مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 33

موضوع: خیانت زن درنبود شوهر

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.29
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

Lightbulb خیانت زن درنبود شوهر

سلام خدمت همه ی دوستان ارجمند خیلی خوشحالم که می تونم دردودل کنم و راه حل بگیرم داستان زندگی من طولانیه به بزرگی خودتون ببخشید.
    من 30 سال دارم همسرم28سالشه 5ساله که ازدواج کردیم و یک پسر 3 ساله داریم من لیشانس مهندسی دریا دارم و ایشون فوق دیپلم حساب داری ایشون دوست خواهرم بودن و برای درس خوندن به خونه ما میومدن من هم چون 2سال از خواهرم بزرگتر بودم بهشون کمک می کردم برای درسا و این جلسات بهد از یه مدت شکله دیگه ایی به خودش گرفت و من از ایشون خوشم امد اما چون هنوز دانشجو بودم و کار نداشتم و همچنین خونه منصرف شدم.من تحصیلاتمو تموم کردم و یه کار در جنوب پیدا کردم ولی بعد از یه مدت یه شانس در خونمو زد و من یه کار در خارج از کشور گیرآوردم که حقوق و مزایای عالی داشت من به خارج از کشور رفتم و مشغول به کار شدم بعد از یک سال من برای عروسی خواهرم به ایرن اومدم و ایشون رو در همون جا دیدم ایشون به من ابراز علاقه شدید کردن ومن هم خوشم اومد ولی به ایشون نگقتم و رفتم در دانشگاه و محلشون تحقیق کردم که ببینم با کسی هستن یا نه و فهمیدم که فقط بایک پسر بوده و اون هم ایشون رو پیچونده و دیگه هیچ حس و حتی فکری بینشون نیست من با ایشون نامزد کردم کردم و من همچنان در خارج از کشور بودم و به ایران رفت و آمد داشتم تا اینکه من به ایشون پیشنهاد رفتن از ایرانو دادم اول ایشون مخالفت کرد ولی من چون ایشون رو دوست داشتم و هم کارمو اصرار کردم و ایشون شروع کرد به بهانه گیری که زبون کشور سخته و تنهام من ایشون رو به طور آزمایشی بردم در فرانسه و ایشون خوشش اومد و ما موندگار شدیم.من یکی از دوستانم برای ایشون در یک فروشگاه زنجیره ای کار پیدا کردن و ایشون وظیفه رسیدگی به حساب های اوجا رو داشتن تا اینکه ما بچه دار شدیم انگار رنگ تازه ای به بوم نقاشی زندگیمون خورد فوق العاده خوشحال بودیم بعد از یه مدت بهانه گیری ایشون شروع شد و شکاک به من شدن و من چون می دونستم به دلیل افسردگی بهد از زایمان هستش سعی کردم درکشون کنم و به شکشون دامن نزنم و حتی همه ی دوستانمو کات کردم به خاطر ایشون. من به دلیل کارم در سال به طور میانگین 3ماه روی آب هستم البته نه به صورت یک جا بلکه به این طور که مثلا در ماه یک هفته سفر دریایی دارم تا اینکه عید سال پیش به دلیل حجم کار بسیار بالا نتونستم به ایران بیام و ایشون تنها رفتن.وقتی برگشتن خلق و خوی ایشون فوق العاده عوض شده بود و سر هرموضوع الکی دعوا راه می انداختن و حتی کارشونو ول کردن به بچمون کم رسدگی می کردن و همش می گفتن تو زندگی منو خراب کردی تا اینکه یک روز ایشون به اصطلاح خودشون یادش رفته بود بچمونو از مهد کودک ورداره و به من زنگ زدن که برم دنبال بچه من هم چون بی تفاوتی روز افزون ایشون رو نسبت به زندگی و بچمون می دیدم و همچنین یک روز فوق العاده بد در سرکار داشتم به ایشون یک سیلی محکم زدم و ایشون رو از خونه انداختم بیرون و ایشون به مدت 5روز در خونه دوستشون بودن و من عذرخواهی کردم و ایشون پذیرفتن تا اینکه یک شب من در نیمه های شب بیدار شدم و ایشون رو سر لپتاپشون دیدم ایشون از دادن لپتاپ ممانعت کردن و من هم به زور از ایشون گرفتم و دیدم چت های طولانی با همون دوست پسر قبلیش داره من هم به طور معجزه آسایی خودم رو کنترل کردم و با ایشون صحبت کردم و ایشون گفت که فقط به طور اینترنتی بودهو ایشون به شدت ناراحت شد و اظهار پشیمانی کرد و قول داد تکرار نشه من هم یه مدت با ایشون سرد شدم ولی وقتی تقلا ایشون برای نزدیکی به من رو دیدم بخشیدمش ولی دیروز پیامی از همون آقا رو دیدم که آتیشم زد مثل اینکه ایشون با اون آقا در عیدی که من همراهشون نبودم ************ داشتن و عکس دوتایشونو که روی تخت با هم انداختو بودنو فرستاد من به همسرم نشون دادم و دوباره شروع به گری زاری من هم دیگه زدم سیم آخر و کلا وسایلشو جمع کردم انداختم بیرون و برا پدر مادرش و داداشاش تمام چتا و عکس رو فرستادم و خلاصه ایشون آبروش رفت و همین طور خودم. الان دارم به طلاق فکر می کنم ولی از یه طرف دوسش دارم و بخاطر بچمون ولی دیگه همش قیافه اون مرتیکه بی پدرمادر میاد جلو چشمم حتی دیگه وقتی سرشو رو شونم میزاره همش فک می کنم تو بغل یه نفر دیگه ای هم بوده ترو خدا کمکم کنید دارم دیوانه میشم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

دلنوشته کاربر
    گذشته در گذشته و فردا نیز ناپیداست در حال زندگی کن
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.18
    تشکـر
    72
    تشکر شده 1,260 بار در 718 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : خیانت زن درنبود شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط saman afshar نمایش پست ها
    سلام خدمت همه ی دوستان ارجمند خیلی خوشحالم که می تونم دردودل کنم و راه حل بگیرم داستان زندگی من طولانیه به بزرگی خودتون ببخشید.
    من 30 سال دارم همسرم28سالشه 5ساله که ازدواج کردیم و یک پسر 3 ساله داریم من لیشانس مهندسی دریا دارم و ایشون فوق دیپلم حساب داری ایشون دوست خواهرم بودن و برای درس خوندن به خونه ما میومدن من هم چون 2سال از خواهرم بزرگتر بودم بهشون کمک می کردم برای درسا و این جلسات بهد از یه مدت شکله دیگه ایی به خودش گرفت و من از ایشون خوشم امد اما چون هنوز دانشجو بودم و کار نداشتم و همچنین خونه منصرف شدم.من تحصیلاتمو تموم کردم و یه کار در جنوب پیدا کردم ولی بعد از یه مدت یه شانس در خونمو زد و من یه کار در خارج از کشور گیرآوردم که حقوق و مزایای عالی داشت من به خارج از کشور رفتم و مشغول به کار شدم بعد از یک سال من برای عروسی خواهرم به ایرن اومدم و ایشون رو در همون جا دیدم ایشون به من ابراز علاقه شدید کردن ومن هم خوشم اومد ولی به ایشون نگقتم و رفتم در دانشگاه و محلشون تحقیق کردم که ببینم با کسی هستن یا نه و فهمیدم که فقط بایک پسر بوده و اون هم ایشون رو پیچونده و دیگه هیچ حس و حتی فکری بینشون نیست من با ایشون نامزد کردم کردم و من همچنان در خارج از کشور بودم و به ایران رفت و آمد داشتم تا اینکه من به ایشون پیشنهاد رفتن از ایرانو دادم اول ایشون مخالفت کرد ولی من چون ایشون رو دوست داشتم و هم کارمو اصرار کردم و ایشون شروع کرد به بهانه گیری که زبون کشور سخته و تنهام من ایشون رو به طور آزمایشی بردم در فرانسه و ایشون خوشش اومد و ما موندگار شدیم.من یکی از دوستانم برای ایشون در یک فروشگاه زنجیره ای کار پیدا کردن و ایشون وظیفه رسیدگی به حساب های اوجا رو داشتن تا اینکه ما بچه دار شدیم انگار رنگ تازه ای به بوم نقاشی زندگیمون خورد فوق العاده خوشحال بودیم بعد از یه مدت بهانه گیری ایشون شروع شد و شکاک به من شدن و من چون می دونستم به دلیل افسردگی بهد از زایمان هستش سعی کردم درکشون کنم و به شکشون دامن نزنم و حتی همه ی دوستانمو کات کردم به خاطر ایشون. من به دلیل کارم در سال به طور میانگین 3ماه روی آب هستم البته نه به صورت یک جا بلکه به این طور که مثلا در ماه یک هفته سفر دریایی دارم تا اینکه عید سال پیش به دلیل حجم کار بسیار بالا نتونستم به ایران بیام و ایشون تنها رفتن.وقتی برگشتن خلق و خوی ایشون فوق العاده عوض شده بود و سر هرموضوع الکی دعوا راه می انداختن و حتی کارشونو ول کردن به بچمون کم رسدگی می کردن و همش می گفتن تو زندگی منو خراب کردی تا اینکه یک روز ایشون به اصطلاح خودشون یادش رفته بود بچمونو از مهد کودک ورداره و به من زنگ زدن که برم دنبال بچه من هم چون بی تفاوتی روز افزون ایشون رو نسبت به زندگی و بچمون می دیدم و همچنین یک روز فوق العاده بد در سرکار داشتم به ایشون یک سیلی محکم زدم و ایشون رو از خونه انداختم بیرون و ایشون به مدت 5روز در خونه دوستشون بودن و من عذرخواهی کردم و ایشون پذیرفتن تا اینکه یک شب من در نیمه های شب بیدار شدم و ایشون رو سر لپتاپشون دیدم ایشون از دادن لپتاپ ممانعت کردن و من هم به زور از ایشون گرفتم و دیدم چت های طولانی با همون دوست پسر قبلیش داره من هم به طور معجزه آسایی خودم رو کنترل کردم و با ایشون صحبت کردم و ایشون گفت که فقط به طور اینترنتی بودهو ایشون به شدت ناراحت شد و اظهار پشیمانی کرد و قول داد تکرار نشه من هم یه مدت با ایشون سرد شدم ولی وقتی تقلا ایشون برای نزدیکی به من رو دیدم بخشیدمش ولی دیروز پیامی از همون آقا رو دیدم که آتیشم زد مثل اینکه ایشون با اون آقا در عیدی که من همراهشون نبودم ************ داشتن و عکس دوتایشونو که روی تخت با هم انداختو بودنو فرستاد من به همسرم نشون دادم و دوباره شروع به گری زاری من هم دیگه زدم سیم آخر و کلا وسایلشو جمع کردم انداختم بیرون و برا پدر مادرش و داداشاش تمام چتا و عکس رو فرستادم و خلاصه ایشون آبروش رفت و همین طور خودم. الان دارم به طلاق فکر می کنم ولی از یه طرف دوسش دارم و بخاطر بچمون ولی دیگه همش قیافه اون مرتیکه بی پدرمادر میاد جلو چشمم حتی دیگه وقتی سرشو رو شونم میزاره همش فک می کنم تو بغل یه نفر دیگه ای هم بوده ترو خدا کمکم کنید دارم دیوانه میشم
    سلام

مطلب شما را خواندم عزیز و مناثر شدم از آنچه که خواندم ولی حتما شما و ایشون هر دو مقصر هستید!!!! ندیده و بدون شناخت کافی ازدواج کردید( آن دوستی با خواهر شما و..... هیچ رابطه ای و اصلی برای شناخت در مورد ازدواج نیست عزیز!)

حالا هم با یک فرزند 3 ساله , زدن ایشون توسط شما , خیانت ایشون,برخورد غلط مجدد شما, رسوایی و علنی کردن ماجرا توسط شما!!!!!!!

عزیز این ازدواج و رابطه شما در حقیقت تمام شده است و متاسفم .ولی این حقیقته و بهتر اینه که این موضوع را بپذیرید. و از درگیری و.... بیشتر بپرهیزید.

از یک همکار مشاور حاذق ما کمک بگیرید جهت مشورت در مورد این که کمتر به فرزند خود و خود و دیگری آسیب بزنید.

به امید به روزی برای شما

سپاس
    دکتر
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. 2 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.77
    تشکـر
    0
    تشکر شده 101 بار در 86 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام دوست عزیز
    من بابت شرایط پیش اومده متأسفم.
    اصلا کاری ندارم ک چگونه آشنا شدید و اشتباه کردید و....
    من نظرمو میگم و نظر بنده الزاما ب معنی درست بودنش نیست.
    اگه من جای شما بودم بدون اینکه اذیتش کنم ی بلیط ایران واسش میگرفتمو بدون هیچ قید و شرطی طلاقش میدادم.با مدارکی (عکس و چت) ک شما در دست دارید براحتی میتونید طلاقش بدید.
    من بودم بدون شششششششششششککککککک طلاقش میدادم.

تکلیف بچه رو هم دادگاه مشخص میکرد.
    ببخشید نظرمو خیلی تند بیان کردم.
    نمیگم ب اندازه شما ولی باور کنید منم بشدت از این اتفاق در زندگی شما عصبانی شدم.ی لحظه خودمو گذاشتم جای شما دیوونه شدم.

5. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.29
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

مطلب شما را خواندم عزیز و مناثر شدم از آنچه که خواندم ولی حتما شما و ایشون هر دو مقصر هستید!!!! ندیده و بدون شناخت کافی ازدواج کردید( آن دوستی با خواهر شما و..... هیچ رابطه ای و اصلی برای شناخت در مورد ازدواج نیست عزیز!)

حالا هم با یک فرزند 3 ساله , زدن ایشون توسط شما , خیانت ایشون,برخورد غلط مجدد شما, رسوایی و علنی کردن ماجرا توسط شما!!!!!!!

عزیز این ازدواج و رابطه شما در حقیقت تمام شده است و متاسفم .ولی این حقیقته و بهتر اینه که این موضوع را بپذیرید. و از درگیری و.... بیشتر بپرهیزید.

از یک همکار مشاور حاذق ما کمک بگیرید جهت مشورت در مورد این که کمتر به فرزند خود و خود و دیگری آسیب بزنید.

به امید به روزی برای شما

سپاس
    دکتر
    بسیار ممنون که وقتتون رو گذاشتید و مشکلمو خوندید راستش من بخدا مثل یک روانی شدم من تمام پل های پشت سرمو خراب کردم من توی فامیل و آشنایان نزدیک خانوادمون فرزند طلاق داشتیم و من روند نزولی اون ها رو در تمام زمینه ها با بزرگ شدنشون دیدم و به هیچ وجه دوست ندارم بچم مثل اونا شه از یه طرف حالم از همسرم به هم میخوره و بهش گفتم تو اون دنیا اولین نفری که یقتو میگره منم بخدا تو دوراهی موندم دلم می خواد همه اینا همش خواب بوده باشه.خواهرم زنگ زده می گه همش تو فامیل درباره شما پچ پچ میکنن از یه طرف بابام می گه انقدر بی عرضه ایی که نتونستی زنتو نگه داری همش میگم با خودم می گم اگه اون سال عید رفته بوده بودم الان وضعیت این نبود

6. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.29
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Sorena. نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من بابت شرایط پیش اومده متأسفم.
    اصلا کاری ندارم ک چگونه آشنا شدید و اشتباه کردید و....
    من نظرمو میگم و نظر بنده الزاما ب معنی درست بودنش نیست.
    اگه من جای شما بودم بدون اینکه اذیتش کنم ی بلیط ایران واسش میگرفتمو بدون هیچ قید و شرطی طلاقش میدادم.با مدارکی (عکس و چت) ک شما در دست دارید براحتی میتونید طلاقش بدید.
    من بودم بدون شششششششششششککککککک طلاقش میدادم.

تکلیف بچه رو هم دادگاه مشخص میکرد.
    ببخشید نظرمو خیلی تند بیان کردم.
    نمیگم ب اندازه شما ولی باور کنید منم بشدت از این اتفاق در زندگی شما عصبانی شدم.ی لحظه خودمو گذاشتم جای شما دیوونه شدم.
    سلام بخدا نظر شما برام دلگرمیه چون میبینم واقعا بعضیا بدون تعصب حرف می زنن.من واقعا عصبانیم دلم می خواد تک تک استخونای جفتشون رو بشکنم ولی در عین حال با وجود نفرت و خشم من نسبت به همسرم از ایشون رفتارهایی رو مبینم که دلگرمم می کنه مثلا من حلقه ازدواجمو توی دریا بر اثر یه حادثه گم کردم امشب رفته بود حلقه جدید برام گرفته بود روش هم نوشته بود شروعی دوباره البته من بی تفاوت برخورد کردم ایشون هم سرخورده شد ولی ته دلم وسوسه می شم ببخشم اخه چون من قبلا به ایشون سیلی زدمو چند درصد شنوایی ایشون کم شد و باتوجه به شرایط این کشور که از خانوم ها یه شدت حمایت می شه ایشون می تونستن از من شکایت کنن ولی نکردن خب وقتی اینارو مبینم خوشحال میشم ولی کار ایشون به نظرم بدترین کاریه که یک زن میتونه در حقه مردش بکنه

7. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.66
    تشکـر
    2,837
    تشکر شده 1,406 بار در 912 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام بخدا نظر شما برام دلگرمیه چون میبینم واقعا بعضیا بدون تعصب حرف می زنن.من واقعا عصبانیم دلم می خواد تک تک استخونای جفتشون رو بشکنم ولی در عین حال با وجود نفرت و خشم من نسبت به همسرم از ایشون رفتارهایی رو مبینم که دلگرمم می کنه مثلا من حلقه ازدواجمو توی دریا بر اثر یه حادثه گم کردم امشب رفته بود حلقه جدید برام گرفته بود روش هم نوشته بود شروعی دوباره البته من بی تفاوت برخورد کردم ایشون هم سرخورده شد ولی ته دلم وسوسه می شم ببخشم اخه چون من قبلا به ایشون سیلی زدمو چند درصد شنوایی ایشون کم شد و باتوجه به شرایط این کشور که از خانوم ها یه شدت حمایت می شه ایشون می تونستن از من شکایت کنن ولی نکردن خب وقتی اینارو مبینم خوشحال میشم ولی کار ایشون به نظرم بدترین کاریه که یک زن میتونه در حقه مردش بکنه
    سلام

بنظر میاد شما و همسرتون هیچ کنترلی روی احساساتتون ندارید، شما روی خشمتون کنترل ندارید و میزنید ایشون شنواییش ناقص میشه، همسرتونم نتونسته سایر امیالشو کنترل کنه.

یه بار همسرتون شما رو بخشیده بنظرم بهتره شما هم یک بار ایشونو ببخشید و هردوتون به فکر بچتون باشید.

بهتر بود عکس و چتها رو به کسی نشون نمیدادید چون با این کار وضعیتو بدتر کردید و این باز نشون میده به خشمتون کنترل ندارید.
    باید به کسی نشونشون نمیدادید و نگه میداشتید اگه کار به طلاق میکشید اونوقت به دادگاه میدادینش.

برا طلاق دادن که هیچوقت دیر نمیشه، شما یه بار همسرتو ببخشید و امیدوار باشید دیگه همچین مشکلی پیش نیاد و البته اگه تونستین ببخشین دیگه حرفشو پیش نکشید و سرکوفت نزنید تا فراموش بشه.

8. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.14
    تشکـر
    23
    تشکر شده 35 بار در 30 پست
    سیستم عامل و مرورگر

با درود

متاسفانه شما پس از انجام دادن همه کارها و آبروریزی و ...
    تازه راهنمایی می خواهید
    اول اینکه برای نیاوردن بچه از مهدکودک کسی را کتک نمی زنند
    دوم اینکه به نظر می رسد که این خانم علاقه آنچنانی به شما نداشته و ندارد. با این کارهایی هم که شما و ایشان انجام دادید احتمالا از شما متنفر هست و شما هم از او

چون مادرم شهروند فرانسه است و فرانسه بودم تا حدودی آشنایی دارم با این کشور
    اینکه همسرتان شکایت نکرده نشانه خوبی است گرچه در اروپا مانند آمریکا نیست که شما را خیلی به دردسر بیندازد. ولی باز هم آدم خوبی بوده
    حالا یا به شما علاقه ندارد یا نیاز جنسی بالا دارد و شاید تنوع طلب باشد به هر حال این کارش در آینده هم می تواند تکرار شود

ولی در مورد بچه ، اگر آنجا به دنیا آمده و می تواند در فرانسه بماند نگران طلاق نباشید. چون فرانسه بهشتی است برای کودکان و نوجوانان و تا چند سال دیگر اصلا نیازی به پدر و مادر احساس نخواهد کرد
    اگر خیلی نگران هستید می توانید دو آپارتمان جدا بگیرید نزدیک هم یا در یک مجتمع که کمبود محبت هم نداشته باشد
    البته نمی دانم چه شهری هستید چون شهرهای توریستی مانند پاریس و لیون که اجاره بالاست مگر حومه شهر یا شهرهای کوچک
    ویرایش توسط خرد : 05-29-2018 در ساعت 02:48 AM

9. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.29
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط خرد نمایش پست ها
    با درود

متاسفانه شما پس از انجام دادن همه کارها و آبروریزی و ...
    تازه راهنمایی می خواهید
    اول اینکه برای نیاوردن بچه از مهدکودک کسی را کتک نمی زنند
    دوم اینکه به نظر می رسد که این خانم علاقه آنچنانی به شما نداشته و ندارد. با این کارهایی هم که شما و ایشان انجام دادید احتمالا از شما متنفر هست و شما هم از او

چون مادرم شهروند فرانسه است و فرانسه بودم تا حدودی آشنایی دارم با این کشور
    اینکه همسرتان شکایت نکرده نشانه خوبی است گرچه در اروپا مانند آمریکا نیست که شما را خیلی به دردسر بیندازد. ولی باز هم آدم خوبی بوده
    حالا یا به شما علاقه ندارد یا نیاز جنسی بالا دارد و شاید تنوع طلب باشد به هر حال این کارش در آینده هم می تواند تکرار شود

ولی در مورد بچه ، اگر آنجا به دنیا آمده و می تواند در فرانسه بماند نگران طلاق نباشید. چون فرانسه بهشتی است برای کودکان و نوجوانان و تا چند سال دیگر اصلا نیازی به پدر و مادر احساس نخواهد کرد
    اگر خیلی نگران هستید می توانید دو آپارتمان جدا بگیرید نزدیک هم یا در یک مجتمع که کمبود محبت هم نداشته باشد
    البته نمی دانم چه شهری هستید چون شهرهای توریستی مانند پاریس و لیون که اجاره بالاست مگر حومه شهر یا شهرهای کوچک

سلام متشکرم که رهنمایی کردین.متاسفانه در موضوع کتک زدن خودم هم مقصرم و درواقع اون روز به دلیل مشغله کاری زیاد و بی توجهی به پسرم من از کوره در رفتم چون از روزهای قبل ایشون فوق العاده بی مسعولیت بودن و شاید بیشتر کارهای خونه رو من انجام می دادم ولی ایشون منو بخشیدن چون در اون زمان واقعا شکایتشون می تونست واقعا دردسر باشه درمورد طبع جنسی هردو گرم هستیم و تاقبل از این ماجراها ایشون و من فوق العاده راضی بودیم دلیل کار ایشون به گفته خودش بازگشت به گذشته ها و حس های قدیمیش نسبت به اون بوده و واقعا پشیمونه.بچم هم در اینجا بدنیا آمده درسته تا اواسط نوجوانی مشکلی نداره ولی بعد از اون تازه مشکلاتش شروع می شه و باتوجه به کار دور از عقل و منطق من که موضوع علنی کردم می ترسم درآینده بفهمه و نظرش درباره من و به خصوص مادرش عوض بشه. ما به دلیل شغل من در شهر marseille هستیم

10. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.77
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر

ببین سامان جان
    از قدیم گفتن در دروازه رو میشه بست ولی در دهن مردم رو نمیشه بست.ب حرف پدرتونم (ک گفته نتونستی زنتو نگه داری) خیلی توجه نکنید.یک زن وقتی بخواد خیانت کنه اگه همه مردان دنیا جمع بشن نمیتونن جلوشو بگیرن.زن باید ذاتش پاک باشه.مطمئن باش اگه تو هم عید میومدی ایران بازم اون خیانتشو میکرد.
    در مورد بخشش هم باید بگم اگه آدم بتونه ببخشه ک خیلی خوبه،هر کسی ممکنه خطا کنه.
    خیانت حتی در همون کشورای غربی ک ب خیلی مسائل پایبند نیستن ی امر زشت تلقی میشه و تا جایی ک من میدونم بسیار مورد نکوهش قرار میگیره.
    منم فقط نظر خودم رو گفتم...اگه من جای شما بودم با توجه ب فرهنگ و مذهب خودم بدون اینکه ذره ای دست رو همسرم بلند کنم قطعا همون کاری رو میکردم ک قبلا گفتم.

11. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.29
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    سلام

بنظر میاد شما و همسرتون هیچ کنترلی روی احساساتتون ندارید، شما روی خشمتون کنترل ندارید و میزنید ایشون شنواییش ناقص میشه، همسرتونم نتونسته سایر امیالشو کنترل کنه.

یه بار همسرتون شما رو بخشیده بنظرم بهتره شما هم یک بار ایشونو ببخشید و هردوتون به فکر بچتون باشید.

بهتر بود عکس و چتها رو به کسی نشون نمیدادید چون با این کار وضعیتو بدتر کردید و این باز نشون میده به خشمتون کنترل ندارید.
    باید به کسی نشونشون نمیدادید و نگه میداشتید اگه کار به طلاق میکشید اونوقت به دادگاه میدادینش.

برا طلاق دادن که هیچوقت دیر نمیشه، شما یه بار همسرتو ببخشید و امیدوار باشید دیگه همچین مشکلی پیش نیاد و البته اگه تونستین ببخشین دیگه حرفشو پیش نکشید و سرکوفت نزنید تا فراموش بشه.

سلام سپاسگزارم که راهنمایی کردین.من ذاتا آدم آرومی هستیم ولی در موقوع عصبانیت درسته کنترلم کمه و ایشون هم از نظر جنسی روی خودش کنترل داره قفط میگه احساس کردم به گذشته مجردی برگشتم و خب التماس بخششو می کنه چه کلامی چه رفتاری البته ایشون واقعا در این جا کمک کردن برای ساختن زندگیمون ولی می دونین که این مشکلی نیست که همه بتونن راحت ندید بگیرنش خداشاهده صبح تا شب خودمو با اون بی پدر که مقایسه می کنم هیچی چه از لحاظ ظاهری چه رفتاری چه اقتصادی هیچجوره کم ندارم واقعا نمی دونم دیگه چی کار کنم

12. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.06
    تشکـر
    55
    تشکر شده 45 بار در 38 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

من میگم حالا که خانمتو دوست دالی اونم پشیمونه زندگیتون رو دوباره شروع کنین
    به جاش برا اینکه خالی بشی از اون مرتیکه بی پدر مادر جاکش حرومزاده شکایت کن ، وکیل بگیری از داخل ایران به راحتی میتونی پیگیری کنی عکس و مدرک هم که داری به راحتی میتونی بکشونیش و پدرشو در بیاری
    وقتی این کارا رو کردی تک تکش رو با خانومت در میون بزار ببین عکس العملش چیه
    اگه چیزی نگفت که هیچی
    اما اگه برا اون ناراحت شد که براش شکایت شده و این حرفا هلکوپتری طلاقش بده

13. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.29
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

ببین سامان جان
    از قدیم گفتن در دروازه رو میشه بست ولی در دهن مردم رو نمیشه بست.ب حرف پدرتونم (ک گفته نتونستی زنتو نگه داری) خیلی توجه نکنید.یک زن وقتی بخواد خیانت کنه اگه همه مردان دنیا جمع بشن نمیتونن جلوشو بگیرن.زن باید ذاتش پاک باشه.مطمئن باش اگه تو هم عید میومدی ایران بازم اون خیانتشو میکرد.
    در مورد بخشش هم باید بگم اگه آدم بتونه ببخشه ک خیلی خوبه،هر کسی ممکنه خطا کنه.
    خیانت حتی در همون کشورای غربی ک ب خیلی مسائل پایبند نیستن ی امر زشت تلقی میشه و تا جایی ک من میدونم بسیار مورد نکوهش قرار میگیره.
    منم فقط نظر خودم رو گفتم...اگه من جای شما بودم با توجه ب فرهنگ و مذهب خودم بدون اینکه ذره ای دست رو همسرم بلند کنم قطعا همون کاری رو میکردم ک قبلا گفتم.

سلام ممنونم که کمک و راهنمایی میکنید.خداشاهده اینجا خیلی مورد نکوهش و سرزنشه حتی من در محل کارم یکی از همکارانم خانمش قبلا توی استریپ کلاب کار میکرده ولی می گه از وقتی ازدواج کردیم یه بار خطا نکرده از یه طرف همسر من که موقوع تحقیق برای ازدواج همه سرش قسم می خوردن این جوری والا دیگه مغزم نمی کشه

14. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.29
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah4 نمایش پست ها
    من میگم حالا که خانمتو دوست دالی اونم پشیمونه زندگیتون رو دوباره شروع کنین
    به جاش برا اینکه خالی بشی از اون مرتیکه بی پدر مادر جاکش حرومزاده شکایت کن ، وکیل بگیری از داخل ایران به راحتی میتونی پیگیری کنی عکس و مدرک هم که داری به راحتی میتونی بکشونیش و پدرشو در بیاری
    وقتی این کارا رو کردی تک تکش رو با خانومت در میون بزار ببین عکس العملش چیه
    اگه چیزی نگفت که هیچی
    اما اگه برا اون ناراحت شد که براش شکایت شده و این حرفا هلکوپتری طلاقش بده

سلام منمونم بابت راهنمایتون.یک سوال داشتم اگه پیگیری کنم ممکنه همسرم هم مجرم باشه؟

15. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.77
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر

سلام منمونم بابت راهنمایتون.یک سوال داشتم اگه پیگیری کنم ممکنه همسرم هم مجرم باشه؟
    من فکر میکنم مجرم شناخته بشه مگه اینکه اثبات کنه ک اون پسر ب زور وادارش کرده ب برقراری رابطه ک ب نظر میرسه غیرممکنه.
    من در این رابطه از ی وکیل میپرسم و بهت خبر میدم.

16. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.29
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

من فکر میکنم مجرم شناخته بشه مگه اینکه اثبات کنه ک اون پسر ب زور وادارش کرده ب برقراری رابطه ک ب نظر میرسه غیرممکنه.
    من در این رابطه از ی وکیل میپرسم و بهت خبر میدم.

خدا خیرت بده واقعا متشکرم اگه ممکنه شماره وکیل رو بدی من باهشون صحبت کنم خیلی ممنون میشم

17. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.77
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر

خدا خیرت بده واقعا متشکرم اگه ممکنه شماره وکیل رو بدی من باهشون صحبت کنم خیلی ممنون میشم
    خواهش میکنم.
    ی ایمیل ب من بزن.
    sorenasorena2014@gmail.com

18. Top | #17
    ghm
    ghm آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.52
    تشکـر
    132
    تشکر شده 348 بار در 205 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام دوست عزیز
    باید بگم اشتباهاتتون متاسفانه توی این رابطه زیاد بوده.
    بنده قصد سرزنش ندارم. ولی چند مورد میمونه که شما باید با خودتون حلش کنید:
    1. یا می تونید ببخشیدشون که کاملا گذشته رو فراموش میکنید و از اول شروع میکنید.
    در این صورت حق بدبین شدن ندارید و نمیتونید مدام ایشون رو متهم کنید و یا کار اشتباهشونو به رخشون بکشید. یا خودتون رو مقایسه کنید. چون در این صورت فرزندتون اسیب خیلی خیلی زیادی خواهند دید.
    باید بگم علی رغم تصورات عمومی، ولی فرزندان طلاق خیلی بهتر از فرزندان خانواده متشنج بزرگ میشن و اینده بهتری خواهند داشت. بالاخص که شما اونجایید و اصلا نگران فرزندتون لازم نیست باشید.
    و اینکه باید اعلام کنم که با این حجم از تحصیلات واقعا حرکاتتون بد بوده و ابروی خانم رو توی کل فامیلشون بردید و ایشون بعد از شما هم واقعا زندگی سختی خواهند داشت بخصوص که فکر میکنم خانواده ایشون هم از این حرکت بسیار دلخور و دل شکسته هستند. پس برای شروع دوباره باید یک مدتی با فامیل قطع رابطه کنید. چون حرف های فامیل احتمالا شمارو بدتر اذیت خواهد کرد و حتی اگر بخوایید فراموشش کنید هم اون ها نخواهند گذاشت. و با حرف هاشونو به بدتر شدن ماجرا کمک میکنند.
    2. یا نمیتونید قبول کنید و همین جا همه ماجرا رو تموم میکنید. طلاق توی اروپا امر نمیگم معمولی هست ولی عجیب هم نیست و بچه ها اون جا خیلی راحت تر هضمش خواهند کرد.
    و این رابطه رو کامل چال کنید و در صورت طلاق هم به کل خانواده هشدار محکم بدید که هیچکس حق نخواهد داشت در این مورد حرفی بزنه که واقعا به روحیه فرزندتون لطمه خواهد خورد.
    در اخر اینکه در صورت تصمیم به هرگونه عملی لطفا و لطفا و لطفا دیگه بدون فکر کاری نکنید و حتما با یک مشاور خوب شروع به مشورت کنید.
    در ضمن شکایت از طرف هم با توجه به قوانین ایران خیلی روش حسابی باز نکنید و اینجوری ابروتون خیلی بیش از پیش خواهد رفت. چون بازی که شروع شده دو طرفه بوده و ممکنه که طرف مقابل هم سند و مدرک های زیادی داشته باشند که این وسط فقط پسرتون لطمه بیشتری خواهد دید.
    موفق باشید.

19. کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. Top | #18

دلنوشته کاربر
    گذشته در گذشته و فردا نیز ناپیداست در حال زندگی کن
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.18
    تشکـر
    72
    تشکر شده 1,260 بار در 718 پست
    سیستم عامل و مرورگر

بسیار ممنون که وقتتون رو گذاشتید و مشکلمو خوندید راستش من بخدا مثل یک روانی شدم من تمام پل های پشت سرمو خراب کردم من توی فامیل و آشنایان نزدیک خانوادمون فرزند طلاق داشتیم و من روند نزولی اون ها رو در تمام زمینه ها با بزرگ شدنشون دیدم و به هیچ وجه دوست ندارم بچم مثل اونا شه از یه طرف حالم از همسرم به هم میخوره و بهش گفتم تو اون دنیا اولین نفری که یقتو میگره منم بخدا تو دوراهی موندم دلم می خواد همه اینا همش خواب بوده باشه.خواهرم زنگ زده می گه همش تو فامیل درباره شما پچ پچ میکنن از یه طرف بابام می گه انقدر بی عرضه ایی که نتونستی زنتو نگه داری همش میگم با خودم می گم اگه اون سال عید رفته بوده بودم الان وضعیت این نبود
    ببینید عزیز,گذشته در گذشته و حتما غلطه که توش گیر کنیم,چون برایش نمیشه کاری کرد. پس بهتره متوجه حال و آینده باشیم با توجه به تجربیات گذشته.

در ضمن درسته طلاق خوب نیست و برای همه مضره ولی حتما فرزند یا فرزندان در خانواده های پرتنش و دعوا و.... بیشتر از بچه های طلاق آسیب میبینند!؟!

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

21. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.29
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    باید بگم اشتباهاتتون متاسفانه توی این رابطه زیاد بوده.
    بنده قصد سرزنش ندارم. ولی چند مورد میمونه که شما باید با خودتون حلش کنید:
    1. یا می تونید ببخشیدشون که کاملا گذشته رو فراموش میکنید و از اول شروع میکنید.
    در این صورت حق بدبین شدن ندارید و نمیتونید مدام ایشون رو متهم کنید و یا کار اشتباهشونو به رخشون بکشید. یا خودتون رو مقایسه کنید. چون در این صورت فرزندتون اسیب خیلی خیلی زیادی خواهند دید.
    باید بگم علی رغم تصورات عمومی، ولی فرزندان طلاق خیلی بهتر از فرزندان خانواده متشنج بزرگ میشن و اینده بهتری خواهند داشت. بالاخص که شما اونجایید و اصلا نگران فرزندتون لازم نیست باشید.
    و اینکه باید اعلام کنم که با این حجم از تحصیلات واقعا حرکاتتون بد بوده و ابروی خانم رو توی کل فامیلشون بردید و ایشون بعد از شما هم واقعا زندگی سختی خواهند داشت بخصوص که فکر میکنم خانواده ایشون هم از این حرکت بسیار دلخور و دل شکسته هستند. پس برای شروع دوباره باید یک مدتی با فامیل قطع رابطه کنید. چون حرف های فامیل احتمالا شمارو بدتر اذیت خواهد کرد و حتی اگر بخوایید فراموشش کنید هم اون ها نخواهند گذاشت. و با حرف هاشونو به بدتر شدن ماجرا کمک میکنند.
    2. یا نمیتونید قبول کنید و همین جا همه ماجرا رو تموم میکنید. طلاق توی اروپا امر نمیگم معمولی هست ولی عجیب هم نیست و بچه ها اون جا خیلی راحت تر هضمش خواهند کرد.
    و این رابطه رو کامل چال کنید و در صورت طلاق هم به کل خانواده هشدار محکم بدید که هیچکس حق نخواهد داشت در این مورد حرفی بزنه که واقعا به روحیه فرزندتون لطمه خواهد خورد.
    در اخر اینکه در صورت تصمیم به هرگونه عملی لطفا و لطفا و لطفا دیگه بدون فکر کاری نکنید و حتما با یک مشاور خوب شروع به مشورت کنید.
    در ضمن شکایت از طرف هم با توجه به قوانین ایران خیلی روش حسابی باز نکنید و اینجوری ابروتون خیلی بیش از پیش خواهد رفت. چون بازی که شروع شده دو طرفه بوده و ممکنه که طرف مقابل هم سند و مدرک های زیادی داشته باشند که این وسط فقط پسرتون لطمه بیشتری خواهد دید.
    موفق باشید.

سلام بسیار متشکرم از راهنمایتون.من وقتی این موضوع رو فهمیدم که اول مربوط میشه به چت های خانوم کاملا منطقی رفتار کردم و سعی کردم خلا های ایشون رو پر کنم ولی وقتی فهمیدم این رابطه بیشتر از ایناست واقعا جوش آوردم و دیگه خودم نبودم و امیدوارم تو زندگی هیچ مرد و زنی این اتفاق نیفته دلیل ارسال عکس و چت ها علاوه بر عصبانیت و حماقت محض این بود که خانواده همسرم به شدت به من شکاک بودن به خصوص مادر و برادراشون و حتی من بعد از زایمان همسرم مادر و خواهر و برادرشون رو دعوت کردم این جا که خانومم روحیه بگیره بعد از آمدنشون برادر ایشون تا دو روز همراه من می آمد سرکار بنده تا ببینه چه خبره ولی من همش به خاطر همسرم همه ی این بی احترامی هارو تحمل کردم ولی وقتی فهمیدم این جوریه طی یک رفتاربچگانه قصد تلافی داشتم و می خواستم بگم مشکل از خودتونه.برا بچم هم می دونم بچه های طلاق فهمیده و عاقل تر بعضی هاشون بار میان ولی آسیب هی روحی شون جبران ناپذیره من حتی دیشب به همسرم گفتم که نماد قداست و پاکی یه بچه مادرشه و باتوجه به این که بچم پسره گفتم اولین زنی رو که میشناسه تو هستی حالا فکر کن بزرگ بشه و از کثافت کاریت باخبر آیا دیگه می تونه به کسی اعتماد کنه آیا بدبینیش جبران میشه؟

23. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.29
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    ببینید عزیز,گذشته در گذشته و حتما غلطه که توش گیر کنیم,چون برایش نمیشه کاری کرد. پس بهتره متوجه حال و آینده باشیم با توجه به تجربیات گذشته.

در ضمن درسته طلاق خوب نیست و برای همه مضره ولی حتما فرزند یا فرزندان در خانواده های پرتنش و دعوا و.... بیشتر از بچه های طلاق آسیب میبینند!؟!

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    بله حرف شما کاملا درسته و تمام تلاش من شاد کردن فضا و گرم کردن جو سرده خونه است ولی خودم از لحاظ روحی وضعیتم خوب نیست

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
خیانت به انگلیسی,  خیانت به شوهر به انگلیسی,  خیانت زن به شوهر,  خیانت زن,  خیانت در امانت,  خیانت زن شوهردار,  خیانت زنان شوهردار,  خیانت همسر نصرالله رادش,  خیانت همسر,  خیانت اهنگ,  خیانت زن به شوهر,  خیانت زن,  خیانت زن به شوهر به انگلیسی,  خیانت زن به شوهرش,  خیانت زن به شوهر از نظر اسلام,  خیانت زن به مرد به انگلیسی,  خیانت زنان,  خیانت زن به مرد,  خیانت زن شوهردار,  خیانت زنان شوهردار,  فروشگاه رفاه,  فروشگاه اینترنتی,  فروشگاه,  فروشگاه گوگل پلی,  فروشگاه شهروند,  فروشگاه کوروش,  فروشگاه play,  فروشگاه اتکا,  فروشگاه اینترنتی دیجی کالا,  فروشگاه جانبو,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)