مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 60 از 68

موضوع: خیانت زن متاهل

1. Top | #41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    2
    تشکر شده 42 بار در 20 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : با مامان پستم چیکار کنم توروخدا کمکم کنید

رویا ومهسای عزیز حرفهاتون رو خوندم واقعا ناراحت شدم چون خودم یه مامانم و یه دختر 3 ساله دارم من کسانی رو از نزدیک دیدم که این مشکل رو داشتن اما بعد از اینکه یکم سنشون بالا رفته خود به خود دست از این کارا برداشتن امید وارم گذشت زمان برای شما هم همه چیزرو حل کنه جز دعا کاری از دست ما ساخته نیست شما هم در حق مادراتون دعا کنید تا به راه راست هدایت بشن انشاءالله
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از منتظر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #42

دلنوشته کاربر
    مشکل درون توست راه حلم درون توست
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.44
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,314 بار در 478 پست
    سیستم عامل و مرورگر

خانم حمیدی برای دیدن پسرش مسعود ، به محل تحصیل او یعنیلندن آمده بود.

او در آنجا متوجه شد که پسرش با یک هم اتاقی دختربنام Vikki ‎ زندگی میکند. کاری از دست خانم حمیدی بر نمی آمد و از طرفی هم اتاقی مسعود هم خیلی خوشگل بود.
    او به رابطه میان آن دو ظنین شده بود و این موضوع باعث کنجکاویبیشتر او می شد. مسعود که فکر مادرش را خوانده بود گفت :
    " من میدانم که شما چه فکری می کنید ، اما من به شما اطمینانمی دهم که من و Vikki فقط هم اتاقی هستیم . "
    حدود یک هفته بعد ، Vikki پیش مسعود آمد و گفت :
    " از وقتیکه مادرت از اینجا رفته ، قندان نقره ای من گم شده ،تو فکر نمی کنی که او قندان را برداشته باشد ؟ "
    "خب، من شک دارم ، اما برای اطمینان به او ایمیل خواهم زد."
    او در ایمیل خود نوشت : مادر عزیزم، من نمی گم که شماقندان را از خانه من برداشتید، و در ضمن نمی گم که شماآن را برنداشتید . اما در هر صورت واقعیت این است کهقندان از وقتی که شما به تهران برگشتید گم شده . " با عشق، مسعود .
    روز بعد ، مسعود یک ایمیل به این مضمون از مادرش دریافت نمود :
    پسر عزیزم، من نمی گم تو با Vikki رابطه داری ! ، و در ضمننمی گم که تو باهاش رابطه نداری . اما در هر صورتواقعیت این است که اگر او در تختخواب خودش می خوابید ،حتما تا الان قندان را پیدا کرده بود...

4. Top | #43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    7
    تشکر شده 169 بار در 87 پست
    سیستم عامل و مرورگر

اه اه،لعنت به هر چی زن کثیف متاهل هستش،ادم به چشماشم نمیتونه اعتنماد کنه دیگه،باید عقل پسرل مشکل داشته باشه الان بخان زن بگیرن،زن بگیری که چی شه؟؟؟که وقتی تو روز نیستی با یکی دیگه بریزه رو هم !!!همون مجردی رو عشقهههههههههههه

5. Top | #44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : خیانت زن متاهل

سلام رویا
    متاسفم اما موضوع اینه که اونا از وجود هم لذت نمیبرن
    اگه فکر میکنی میتونی درستش کنی انجامش بده و تلاش کن
    اما اگه واقعا درست شدنی نیست با هر دوشون صحبت کن
    بگو که جدایی اونا خیلی بهتر از این اوضاع هست

6. Top | #45

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    9.05
    تشکـر
    10,696
    تشکر شده 13,425 بار در 6,841 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza4170 نمایش پست ها
    سلام رویا
    متاسفم اما موضوع اینه که اونا از وجود هم لذت نمیبرن
    اگه فکر میکنی میتونی درستش کنی انجامش بده و تلاش کن
    اما اگه واقعا درست شدنی نیست با هر دوشون صحبت کن
    بگو که جدایی اونا خیلی بهتر از این اوضاع هست

تایپک مال پارسال تایپک های قدیمی رو بالا نیارید
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

7. Top | #46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام دوست عزیز اول یه سوال خودت چندسالته؟

خیلی نگران نباش الان توی زندگی همه از این اتفاقها هست اما قابل جبران من هم تجربه ای شباهت به تجربه تو روداشتم اما قابل جبرانه من از این مطالب وخوندن چند کتاب شروع کردم زمان میبره اما ممکن باید صبور باشی
    مطالب از این قبیل کمکم کرد منبع این مطالب(سمینار ما)هستش من خیلی استفاده کردم ازتمام مطالب توی همین زمینه امیدوارم به توهم کمک کنه.
    خیلی بیشتر از آنچه که همه ما به آن اعتراف کنیم، رفتارهایمان براساس میل درونیمان به تحت‌تاثیر قرار دادن دیگران شکل می‌گیرد. این میل در محصولات مارک‌ داری که استفاده می‌کنیم، کافه ‌ها و رستوران ‌هایی که می‌رویم، خانه‌ ها و ماشین ‌هایی که می‌خریم و شغلی که انتخاب می‌کنیم، منعکس می‌شود. در ادامه به ۲۸ راه عالی برای تحت ‌تاثیر قرار دادن اطرافیانتان اشاره می‌کنیم. اگر این نکات را به طور مرتب رعایت کنید، نه تنها دیگران را تحت تاثیر قرار می‌دهید، بلکه به شما کمک می‌کند انسان بهتری هم باشید.
    ۱- اُرجینال باشید. با خودتان صادق باشید. جودی گارلند گفته است، “همیشه بهترین ورژن خودتان باشید به جای اینکه ورژن دوم یک نفر دیگر باشید.” با این جمله زندگی کنید. اصلاً نمی‌توانیدخودتان را جای دیگری بگذارید. جای تنها کسی که می‌توانید باشید، خودتان هستید. اگر خودتان نباشید، یعنی واقعاً زندگی نمی‌کنید. فقط وجود دارید. و از خودتان بپرسید: اگر آنچه که هستید را دوست ندارید، چرا بقیه باید دوستتان داشته باشند؟ ۲- به فکر دیگران باشید. اگر به فکر دیگران نباشید، آنها هم به فکر شما نخواهند بود. هرچقدر بیشتر به بقیه کمک کنید، آنها بیشتر برای کمک به شما راغب خواهند بود. عشق و محبت، عشق و محبت می‌آورد. ۳- کاری کنید بقیه احساس خوبی پیدا کنند. آدم‌ها به‌ ندرت یادشان می‌ماند که چه کرده‌اید، اما همیشه یادشان می‌ماند که چه حسی در آنها ایجاد کرده‌اید. ۴- صادق باشید و مسئولیت کارهایتان را بپذیرید. هیچکس یک دروغگو را دوست ندارد. در دراز مدت همیشه حقایق روشن می‌شود و ماه هیچوقت پشت ابر نمی‌ماند. چه مسئولیت کارهایتان را گردن بگیرید یا نگیرید، بالاخره اعمالتان روزی به گردنتان می‌افتند. ۵- مدام لبخند بزنید. همه آدم‌ها دیدن یک لبخند طبیعی را دوست دارند. وقتی یک غریبه مستقیم به صورتتان نگاه می‌کند و لبخند می‌زند چه حسی پیدا می‌کنید؟ یکدفعه دیگر غریبه به نظر نمی‌رسد، درست است؟
    ۶- به بزرگترها احترام بگذارید. به کوچکترها احترام بگذارید. به همه احترام بگذارید. اینطور نیست که یک گروه خاص از یک طبقه خاص اجتماعی فقط شایسته احترام باشند. با همه با همان درجه احترامی برخورد کنید که به پدر و مادر بزرگتان می‌گذارید و همان میزان صبری را پیشه کنید که برای فرزندتان دارید. مردم مهربانی شما را درک خواهند کرد. ۷- افراد را با اسم صدا کنید. آدم‌ها شنیدن اسمشان از زبان دیگران را دوست دارند. پس سعی کنید اسامی را به خاطر بسپارید. ۸- بگویید لطفاً و متشکرم. این دو کلمه ساده باعث می‌شود خواست‌های شما حالت خواهش پیدا کند و به مکالمات جدی حالت دوستانه می‌بخشد. ۹- در کارتان بهترین باشید. همیشه مبهوت موسیقیدانان، نویسنده‌ها، نقاشان، سخنگویان، مدیران، سرمایه‌گذاران، مهندسان، مادرها، پدرها، ورزشکاران و… عالی می‌شوید. همه این افراد فقط یک وجه اشتراک دارند: در کاری که می‌کنند بهترین هستند. اگر قرار است کاری را به بهترینش شکل انجام ندهید، بهتر است اصلاً انجامش ندهید. در کار و سرگرمی‌هایتان بهترین باشید. برای خودتان اعتباری بسازید، اعتباری برای بهترین بودن. ۱۰- اگر توانستید به دیگران کمک کنید. از هر دست که بدهید از همان دست پس می‌گیرید. وقتی در زندگی شخصی تاثیر مثبت ایجاد می‌کنید، این تاثیر مثبت به زندگی خودتان هم می‌رسد. کاری بکنید که فراتر از شماست. کاری که از درد کسی کم می‌کند و شادترش می‌کند. همه آدم‌ها شایسته کمک هستند.
    ۱۱- در هر کاری که می‌کنید اثری از شخصیتتان ایجاد کنید. مثل برند زدن روی کارتان می‌ماند، برندی مخصوص خودتان. اگر بانمک و شوخ هستید، به کارتان طنز اضافه کنید. اگر هنرمند هستید، کارتان را با تصویر تزئین کنید. هر کاری که می‌کنید کمی از شخصبتتان را به آن اضافه کنید. ۱۲- به قول‌هایتان وفا کنید. بعضی از آدم‌ها عادت دارند قول کاری را بدهند که احتمال کمی دارد بتوانند انجامش دهند. قول ایدآل را می‌دهند اما متوسط تحویل می‌دهند. اگر می‌خواهید ارزش خودتان را در چشم دیگران بالا ببرید، باید خلاف این عمل کنید. سعی کنید ابتدا توانایی‌هایتان را کمتر نشان دهید و بعد فراتر از آن تحویل بدهید. این باعث می‌شود دیگران تصور کنند که همیشه فراتر از مسئولیت و وظیفه‌تان کار انجام می‌دهید. ۱۳- سازماندهی داشته باشید. اگر سازماندهی نداشته باشید چطور می‌توانید کاری را انجام دهید؟ مطمئناً نمی‌توانید. سعی کنید فضای زندگی و کارتان را مرتب کرده و سازماندهی کنید. ۱۴- تحقیق کنید و سوال بپرسید. اینطور نباشید که بااینکه هیچ از موضوعی اطلاع ندارید فقط سرتان را به نشانه دانستن تکان می‌دهید. با تحقیق کردن از قبل خودتان را آماده کنید. و اگر بااینحال باز متوجه چیزی نشدید، سوال کنید. افراد مقابلتان اشتیاق شما به دانستن را ستایش خواهند کرد. ۱۵- دانش و اطلاعاتتان را با دیگران تقسیم کنید. باید منبع اطلاعاتی برای اطرافیانتان باشید. اگر به اطلاعات لازم دسترسی دارید، آن را فقط برای خودتان نگه ندارید. با دیگران تقسیمش کنید.
    ۱۶- مثبت‌اندیش باشید و روی آنچه درست است تمرکز کنید. هر چیزی که در زندکی اتفاق می‌افتدف نه خوب است نه بد. فقط به دیدگاه شما بستگی دارد. و مهم نیست که چه پیش می‌آید، همیشه آنطور که باید تمام می‌شود. یا موفق می‌شوید یا درس می‌گیرید. پس مثبت اندیش باشید، قدردان نتایج خوشایند باشید و از بقیه آنها درس بگیرید. ۱۷- به حرف‌های دیگران بااشتیاق گوش دهید. چشم‌هایتان متمرکز، گوش‌هایتان تیز و تلفن همراهتان خاموش باشد. در دنیایی که نمی‌توانند آنطور که باید سریع پیش برود، آنهایی که برای شنیدن حرف‌های دیگران وقت می‌گذارند، همیشه موفق هستند. ۱۸- به شریک زندگیتان وفادار باشید. وفادار ماندن به رابطه نه‌ تنها توجه و تحسین همگان را جلب می‌کند، بلکه پایه‌ای سالم برای بقیه امور زندگیتان ایجاد می‌کند. ۱۹- طبیعت را دوست داشته باشید و از آن سپاسگذار باشید. آنهایی که واقعاً طبیعت را دوست دارند، برای انسان‌ها هم همان میزان احترام را قائل خواهند بود. این یک راه مثبت برای زندگی کردن است و توجه مردم را هم جلب می‌کند. ۲۰- هر روز برای خودتان وقت، انرژی و پول خرج کنید. وقتی برای خودتان خرج کنید، هیچوقت بازنده نخواهید بود و به مرور زمان خط سیر زندگیتان را تغییر خواهید داد. شما محصول چیزی هستید که می‌دانید. هر زمان، انرژی و پول بیشتری برای به دست آوردن دانش هزینه کنید، تسلط بیشتری به زندگیتان پیدا می‌کنید و برای اطرافیانتان ارزش بیشتری خواهید داشت.
    ۲۱- هرازگاهی بی‌دلیل مهربانی کنید. پول قهوه یک غریبه را در کافه بپردازید. برای منشی شرکتتان گل بخرید تا بگویید متشکرم. به زن سالخورده برای خرید کردن کمک کنید. هیچ چیز لذت‌بخش‌تر از نشاندن لبخند بر لب انسان‌ها نیست. ۲۲- آنهایی که شایستگی دارند را تحسین کنید. برای تحسین کسانیکه برای درخشیدن در کاری بیش از حد تلاش کرده‌اند، کوشش کنید. همه آدم‌ها دوست دارند بشنوند کسی هست که تلاش‌هایشان را تحسین می‌کند. ۲۳- واضح صحبت کنید و ارتباط چشمی برقرار کنید. بیشتر آدم‌ها صبر گوش دادن به حرف‌های کسی که هیچ از حرفهایش نمی‌فهمند را ندارند. رمز و راز در حرف زدن هیچوقت ارتباطات قوی نمی‌سازد. ارتباط چشمی نیز یکی از گیراترین شکل‌های ارتباط فردی است. ارتباط چشمی اگر درست انجام شود صمیمیت را وارد رابطه‌هایتان خواهد کرد. ۲۴- همیشه در دسترس باشید. اگر آدم‌ها نتوانند به شما دسترسی داشته باشند، فراموشتان می‌کنند. در دسترس بودن شما برای دیگران خیلی مهم است. همیشه در ارتباط با اطرافیانتان رفتاری مثبت و صبور داشته باشید. ۲۵- بی‌نیاز از غیر باشید. آزادی والاترین نعمت است و بی‌نیازی بالاترین آزادی است. از این گذشته بسیار گیرا هم هست.
    ۲۶- از منابعی که در دسترس دارید، استفاده کنید. آدم‌های متوسط وقتی می‌بینند که یک فرد معلول شاد است، بسیار متعجب و حیرت‌زده می‌شوند. چطور کسی با چنین محدودیت جسمی می‌تواند شاد باشد؟ پاسخ در استفاده آنها از منابعی که در اختیار دارند نهفته است. ۲۷- بخشی از چیزی باشید که به آن اعتقاد دارید. این می‌تواند هر چیزی باشد. یکی آن را در کمک به شهروندان می‌بیند، یکی در ایمان و اعتقادات مذهبی، یکی در شرکت در گروه‌های پشتیبانی برای چیزهایی که به آن اعتقاد دارند و بعضی عشق و علاقه‌شان را در کارشان می‌ریزند. در هر صورت، نتیجه روانشناختی یکسان است. آنها خود را درگیر چیزی کرده‌اند که شدیداً به آن اعتقاد دارند. این درگیر شدن به زندگیشان مفهوم می‌دهد. ۲۸- بدون به رخ کشیدن، برای اعتقاداتتان پایداری کنید. بله، می‌توانید بدون اینکه سعی کنید اعتقاداتتان را به کسی تحمیل کنید، از آن دفاع کنید. درمورد عقاید شخصیتان با کسی که درمورد آن سوال می‌کند حرف بزنید اما سعی نکنید حرفتان را تحمیل کنید. برای ارزش‌هایتان ایستادگی کنید و همیشه گوش بزنگ اطلاعات جدید باشید. جالب‌ترین نکته درمورد این لیست این است که تقریباً همه چیزهایی که برای تحت‌تاثیر قرار دادن دیگران به آن نیاز دارید، در خودتان نهفته است. پس سعی کنید دست از تحت‌تاثیر قرار دادن دیگران با دارایی‌هایتان بردارید و آنها را مجذوب شخصیت و طریقه زندگی کردنتان کنید.

8. Top | #47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

با عرض پوزش پستم را پاک کردم چون جوابی ندیدم
    ممنون از همه
    ویرایش توسط آذری م : 06-21-2015 در ساعت 09:26 AM دلیل: عدم دریافت پاسخ

9. Top | #48

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    9.05
    تشکـر
    10,696
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

تایپک های قدیمی رو بالا نیارید
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

10. Top | #49

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.30
    تشکـر
    644
    تشکر شده 3,122 بار در 1,751 پست
    سیستم عامل و مرورگر

میشه بگی خیانتی که میکنه به چه صورته ؟ یعنی رابطه جنسی برقرار میکنه ؟ یا فقط چت و اینا

11. Top | #50

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    9.05
    تشکـر
    10,696
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    میشه بگی خیانتی که میکنه به چه صورته ؟ یعنی رابطه جنسی برقرار میکنه ؟ یا فقط چت و اینا

تایپک قدیمی
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

12. Top | #51

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.30
    تشکـر
    644
    تشکر شده 3,122 بار در 1,751 پست
    سیستم عامل و مرورگر

خب بالا نیارید دیگه

13. Top | #52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Azkhodrazi

سلام
    بعضی وقتها ما برداشتهای غلط و اشتباه از رفتارهای افرادی که باهاشون ارتباط داریم میکنیم و با نگاه بدبینانه حرکات اونها رو تحلیل میکنیم و این بدبینی واقعیت رو نیز ممکن زیر سوال ببره.
    البته خیانت عاطفی تو جامعه ما بسیار زیاده.
    چون جایی که زن و شوهر بدون عشق و شناخت کافی از هم ازدواج کنن احتمال خیانت عاطفی زوجین بسیار زیاد میشه
    شخص سومی پسری رو به خانواده دختر معرفی میکنه و خواستگاری و یه کم تحقیق و ۳بار بیرون رفتن و ازدواج نمیتونه روش خوبی باشه
    چون مهمترین لازمه ازدواج دوست داشتن و عشق هستش
    خیانت در زندگی زناشویی یعنی یکی از زوجین از نظر احساسی به شخص دیگری غیر از همسر خود علاقه‌مند می‌شود. فرد از صحبت‌کردن با شخص دوم لذت می‌برد و تمایل دارد که اوقات فراغت خود را هم با او بگذراند.
    وقتی از ابتدا عشقی وجود نداشته باشه چطور انتظار باید داشت که خیانت به وجود نیاد.
    حالا رویا خانم جواب شما:
    شما از چی میترسی؟
    از این که دعوا کنن؟ از اینکه برادرات چیزی بفهمن؟ از اینکه طلاق بگیرن؟
    به نظر من (البته نظر من از دید خودمه و نه جنبه روانشناسانه داره و نه مشاوره. این نظر شخصی منه):
    ۱. اگر پدر و مادرت جدا بشن هم برای بچه هاشون و هم برای خودشون بهتره.
    ۲. این موضوع رو اصلاً برای خودت بزرگ نکن که موجب شه نسبت به پدر و مادرت با غضب و بدبینی موضع گیری کنی و ازشون بدت بیاد.(هر کدوم اگه خیانت میکنن حتماً واسه خودشون دلیل قانع کننده ای دارند)
    ۳. شما دنبال این نباش که اوضاع رو درست کنی چون تو اختلافات زناشویی وقتی فرزند بخواد کمک کنه اوضاع درست شه هم فشار شدیدی از نظر عصبی و عاطفی بهش وارد میشه (که استرس در آینده میتونه از عواقبش باشه)، هم در اکثر موارد تلاشش نتیجه بخش نخواهد بود( که میتونه موجب سر خوردگی و از دست دادن اعتماد به نفس بشه)
    ۴. در هر حال الان که ۱۷ سالتونه دارید یواش یواش وارد بهترین و قشنگترین روزای زندگیتون میشید. با این فکر ها و اعصاب خوردیها قشنگیهای زندگی رو برای خودت خراب نکن. در عوض سعی کن خودت با عشق ازدواج کنی که چنین چیزایی برای بچه هات اتفاق نیفته( در ضمن زرتی عاشق نشی- عشق واقعی برای دختر بین ۲۳ تا ۲۸ سالگی به وجود میاد و سعی کن عاشق کسی بشی که حاضره برات بمیره . هیچوقت از دیدن خودت، شنیدن صدات، گرفتن دستت و ... خسته نشه)
    ۵. در آخر باز هم میگم شاید اصلاً هیچ خیانتی نباشه و شما اشتباه برداشت کردی که لازم هم نیست که اصلاً تحقیق کنی چون حتی اگه باشه هم خود پدر مادرت دلیلی واسه این کارشون دارن و قرار نیست فکر خودتون رو معطوف این قضیه کنی و روزای قشنگ زندگیت واست جهنم شن.
    موفق باشی

14. Top | #53

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    9.05
    تشکـر
    10,696
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

نقل قول نوشته اصلی توسط ابزوردیسم نمایش پست ها
    سلام
    بعضی وقتها ما برداشتهای غلط و اشتباه از رفتارهای افرادی که باهاشون ارتباط داریم میکنیم و با نگاه بدبینانه حرکات اونها رو تحلیل میکنیم و این بدبینی واقعیت رو نیز ممکن زیر سوال ببره.
    البته خیانت عاطفی تو جامعه ما بسیار زیاده.
    چون جایی که زن و شوهر بدون عشق و شناخت کافی از هم ازدواج کنن احتمال خیانت عاطفی زوجین بسیار زیاد میشه
    شخص سومی پسری رو به خانواده دختر معرفی میکنه و خواستگاری و یه کم تحقیق و ۳بار بیرون رفتن و ازدواج نمیتونه روش خوبی باشه
    چون مهمترین لازمه ازدواج دوست داشتن و عشق هستش
    خیانت در زندگی زناشویی یعنی یکی از زوجین از نظر احساسی به شخص دیگری غیر از همسر خود علاقه‌مند می‌شود. فرد از صحبت‌کردن با شخص دوم لذت می‌برد و تمایل دارد که اوقات فراغت خود را هم با او بگذراند.
    وقتی از ابتدا عشقی وجود نداشته باشه چطور انتظار باید داشت که خیانت به وجود نیاد.
    حالا رویا خانم جواب شما:
    شما از چی میترسی؟
    از این که دعوا کنن؟ از اینکه برادرات چیزی بفهمن؟ از اینکه طلاق بگیرن؟
    به نظر من (البته نظر من از دید خودمه و نه جنبه روانشناسانه داره و نه مشاوره. این نظر شخصی منه):
    ۱. اگر پدر و مادرت جدا بشن هم برای بچه هاشون و هم برای خودشون بهتره.
    ۲. این موضوع رو اصلاً برای خودت بزرگ نکن که موجب شه نسبت به پدر و مادرت با غضب و بدبینی موضع گیری کنی و ازشون بدت بیاد.(هر کدوم اگه خیانت میکنن حتماً واسه خودشون دلیل قانع کننده ای دارند)
    ۳. شما دنبال این نباش که اوضاع رو درست کنی چون تو اختلافات زناشویی وقتی فرزند بخواد کمک کنه اوضاع درست شه هم فشار شدیدی از نظر عصبی و عاطفی بهش وارد میشه (که استرس در آینده میتونه از عواقبش باشه)، هم در اکثر موارد تلاشش نتیجه بخش نخواهد بود( که میتونه موجب سر خوردگی و از دست دادن اعتماد به نفس بشه)
    ۴. در هر حال الان که ۱۷ سالتونه دارید یواش یواش وارد بهترین و قشنگترین روزای زندگیتون میشید. با این فکر ها و اعصاب خوردیها قشنگیهای زندگی رو برای خودت خراب نکن. در عوض سعی کن خودت با عشق ازدواج کنی که چنین چیزایی برای بچه هات اتفاق نیفته( در ضمن زرتی عاشق نشی- عشق واقعی برای دختر بین ۲۳ تا ۲۸ سالگی به وجود میاد و سعی کن عاشق کسی بشی که حاضره برات بمیره . هیچوقت از دیدن خودت، شنیدن صدات، گرفتن دستت و ... خسته نشه)
    ۵. در آخر باز هم میگم شاید اصلاً هیچ خیانتی نباشه و شما اشتباه برداشت کردی که لازم هم نیست که اصلاً تحقیق کنی چون حتی اگه باشه هم خود پدر مادرت دلیلی واسه این کارشون دارن و قرار نیست فکر خودتون رو معطوف این قضیه کنی و روزای قشنگ زندگیت واست جهنم شن.
    موفق باشی

مرسی از راهنمایی خوبت

ولی تایپک قدیمی مال یک سال و نیم پیش

تایپک های قدیمی رو بهتر بالا نیارید و به تاریخ توجه کنید مرسی روز خوش
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

15. Top | #54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Azkhodrazi

من اصلاً متوجه نشدم خانم پریماه چون تازه همین امروز اومدم اینجا
    معذرت میخوام

16. Top | #55

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

با سلام وخسته نباشید من یک ماه و نیم قبل یک سفر خارجی داشتم گه وقتی برگشتم بعد از 5 روز شبش پسر همسایه ما اومد گفت دیشب خانومت با یک مردی تا ساعت 6 صبح تو خونه تنها بوده و تو از همه جا بی خبری من همونجا خشک شدم چیزی نگفتم اومدم بهش گفتم گذاشت به سر وصدا رفت بیرون از خونه ساعت 12 شب همون مرتیکه زنگ زد گفت بیا مردونه کارت دارم منم رفتم ببینم چی میگه داستان رو گفت گه من دوست دوست زین شما بودم و همسرم این داستان دوستشو بهم گفته بود و خلاصه به همه چیز قسم خورد گه من دستم به همسرت نخورده اگه من با ااین کاری میکردم نمیدونم پیشت و تموم شد واومدم خونه من دیگه واقعا حالم بد بود هر روز تو این یک ماه و اندی دعوا داریم خودم خسته شدم اونم خسته شد ه واقعا نمیدونم چیگار کنم چومند شب پیش گه گفتم میخوام برم پرینت نوشته های موبایلتو بگیرم گفت بهش گفتم دوست دار م و بهت علاقه مند شدم و از این حرفها ومن بیشتر شک کردم گه اون شب بین اینا چه اتفاقی افتاده خودش قسم و ایه میخوره دستم بهش نخورده من باور نمیکنم دارم تو این توهم میمیرم اخه زن من از نظر جنسی خیلی زن سردی هست و بخدا نمیدونم دارم سنگ کب میکنم دیوانه شدم وقتی از خارج اومدم 87 کیلو بودم الان شدم 83 کیلو کمکک کنید باید چیگار کنم بخدا دارم دیوانه میشم به هیچ کسی هم نمیشه بگم دخترم گناه داره واقعا این نصاف هست نمیدونم

17. Top | #56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

میدونی اون همیشه میومد میگفت همه کارهای دوستاشو بهم میگفت از همه چیزاشون میگفت یعنی از کوچگترین بحث های اونا رو بهم میگفت بامن خیلی دوست بود البته دو تا سقط داشته حال روحی خیلی خوبی نداشت من خیلی دکتر بردمش همه کار کردم براش خوب بشه اصلا اینا خانوادگی ادمهای خیلی خوبی هستن خانواده دار اسم و رسم دار وحشتانک خلاصه این مشکل باعث شده تا الان دو دفعه دست به خودش کشی بزنه خیلی حال روحی خوبی نداره ولی من چیگار کنم گه من باور کنم تو اون چند ساعت با اون مرتیکه اتفاقی نیفتاده خیلی خیلی از نطر رابطه جنسی سرده از اولش همین طوری بوده من شکی ندارم هیچ رابطه جنسی نداشتن ولی چرا خطا کنه میگه اصلا دست خودم نبوده یک دفعه ای شده نمیدونم بخدا داغونم دوست دارم همه چیزو ول کنم از این کشور برم همه رو بی خیال بشم

18. Top | #57

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

من تمام پرینت های موبایلشو تلفن خونه رو رفتم تو یک سال اخیر دراودم همه رو در اوردم چیزی توش نبود غیر از اون ده روز لعنتی که تحت تاثیر اون دستای عوضی اش قرار گرفته همون شب هم قسم زن برادرم سادات هست هیچ وقت دورغ نمیگه قسم خورده گفته از این کار خسته شدم دیگه حوصله شو ندارم نمیدونم بیخدا زن من هرچی بود تو این 14 سال یک خطایی نداشت خیلی هم دوستش دارم بیش از اندازه بخاطر خودش این همه جوش میزنم خیلی خیلی داغون شده تو این مدت اینقدر گه دو فعه خودکشی کرد 30 تا قرص خورد گه از این عذاب دربیاد

19. Top | #58

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    9.05
    تشکـر
    10,696
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

نقل قول نوشته اصلی توسط منصور صنعت نمایش پست ها
    من تمام پرینت های موبایلشو تلفن خونه رو رفتم تو یک سال اخیر دراودم همه رو در اوردم چیزی توش نبود غیر از اون ده روز لعنتی که تحت تاثیر اون دستای عوضی اش قرار گرفته همون شب هم قسم زن برادرم سادات هست هیچ وقت دورغ نمیگه قسم خورده گفته از این کار خسته شدم دیگه حوصله شو ندارم نمیدونم بیخدا زن من هرچی بود تو این 14 سال یک خطایی نداشت خیلی هم دوستش دارم بیش از اندازه بخاطر خودش این همه جوش میزنم خیلی خیلی داغون شده تو این مدت اینقدر گه دو فعه خودکشی کرد 30 تا قرص خورد گه از این عذاب دربیاد

دوستات عزیز همه نوشته هاتون تو یه تایپک جدا گونه بزنید
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

20. Top | #59

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.29
    تشکـر
    444
    تشکر شده 346 بار در 199 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    دوستات عزیز همه نوشته هاتون تو یه تایپک جدا گونه بزنید
    مرده داره ميميره تو تو فكر تاپيكي؟
    هدف های محدود زندگی را محدود می کنند!

21. Top | #60

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.29
    تشکـر
    444
    تشکر شده 346 بار در 199 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

نقل قول نوشته اصلی توسط منصور صنعت نمایش پست ها
    نميدونم چي بگم ميخوايد ببرينش ازمايش ببينيد اين چند رو رابطه داشته يا نه
    ولي فك كنم اوضاع روحيشو بدتر ميكنه
    هدف های محدود زندگی را محدود می کنند!

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)