون مسئله ، به این معنی که دگ براتون مهم نیس و همسرتون و بخشیدین ،
    خب دوست عزیز این افکاری که شما در ذهن داری یعنی نتونستی همسرتو ببخشی و چون دوسش داری نخواستی رابطه تون قطع بشه ،
    این تفکر برای این بوجود میاد که ما از موضوعی که برامون پیش میاد حل نکرده میگذریم ،
    امضای ایشان
    تجربه بهترین درس است ، هرچند حق التدریس آن گران باشد . . .

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23831
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

داداش یه نرم افزار ضبط مخفی پیام و مکالمه بریز رو گوشیش و هر چند وقت دور از چشمش چک کن

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 32 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط علی 25 نمایش پست ها
    داداش یه نرم افزار ضبط مخفی پیام و مکالمه بریز رو گوشیش و هر چند وقت دور از چشمش چک کن
    بدترین کار ممکن!
    مشکل رو باید اصولی و با کمک مشاوره و به صورت علمی حل کرد وگرنه با جاسوس بازی و نقض حریم خصوصی مشکل حل نمیشه!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد