مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 40 از 68

موضوع: خیانت زن متاهل

1. Top | #21

دلنوشته کاربر
    اگه ميخوايي خدارو بخندوني از برنامه هات براش حرف بزن
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.36
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

پاسخ : با مامان پستم چیکار کنم توروخدا کمکم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد1020 نمایش پست ها
    عزیزم

صحبت کردن و حرف زدن تو با مادر هیچ فرقی نمیکنه, چون ایشون مریض و بیماره . دوست پسرتم اگه دوسش نداری و ازش خوشت نمیاد خوب ولش کن و احساس گناه هم نداشته باش تو قرار نیست که

رضایت همه رو جلب کنی.

گفتی نه مشاوره میرن و نه طلاق میگیرن. خوب ببخش دیوونه هستند . میخوان زجر بدن و زجر بکشن. ولی خوب گلم تو مواظب خودت باش دنبال درس و ..... باش تا بتوانی در جامعه سریع تر مستقل باشی

و از این دیوونه خونه خلاص شی. ولی خوب به هیچ وجه به هیچ وجه ناامید نشو و بازم میگم اینها اصلا تقصیر تو نیست گلم .و کاش یکذره از این عقل وسلامت عقلی و مسئولیت پذیری تو رو این پدر و مادر
    بیمار و کم عقلت داشتن.

بازم گفتم هر موقع خواستی گلم پیغام بده. تا مشاوره تلفنی(مجانی) داشته باشیم.پیروز باشی عزیز

سلام جناب فرشاد...
    از روش مستعد و رك گويي شما براي مشاوره مطلع هستم...
    اينكه منطقي و با دليل جوابهارو بيان ميكنيد خييلي خوبه اما توقع بيشتري از شما داشتم كه تكريم پدر و مادر رو تحت هر شرايطي براي فرزند واجب بدونيد نه اينكه با اين ادبيات اونهارو ديوانه خطاب كنيد...
    روياي عزيز قبلا اينو عنوان كرده كه با وجود همه اين مشكلات و ناهنجاريهاي خانواده پدرو مادرش رو دوست داره و دنبال راه حل براي(( هم آرامش خودش ))وهم حل مشكلات پدرو مادرش هست نه فرار از اونها....
    نه به عنوان يك مشاور به عنوان يه فرد از اين جامعه نظرم اينه كه در كنار انتقاد گاهي احترام به عواطف يك فرهنگ هم لازمه....
    لطفا اين مورد رو در نظر بگيريد....
    همينطور به نظر با اين شرايط روحي نامناسب زمينه وابستگي به جنس مخالف كاملا محياست و فكر نميكنم تو همچين شرايطي بشه يك رابطه معقول برقرار كرد...
    البته متوجه هستم كه شما با توجه به تحصيلات عاليه اي كه در خارج از ايران داشتين قطعا با اين نظرها تعجب ميكنيدو اين طرز بيان رو عادي ميدونيد...
    اما اينجا و مخصوصا دخترهاي ما كاااملا احساسي و زود رنج هستند...
    ممنون از نيت خوبتون و معذرت بابت اين انتقاد...
    ویرایش توسط zbahane : 09-15-2014 در ساعت 10:35 PM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. 7 کاربران زیر از zbahane بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    0.21
    تشکـر
    197
    تشکر شده 179 بار در 115 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام عزیزم.من فقط یه چیزیو بهت بگم امیدوارم گوش کنی.سعی کن اصلا با دوست پسرت کات کنی و هیچوقتم طرف هیچ پسری نری.تو با این شرایطت مثل یه بلور نازک و حساسی و متاسفانه آدمهای نا بکار توی جامعه ما زیاده و من میترسم آسیب ببینی روحی و جسمی.انشالا که همچین اتفاقی نمیفته فقط یه نگرانیه.میدونم که روحت لطیفه ولی نیاز تو به همدم و هم صحبت رو سعی کن با یه رفیق ارضا کنی.

4. 5 کاربران زیر از gOli! بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #23

دلنوشته کاربر
    خوشبختی یعنی آرامش و آسایش فکر و هارمونی مغز
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.45
    تشکـر
    75
    تشکر شده 415 بار در 244 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

نقل قول نوشته اصلی توسط zbahane نمایش پست ها
    سلام جناب فرشاد...
    اينكه منطقي و با دليل جوابهارو بيان ميكنيد خييلي خوبه اما توقع بيشتري از شما داشتم كه تكريم پدر و مادر رو تحت هر شرايطي براي فرزند واجب بدونيد نه اينكه با اين ادبيات اونهارو ديوانه خطاب كنيد...
    روياي عزيز قبلا اينو عنوان كرده كه با وجود همه اين مشكلات و ناهنجاريهاي خانواده پدرو مادرش رو دوست داره و دنبال راه حل براي(( هم آرامش خودش ))وهم حل مشكلات پدرو مادرش هست نه فرار از اونها....
    نه به عنوان يك مشاور به عنوان يه فرد از اين جامعه نظرم اينه كه در كنار انتقاد گاهي احترام به عواطف يك فرهنگ هم لازمه....
    همينطور به نظر با اين شرايط روحي نامناسب زمينه وابستگي به جنس مخالف كاملا محياست و فكر نميكنم تو همچين شرايطي بشه يك رابطه معقول برقرار كرد...
    البته متوجه هستم كه شما با توجه به تحصيلات عاليه اي كه در خارج از ايران داشتين قطعا با اين نظرها تعجب ميكنيدو اين طرز بيان رو عادي ميدونيد...
    سلام

آقای یا خانم zbahane

چون فکر میکنم این اسم مستعار و یا فا میلی شماست که من نمیتوان بخوانم, در هر صورت از این بابت عذر میخوام

ظاهر امر شما تو تیم مشاوره هستید و قاعدتا فکر میکنم حتما تحصیلاتی در این زمینه باید داشته باشید. ممنون از نظرتون ولی من با نظر شما در بعضی از موارد موافق نیستم:

اولا شما صحبت از واژه تکریم میکنید که معنی این واژه یعنی: گرامی داشتن-بزرگوار شمردن- ببخشید پدر و مادری رو که هر روز با هم جنگ و جدل دارند و خیانت میکنند و.... و فرزندان بیگناه خود را با انواع

تنبیه ها -شکنجه ها-کودک آزاریها و...... به انواع و اقسام بیماریهای روانی و روانتنی مبتلا میکنند (گاهی خودکشی) و نسلی را بدبخت .قابل تکریمند!؟

عزیز دوران دوران حرمته نه احترام خانواده دیگر ارتش نیست !.محیطیست برای همفکری و همیاری البته به شرط سلامت روانی و عقلی و فیزیکی. توی همین فرهنگ اگر شخصی به یک پدر و مادری که خیانت کرده اند

بگوید دیوانه اند و نمیفهمند بده ولی اگر همین دو شخص را سنگسار کنند خوبه!!!؟؟

درمان توی دنیا درمانه اونم بر اساس علم حتما کمی فرهنگ توش دخیله ,ولی در اینجا حتما فرهنگه و کمی علم توش البته ببخشید این جسارت من رو ولی خوب نظر منه و حتما نظر شما بهتره و قابل احترام.

در مورد این دختر گل ما که شما هم حتما بهتر از من میدونید که بسیار دختر باهوش و خوبیه والا خیلی حالش بدتر از این بود. من سعی کردم ناف روانیش رو قطع کنم تا به زندگیش ادامه بده و به خودش برگرده

چون این وابستگی و مهر طلبی کار دستش میده, صد در صد ایشون شرایط سالم ولازم رو با توجه به ضربه هایی که خورده برای یک رابطه سالم با جنس مخالف نداره ولی خوب اینم مشخصه که یا دوست پسر

داره و یا به زودی درگیر آن میشه پس خواستم هشداری بدم که مورد سو استفاده قرار نگیره(نیاز شدید به وابستگی-و دلبستگی) که خوب گفت دارم و.........

البته من از نظرتون تعجب نکردم چون تا حدودی با برخورد دوستان با مو ضوعات آشنام.

در ضمن من معتقدم مردم ما متاسفانه حساس هستند و شکننده نه احساسی و زودرنج!

خواستم پاسخم رو به صورت خصوصی مطرح کنم بعدش دیدم چون شما عمومی نوشتید خوب بهتره پاسخ من رو هم عموم ببینند.

آرزوی بهترینها رو براتون دارم. موفق باشید
    ویرایش توسط فرشاد1020 : 09-16-2014 در ساعت 01:00 AM

6. 2 کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #24

دلنوشته کاربر
    چشمم اگر خطا کند دل که خطا نمیکند
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

نقل قول نوشته اصلی توسط zbahane نمایش پست ها
    سلام جناب فرشاد...
    سلام

آقای یا خانم zbahane

چون فکر میکنم این اسم مستعار و یا فا میلی شماست که من نمیتوان بخوانم, در هر صورت از این بابت عذر میخوام

ظاهر امر شما تو تیم مشاوره هستید و قاعدتا فکر میکنم حتما تحصیلاتی در این زمینه باید داشته باشید. ممنون از نظرتون ولی من با نظر شما در بعضی از موارد موافق نیستم:

اولا شما صحبت از واژه تکریم میکنید که معنی این واژه یعنی: گرامی داشتن-بزرگوار شمردن- ببخشید پدر و مادری رو که هر روز با هم جنگ و جدل دارند و خیانت میکنند و.... و فرزندان بیگناه خود را با انواع

تنبیه ها -شکنجه ها-کودک آزاریها و...... به انواع و اقسام بیماریهای روانی و روانتنی مبتلا میکنند (گاهی خودکشی) و نسلی را بدبخت .قابل تکریمند!؟

عزیز دوران دوران حرمته نه احترام خانواده دیگر ارتش نیست !.محیطیست برای همفکری و همیاری البته به شرط سلامت روانی و عقلی و فیزیکی. توی همین فرهنگ اگر شخصی به یک پدر و مادری که خیانت کرده اند

بگوید دیوانه اند و نمیفهمند بده ولی اگر همین دو شخص را سنگسار کنند خوبه!!!؟؟

درمان توی دنیا درمانه اونم بر اساس علم حتما کمی فرهنگ توش دخیله ,ولی در اینجا حتما فرهنگه و کمی علم توش البته ببخشید این جسارت من رو ولی خوب نظر منه و حتما نظر شما بهتره و قابل احترام.

در مورد این دختر گل ما که شما هم حتما بهتر از من میدونید که بسیار دختر باهوش و خوبیه والا خیلی حالش بدتر از این بود. من سعی کردم ناف روانیش رو قطع کنم تا به زندگیش ادامه بده و به خودش برگرده

چون این وابستگی و مهر طلبی کار دستش میده, صد در صد ایشون شرایط سالم ولازم رو با توجه به ضربه هایی که خورده برای یک رابطه سالم با جنس مخالف نداره ولی خوب اینم مشخصه که یا دوست پسر

داره و یا به زودی درگیر آن میشه پس خواستم هشداری بدم که مورد سو استفاده قرار نگیره(نیاز شدید به وابستگی-و دلبستگی) که خوب گفت دارم و.........

البته من از نظرتون تعجب نکردم چون تا حدودی با برخورد دوستان با مو ضوعات آشنام.

در ضمن من معتقدم مردم ما متاسفانه حساس هستند و شکننده نه احساسی و زودرنج!

خواستم پاسخم رو به صورت خصوصی مطرح کنم بعدش دیدم چون شما عمومی نوشتید خوب بهتره پاسخ من رو هم عموم ببینند.

آرزوی بهترینها رو براتون دارم. موفق باشید

خب با احترام به هر دو دوست عزیزم ولی من هم تا حدودی با نظر
    zbahane موافقم ..البته احساس میکنم آقا فرشاد به دلیل محیط تحصیلی که داشتن این موضوع فرهنگی ایران براشون در الویت دومه ..در حالیکه واقعا در ایران متاسفانه این برای خانواده ها اولویت اوله و خیلی وقتها افراد زیادی هستند که راهکار منطقی و علمی چیز دیگه رو برای درمان و رهاییشون میگه ولی راهکار عاطفی رو انتخاب میکنن وبرای کمک به دیگران حتی خودشون رو قربانی میکنن..تمامی سوالهای شما با توجه به شناختم از روانشناسی دلایل علمی دارن ولی متاسفانه اگه تو بلژیک مثلا علم هشتاد درصد و عاطفه و عقاید بیست درصد باشه ..تو ایران برعکسه متاسفانه موفق باشید
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

8. 4 کاربران زیر از babak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    60
    تشکر شده 112 بار در 69 پست
    سیستم عامل و مرورگر

تو مسئول نیستی
    و تنها کاری که باید بکنی این است که خودت خوب و سالم زندگی کنی
    موفق و شاد باش

10. کاربران زیر از سوزان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #26

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.45
    تشکـر
    75
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

نقل قول نوشته اصلی توسط babak نمایش پست ها

خب با احترام به هر دو دوست عزیزم ولی من هم تا حدودی با نظر
    zbahane موافقم ..البته احساس میکنم آقا فرشاد به دلیل محیط تحصیلی که داشتن این موضوع فرهنگی ایران براشون در الویت دومه ..در حالیکه واقعا در ایران متاسفانه این برای خانواده ها اولویت اوله و خیلی وقتها افراد زیادی هستند که راهکار منطقی و علمی چیز دیگه رو برای درمان و رهاییشون میگه ولی راهکار عاطفی رو انتخاب میکنن وبرای کمک به دیگران حتی خودشون رو قربانی میکنن..تمامی سوالهای شما با توجه به شناختم از روانشناسی دلایل علمی دارن ولی متاسفانه اگه تو بلژیک مثلا علم هشتاد درصد و عاطفه و عقاید بیست درصد باشه ..تو ایران برعکسه متاسفانه موفق باشید
    سلام

ببین گلم, بگذار مختصر توضیحی برای شما بدم در علم پزشکی وقتی شخصی دچار عفونت گلو میشه در تمام دنیا بستگی به نوع میکرب بهش انتی بیوتیک میدن که به همراه آب خورده میشه

هیچ گاه آب بهش نمیدن که به همراه آنتی بیوتیک خورده بشه.

علم ,علمه عزیز(آکادمیک و دانشگاهی) تو کل دنیا. در روانشناسی نیز برای درمان اول علم روانشناختیست و تشخیص و حالا دارو ودرمان و کمی امیختگی از فرهنگ(به مانند آب در تمثیل بالا) آن مرز و بوم

به هیج وجه و به هیچ وجه برعکسش کار نمیکنه چون دیگر علم نیست بلکه یک چیز کاملا من درآوردیست(فرهنگ+ همدردی+عاطفی+.........+ کمی آمیختگی علمی!!!!!!!)

در هر صورت مرسی از نظرتون و حتما نظر شما قابل احترامه .موفق باشید

12. کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #27

دلنوشته کاربر
    من دیگه اسمی ندارم...تو بهم میگی آنارشیست...
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    80
    تشکر شده 174 بار در 83 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard

تنها یه شوک میتونه اونا رو به حال خودشون بیاره اگه فامیل مورد اطمینان داری با برادرات بی خبر ولشون کن به حال خودشون چندروز برو پیش فامیلت
    تویی که مرا در سقوط می بینی
    آیا تاکنون اندیشیده ای
    شاید خود وارونه ایستاده ای؟...

14. Top | #28

دلنوشته کاربر
    چشمم اگر خطا کند دل که خطا نمیکند
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

سلام

ببین گلم, بگذار مختصر توضیحی برای شما بدم در علم پزشکی وقتی شخصی دچار عفونت گلو میشه در تمام دنیا بستگی به نوع میکرب بهش انتی بیوتیک میدن که به همراه آب خورده میشه

هیچ گاه آب بهش نمیدن که به همراه آنتی بیوتیک خورده بشه.

علم ,علمه عزیز(آکادمیک و دانشگاهی) تو کل دنیا. در روانشناسی نیز برای درمان اول علم روانشناختیست و تشخیص و حالا دارو ودرمان و کمی امیختگی از فرهنگ(به مانند آب در تمثیل بالا) آن مرز و بوم

به هیج وجه و به هیچ وجه برعکسش کار نمیکنه چون دیگر علم نیست بلکه یک چیز کاملا من درآوردیست(فرهنگ+ همدردی+عاطفی+.........+ کمی آمیختگی علمی!!!!!!!در هر صورت مرسی از نظرتون و حتما نظر شما قابل احترامه .موفق باشید

شما متوجه عرایض بنده نشدی فکر کنم.. من هم میدونم که علم علمه ..که همین علم هم دائما داره تغییر میکنه و علم هم در واقع یه جورائی همیشه همون علم نیست من گفتم اگه در اروپا برای مردم علم و یافته هاش در موارد اختلالاتی در الویت اول باشه و رفتار و تصمیم گیری عاطفی درمقام دوم در ایران این روال برعکس هست نه اینکه علم بر عکس عمل کنه با این حال نظر شمام محترمه و شما هم موفق و پیروز باشید
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

15. Top | #29

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.45
    تشکـر
    75
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

نقل قول نوشته اصلی توسط babak نمایش پست ها

شما متوجه عرایض بنده نشدی فکر کنم.. من هم میدونم که علم علمه ..که همین علم هم دائما داره تغییر میکنه و علم هم در واقع یه جورائی همیشه همون علم نیست من گفتم اگه در اروپا برای مردم علم و یافته هاش در موارد اختلالاتی در الویت اول باشه و رفتار و تصمیم گیری عاطفی درمقام دوم در ایران این روال برعکس هست نه اینکه علم بر عکس عمل کنه با این حال نظر شمام محترمه و شما هم موفق و پیروز باشید
    من کاملا فرمایش شما رو متوجه شدم

پس موافقید که از یک مشاور قسم خورده نباید توقع داشت بر ضد قسمش نظر بده و خارج از اصول علمی و آکادمیک عمل کنه. که البته به این امر قبلا تاکید کردید. موفق باشید

16. Top | #30

دلنوشته کاربر
    فرق بسیار زیادی است در اینکه خاطرات در شما حل شوند یا ته نشین !!
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    1
    تشکر شده 20 بار در 14 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard

عزیزم

صحبت کردن و حرف زدن تو با مادر هیچ فرقی نمیکنه, چون ایشون مریض و بیماره . دوست پسرتم اگه دوسش نداری و ازش خوشت نمیاد خوب ولش کن و احساس گناه هم نداشته باش تو قرار نیست که

رضایت همه رو جلب کنی.

گفتی نه مشاوره میرن و نه طلاق میگیرن. خوب ببخش دیوونه هستند . میخوان زجر بدن و زجر بکشن. ولی خوب گلم تو مواظب خودت باش دنبال درس و ..... باش تا بتوانی در جامعه سریع تر مستقل باشی

و از این دیوونه خونه خلاص شی. ولی خوب به هیچ وجه به هیچ وجه ناامید نشو و بازم میگم اینها اصلا تقصیر تو نیست گلم .و کاش یکذره از این عقل وسلامت عقلی و مسئولیت پذیری تو رو این پدر و مادر
    بیمار و کم عقلت داشتن.

بازم گفتم هر موقع خواستی گلم پیغام بده. تا مشاوره تلفنی(مجانی) داشته باشیم.پیروز باشی عزیز
    آقا فرشاد من این پاسخ شمارو تازه امروز دیدم
    درسته که من از کارای پدرو مادرم ناراضیم اما اونارو خیلی دوست دارم اگه میشه راجع به اونا اینجوری حرف نزنید با وجود بدی هاشون خوبی های زیادی دارن
    בُخــتــــران بــے تقصـیـــرَنــב

ایــــــــن روزهــــــآ

"آבَمـــــــ" نـمـے بـیـنـَنــב

تـــــــا بــرایــشـــ "حـــــــوا" شَـونــــב

17. Top | #31

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    1
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard

جالبه ها مثلا میخواید مشکل منو حل کنید؟
    دارید دعوا میکنید که
    آقا فرشاد من کاری با علم ندارم خودمم علاقع زیادی به روانشناسی دارم فقط به عشق روانشناسی رفتم رشته انسانی
    من کاری ندارم شما چی خوندی یا کجا خوندی من خانوادمو خیلی دوست دارم حتی اگه بهم بدی کنن محبتاشونو یادم نمیره بابای من شاید شوهره خوبی نباشه اما از صبح تا شب کار میکنه بخاطره کی؟ بخاطر منو داداشام دیگه
    یا مثلا مامانم مگه کم بهم خوبی کرده؟ اون همه تحقیرو از جانب بابابزرگم تحمل کرد بخاطر بچه هاش
    من دوست ندارم کسی به مامانم بگه بیمار پدر مادر من دیوانه نیستن خوابن و چشماشونو باز نمیکنن

ایــــــــن روزهــــــآ

18. Top | #32

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.45
    تشکـر
    75
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

نقل قول نوشته اصلی توسط ♥رویا♥ نمایش پست ها
    آقا فرشاد من این پاسخ شمارو تازه امروز دیدم
    درسته که من از کارای پدرو مادرم ناراضیم اما اونارو خیلی دوست دارم اگه میشه راجع به اونا اینجوری حرف نزنید با وجود بدی هاشون خوبی های زیادی دارن
    سلام

باشه عزیزم میل میل توست و زندگی زندگی تو گلم, فقط خواستم شرایط رو درک کنی و موقعیت رو. البته هیچ غرض و مرز شخصی در این نوع گفتارها از طریق درمانگر و یا مشاور نیست جز توجه دادن مشاوره

گیرنده به حاد بودن موضوع. در ضمن من نگفتم پدر و مادر شما بدند گفتم که بیمارند و تمام این مشکلات در اثر آسیب و بیماری آنهاست. پس اگه ناراحتت کردم ببخش دختر خوب.

در ضمن عزیزم تمام انرژی روانی که برات باقی مانده رو بگذار روی درست-مطالعه -ورزش-شبکه دوستان خوب-بازیهای گروهی- تا بتوانی آینده رو برای خودت بسازی

از اینکه مادر رو درست کنی و یا پدر رو دوری کن چون بازم میگم اصلا کار تو نیست زیر این بار ,له میشی,گلم موفق باشی

19. Top | #33

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    1
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard

ای خدااااااااااااااااااااااا
    آخه چرا بامن عین بچه ها حرف میزنید؟؟؟؟؟؟؟؟
    ببخشیدا ولی هیچکدومتون نتونستین کمکم کنین
    منم زندگیم جهنم نیست که زندگی هنوز به نظرم قشنگه و پدر مادر تنهایی کسایی هستن که میشه بهشون تکیه کرد
    زندگی قشنگه حتی باوجود زشتی هاش
    آخه مشکل من فقط نیست که پسرخاله مو خیلی دوست دارم خالم مخالفه
    هه بیخیال

ایــــــــن روزهــــــآ

20. Top | #34

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    0.21
    تشکـر
    197
    تشکر شده 179 بار در 115 پست
    سیستم عامل و مرورگر

موضوع پسرخالت این وسط چیه؟

21. Top | #35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    5
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط ♥رویا♥ نمایش پست ها
    ای خدااااااااااااااااااااااا
    آخه چرا بامن عین بچه ها حرف میزنید؟؟؟؟؟؟؟؟
    ببخشیدا ولی هیچکدومتون نتونستین کمکم کنین
    منم زندگیم جهنم نیست که زندگی هنوز به نظرم قشنگه و پدر مادر تنهایی کسایی هستن که میشه بهشون تکیه کرد
    زندگی قشنگه حتی باوجود زشتی هاش
    آخه مشکل من فقط نیست که پسرخاله مو خیلی دوست دارم خالم مخالفه
    هه بیخیال
    من واقعا از تيم مشاوره خواهش ميكنم بحث در مورد اختلاف نظرهاشونو بصورت خصوصي باهم مطرح كنن. رويا جان بنظرم يك چيز خوبي كه در شما هست اميد به آيندست كه اين خيلي خوبه.بزرگترين چيز توي زندگي اميد هست. در مورد پدر و مادرت بايد بگم كه طلاق هميشه راه آخر هست، ممكنه كه پدر و مادر در طول زندگي دچار اختلافات زيادي باهم بشن با توجه به شرايطي كه در اون هستن از نظر زماني و مكاني و فرهنگي و چيزاي ديگه با عشق و علاقه واقعي كه بهم دارن اين اختلافات رو حل كنند . اينها همه بستگي به اون پدرو مادر داره . پدر و مادر شما هم يك شكاف زيادي بينشون افتاده و ظاهرا هر روز دورتر و دورتر شدن از هم. يعني دنبال برآورده كردن نيازهاشون با شريك زندگيشون نيستن . اين خودش دلايل زيادي داره كه يه متخصص روانشناسي بايد اونهارو بررسي كنه، ولي كاريكه تو به عنوان دختر خانواده ميتوني انجام بدي اينه كه اول ببيني تو بزرگتر هاي فاميل شخصي هست كه هم عاقل و فهميده باشه كه بتوني با اون صحبت كني و ازش كمك بگيري يا نه؟ البته به اين مسئله خيلي دقت كن كه اگر از اون شخص و تواناييش مطمئن هستي باهاش حرف بزن و اگر مطمئن نيستي دليلي نداره كه همه از مشكلات درون خانوادت باخبر بشن. در مورد اينكه چي بگي هم خيلي مهمه! ابتدا به اون شخص نگو كه پدرو مادرم به هم خيانت ميكنن. بگو اونا از هم دور شدن و مثل دوتا غرريبه زير يك سقف باهم رفتار ميكنن و اين موضوع شما رو آزار ميده، بخواه از اون شخص كه با پدرو مادرت حرف بزنه و با اينكار به اونها يك هشداري بده! اگر اين راه جواب نداد راه دوم ايينه كه به يك روانشناس متخصص و مجرب حضوري مراجعه كني ، مسائل رو كامل براش توضيح بدي. و ازش بخواي كه اون با پدر و مادرت يه قرار ملاقات بزاره كه ايشالله اين مسئله حل بشه. در مورد خودت هم بايد بگم تو بچه نيستي و اگر بهت گفته ميشه كه از دوست شدن با پسر دوري كن فقط و فقط بخاطر اينه كه تو اين مقطع از زندگي پسر ها و دخترها بيشتر بدنبال مسائل جنسي هستن و با توجه به اينكه الان سن ازدواج بسيار بالا رفته و مردهاي با سن 35 به بالا ،با موقعيت خوب به ازدواج فكر نميكنن، تو بايد با هوش و زكاوتي كه داري بيشتر به قوي شدن روابط اجتماعيت كمك كني و در شبكه هاي اجتماعي در بحثهاي گروهي شركت كني و با دوستات بصورت گروهي بيرون بري و تو كلاساي مورد علاقت ثبت نام كني و خيلي چيزاي ديگه ، همه اينهايي كه گفتم بخاطر اين بود كه تو در جمعهاي خوب حضور داشته باشي ، نه اينكه فقط غرق در يك نفر بشي كه بهت ميگه دوستت داره. تو ميتوني با توانايي كه داري با افراد جامعه ارتباط برقرار كني بطوري كه نه غرق در اونها بشي و نه اجازه بدي اونها غرق در تو بشن. من به تواناييات ايمان دارم .قدر احساس و قلب خودتو بدون . مشكلات تو همه خانواده ها هست . منتها بايد قوي باشي . مراقب خودت باش

22. کاربران زیر از معمار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. Top | #36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.14
    تشکـر
    470
    تشکر شده 242 بار در 113 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام. شاید بابات بازم به مامانت خیانت کرده و مامانت فهمیده و اینجوری میخواد تلافی کنه. به بابات بگو بیشتر به مامانت توجه کنه. میدونی هر چیزی فقط برای اولین بار سخته شاید دفه اول مامانت فقط برای تلافیه کار بابات بهش خیانت کرده ولی الان دیگه براش خیلی راحت شده حتی شاید خودشم دوست داشته باشه بعضی وقتا لازمه که آدم گذشته رو به یاد بیاره به مامانت بگو به روزای قشنگی که با بابات داشته فکر کنه به باباتم بگو بیشتر دور و بر مامانت باشه. منم برات دعا میکنم جیگر

24. Top | #37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

توکل برخداکن همه چیزوبه خدا محول کن درست میشه ایشالا

25. Top | #38

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    1
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard

ممنون دوستان
    زندگی من الان کاملا عادیه و مامان بابام باهم خوبن ولی میترسم از کارای مامانم اینبار اگه اشتباه کنه دیگه بدبخت میشم
    یه بار تو کیفش کارت تلفن پیدا کردم تازگیام فهمیدم گوشی داره نمیدونم داره چیکار میکنه ولی با این کاراش بدنم به لرزه میوفته
    میخوام گوشی شو ازش بگیرم اما تو خونه که نمیتونم زندونیش کنم
    قربون خدا برم از اول بچگیم سنگای ریز و درشت جلو پام انداخت
    دلم میخواد به خودم فک کنم به علاقه ای که به پسرخالم دارم
    ولی ماشالله مگه مامان بابام میذارن
    خدا بزرگه مشکل منم حل میشه

ایــــــــن روزهــــــآ

26. Top | #39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    9
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

عزیزدلم کاملا درکت می کنم مامان تو بازم خیلی خوب در برابر مامان بی قید و بنده من که تاحلا با چندین نفر ب بابام خیانت کرده تازه از کاراش خجالتم نمیکشه همه رو برام تعریف می کنه اول ب اسم دوست اجتماعی باهاشونه بعد تو بغل تک تکشن پیداش می کنم بچه ها ببخشید اما خدا اون روزو نیاره مادرتون رو کسی که بهشت زیرپاهاشه رو لخت تو بغل یکی دیگه ببینید تازه بابام عاشق مامانمه میگه بدون اون میمیره من فقط به خاطر بابام سکوت کردم اما به امام حسین داغوووونم تازه شاید باورنکنید اما اون اشغال حتی به عشق من هم پیشنهاد دوستی داده کمکم کنید خواهش می کنم|mellowsmiley||mellowsmiley||mellowsmiley||m ellowsmiley|

27. Top | #40

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    1
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard

نقل قول نوشته اصلی توسط مهسامرادی نمایش پست ها
    عزیزدلم کاملا درکت می کنم مامان تو بازم خیلی خوب در برابر مامان بی قید و بنده من که تاحلا با چندین نفر ب بابام خیانت کرده تازه از کاراش خجالتم نمیکشه همه رو برام تعریف می کنه اول ب اسم دوست اجتماعی باهاشونه بعد تو بغل تک تکشن پیداش می کنم بچه ها ببخشید اما خدا اون روزو نیاره مادرتون رو کسی که بهشت زیرپاهاشه رو لخت تو بغل یکی دیگه ببینید تازه بابام عاشق مامانمه میگه بدون اون میمیره من فقط به خاطر بابام سکوت کردم اما به امام حسین داغوووونم تازه شاید باورنکنید اما اون اشغال حتی به عشق من هم پیشنهاد دوستی داده کمکم کنید خواهش می کنم

تو وضعت از منم خراب تره
    اگه مامانت از بابات جدابشه فک کنم بهترباشه هرچند اینا گفتنش واسه بقیه آسونه و میدونم واسه خودت خیلی سخته
    مخصوصا وقتی باباهه خسته میاد خونه جیگرت کباب میشه واسش من دیروز مچ مامانمو گرفتم که داشت با یکی حرف میزد به من الکی میگه خالت بود منم که خر لابد باید باور کنم چاره ایم جز سکوت ندارم جیغ و داد کردم توهین کردم ولی فایده نداشته
    خدا به دادم برسه بابام بفهمه کتلتش میکنه

ایــــــــن روزهــــــآ

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)