نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خیانت شوهر و ارتباط با شخصی دیگر

1249
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7691
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت شوهر و ارتباط با شخصی دیگر

موضوع: خیانت شوهر
    25 ساله ازدواج کردم البته یه جدایی سه ساله داشتم دوفرزند دارم مشکلات ریادی داشتم که مسبب اصلی ان همسرم بوده البته از خودش بچرسید میگوید من هر کاری میتوانستم کردم در طول ان سه سال هم بجه ها بامن ودر شهرهای جدا زندگی میکردیم همه اینها به کنار الان در طی این دوسال بلا نماند دیگه بر سر ما نیاورد تازه طلبکار نیز هست اینم از اخر کار که بطور ناگهانی ته ناگفته او رادیدم سه ماه قبل کتکاری کردیم به جای اینکه مشکلات بجه ها خونه رو حل کنه راه حلش بقول خودش سرگرمیش این بوده که اس ام اس بازی کنه یه ماه رفتار خوبی داشتم بعد گفت چرا حتی ایما اشاره کردی اون شب یه دفعه همه چی قطع شد گفتم چطور گفت ناراحتی دوباره احساس کردم ادامه داره که دادگاه رفتیم بعد با مزاح وتمسخر در مسیربرگشت میگفت الان در یدک داری با اینحال با من رابطه برقرار کرد من سفر یه روزه داشتم با کمال تعجب برای اینکه طولانی شدن سفرم شخصی که مشکل نفقه داشت برای من پول واریز کرد (خیانت)
    من برگشتم وتوی گوشیش اس های زشت وقراری برای فردا اون شخص هم ترغیبش کرده بود به جدایی وازادیی البته خودش زودتر نوید ازادی رو داده بود اون شب رو هم کتکاری کردیم یکی دو هفته ای باهم همه جا میرفتیم یه بار فقط بدون من رفت که پرتاپ کرده بود خونه همسایه من بعد از یه هفته پیداش کردم همون یه باری که رفت بیرون من احساس کردم باهم صحبت کردن چون دیگه به سیم کارتها زنگ نمیخوره اس نمیاد من نمیدونم تا چه مرحله ای پیش رفته چون دیگه انها اصلا نمیشناسمش حرفهای زشت جورواجور خیلی مینه نمیدونم بخاطر فیلمهای بدی بوده که طی چند سال اخیر دیده مثلا اصلا نمدونست محصولات اقایان چیه امسال خیلی از اینها خریده ومن اصلا متوجه نبودم الان انگاردیواری مابین ما هست بعد از جهل روز قهر دوباره رابطه برقرار کرد که واقعا اشتباهه تو این چند وقت هردو بیکاریم من نمیتونم بیرون سر کارم برم همش تو سرم یه چیزایی منطقی کنار هم چیدعه میشه برای چی باید سریع پیامکش قطع شه یا از کجا بفهمم درپس ماجرا چی هست چون اول تصمیم گرفتیم جدا شیم بعد اینو انقدر مشتاق دیدم وتو دادکاه به من تهمت زد که با یکی از اشنایان رابطه دارم میخوام طلاق بگیرم وبااون ازدواج کنم منم دادخواستمو پس گرفتم داخواست مهریه ونفقه و..دادم گفتم جدانمیشم حالا یه کم از روش گذشته چند روز دیگه وقت دادگاهه نمیدونم بر اثر احتیاجه که میخواد بمونه تا یه کم حالش بهتر بشه و پولی بدست بیاره بقول معروف داره پیشیم پسشیم میکنه چون کژدار مریض رفتار میکند دیگه نه باور دارم رفتار ونگاههای عاشقانشو ونه میتونم باور کنم با اینکه اصلا به خودش زحمت توضیحم نداده فقط گفته چهارتا اس ام اس بوده کاری نکردم به قران دستم تا حالا به کسی نخورده البته سر اس ها هم دستش رو قران بود وقبولم نمیکنه از شهر بریم بهانه های بنی اسراییلی میاره با این اوصاف که نمیخوام عمرمو به پای مرذی گه نمیدونم چکار کرده وفردای روز چکار میکنه بزارم الان که منو باهاش هرکی میبینی میگه همسر دومته . دخترته فردای روز اگه چیزیم بشه این مرد هیچیییی دیگه یه الگوی خیلی بد برای بچه ها شذه به دخترم میگم به هیچ زنی ظلم نکنی میگه تو که ظلم نکردی اینه اخر عاقبتت پسرم هم تمام رفتار های زشت اون رو برداشته دو برابر کرده فقط چشم پاکه با هیچ دختری رابطه نداره فقط به خودش ضربه میزنه وهر اتفاقی از ریز و درشت برای بچه ها خونه بیرون خودش بیافته مقصر اون منم حالا از شما میخوام بهم بگید ظرف این چند روز چه تصمیمی اتخاذ کنم ؟(خیانت همسر)

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : خیانت شوهر وارتباط با شخصی دیگر

ازپراکنده گویی شما من جیزی نفهمیدم

3. کاربران زیر از ابوغفار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    Guest
    شماره عضویت
    7601
    تشکـر
    27
    تشکر شده 53 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط عقاقیا نمایش پست ها
    25 ساله ازدواج کردم البته یه جدایی سه ساله داشتم دوفرزند دارم مشکلات ریادی داشتم که مسبب اصلی ان همسرم بوده البته از خودش بچرسید میگوید من هر کاری میتوانستم کردم در طول ان سه سال هم بجه ها بامن ودر شهرهای جدا زندگی میکردیم همه اینها به کنار الان در طی این دوسال بلا نماند دیگه بر سر ما نیاورد تازه طلبکار نیز هست اینم از اخر کار که بطور ناکهانی ته ناگفته او رادیدم سه ماه قبل کتکاری کردیم به جای اینکه مشکلات بجه ها خونه رو حل کنه راه حلش بقول خودش سرگرمیش این بوده که اس ام اس بازی کنه یه ماه رفتار خوبی داشتم بعد گفت چرا حتی ایما اشاره کردی اون شب یه دفعه همه چی قطع شد گفتم چطور گفت ناراحتی دوباره احساس کردم ادامه داره که دادگاه رفتیم بعد با مزاح وتمسخر در مسیربرگشت میگفت الان در یدک داری با اینحال با من رابطه برقرار کرد من سفر یه روزه داشتم با کمال تعجب برای اینکه طولانی شدن سفرم شخصی که مشکل نفقه داشت برای من پول واریز کرد من برگشتم وتوی گوشیش اس های زشت وقراری برای فردا اون شخص هم ترغیبش کرده بود به جدایی وازادیی البته خودش زودتر نوید ازادی رو داده بود اون شب رو هم کتکاری کردیم یکی دو هفته ای باهم همه جا میرفتیم یه بار فقط بدون من رفت که پرتاپ کرده بود خونه همسایه من بعد از یه هفته پیداش کردم همون یه باری که رفت بیرون من احساس کردم باهم صحبت کردن چون دیگه به سیم کارتها زنگ نمیخوره اس نمیاد من نمیدونم تا چه مرحله ای پیش رفته چون دیگه انها اصلا نمیشناسمش حرفهای زشت جورواجور خیلی مینه نمیدونم بخاطر فیلمهای بدی بوده که طی چند سال اخیر دیده مثلا اصلا نمدونست محصولات اقایان چیه امسال خیلی از اینها خریده ومن اصلا متوجه نبودم الان انگاردیواری مابین ما هست بعد از جهل روز قهر دوباره رابطه برقرار کرد که واقعا اشتباهه تو این چند وقت هردو بیکاریم من نمیتونم بیرون سر کارم برم همش تو سرم یه چیزایی منطقی کنار هم چیدعه میشه برای چی باید سریع پیامکش قطع شه یا از کجا بفهمم درپس ماجرا چی هست چون اول تصمیم گرفتیم جدا شیم بعد اینو انقدر مشتاق دیدم وتو دادکاه به من تهمت زد که با یکی از اشنایان رابطه دارم میخوام طلاق بگیرم وبااون ازدواج کنم منم دادخواستمو پس گرفتم داخواست مهریه ونفقه و..دادم گفتم جدانمیشم حالا یه کم از روش گذشته چند روز دیگه وقت دادگاهه نمیدونم بر اثر احتیاجه که میخواد بمونه تا یه کم حالش بهتر بشه و پولی بدست بیاره بقول معروف داره پیشیم پسشیم میکنه چون کژدار مریض رفتار میکند دیگه نه باور دارم رفتار ونگاههای عاشقانشو ونه میتونم باور کنمبا اینکه اصلا به خودش زحمت توضیحم نداده فقط گفته چهارتا اس ام اس بوده کاری نکردم به قران دستم تا حالا به کسی نخورده البته سر اس ها هم دستش رو قران بود وقبولم نمیکنه از شهر بریم بهانه های بنی اسراییلی میاره با این اوصاف که نمیخوام عمرمو به پای مرذی گه نمیدونم چکار کرده وفردای روز چکار میکنه بزارم الان که منو باهاش هرکی میبینی میگه همسر دومته . دخترته فردای روز اگه چیزیم بشه این مرد هیچیییی دیگه یه الگوی خیلی بد برای بچه ها شذه به دخترم میگم به هیچ زنی ظلم نکنی میگه تو که ظلم نکردی اینه اخر عاقبتت پسرم هم تمام رفتار های زشت اون رو برداشته دو برابر کرده فقط چشم پاکه با هیچ دختری رابطه نداره فقط به خودش ضربه میزنه وهر اتفاقی از ریز و درشت برای بچه ها خونه بیرون خودش بیافته مقصر اون منم حالا از شما میخوام بهم بگید ظرف این چند روز چه تصمیمی اتخاذ کنم ؟
    فته
    ا
    سلام

ببین عزیزم حالت خوب نیست حتی نمیتونی جملات را درست بنویسی نیاز داری بری روانپزشک(الان آقا رضا میگه فرشاد1020 آمد)!!؟؟

مراقب خودت باش

5. 2 کاربران زیر از khobam بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست عزيز...
    در اين مرحله كه فشار عصبي و تنشهاي خانوادگي به اوج رسيده متاسفانه با اين چند خط و به اين شكل مشاوره گرفتن به نتيجه درستي نميرسيد و بهترين تصميم در حال حاظر مراجعه حضوري به يك مشاور خانواده مجرب هست كه با سنجيدن زواياي اخلاقي شما و همسرتون راه حل معقولانه تري پيشنهاد بده...
    تا جايي كه ممكنه بچه هارو از اين فضاي آلوده و تنشهاي بين شما و همسرتون دور كنيد و در مقابل اونها مسائل رو باز نكنيد و در ارتباط با خيانت و يا هر بي اخلاقي ديگه اي به طور خصوصي و دور از حضور بچه ها صحبت كنيد...
    مشاوره حضوري بهترين راه هست...
    امضای ایشان

7. کاربران زیر از zbahane بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)