مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 28

موضوع: خیانت مادر به پدر

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

خیانت مادر به پدر

موضوع:خیانت
    سلام
    من 21 سالمه ،از یه خونواده ی ظاهراً خوشبخت، 6ماه پیش احساس کردم که مامانم رفتارش عوض شده ، وقتی بابام سر کار بود گاهی با یه نفر تلفنی صحبت می کرد. ولی اینقدر آروم حرف می زد که چیز خاصی متوجه نمی شدم. ولی .از اونجایی که ما از یه خونواده ی خیلی خوب بودیم !اصلا فکرم به اینجا نمی رسید که مامانم بخواد خیانت کنه!ولی می دونستم موضوع مهمی باید باشه
    هر روز رفتارش عجیب تر می شد آ هنگ غمگین گوش می دادو گریه می کرد یا اینکه یهو موقع ناهار می رفت بیرون داشتم نگران می شدم چندین بار ازش دلیلشو پرسیدم ولی می گفت هیچ مشکلی نداره،یه ماه پیش یه بار که گوش وایسادم شنیدم داره به یکی می گه :بدون تو نمی تونم زندگی کنم دارم از دوریت می سوزم ، ولی باید تحمل کنم .
    انگار دنیا رو سرم خراب شد داشتم از شدت بغض خفه می شدم ، باورم نمی شد که این مامان منه
    مثل دیوونه ها شده بودم ولی باز باور نمی کردم یه فکری به ذهنم رسید ، یه روز که حموم بود گوشیشو از تو کمدش پیدا کردم و وایبر مامانمو رو لپ تاپم نصب کردم ؛ ولی ای کاش نمی کردم چون چیزاییو دیدم که از دونستنش وحشت داشتم بد تر از همه اینکه فهمیدم اون شخص پسر دوست بابامه! !
    30 سالشه زن و بچه داره! و باهم رابطه خانوادگی داریم.به خدا شاید کسی باور نکنه ولی تا حالا هیچ مردیو به خوبی و مهربانی و وفاداری بابام ندیدم همیشه همه جا از مامانم تعریف می کنه همیشه به منو خواهرم می گه قدر مامانتونو بدونید و...چطور تونست این کارو باهاش بکنه مگه اون پسر لاابالی چیش از بابام بهتر بود!!!
    من واقعاً نمی دونم باید چکار کنم انگار تو برزخم
    لطفاً کمکم کنید
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

دلنوشته کاربر
    دنیای این روزای من هم قد تن پوشم شده انقد دورم از تو که دنیا فراموشم شده
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.80
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,313 بار در 981 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon

پاسخ : خیانت مادر به پدر

سلام.
    از مادرتون علت کارشو بپرسین.
    ظاهرا نباید مشکلی داشته باشه.اون نیاز به ی اهرم داره که از راهی که میره برگردونش.شما میتونی خودت مستقیما اونو وادار به برگشت از کارش کنی.
    ی پیشنهاد میخوام بدم.نمیدونم.که چقد منطقی باشه.با ی خط غریبه. که مادرت نداشته باشه.بهش اس بده و بگو که همه چیرو میدونی.و اگه رابطتو قطع نکنی....و همینطور به اون طرف.
    فکر میکنم عملی باشه....
    دوستان اگه من اشتباه میکنم.بگید

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

مرسی از راهنماییت دوست عزیز
    خودمم یه بار خواستم این کارو بکنم ولی از عاقبتش می ترسم واقعاً نمی دونم چی قراره پیش بیاد و عکس العملش چیه ، راستش چند وقت پیش سر ناهار بودیم (با مامان وخواهرم) که یه اس واسش اومد و گفت باید برم جایی کار دارم
    منم گفتم باید اس ام استو نشونم بدی شروع کرد به داد زدنو گریه کردن که تو چطور جرات می کنی که بخوای گوشی منو چک کنی و...بعدشم چمدونشو ور داشت گفت می خوام برم و...منم از ترس اینکه همسایه ها متوجه نشن التماسش کردم که نرو...با تظاهری که به خوب بودنش می کنه ، اگه خودم با چشام پی ام هاشو نمی دیدم قطعاً فکر می کردم دارم اشتباه می کنم!
    نمی دونم چه کاری درسته چه کاری غلط

4. کاربران زیر از سایه توکلی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #4

دلنوشته کاربر
    دنیای این روزای من هم قد تن پوشم شده انقد دورم از تو که دنیا فراموشم شده
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.80
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,313 بار در 981 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon

نقل قول نوشته اصلی توسط سایه توکلی نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییت دوست عزیز
    خودمم یه بار خواستم این کارو بکنم ولی از عاقبتش می ترسم واقعاً نمی دونم چی قراره پیش بیاد و عکس العملش چیه ، راستش چند وقت پیش سر ناهار بودیم (با مامان وخواهرم) که یه اس واسش اومد و گفت باید برم جایی کار دارم
    منم گفتم باید اس ام استو نشونم بدی شروع کرد به داد زدنو گریه کردن که تو چطور جرات می کنی که بخوای گوشی منو چک کنی و...بعدشم چمدونشو ور داشت گفت می خوام برم و...منم از ترس اینکه همسایه ها متوجه نشن التماسش کردم که نرو...با تظاهری که به خوب بودنش می کنه ، اگه خودم با چشام پی ام هاشو نمی دیدم قطعاً فکر می کردم دارم اشتباه می کنم!
    نمی دونم چه کاری درسته چه کاری غلط
    اگه این طور که میگی باشه قاعدتا باید از ترس افشای اسرارش بترسه.و دست از کارش بکشه.تنها راهی که به نظر من میرسه همینه...
    بخوای به کس دیگه بگی بدتر میشه...
    ب نظر من با هویته گمنام مادرتو تهدید کن.و بگو نزار علی رغم میل باطنیم.همه چی رو به همه بگم.و طوری وانمود کن که فکرش بره طرف اون پسره.و احساس کنه اون ی جا بروز داده رابطشونو.
    تا بینشون بهم بخوره.
    ب نظرم شدنیه اگه تمیز اجراش کنی.ب هیچ کس هم هیچی نگو.هیچی.

6. کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #5

دلنوشته کاربر
    هرکه خود داند و خدای دلش، که چه دردیست در کجای دلش...
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    0.87
    تشکـر
    5,006
    تشکر شده 3,606 بار در 1,092 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

سلام
    به نظر من این راه حل مناسب نیست

باتوجه به توضیحاتی که سایه جان داد، مادرش با وجود اینکه داره گناه و اشنباه بزرگی میکنه، حال روحی خوبی نداره، یعنی عذاب وجدان زیادی به خاطر خیانتی که میکنه داره...

اینکه با شماره ناشناس تهدیدش کنه فقط فشار روحی مادرشو صد برابر میکنه، اینکه از ترس بخواد رابطه رو بذاره کنار پاک کردن صورت مسئله ست، و اشتباهه

چون مهرشون بازم به دل هم میمونه و فقط ترسشون بیشتر میشه و تو ارتباط محتاط تر میشن...

و علاوه براین اگه لو بره که تو اون پیغامارو بهش دادی، رابطه مادرت باهات خیلی بد میشه...

به نظر من باید یه نفر با مادرت صحبت کنه و راهنماییش کنه تا بپذیره که این وابستگی اشتباه محضه ...

باید راضیش کرد که خودش تلاش کنه این رابطه رو کات کنه...

شاید بهترین کسی که بتونه کمک کنه یه مشاور خوب باشه.

اول برو با یک مشاور حضورا خودت تنها صحبت کن و قضیه رو توضیح بده...

بعد به بهانه ای به مامانت بگو که باهم برین اونجا و بقیه شو کامل بسپار به مشاوره...

8. 4 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

مرسی بچه ها
    نغمه جان پیشنهادت خیلی خوب و منطقی به نظر مياد، ولی مشکل اینجاست که مامانم نمی خواد بپذیره که داره مرتکب گناه و خطا می شه
    یعنی احساس می کنم داره خودشو گول می زنه واسه همین بعید می دونم بخواد این موضوعو با مشاور مطرح کنه مسلما انکار می کنه
    تا قبل از این ماجرا فکر می کردم مامانم حاضره به خاطر منو خواهرم همه زندگیشو بده ولی تو این مدت به بهونه های مختلف سعی کردم بهش بفهمونم که چقدر از فکر اینکه ممکنه خطایی کرده باشه ناراحتم خیلی وقتا تو اتاقم می شینم گریه می کنم ولی اون مادری که یه روز حاضر بود بمیره ولی اشکامو نبینه حالا بی خیال ازم می گذره
    نمی دونم هنوزم دوسم داره یا نه
    ولی وقتی می بینم واسه طرف نوشته:تو تنها دلیل بودنمی و تا وقتی زندم فراموشت نمی کنم ...باعث می شه فکر کنم دیگه مارو دوس نداره
    راستش نه من نه خواهرم دیگه مامانمونو مث گذشته دوست نداریم حتی اگه راهی وجود داشته باشه که به زندگی برگرده نمی تونم چیزایی که شاهدش بودمو فراموش کنم
    ببخشید بچه ها اگه زیاد حرف زدم واقعآ نیاز داشتم اینارو به یکی بگم
    بازم مرسی از راهنماییاتون ،
    لطفاً هر راهی به ذهنتون می رسه بهم بگین شاید تونستم یه کدومو که بهتر نتیجه میده انجام بدم

10. 2 کاربران زیر از سایه توکلی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.17
    تشکـر
    159
    تشکر شده 386 بار در 165 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام

متاسفم بابت مشکلت واقعا سخته خیلی سخته .

شما هیچ کاری نمیتونی انجام بدی غیر از این که خودت باهاش صحبت کنی البته با خواهرت هم که در جریانه مطرح کن

(که میخوای با مادرت صحبت کنی )

که اگر اتفاقی افتاد حداقل اون ( خواهرت ) بدونه

اما خودت تنها با مادرت صحبت کن . علتشو جویا شو بالاخره حرفی واسه گفتن داره .

12. کاربران زیر از Taghi Titan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

همون طور که گفتم اگه باهاش صحبت کنم به هیچ عنوان نمی پذیره و انکار می کنه چی بهش بگم؟ اینکه پیاماتو خوندم ؟، وقتیکه متوجه شدم اون آ دم پست کیه ازش خواستم که رابطه ی خانوادگیمونو باهاشون قطع کنیم اولا که سرم داد کشید که حالا کارمون به جایی رسیده که تو باید واسمون تعیین تکلیف کنی و..
    وقتیم دلیلشو خواست گفتم:واسه اینکه از این پسره خوشم نمیاد و...آ خه چی می تونم بگم!
    می گه تو خوشت نمیاد دلیل نمی شه. ..
    نمی تونم به بابامم چیزی بگم اون آ دم ...وقتی بابام هست طوری رفتار می کنه که کسی ندونه فکر می کنه پسر پیغمبره ! دوس دارم خفش کنم از خدا می خوام تو همین دنیا جواب کارشو دیده چو ن از پی اماش فهمیدم اون مامانمو اغفال کرده
    ولی باز اگه مامانم واقعآ به فکر ما و آبرو و اون دنیاش بود هیچ وقت چنین کاری نمی کرد
    الانم که دارم اینارو می نویسم مامانو بابام خونه ی اونا دعوتن من به بهونه ی سرما خوردگی نرفتم خواهرمم پیشم موند
    من واقعاً دااااااااااااارم کم میاااااااارم شب و روزم شده فکر کردن به راه حل به هیچ نتیجه ای هم نمی رسم

14. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

حالا این همه بدبختی دارم کمه بابام همش گیر می ده با مامانت بهتر رفتار کن چرا یه مدته اخلاقت باهاش تغییر کرده چند بارم دلیلشو هم از من هم از مامانم پرسیده مامانم که می گه والا من چیزی نمی دونم
    منم مجبورم به خاطر اینکه بابام زیاد پیگیر این موضوع نشه الکی جوری رفتار کنم که انگار اتفاق خاصی نیفتاده

15. کاربران زیر از سایه توکلی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. Top | #10
    MMB
    MMB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    226
    تشکر شده 122 بار در 50 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gig

سلام!
    منم به نوبه ی خودم برای این که کمکی کرده باشم در کنار پیشنهادات دوستان یه چند تا تذکر بدم !

الان بین مادرت و شما یک حریمی وجود داره که باعث میشه مادرت قضیه ی خیانتش رو علنی نکنه و روی شما نیاره! اگر این حریم شکسته بشه و به صورت علنی اظهار به کارش بکنه و پدرتون از موضوع با خبر بشه واعقا نمی دونم چه اتفاقی می افته!
    با توجه به این که شما 21 سالتون هست و بزرگ شدید تا حد زیادی از این مشکل رو شما باید مدیریت کنید و سعی کنید حلش کنید.
    هیجوقت مادرتون با پدرتون دعوایی مشاجره ای چیزی نداشتن؟
    از کی با این دوست پدرتون اشنا شدین و رفت امد دارین؟
    به نظرتون هدف مادرتون از این کار چیه؟ ایا در فکر ازدواج هستن؟ ایا قصد دیگه ای دارن؟ یا نه فقط یه دوستیه سادست؟

من یه راه حل دارم.سعی کنید به مادرتون ابراز کنید که دوستش دارید و اگر اون نباشه شما واقعا تنها می مونید.این جوری شاید بشه کمی مادرتون رو به خودتون نزدیک تر کنید!

نکته ی بعذی! همون طور که گفتم اون حریم یا حیایی که الان مادرتون دارن خیلی حساسه ! و اگر بشکنه کار سخت میشه!
    پدرتون اگر خبر دار بشن چه عکس العملی نشون میدن؟

یه چیز دیگه! ایا ریش سفیدی ی پدر بزرگی مادربزرگی کسی نیست که مادرتون حرف هاشو گوش کنه یا بهش احترام خاصی بذاره؟ اخه شاید بشه از اون طریق کاری کرد.

از شما و همه ی دوستان تالار عذر خواهی می کنم بابت دخالتم در این موضوع! اما وقتی موضوع رو خوندم نتونستم جلوی خودم رو بگیرم و چیزی نگم!
    چون تا حدی درک می کنم سایه خانم در چه وضع بدی قرار دارن و چشم امیدشون به همین تالاره!

17. 3 کاربران زیر از MMB بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. Top | #11

دلنوشته کاربر
    دلگیرم از دنیآ و روزگآرش از بی کسی هآ و سکوت هآ! این منم که اینگونه خسته ام منی که همیشه خوب بودم و خندآن منی که خنده هآیم مثآلی بود به مثآل ضرب المثل! نمی توآنی بفهمی و البته عجیب هم نیست برآیم! چون “تـو”، “من” نیستی! پس لطفا قضآوتم نکن...
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.03
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,898 بار در 1,083 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

سلام خب این مشکل خیلی ازآدماست یکی پدرش داره خیانت میکنه
    یکی مادرش واسیب پذیر ترین ها تو این رابطه ها فقط وفقط بچه ها هستن که هیچ کاری
    ازشون برنمیاد
    به نظر من تا مادرتون خودش نخواد قطع این رابطه غیر ممکنه
    به نظر من سعی کنید محبتتون رو به مادرتون بیشتر کنید
    سعی کنید تفریح های خانوادگی تونو بیشتر کنید وقتی خانواده کنار همن
    شاد باشین سعی کنید خیلی به مادرتون محبت کنید
    شما وخواهرتون تو تصمیمش خیلی میتونید تاثیر بزارین
    حتما کمبودی دارن که به طرف یه غریبه کشیده شده!
    ازرفتارپدرتون با مادرتون بیشتر بگین ؟
    سعی کنید به پدرتون بفهمونید که بیشتر به مادرتون توجه کنه
    فقط مهرومحبت شما وپدرتونه که میتونه مادرتونو به زندگی خودش برگردونه
    حتما مادرتون خیلی ازاین رابطه عذاب وجدان میکشه واین خیلی خوبه
    باید امیدواربود اگرکمی پشتکارداشته باشین وعصبانیت را بزارین کنارخیلی بهتر
    به نتیجه میرسین
    نه اینکه تو خونه تنها بمونیدومادتونو به حال خودش بزارین

19. 3 کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام
    ممنون که درکم می کنید
    هیچ وقت بحث بینشون اینقدر شدید نشده که حتی مامانم بخواد قهر کنه ...از همین بحث های عادی بوده که ممکنه تو زندگی هر کسی باشه تا حالا بابام رو مامانم دست بلند نکرده حتی ا خرین باری که دعواشون شدو یادم نمیاد
    تقریباً 2 سال که با هم رفت و آمد داریم
    نمی دونم عکس العمل بابام چیه حتی نمی خوام بهش فکر کنم چون مسلما هیچ کی نمی دونه تو این شرایط چه واکنشی نشون می ده
    فکر کنم قصدشون فقط دوستیه چون مامانم اینقدر از فاش شدن این موضوع می ترسه که فکر نکنم اگه حتی یک روز از بابام جدا شه با اون ازدواج کنه تازه او ن یارو خودش زن وبچه داره
    من هیچ کیو اونقدر قابل اعتماد نمی دونم که بخوام موضوع به این حساسیو باهاش در میون بذارم چند بار خواستم به مامان بزرگم ( مامانش )بگم ولی مشکل قلبی داره می ترسم چیزیش شه
    واقعا نمی دونم چیکار کنم

21. 2 کاربران زیر از سایه توکلی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. Top | #13

دلنوشته کاربر
    <<< الهم عجل لولیک الفرج >>>
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    3.01
    تشکـر
    18,419
    تشکر شده 9,684 بار در 3,336 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط سایه توکلی نمایش پست ها
    سلام
    ممنون که درکم می کنید
    هیچ وقت بحث بینشون اینقدر شدید نشده که حتی مامانم بخواد قهر کنه ...از همین بحث های عادی بوده که ممکنه تو زندگی هر کسی باشه تا حالا بابام رو مامانم دست بلند نکرده حتی ا خرین باری که دعواشون شدو یادم نمیاد
    تقریباً 2 سال که با هم رفت و آمد داریم
    نمی دونم عکس العمل بابام چیه حتی نمی خوام بهش فکر کنم چون مسلما هیچ کی نمی دونه تو این شرایط چه واکنشی نشون می ده
    فکر کنم قصدشون فقط دوستیه چون مامانم اینقدر از فاش شدن این موضوع می ترسه که فکر نکنم اگه حتی یک روز از بابام جدا شه با اون ازدواج کنه تازه او ن یارو خودش زن وبچه داره
    من هیچ کیو اونقدر قابل اعتماد نمی دونم که بخوام موضوع به این حساسیو باهاش در میون بذارم چند بار خواستم به مامان بزرگم ( مامانش )بگم ولی مشکل قلبی داره می ترسم چیزیش شه
    واقعا نمی دونم چیکار کنم

سلام

بهتره شما سعی نکنید کاری بکنید ، اگه به کسی بگین امکان داره هم حرمت ها از میان بره هم بنیان خانوادتون ضعیف بشه . . .

حتی به روی مادرتون هم نیارین که از موضوع خبر دارین ، مثل گذشته عادی باشین و به مادرتون عشق بورزین تا همین حس وجدانش کارارو درست کنه . . .

اگه مادرتون بفهمه شما میدونید فقط یکم پرده حیا ش پیش شما کنار تر میره و راه برگشتش سخت تر میشه . . .

به نظر من بهتره با محبت سعی کنید مادرتون رو به سمت بنیان خانواده تون نزدیکترش کنید .

درسته کار خیلی سختیه منم برای شما از خدا صبر میخوام ، شما هم به خدا تکیه کن .

سخت میگذره اما میگذره خوبه که نمیمونه .

23. 3 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

خیلی برام سخته که مث گذشته باهاش رفتار کنم هر بار که بهش نگاه می کنم تمام چیزایی که بینشون رد وبدل شده از جلو چشام رد می شن، اینا باعث می شه نتونم بهش محبت کنم
    اینکه می گین از بابام بخوام بیشتر بهش محبت کنه باید بگم باچیزایی که من از بابام می بینم همش نشون از دوست داشتن و محبته هیچ وقت نذاشته ما احساس کمبود کنیم منظورم از ما مادرمم هست چه از نظر عاطفی چه مادی .تا مامانم می گه می خوام مثلا فلان چیزو بخرم اگه در توانش باشه نه نمی گه؛( یه چیز دیگه اینکه این آ دم وضع مالیش صفره! یعنی این نیست که شاید فکر کنید ممکنه به خاطر پول باشه ) تو کارای خونه هم خیلی وقتا شده که بهش کمک کنه بابام هر روز پیاده روی می ره هر بار از مامانم می خواد که باهاش بره ولی هر بار یه بهونه ی جدید میاره از هر 10 بار یه بار می ره
    اینا به کنار، خود مامانم به منو خواهرم می گه فکر نکنید همه ی مردا مث باباتونه اکثر مردا مشکلات کارشونو تو خونه میارنو. ..
    با وجود اینا مامانم چه مشکلی می تونه داشته باشه ؟!واقعآ نمی دونم!!!
    می خوام یه چیز احمقانه بگم!
    مامانم هدیه ی تولد بابامو وقتی با اون یارو بیرون بودن خرید! !!!!!!!!!!!!
    واقعا اینا یعنی چی؟ ! اصلا نمی فهمم چی از زندگی می خواد قصدش چیه داره چیکار می کنه ؟
    چرااااااااااااااااااااااا ا
    هیچ جوابی ندارم
    فکر کنم تنها کاری که می تونم انجام بدم اینه که صبر کنم شاید خدا خودش یه راهی جلوم بذاره
    بچه ها از همتون ممنونم واقعآ از دیروز که عضو این سایت شدم احساس می کنم سبک تر شدم

25. کاربران زیر از سایه توکلی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

26. Top | #15

دلنوشته کاربر
    میان پرواز تا پرتاب... تفاوت از زمین تا آسمان است. پرواز که کنی، آنجا می‌رسی که خودت می‌خواهی! پرتابت که کنند، آنجا می‌روی که آنان می‌خواهند، پس پرواز را بیاموز...
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.08
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,320 بار در 1,144 پست
    سیستم عامل و مرورگر

راستش من هیچی نمیتونم بگم جز اینکه تو این شبای عزیز براتون دعا کنم وازخدا بخوام مادرت و هدایت کنه ویکم حس مادری شو قلقلک بده وهیچ وقت پدرت ازموضوع باخبر نشه چون مرد و غرورش نگران نباش

27. کاربران زیر از رهگذر زندگی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    9.29
    تشکـر
    10,490
    تشکر شده 13,252 بار در 6,741 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

برو با مادرتون حرف بزنید بگو که از همه چیز خبر داری لحن حرف زدنت عصبانی باشه و یه جورایی تهدید شاید از ترس تو هم که شده یکم بشینه عاقلانه فک کنه
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

29. Top | #17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    1,305
    تشکر شده 190 بار در 91 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام عزیزم میفهمم و تا حدی درک میکنه حالت خیلی سخته تا برای کسی پیش نیاد نمیتونه بفهمه فقط خود خودت میتونی جلوش بگیری یعنی باید اول از راه عاطفی پیش بری بگی مثلا مامان آینده من چقد برات مهم و تو الگوی منی و ...ئیعنی دست بذار رو نقاط عاطفیش ولی قبلش حتما یه مشاوره حضوری برو یا مامانت به بهونه ای ببر مشاوره بذار باهاش صحبت کنه،اگه این عمل جواب نداد چون گفتی خانواده آبرومندی داری تهدیدش کن مطمئنن جواب میگیری چون این مسائل نمیشه پنهون بمونه من که جای تو بودم خودم شخصا با اون مرده صحبت میکردم که شده حتی به زور و تهدید پاش بکشه بیرون ، بازم میگم فقط خودت باید بتونی این موضوع چیزی نیست که بشه به دوست و خاهر گفت

30. کاربران زیر از rozita بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. Top | #18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    9.29
    تشکـر
    10,490
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

رزیتا جان راس میگه با مرده صحبت کن و تهدید
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

32. Top | #19

دلنوشته کاربر
    بعضیارو باید ساعت 9 گذاشت دم در!
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    1
    تشکر شده 16 بار در 8 پست
    سیستم عامل و مرورگر

به نظر من به هیچ وجه نباید به روش بیارید چون اگر هم خوب بشن تا آخر عمر تو ذهنشونه که نکنه دخترم بره به همه بگه و همیشه ذهنش مشغول می مونه
    همونطور که بقیه ی دوستان عرض کردن باید با محبت برخورد کنی که عذاب وجدان بگیره طوری هم محبت نکن که شک کنه یه بو هایی بردی ؛می دونم سخته خیلی سخته اما شدنیه و چند تا سوال
    از کجا می دونید که هدیه پدرتون رو با هم خریدن؟
    سن مادرتون و اعتقاد به دین و مذهبشون رو هم بگید
    به خواهرتون هم بگید بیشتر به مادرتون نزدیک شن قضیه رو بهشون نگید
    هدیه بخرید براش کار هایی که فکر می کنید خوشحال میشن ،به خودتون وابستش کنید

اتفاقی به این سایت رسیدم
    با این که اصلا وقت فعالیت رو ندارم تصمیم دارم تو این سایت به هموطنانم کمک کنم چون سری به کمک ها و درخواست ها زدم دیدم خیلی ها برای یک سری مشکلات ساده می خوان دست به خودکشی بزنن و با مشکلات خودم که مقایسه کردم دیدم من باید هزاران بار خودکشی می کردم .منم خیلی مشکل دارم اما تونستم بایستم

دوست من شکست عشقی تو در برابر کار کردن یک بچه 10 ساله و فال فروختن یک دختر 8 ساله خیلی مسخره به نظر میرسه اینطور نیست؟؟

33. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    9.29
    تشکـر
    10,490
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

اگه با محبت با مادر صحبت کنه مطمعن باشید بدتر هم میشه باید با لحن خشن باشه مگه خیانت کم اتفاقیه
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

http:forum.moshaver.cof122خیانت-مادر-به-پدر-11567-newhttp:forum.moshaver.cof134خیانت-مادر-به-پدر-11567-newخیانت مادر به همسرخواب خیانت مادربه پدرعکس خیانت مادربه پدرخیانت مادر

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
خیانت به انگلیسی,  خیانت به شوهر به انگلیسی,  خیانت زن به شوهر,  خیانت زن,  خیانت در امانت,  خیانت زن شوهردار,  خیانت زنان شوهردار,  خیانت همسر نصرالله رادش,  خیانت همسر,  خیانت اهنگ,  خیانت مادر به پدر,  خیانت مادر نی نی سایت,  خیانت مادرم نی نی سایت,  خیانت مادرم,  خیانت مادر به فرزند,  خیانت مادران,  خیانت مادرم به بابام,  خیانت مادر به انگلیسی,  خیانت مادر به دختر,  خيانت مادرم به پدرم,  مادريت,  مادري,  مادارا,  مادريت انك اناني,  مادريتا,  مادرنا والو,  مادرم,  مادرو طبعي شمس,  مادريت كلمات,  مدريد,  خیانت به انگلیسی,  خیانت به شوهر به انگلیسی,  خیانت زن به شوهر,  خیانت زن,  خیانت در امانت,  خیانت زن شوهردار,  خیانت زنان شوهردار,  خیانت همسر نصرالله رادش,  خیانت همسر,  خیانت اهنگ,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)