نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خیانت همسر

1125
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20607
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت همسر

باسلام بنده فردی هستم متاهل دارای همسر و فرزند که از سال گذشته به همسرم شک کردم و بعداز تحقیق و بررسی موبایلش متوجه شدم با یک جوان ارتباط دارد و چندین بار تعهد داد که ارتباطش را قطع میکند ولی باز با فرد مورد نظر رابطه داشت تا اینکه دوماه قبل سرزده به خانه آمدم که آن جوان را با همسرم در منزل گرفتم و همسرم به منزل مادرش رفت و بعد از کلی واسطه فرستادن و تعهد خانوادگی مجددا به خاطر فرزندم یک فرصت دیگر دادم اما مجددا با بررسی تلفن منزل متوجه شدم که با همان جوان هنوز ارتباط دارد در حالی که به تمام مقدسات قسم میخورد که اصلا تماسی نگرفته شما بگویید چه کنم احساس میکنم یا او انسانی دو شخصیتی است که این کارها را میکند یا یک دروغگوی بسیار ماهر لطفا کمکم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : خیانت همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط babayee55 نمایش پست ها
    باسلام بنده فردی هستم متاهل دارای همسر و فرزند که از سال گذشته به همسرم شک کردم و بعداز تحقیق و بررسی موبایلش متوجه شدم با یک جوان ارتباط دارد و چندین بار تعهد داد که ارتباطش را قطع میکند ولی باز با فرد مورد نظر رابطه داشت تا اینکه دوماه قبل سرزده به خانه آمدم که آن جوان را با همسرم در منزل گرفتم و همسرم به منزل مادرش رفت و بعد از کلی واسطه فرستادن و تعهد خانوادگی مجددا به خاطر فرزندم یک فرصت دیگر دادم اما مجددا با بررسی تلفن منزل متوجه شدم که با همان جوان هنوز ارتباط دارد در حالی که به تمام مقدسات قسم میخورد که اصلا تماسی نگرفته شما بگویید چه کنم احساس میکنم یا او انسانی دو شخصیتی است که این کارها را میکند یا یک دروغگوی بسیار ماهر لطفا کمکم کنید.

دلایل زیادی وجود دارد که موجب می شود زن یا مرد به همسرش خیانت کند ما در این بخش آسمونی تعدادی از این دلایل را به طور خلاصه ذکر می کنیم اما نمی توان برای آنها اولویت و مرتبه ای در نظر گرفت.

1- سردی روابط :
    وقتی بین زوج ها روابط محبت آمیز، عاطفی و هیجانی کم می شود و دیگر خبری از احساس شور و عشق اولیه نیست، در این زمان ممکن است یکی از زوج ها وارد رابطه خیانت آمیز شود.

2- سرد شدن نسبت به ظاهر یکدیگر :
    در زندگی زناشویی افرد به تدریج ممکن است نسبت به ظاهر همسرشان دلسرد شوند یا اینکه جذابیت های فرد مقابل برایشان یکنواخت و تکراری شده باشد.

3- اعتماد به نفس پایین و خودانگاره منفی نسبت به خود :
    افراد برای آنکه عزت نفس و خودانگاره شان را حفظ و تقویت کنند، می کوشندت از طریق رفتارهایشان نشان دهند عزت نفس شان بالاست و در این زمینه مشکلی ندارند.
    این دسته از اشخاص به دنبال رابطه هایی خارج از سیستم خانواده می گردند تا خودشان را اثبات کنند. البته گاهی هم فرهنگ ها باعث ایجاد این تصورات می شوند. مرد می خواهد از طریق مردانگی و زن از طریق جذابیت، خود را نشان دهد.

4- داشتن اختلالت و مشکلات روانشناختی :
    افرادی که دچار یکسری از اختلالات بالینی هستند بیشتر در معرض خیانت به همسرانشان قرار می گیرند. مثلا اشخاصی که کنترل های هیجانی ندارند یا اینکه دچار ضعف شخصیت اند.

5- ازدواج های اجباری :
    زن یا مردی که برخلاف میل شان و به دلیل اصرار خانواده تن به ازدواج می دهند، احتمال آن که به همسرشان خیانت کنند بیشتر از سایرین است.

6-انتقام گرفتن :
    زن و شوهر ممکن است به خاطر رنجشی که از یکدیگر دارند دست به انتقام بزنند و راه خیانت را انتخاب می کنند.
    مثلا مردی که به همسرش بدبین است و او را تحت فشار قرار می دهد، همسرش برای انتقام گرفتن از او بی وفایی می کند.
    این مورد در زنان شایع است چرا که دائما زنان به این فکرند کارهای بدی را که همسرشان در حق شان کرده تلافی کنند.

7- برآورده نشدن نیازهای جنسی :
    افرادی که در روابط جنسی به مشکل برمی خورند به جای آن که از طریق مشاوره و مراجعه به متخصصان مشکلاتشان را حل کنند، سعی می کنند به همسرشان خیانت کنند.

8- هیجان خواهی :
    یکسری از افراد دوست دارند دست به کارهای پنهانی بزنند چرا که برایشان تولید هیجان می کندن و این احساس را به دست می آورندت که افرادی زرنگ اند و دیگران نمی توانند این قضیه را بفهمند اما این را باید دانست بالاخره روزی این روابط آشکار می شود.

9- علل اقتصادی :
    وقتی یکی از همسرها در زندگی مشترک، خواسته های مادی اش برطرف نمی شود وارد رابطه ای قرار می گیرد که مرکز توجه اند و نیازهای اقتصادی شان فراهم می شود که بیشتر در مورد زنان مصداق دارد.

10- کنجکاوی :
    گاهی افراد به دلیل صحبت سایرین درباره روابط خارج از سیستم خانواده، به دنبال بی وفایی می روند و به اصطلاح می خواهند ببینند چه خبر است.

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام ب نظر من بهتره ایشون طلاق بدید
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    تشکر شده 170 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام،طلاقشش بده اقا این زن یک درصد هم به درد زندگی نمیخوره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد