مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 28 از 28

موضوع: خیانت مادر به پدر

1. Top | #21

دلنوشته کاربر
    بعضیارو باید ساعت 9 گذاشت دم در!
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    1
    تشکر شده 16 بار در 8 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : خیانت مادر به پدر

دوست عزیز پریماه خانم
    نباید احساسی تصمیم گرفت و افراطی عمل کرد
    با بد برخورد کردن فقط پدر ایشون تحریک میشن
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

اتفاقی به این سایت رسیدم
    با این که اصلا وقت فعالیت رو ندارم تصمیم دارم تو این سایت به هموطنانم کمک کنم چون سری به کمک ها و درخواست ها زدم دیدم خیلی ها برای یک سری مشکلات ساده می خوان دست به خودکشی بزنن و با مشکلات خودم که مقایسه کردم دیدم من باید هزاران بار خودکشی می کردم .منم خیلی مشکل دارم اما تونستم بایستم

دوست من شکست عشقی تو در برابر کار کردن یک بچه 10 ساله و فال فروختن یک دختر 8 ساله خیلی مسخره به نظر میرسه اینطور نیست؟؟

2. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.46
    تشکـر
    966
    تشکر شده 1,688 بار در 464 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

چند وقت پیش تو گوشیه یکی از دوستام یه فیلمو دیدم که مربوط به داعشی ها بود و توش اون داعشیه سر یه دختره جوونو که داشت گریه هم میکرد خیلی راحت میبره

واقعا تا چند روز تحت تاثیر اون کلیپ بودمو ناراحت از اینکه چرا دیدمش شاید اگه دختره گریه نمیکرد هضمش برام راحتتر بود ولی واقعا ناراحتم کرد

این واقعه رو گفتم که برسم به اینجا که من تو دنیا از هیچ چیزی انقدر ناراحت نمیشم که از شنیدن اینکه داره به کسی خیانت میشه

حتی با یکی از دوستای صمیمیم سر همین مسئله قطع رابطه کردم چون دوستم با یه دختر که نامزد هم داشت رفیق شده بود و از اونجا هم که دختره حلقوی بود

باهاش س ک س میکرد در حالی که دختره نامزدشو دوست نداشت و باهاش س ک س ی هم نمیکرد و از همه بدتر اینکه رفیق من هم فقط به فکر نیاز جنسیش بود و

از دختره سوء استفاده میکرد

هر کاری که از دستم برمیومد کردم که رفیقم دست از این کار برداره ولی نشد که نشد منم مجبور شدم رابطمو باهاش قطع کنم چون نمیتونم با یه حیوون دوست باشم

بچه ها بیاید قبول کنیم که اکثر ماها جنبه استفاده صحیح از لاینو وایبرو اینستاگرامو خلاصه هر کوفتو زهرماردیگه ای که تو دنیای مجازی هستو نداریم

اخه چرا باید یه خانم متاهل 40 یا چهلو خورده ای ساله تو دنیای مجازی باشه و ازش استفاده نادرست بکنه

منم با نغمه خانم موافقم ایشون یه خانمی هستن که سنشون الان طوری هستش که دیگه باید خوبو بدو از هم تشخیص بدن واینکه باید خودشون به این نتیجه برسن که کارشون اشتباهه

و نمیشه با یه گوشیه دیگه تهدیدش کرد چون در اونصورت از سر جبر هستش که دیگه رابطشونو قطع میکنن نه این که کارشون اشتباهه

ببخشید اگه حرفام باعث ناراحتیتون شد ولی باید میزدم

موفق باشید

3. 5 کاربران زیر از Alisbi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    7
    تشکر شده 169 بار در 87 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام،خدا رحم کنه بهمون،من مجردم این چیزا رو میبینم به کل از ازدواج سیر میشم،زن متاهل با بچه و شوهر اونم سن بالای چهل وضعش اینه،وای به حال دخترای مجرد،زن نخاستیم بابا،همینجوری بهتره به خدا،ادم حالش بد میشه این چیزا رو میشنوه،من خدایی ناکرده خدایی ناکرده همچین زنی گیرم بیاد مثل دندون خراب از زندگیم بیرونش میکنم،کسی که خیانت میکنه ارزش هیچی نداره چه برسه به زندگی

5. Top | #24

دلنوشته کاربر
    تو که نوشم نیستی .. نیشم چرایی ؟
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    49
    تشکر شده 42 بار در 20 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

من در حد مشاوره دادن نیستم ولی اینو خوب میدونم که بچه ها ( مخصوصا دختر ها به لحاظ عاطفی ) عزیز تر از همسر هستند .
    تو قوی تر از هرکسی میتونی با گرمای زندگیت بین این دو رو جوش بدی . بهتره با مادرت صحبت کنی و اینبار با ملایمت " تو تهدید کن " که اینجوری زندگی رو آینده رو و با هم بودن رو از دست میدی .
    رابطه ی اون با غریبه اگه بین شوهرش فاصله بندازه بین دخترش نمیندازه

6. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    78
    تشکر شده 24 بار در 13 پست
    سیستم عامل و مرورگر

برو به بابات بگو تا پدرشو در بیاره

7. Top | #26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سایه عزیز از مشکلی که پیش اومده واست متاسفم.
    دوست خوبم امیدوارم پیاممو بخونی.سایه عزیز با احترام به نظر همه دوستان که لطفا کردن و راهنماییت کردن من نظرمو اینطور میگم.
    دوست خوبم اینکه شما به مادرتون مستقیم یا غیر مستقیم بفهمونی که میدونی با کسی در ارتباط هست چیزی جز استرس روز افزون،خجالت و شرمزدگی برای همیشه ی عمر از شما و درنهایت حتی خودزنی مادرتون به همراه نداره.
    به جای این کارها سعی کن سریعاً شروع به تقویت رابطه پدر و مادرتون بکنید از تشویق پدر برای خرید هدیه برای مادر بگیرید تا تشویق مادر به آرایش و رسیدگی به خودش جلوی پدر.
    دوست خوبم سایه عزیز شما 21 ساله هستی و میگی پدرتون بسیار علاقه مند هستن به مادرتون اما شاید زندگی برای مادرشما تکراری شده و انتظارات و توجهاتی از پدرتون میخواسته که احتمالاً از ناحیه پدر اعمال و ارضاء نشده.
    دوست خوبم شما براحتی میتونی این کارو انجام بدی در اولین قدم . و انتظار هم نداشته باشه سریعاً جواب بگیری اما شک نکن اگر مادرتون شاهد تحول و تنوع در زندگیشون بشن نیاز به ارتباط با دیگری رو حس نمیکنه.
    خوب هست که شما اون شخص رو میشناسید پس بهترین کمک هست برای شما.مقایسه هایی انجام بدید بین پدرتون و اون شخص.اگر اون شخص بلحاظ ظاهری به خودش میرسه و پدر شما نه حتم بدونید رسیدگی پدرتون به ظاهر و شیک پوشیش یکی از مواردی بوده که در جلب رضایت همسرش (مادر شما) غافل بوده پس این نیاز مادرتونو برطرف کنید.
    اگر اون فرد سنش خیلی جوانتر از مادرتون هست دلیلش قطعاً این هست که پدرتون به خودشون کمتر رسیدن (حالا به دلایل متعدد)
    دوست خوبم این یک مثال بود و شما حتماً بهتر میدونید که چه خصوصیات دیگری در اون فرد هست که مورد توجه مادرتون قرار گرفته.و اینها بر دوش شما هست که پدر رو به اون معیارها نزدیک کنید چون همه ی اونها خواسته مادرتون هست.شاد باشید خدانگهدار

8. Top | #27
    isa
    isa آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.16
    تشکـر
    149
    تشکر شده 154 بار در 76 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

دوست خوبم شماره ناشنا بگير به پسره اس بده بگو اگر تمومش نكني به زنت وپدرت مي گم اينم يه راه حله
    چون مردا خيلي از خانمشون مي ترسن مخصوصا بابا شون

9. Top | #28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط سایه توکلی نمایش پست ها
    خیلی برام سخته که مث گذشته باهاش رفتار کنم هر بار که بهش نگاه می کنم تمام چیزایی که بینشون رد وبدل شده از جلو چشام رد می شن، اینا باعث می شه نتونم بهش محبت کنم
    اینکه می گین از بابام بخوام بیشتر بهش محبت کنه باید بگم باچیزایی که من از بابام می بینم همش نشون از دوست داشتن و محبته هیچ وقت نذاشته ما احساس کمبود کنیم منظورم از ما مادرمم هست چه از نظر عاطفی چه مادی .تا مامانم می گه می خوام مثلا فلان چیزو بخرم اگه در توانش باشه نه نمی گه؛( یه چیز دیگه اینکه این آ دم وضع مالیش صفره! یعنی این نیست که شاید فکر کنید ممکنه به خاطر پول باشه ) تو کارای خونه هم خیلی وقتا شده که بهش کمک کنه بابام هر روز پیاده روی می ره هر بار از مامانم می خواد که باهاش بره ولی هر بار یه بهونه ی جدید میاره از هر 10 بار یه بار می ره
    اینا به کنار، خود مامانم به منو خواهرم می گه فکر نکنید همه ی مردا مث باباتونه اکثر مردا مشکلات کارشونو تو خونه میارنو. ..
    با وجود اینا مامانم چه مشکلی می تونه داشته باشه ؟!واقعآ نمی دونم!!!
    می خوام یه چیز احمقانه بگم!
    مامانم هدیه ی تولد بابامو وقتی با اون یارو بیرون بودن خرید! !!!!!!!!!!!!
    واقعا اینا یعنی چی؟ ! اصلا نمی فهمم چی از زندگی می خواد قصدش چیه داره چیکار می کنه ؟
    چرااااااااااااااااااااااا ا
    هیچ جوابی ندارم
    فکر کنم تنها کاری که می تونم انجام بدم اینه که صبر کنم شاید خدا خودش یه راهی جلوم بذاره
    بچه ها از همتون ممنونم واقعآ از دیروز که عضو این سایت شدم احساس می کنم سبک تر شدم
    مامانت با بابات مشکل نداره ایشون مشکل جنسی داره در واقع چون باباتون نمیتونه ایشون را ارضا کنه رفته سراغ یه جوونتر از لحاظ عقلی مشکلی نداره ایشون دلش میخواد شوهرش هم نمیتونه پس ناچار از طریق دیگه جبران کنه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

http:forum.moshaver.cof122خیانت-مادر-به-پدر-11567-newhttp:forum.moshaver.cof134خیانت-مادر-به-پدر-11567-newخیانت مادر به همسرخواب خیانت مادربه پدرعکس خیانت مادربه پدرخیانت مادر

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
خیانت به انگلیسی,  خیانت به شوهر به انگلیسی,  خیانت زن به شوهر,  خیانت زن,  خیانت در امانت,  خیانت زن شوهردار,  خیانت زنان شوهردار,  خیانت همسر نصرالله رادش,  خیانت همسر,  خیانت اهنگ,  خیانت مادر به پدر,  خیانت مادر نی نی سایت,  خیانت مادرم نی نی سایت,  خیانت مادرم,  خیانت مادر به فرزند,  خیانت مادران,  خیانت مادرم به بابام,  خیانت مادر به انگلیسی,  خیانت مادر به دختر,  خيانت مادرم به پدرم,  مادريت,  مادري,  مادارا,  مادريت انك اناني,  مادريتا,  مادرنا والو,  مادرم,  مادرو طبعي شمس,  مادريت كلمات,  مدريد,  خیانت به انگلیسی,  خیانت به شوهر به انگلیسی,  خیانت زن به شوهر,  خیانت زن,  خیانت در امانت,  خیانت زن شوهردار,  خیانت زنان شوهردار,  خیانت همسر نصرالله رادش,  خیانت همسر,  خیانت اهنگ,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)