مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 31

موضوع: خیانت همسر

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9228
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

Lightbulb خیانت همسر

با سلام حدود 7 سال میشه که ازدواج کردیم و یک فرزند دختر هم داریم از زمانی که برای خانمم گوشی خریدم و لاینو رو نصب کرد مدام در این لاین بود به بهانه لاین خانوادگی و خواهرم و .... تا اینکه یک روز نیاز به تلفنش پیدا کردم و متوجه پیام های اون با یک فرد دیگه شدم که حتی از مسایل جنسی نیز بود بعد از اینکه فهمیدم اولش دروغ گفت که نه این ماله من نیست ولی بعدش گفت که دوروزه و بعد بالاخره متوجه شدیم که یک هفته است و حتی غیر از چت تلفنی نیز ارتباط بوده خیلی شکست خوردم من همسرمو خیلی دوستش دشتم براش هر کاری میکردمو و همیشه به امید دیدنش ظهر ها به خونه میومدم حالا با وجود اینکه گفت از کارم پشیمونم و فقط برای یک شوخی و اذیت کردن طرف بوده و کلی گریه موضوع را مخفی کردمو وبخشیدمش والانم لاینو تمام برنامه های چت رو پاک کردم هر روز از بابت این موضوع قلبم درد میگیره چه کار کنم تا حالا حتی یک بار هم بهش خیانت یا فکر خیانت نداشتم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از faryborz بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    7.19
    تشکـر
    3,962
    تشکر شده 9,305 بار در 4,583 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : خیانت همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط faryborz نمایش پست ها
    با سلام حدود 7 سال میشه که ازدواج کردیم و یک فرزند دختر هم داریم از زمانی که برای خانمم گوشی خریدم و لاینو رو نصب کرد مدام در این لاین بود به بهانه لاین خانوادگی و خواهرم و .... تا اینکه یک روز نیاز به تلفنش پیدا کردم و متوجه پیام های اون با یک فرد دیگه شدم که حتی از مسایل جنسی نیز بود بعد از اینکه فهمیدم اولش دروغ گفت که نه این ماله من نیست ولی بعدش گفت که دوروزه و بعد بالاخره متوجه شدیم که یک هفته است و حتی غیر از چت تلفنی نیز ارتباط بوده خیلی شکست خوردم من همسرمو خیلی دوستش دشتم براش هر کاری میکردمو و همیشه به امید دیدنش ظهر ها به خونه میومدم حالا با وجود اینکه گفت از کارم پشیمونم و فقط برای یک شوخی و اذیت کردن طرف بوده و کلی گریه موضوع را مخفی کردمو وبخشیدمش والانم لاینو تمام برنامه های چت رو پاک کردم هر روز از بابت این موضوع قلبم درد میگیره چه کار کنم تا حالا حتی یک بار هم بهش خیانت یا فکر خیانت نداشتم
    خب بدترین چیزی که میتونه در خاطره یک زندگی بمونه چنین حرکاتیه که توجیهی برای انجامش وجود نداره...

خب در بیشتر این موارد بحث روابط جنسی وجود نداره و بیشتر بخاطر نوعی کنجکاوی تلقی میشه ...

متاسفانه ما هنوز نمیدونیم از این نرم افزارها چطور استفاده کنیم

و به همین خاطر بیشتر انگشت اتهام به سمت این مسایل هست ...

بهتره با تمام سختی یاد این اتفاق رو در ذهنتون کمرنگش کنید ....

چون قصد خیانتی در کار نبوده و یک رفتار سادلوحانه بوده و بس
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

4. 4 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    میان پرواز تا پرتاب... تفاوت از زمین تا آسمان است. پرواز که کنی، آنجا می‌رسی که خودت می‌خواهی! پرتابت که کنند، آنجا می‌روی که آنان می‌خواهند، پس پرواز را بیاموز...
    شماره عضويت
    8050
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.51
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,278 بار در 1,139 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    10

سلام بنظرمن بهش فرصت بده شما با اين كارت يه جورايي اون و شرمنده ميكنيد واون حتما متوجه اين بزرگواريتون ميشه قبول دارم سخته تحمل اين موضوع ولي زندگي بالا و پايين داره برا زندگيت تلاش كن اميدوارم خانومتون متوجه اشتباهش بشه موفق باشيد.

6. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    7919
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.18
    تشکـر
    128
    تشکر شده 112 بار در 67 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط faryborz نمایش پست ها
    دوست عزيز شما باگذشت هستين مي دونم خيلي سخته اين اتفاق از ذهنتون پاك كنيد ولي همين كه بخشيدين يك قدم جلو هستين و مرور زمان بيشتر اوقات ميتونه به فراموشي اين موضوع كمك كنه به شرطي كه از ته دلتون ببخشيد مطمئنا نتيجه اين بزرگواري ميبينيد

7. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9296
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز شما خیلی مردونگی کردین که همسرتون و بخشیدین منم یه همسر هستم و چند وقتیه تو چت با کسی حرف میزنم اما دیگه میخوام تمومش کنم من هرگز به شوهرم خیانت نکردم ونخواهم کرد.

8. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    10261
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام خدمت آقا فریبرز ، و اعضای محترم .
    باید عرض کنم خدمتتون که، واقعا برای هیچ کس قابل درک نیست تا زمانی که تو شرایطش قرار نگرفته یا نگیره ( ان شا الله که واسه هیچ کس پیش نیاد ) . قطعا هر چی هم که ما بگیم بازم شما افکارتون متاثر از قضیه متلاطم شده، و این تلاطم زمانی فروکش می کنه که اولا زمان بهش بخوره و ثانیا شما بعنوان یک مرد با تدبیر و درایت بتونید، کنترل کانون خانواده رو بدست بگیرید و نذارید این مشکل خانوادتون رو از هم بپاشه . این تجربه، تلخ ولی ارزشمند بود تا من بعد قبل از اقدامی در خصوص بکار گیری فن اوری و تکنولوژی های نوین در خانواده اول به تبعات بکارگیری اون بعد فرهنگسازی, ظرفیت افراد خانواده و دست آخر هم کنترل و نظارت پیوسته توجه کنید. من در این خصوص تقصیر شما رو کم از خانمتون نمی بینم چرا که به تهدیدات موجود در فضای مجازی واقف بودید پس بعنوان مرد و سکاندار خانواده باید تدابیر لازم در این خصوص رو، مد نظر قرار می داید. الا ای حال فکر کنم بهتر باشه ی مدت خیلی کوتاه با خانمتو خیلی جدی و سر سنگین بر خورد کنید تا ایشون هم به عمق ناراحتی شما پی ببره ضمنا واسشون ی گوشی خیلی معمولی بخرید. و بذارید ی مدت با گوشی معمولی کار کنه، بعد ی مدت که شما آروم شدید و پشیمونی ایشون هم براتون مسلم شد، توی ی مناسبت خانوادگی ی گوشی مدرن براشون هدیه بخرید . آقا فریبرز باز هم تاکیید می کنم کنترل نا محسوس در حد جلوگیری از پاشش خانواده چه برای خانمتون و چه برای بچه یا بچه هاتون رو هیچ وقت از یاد نبرید، و نکته آخر و از همه مهمتر اینکه خودتون، رفتارتون و شخصیتتون باید قابل احترام باشه و اله راه به جایی نمی برید .

9. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    5582
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.36
    تشکـر
    1,578
    تشکر شده 652 بار در 278 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    ShadOsarhal
    میزان امتیاز
    3

امروزه تمام بدبختی ها و مشکلات زناشویی و خانوادگی از این ابزارهای مخربه

وقتی نحوه درست استفاده کردن رو بلد نباشیم همین میشه . باید واکسینه بشیم

عشق مرکب حرکت است نه مقصد حرکت . امام حسین ( ع )

10. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    13759
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

با سلام حتی روم نمیشه تایپش کنم اما حدود دوماه با شخصی رابطه داشتم از طریق واتس اپ,در کمال حماقت براش یکی دوتا از عکسامو فرستادم بعد از ی مدت بهم پیشنهاد داد ک برم پیشش اما قبول نکردم تهدیدم کرد اما من بازم قبول نکردم ب شوهرم گفتم مزاحم دارم و اذیتم میکنه عکسمو داره گفت خطتت خاموش کن اتفاقی نمی افته الان مرتب تهدیدم میکنه ک عکسامو پخش میکنه و ابرومو میبره لطفا کمکم کنید خواهش میکنم راهنماییم کنید چیکار کنم

11. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    13134
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    2
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام
    شما باید به حرف شوهرت گوش کنی و خطت رو خاموش کنی ینجور تهدیدات اکثرا پوچه و جنبه رسیدن به خواسته هی شیطانیشونه شما نباید ضعف نشون بدی که ترسیدی عکستون پش میشه چون از نقطه ضعف شما سواستفاده میکنن به نظر من اگر خطتون خاموش شه مشکلی پیش نمیاد ولی اگر واقعا حس میکنین آبروتون در خطره فقط از مراجع قضایی میتونین مشکلتونو حل کنین

12. Top | #10

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14421
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سارای عزیز لطفاً خیلی سریع قانونیش کنید و ازش شکایت کنید.

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

تاپیک خیانت

تاپیک خیانت مردان

خیانت همسر

تاپیک شوهرم

همسریابی سارایی

همسرم خیانت میکنه بچه داربشم

تلپیک خیانت

تاپیک میخواهم به همسرم خیانت کنم

تاپیک.خیانت همسرم

تاپيک خيانت شوهر

تایپک خیانت

تاپيک.خيانت.شوهر

تاپیک خیانت شوهر

مشاوره خیانت همسر

تایپیک خیانت

تاپیک خیانت به شوهر

مشاوره خیانت زن

تاپیک شوهر

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

خیانت,  خیانت به انگلیسی,  خیانت زن به شوهر,  خیانت به همسر,  خیانت زنان متاهل,  خیانت زن,  خیانت زن شوهردار,  خیانت به عشق,  خیانت مرد به زن,  خیانت همسر,  خیانت همسرم,  خیانت همسر بهداد سلیمی,  خیانت همسر کتایون ریاحی,  خیانت همسر در اتاق پرو,  خیانت همسر رونالدو,  خیانت همسر در خواب,  خیانت همسران در ایران,  خیانت همسر کریم باقری,  خیانت همسر,  خیانت همسر به مرد,  همسر فداکار,  همسر فداکار پیامبر,  همسر فداکارم,  همسر فداکار موسی مندلسون,  داستان همسر فداکار,  داستان کوتاه همسر فداکار,  فیلم هندی همسر فداکار,  عکس همسر فداکار,  شعر همسر فداکار,  فداکاری همسر,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)