نمایش نتایج: از 1 به 29 از 29

موضوع: خیانت و دوست داشتن سابق

4007
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32309
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت و دوست داشتن سابق

9ساله که ازدواج کردم وزندگی خوبی هم دارم
    قبل از ازدواج با پسری دوست بودم که خیلی دوستش داشتم ولی به دلایل مختلف رابطمون به جایی نرسید و ازدواج کردم
    الان هم بعد از این همه سال با این که نه حتی یه بار دیدمش ونه حتی باهاش صحبت کردم باز هم تمام فکرمو مشغول خودش کرده
    این حالو دوست ندارم واحساس میکنم که دارم به همسرم خیانت میکنم.
    بعضی روزها به سرم میزنه که برم و ببینمش یا بهش زنگ بزنم ولی جلوی خودم رو میگیرم.
    وقتایی هم که سرم خیلی گرمه و مشغله کاری و فکریم زیاده و فراموشش میکنم شبا توی خواب میبینمش وباعث میشه دوباره یادش بیفتم
    به نظرتون چی کار کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : سالهاست که کسی رو دوست دارم ونمیتونم فراموشش کنم

9ساله که ازدواج کردم وزندگی خوبی هم دارم به نظرم این زندگی رو ویران نکنید!

3. کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط saba1367 نمایش پست ها
    9ساله که ازدواج کردم وزندگی خوبی هم دارم
    قبل از ازدواج با پسری دوست بودم که خیلی دوستش داشتم ولی به دلایل مختلف رابطمون به جایی نرسید و ازدواج کردم
    الان هم بعد از این همه سال با این که نه حتی یه بار دیدمش ونه حتی باهاش صحبت کردم باز هم تمام فکرمو مشغول خودش کرده
    این حالو دوست ندارم واحساس میکنم که دارم به همسرم خیانت میکنم.
    بعضی روزها به سرم میزنه که برم و ببینمش یا بهش زنگ بزنم ولی جلوی خودم رو میگیرم.
    وقتایی هم که سرم خیلی گرمه و مشغله کاری و فکریم زیاده و فراموشش میکنم شبا توی خواب میبینمش وباعث میشه دوباره یادش بیفتم
    به نظرتون چی کار کنم؟
    سلام دوست عزیز

داری نقد رو میدی به جای نسیه؟؟؟

این نشون میده که شما خدا رو شکر مشکل خاصی در زندگیتون ندارید که شما فکرتون به این چیزا میکشه

اگه درگیری فکری آنچنانی داشتید یا خدایی نکرده مشکل و گرهی در زندگیتون بود اصلا به این چیزا فکر نمیکردید

اینکه میگید میاد تو خوابتون هم برمیگرده به افکار شما در ضمیر ناخودآگاهتون...چون همیشه این فکر رو پرورش میدید

دوست عزیز شما فقط فکر میکنید ...پس میشه فکرتون رو کنترل کنید

یه لحظه فکر کنید که همسرتون بخواد بره خانمی رو جز شما ببینه!!!

قدر زندگیتون رو بدونید

شما اگه مال هم بودید از هم جدا نمیشدید

وقتی از هم جدا شدید یعنی زندگیتون جای دیگه رونق داشته

پس زندگیتون رو از رونق نندازید

یه بار برای همیشه این مسئله رو برای خودت تمومش کن

به خودت بگو خب گیرم که من رفتم دیدمش ... که چی؟ جز اینکه ممکنه اعتماد شوهرت رو از دست بدی؟

یه بار برای همیشه بهش فک کن و یاد و خاطرش رو دفن کن در ذهنت و حتی براش گریه کن...اینجوری دیگه مطمئن میشی که هیچوقت نمیشه برگردین

نبش قبر هیچوقت خوب نبوده...بخصوص نبش قبر گذشته ی آدمای زنده!!!!

امیدوارم با دست خودت کبریت نکشی به زندگیت... چون تنها مسئولش خودتی!

5. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

مشکل شما این هست هنوز تو ضمیر ناخودآگاهتون اونو فراموش نکردید مسلما هر چه زودتر اون باید از ذهنتون بیرون کنید ریشه این فکرتون باید مشخص بشه ازکجاست به هر حال رجوع به یک مشاور یا روانشناس مجرب به شما کمک می کند علت اصلی این افکار مزاحم پیدا بشه و با کمک روانشتاس میتوانید برای همیشه از شر این افکار غلط خلاص بشوید

7. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

همسرتو دوست داری؟
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

9. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32309
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

داری نقد رو میدی به جای نسیه؟؟؟

این نشون میده که شما خدا رو شکر مشکل خاصی در زندگیتون ندارید که شما فکرتون به این چیزا میکشه

اگه درگیری فکری آنچنانی داشتید یا خدایی نکرده مشکل و گرهی در زندگیتون بود اصلا به این چیزا فکر نمیکردید

اینکه میگید میاد تو خوابتون هم برمیگرده به افکار شما در ضمیر ناخودآگاهتون...چون همیشه این فکر رو پرورش میدید

دوست عزیز شما فقط فکر میکنید ...پس میشه فکرتون رو کنترل کنید

یه لحظه فکر کنید که همسرتون بخواد بره خانمی رو جز شما ببینه!!!

قدر زندگیتون رو بدونید

شما اگه مال هم بودید از هم جدا نمیشدید

وقتی از هم جدا شدید یعنی زندگیتون جای دیگه رونق داشته

پس زندگیتون رو از رونق نندازید

یه بار برای همیشه این مسئله رو برای خودت تمومش کن

به خودت بگو خب گیرم که من رفتم دیدمش ... که چی؟ جز اینکه ممکنه اعتماد شوهرت رو از دست بدی؟

یه بار برای همیشه بهش فک کن و یاد و خاطرش رو دفن کن در ذهنت و حتی براش گریه کن...اینجوری دیگه مطمئن میشی که هیچوقت نمیشه برگردین

نبش قبر هیچوقت خوب نبوده...بخصوص نبش قبر گذشته ی آدمای زنده!!!!

امیدوارم با دست خودت کبریت نکشی به زندگیت... چون تنها مسئولش خودتی!

صد البته که مشکلات زیادی در زندگیم داشته ودارم،مگه میشه زندگی بدون غم و غصه ومشکل باشه
    ومن هم به هیچ عنوان قصد ندارم که ببینمش،چون میدونم که هیچ سودی برام نداره، حتی فکر کردن بهش هم باعث عذاب وجدانم میشه،فقط نمیدونم چیکار کنم که بتونم فراموشش کنم؟

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

صد البته که مشکلات زیادی در زندگیم داشته ودارم،مگه میشه زندگی بدون غم و غصه ومشکل باشه
    ومن هم به هیچ عنوان قصد ندارم که ببینمش،چون میدونم که هیچ سودی برام نداره، حتی فکر کردن بهش هم باعث عذاب وجدانم میشه،فقط نمیدونم چیکار کنم که بتونم فراموشش کنم؟
    عزیزم من که نگفتم مشکل ندارید ... میگم تنتون سلامته و زندگیتون رو دارید

خیلی مهمه این...تن سالم داشتن و سروسامون داشتن...وقتی این دوتا باشه بقیه مشکلات رو میشه حل کرد

یه قضیه هست تو روانشناسی به اسم به خرس قطبی فکر نکن!

منظورش این هست که وقتی به کسی میگی به چیزی فک نکن دقیقا فکرش درگیر همون میشه

پس پیشنهاد من به شما این هست که یه بار برای همیشه بهش فک کنی و خوب به یاد بیاری که چی شد که جداشدین و چرا نشد که باهم باشید و این زندگی الانتون هست که باید درگیرش باشید نه گذشته های گذشته....

واسه همین گفتم بهش فکر کن و تو ذهنت دفنش کن و حتی براش عزاداری کن

تا وقتی نخوای بهش فک کنی ناخودآگاه به ذهنت میاد

پس یه بار برای همیشه برای خودت حلش کن

میتونی دربارش بنویسی و اون کاغذ رو پاره کنی و بریزی دور...یا بسوزونیش که اون افکار هم باهاش سوخته بشه

فکرت پریشون شده باید بهش سامان بدی

مرتب کن افکارت رو و هرچی که میدونی برای زندگی متاهلیت تهدید محسوب میشه بریز دور

خدا رو شکر شما خانم عاقل و فهمیده ای هستید و وجدانتون بیدار هست

پس میتونید از پسش بربیاید

12. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32309
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط miss eli vrn نمایش پست ها
    همسرتو دوست داری؟
    بله دوستش دارم ولی نه اونجوری که باید، یه علاقه عادی بهش دارم

14. کاربران زیر از saba1367 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32309
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    مشکل شما این هست هنوز تو ضمیر ناخودآگاهتون اونو فراموش نکردید مسلما هر چه زودتر اون باید از ذهنتون بیرون کنید ریشه این فکرتون باید مشخص بشه ازکجاست به هر حال رجوع به یک مشاور یا روانشناس مجرب به شما کمک می کند علت اصلی این افکار مزاحم پیدا بشه و با کمک روانشتاس میتوانید برای همیشه از شر این افکار غلط خلاص بشوید
    خودم هم فکر میکنم که مربوط به ضمیر ناخودآگاهمه که باعث میشه کنترلی روش نداشته باشم

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32309
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    عزیزم من که نگفتم مشکل ندارید ... میگم تنتون سلامته و زندگیتون رو دارید

خیلی مهمه این...تن سالم داشتن و سروسامون داشتن...وقتی این دوتا باشه بقیه مشکلات رو میشه حل کرد

یه قضیه هست تو روانشناسی به اسم به خرس قطبی فکر نکن!

منظورش این هست که وقتی به کسی میگی به چیزی فک نکن دقیقا فکرش درگیر همون میشه

پس پیشنهاد من به شما این هست که یه بار برای همیشه بهش فک کنی و خوب به یاد بیاری که چی شد که جداشدین و چرا نشد که باهم باشید و این زندگی الانتون هست که باید درگیرش باشید نه گذشته های گذشته....

واسه همین گفتم بهش فکر کن و تو ذهنت دفنش کن و حتی براش عزاداری کن

تا وقتی نخوای بهش فک کنی ناخودآگاه به ذهنت میاد

پس یه بار برای همیشه برای خودت حلش کن

میتونی دربارش بنویسی و اون کاغذ رو پاره کنی و بریزی دور...یا بسوزونیش که اون افکار هم باهاش سوخته بشه

فکرت پریشون شده باید بهش سامان بدی

مرتب کن افکارت رو و هرچی که میدونی برای زندگی متاهلیت تهدید محسوب میشه بریز دور

خدا رو شکر شما خانم عاقل و فهمیده ای هستید و وجدانتون بیدار هست

پس میتونید از پسش بربیاید
    خیلی ممنون از راهنماییتون،فکر میکنم حرفاتون درست باشه چون همیشه از فکر کردن بهش فرار کردم و این برای اولین باره که دنبال راه حل میگردم.
    حتما حرفاتون رو گوش میکنم و اجرا میکنم به امید خدا

17. کاربران زیر از saba1367 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

ببین دوست عزیز

ا یادم رفت

سلام :d

کلا این عشقای قدیمی و اینا تنها به یه دلیل قابل فراموش شدن نیست و اون اینه که شما تجربه زندگی زیر یه سقف با اون فرد را نداشتید و فکر میکنید اگه که با اون فرد ازدواج میکردید زندگی تون صددرصد سرشار از رضایت و عشق بود ، حالا یه مزیتی که کشورهای خارجی دارن اینه که شانس اینو دارن واقعا زیر یه سقف با هم زندگی کنن و واقعا اگه مشکلی با هم داشته باشن ، میفهمن که اگه هزار سال دیگه هم با هم زندگی کنن یه سری مسایل بینشون باقی میمونه و نمیتونن با هم خوشبخت بشن که خب این شانس زندگی زیر یه سقف اصلی ترین دلیلش اینه که چیزی به نام بکارت براشون حل شده هستش و مسله ای نیست و توی ایران -فارغ از صحیح یا غلط بودن این حد از آزادی جنسی - تا 30- 40 سال آینده قبح داره و کم اتفاق میفته ، هز چند همین الان پدیده ازدواج سپید داره زیاد میشه (حتی توی بعضی کشور ها باکره بودن از یه سنی به بعد را یه جور ناهنجاری جنسی میدونن ازین جهت که حتما بیماری جسمی یا روانی داشته طرف که تا الان باکره مونده -هم برای پسر و هم برای دختر منظورمه ، و خب برای دخترا بیشتر )

پ.ن : کلا آدم با کسی خاطره داشته باشه به این راحتی نمیتونه فراموش کنه (به نظر من اصلا قابل فراموش شدن نیست ، چون یه حس جدید به اسم عشق را برای اولین بار با اون فرد تجربه اش کردین و بدون شک نمیشه نه اسمشو نه قیافشو و نه صداشو فراموش کرد )

پ.ن 2 : به خودتون یه فرصت چند هفته ای بدید و با سرگرم شدن به یه کاری ، فعالیت هنری چیزی ، وقت خالیتونو پر کنید و برای خودتون درگیری ذهنی در جهت پیشرفتتون ایجاد کنید (کلاس موسیقی را به شدت پیشنهاد میکنم ) ، اگه دیدید باز داره بدتر میشه جتما حتما به یک روانشناس خبره مراجعه کنید !

پ.ن 3 : الان زندگی آرومی دارید خداراشکر ، بشینید با خودتون فکر کنید و اتفاقات و سختی هایی که برای رسیدن به این آرامش فعلی تحمل کردین را بشمرید و ببینید واقعا ارزششو داره که بخواهید با یه قرار با این آقا این آرامشو به هم بریزید یا نه ( شک نکنید نداره و امتحانش هم متاسفانه مجانی نیست ! )

پ.ن 4 : به این عشق بی سرانجام به دید یه خاطره قشنگ از یه بخش خاص زندگیتون نگاه کنید و توی ذهنتون نگه اش دارید ، نه یه عشق اساطیری و رویایی و چون الان میخواهید فراموشش کنید ، ضمیر ناخودآگاهتون داره به شما جهت فکری میده که بیشتر به این موضوع فکر کنید ، باید ذهنتونو با یه سرگرمی و چیز دیگه که بالا گفتم گول بزنید ! هر چی بیشتر بخواهید بهش فکر نکید ، بیشتر بهش فکر میکنید !
    امضای ایشان
    There is a charm about the forbidden that makes it unspeakably desirable

-Mark Twain

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

خیلی ممنون از راهنماییتون،فکر میکنم حرفاتون درست باشه چون همیشه از فکر کردن بهش فرار کردم و این برای اولین باره که دنبال راه حل میگردم.
    حتما حرفاتون رو گوش میکنم و اجرا میکنم به امید خدا
    خواهش میکنم عزیزم

ان شاءالله که راه حل عملی باشه و فکر شما آسوده بشه

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32309
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1966 نمایش پست ها
    ببین دوست عزیز

ا یادم رفت

سلام :d

کلا این عشقای قدیمی و اینا تنها به یه دلیل قابل فراموش شدن نیست و اون اینه که شما تجربه زندگی زیر یه سقف با اون فرد را نداشتید و فکر میکنید اگه که با اون فرد ازدواج میکردید زندگی تون صددرصد سرشار از رضایت و عشق بود ، حالا یه مزیتی که کشورهای خارجی دارن اینه که شانس اینو دارن واقعا زیر یه سقف با هم زندگی کنن و واقعا اگه مشکلی با هم داشته باشن ، میفهمن که اگه هزار سال دیگه هم با هم زندگی کنن یه سری مسایل بینشون باقی میمونه و نمیتونن با هم خوشبخت بشن که خب این شانس زندگی زیر یه سقف اصلی ترین دلیلش اینه که چیزی به نام بکارت براشون حل شده هستش و مسله ای نیست و توی ایران -فارغ از صحیح یا غلط بودن این حد از آزادی جنسی - تا 30- 40 سال آینده قبح داره و کم اتفاق میفته ، هز چند همین الان پدیده ازدواج سپید داره زیاد میشه (حتی توی بعضی کشور ها باکره بودن از یه سنی به بعد را یه جور ناهنجاری جنسی میدونن ازین جهت که حتما بیماری جسمی یا روانی داشته طرف که تا الان باکره مونده -هم برای پسر و هم برای دختر منظورمه ، و خب برای دخترا بیشتر )

پ.ن : کلا آدم با کسی خاطره داشته باشه به این راحتی نمیتونه فراموش کنه (به نظر من اصلا قابل فراموش شدن نیست ، چون یه حس جدید به اسم عشق را برای اولین بار با اون فرد تجربه اش کردین و بدون شک نمیشه نه اسمشو نه قیافشو و نه صداشو فراموش کرد )

پ.ن 2 : به خودتون یه فرصت چند هفته ای بدید و با سرگرم شدن به یه کاری ، فعالیت هنری چیزی ، وقت خالیتونو پر کنید و برای خودتون درگیری ذهنی در جهت پیشرفتتون ایجاد کنید (کلاس موسیقی را به شدت پیشنهاد میکنم ) ، اگه دیدید باز داره بدتر میشه جتما حتما به یک روانشناس خبره مراجعه کنید !

پ.ن 3 : الان زندگی آرومی دارید خداراشکر ، بشینید با خودتون فکر کنید و اتفاقات و سختی هایی که برای رسیدن به این آرامش فعلی تحمل کردین را بشمرید و ببینید واقعا ارزششو داره که بخواهید با یه قرار با این آقا این آرامشو به هم بریزید یا نه ( شک نکنید نداره و امتحانش هم متاسفانه مجانی نیست ! )

پ.ن 4 : به این عشق بی سرانجام به دید یه خاطره قشنگ از یه بخش خاص زندگیتون نگاه کنید و توی ذهنتون نگه اش دارید ، نه یه عشق اساطیری و رویایی و چون الان میخواهید فراموشش کنید ، ضمیر ناخودآگاهتون داره به شما جهت فکری میده که بیشتر به این موضوع فکر کنید ، باید ذهنتونو با یه سرگرمی و چیز دیگه که بالا گفتم گول بزنید ! هر چی بیشتر بخواهید بهش فکر نکید ، بیشتر بهش فکر میکنید !
    خیلی ممنون از راهنماییتون
    ولی متاسفانه باید اینو بگم که من هم دانشجوام و هم شاغل،در کل تایم خالی خیلی کم دارم ولی با این همه مشغله بعضی وقتا میبینم که ساعت ها زل زذم به کتاب ویا صفحه مانیتور و دارم رویا بافی میکنم، خیلی تلاش میکنم که این اتفاق نیفته و بیشتر مواقع هم موفق میشم و چند ماهی حتی یک دقیقه هم بهش فکر نمیکنم،ولی بعضی شبها با اینکه مدت هاست بهش فکر نکردم، توی خواب میبینمش و توی خوابام به قدری آشفته هستم و از دوریش گریون و غمگین که باعث میشه چندین هفته فکرم مشغول بشه و دوباره چند وقتی با خودم کلنجار میرم که فراموشش کنم و میکنم ولی دوباره این اتفاق بارها پشت سر هم میفته.
    متاسسفانه الان 9ساله که این اتفاق داره میفته و برام خیلی ناخوشاینده
    پیش خودم فکر کردم که شاید اون زمان سنم کم تر از الان بوده و ازش یه مرد رویایی توی ذهنم ساختم و شاید با دیدن مجددش و با توجه به اینکه الان نسبت به اون موقع عوض شدم و همینطور عاقل تر، این رویای پوچ از بین بره و بتونم فراموشش کنم.
    دلیل اینکه در این 9 سال زیاد به این مسأله اهمیت ندادم این بوده که همیشه فکر میکردم که یه روزی تموم میشه ولی الان تصمیم دارم که برای بچه دار شدن اقدام کنم و دوست ندارم که با این افکار نادرستم مادر یه بچه باشم
    به همین دلیل به این فکر افتادم که یه کاری بکنم
    میدونم از نظر خیلی ها این حرفا مسخره و پیش پا افتاده است و خودم هم بهش آگاهم ولی دوست ندارم که این افکار مسخره فکرم رو به خودش مشغول کنه

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31863
    تشکـر
    44
    تشکر شده 75 بار در 56 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خیانت و دوست داشتن سابق

سلام
    در مرحله اول اشتباه محض کردی و با اقایی ازدواج کردی که علاقه عادی داری بهش
    در مرحله دوم بعد از نه سال باید برای شما یه چیز مرده باشه و اصا براتون اهمیتی نداشته باشه
    بنظر من که باید هرکاری شده انجام بدید تا از ذهنتون بیرون بره
    با مشغول کردن
    با سرگرم شدن
    با بیرون رفتن
    با هرچیزی که میدونید از ذهنتون میره
    ایشالا هرکس هر مشکلی داره حل بشه

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32309
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadiiiiii نمایش پست ها
    سلام
    در مرحله اول اشتباه محض کردی و با اقایی ازدواج کردی که علاقه عادی داری بهش
    در مرحله دوم بعد از نه سال باید برای شما یه چیز مرده باشه و اصا براتون اهمیتی نداشته باشه
    بنظر من که باید هرکاری شده انجام بدید تا از ذهنتون بیرون بره
    با مشغول کردن
    با سرگرم شدن
    با بیرون رفتن
    با هرچیزی که میدونید از ذهنتون میره
    ایشالا هرکس هر مشکلی داره حل بشه
    مرسی از نظرتون
    ولی حالا اشتباه یا درست،ازدواج کردم، شما خودتون اشتباه تا به حال نکردین؟ و اینکه من یه ازدواج سنتی داشتم و فکر میکردم که مثل خیلی از ازدواجهای سنتی بعد از ازدواج عشق وعلاقه پیش میاد که البته پیش اومد ولی نه به اون شکلی که انتظارشو داشتم

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31863
    تشکـر
    44
    تشکر شده 75 بار در 56 پست
    میزان امتیاز
    0

صد البته که همه اشتباه میکنن
    خدایی نکرده من نگفتم که فقط شما خطا میکنید.
    ایشالا که علاقتون بهم به حدی زیاد بشه که باورتون نشه
    و همیشه درکنار هم خوب و خوش و سلامت زندگی کنید.
    مرسی از نظرتون
    ولی حالا اشتباه یا درست،ازدواج کردم، شما خودتون اشتباه تا به حال نکردین؟ و اینکه من یه ازدواج سنتی داشتم و فکر میکردم که مثل خیلی از ازدواجهای سنتی بعد از ازدواج عشق وعلاقه پیش میاد که البته پیش اومد ولی نه به اون شکلی که انتظارشو داشتم

24. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24128
    تشکـر
    833
    تشکر شده 326 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    9

عزيزم من خودم جاي شما بودم منم يك عشق چندين ساله داشتم دركت مي كنم
    ولي الان ازدواج كردم و خيلي هم خوشبختم با تمام مشكلاتي كه دارم
    باور كن خدا خونه و زندگي من و جاييي گذاشته كه هر روز از جلو شركت عشق قبليم رد ميشم تا برسم خونه ام
    وقتي تو خيابون يكي رو مي بينم كه شبيهش هستش دلم ميلرزه
    ولي وقتي به شوهرم فكر مي كنم به خوشبختيم فكر مي كنم حتي حاضر نيستم يك لحظه اون جاي شوهرم باشه
    هيچ وقت نمي توني از ذهنت پاكش كني چون نمي شه
    چون جزيي از زندگي گذشتت بوده مثل كودكي مثل نوجواني مثل جواني
    به هيچ عنوان نمي شه نه بهش فكر نكرد يا فراموش كرد
    ولي اين و ميتوني مثل يك خاطره قشنگ و قديمي مثل خاطره هاي ديگه زندگيت بزاري يك گوشه دلت و نري سمتش
    نمي شه پاك شد ولي مي تونه مثل يك خاطره مثل چيز هاي ديگه زندگيت بزاريش يك گوشه
    اينا رو گفتم چون خودم جات بودم و هستم ولي عزيزم انشالله به ارامش برسي به زودي

25. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32309
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadiiiiii نمایش پست ها
    صد البته که همه اشتباه میکنن
    خدایی نکرده من نگفتم که فقط شما خطا میکنید.
    ایشالا که علاقتون بهم به حدی زیاد بشه که باورتون نشه
    و همیشه درکنار هم خوب و خوش و سلامت زندگی کنید.
    خیلی ممنون ازتون

26. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32309
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مري موجي نمایش پست ها
    عزيزم من خودم جاي شما بودم منم يك عشق چندين ساله داشتم دركت مي كنم
    ولي الان ازدواج كردم و خيلي هم خوشبختم با تمام مشكلاتي كه دارم
    باور كن خدا خونه و زندگي من و جاييي گذاشته كه هر روز از جلو شركت عشق قبليم رد ميشم تا برسم خونه ام
    وقتي تو خيابون يكي رو مي بينم كه شبيهش هستش دلم ميلرزه
    ولي وقتي به شوهرم فكر مي كنم به خوشبختيم فكر مي كنم حتي حاضر نيستم يك لحظه اون جاي شوهرم باشه
    هيچ وقت نمي توني از ذهنت پاكش كني چون نمي شه
    چون جزيي از زندگي گذشتت بوده مثل كودكي مثل نوجواني مثل جواني
    به هيچ عنوان نمي شه نه بهش فكر نكرد يا فراموش كرد
    ولي اين و ميتوني مثل يك خاطره قشنگ و قديمي مثل خاطره هاي ديگه زندگيت بزاري يك گوشه دلت و نري سمتش
    نمي شه پاك شد ولي مي تونه مثل يك خاطره مثل چيز هاي ديگه زندگيت بزاريش يك گوشه
    اينا رو گفتم چون خودم جات بودم و هستم ولي عزيزم انشالله به ارامش برسي به زودي
    خیلی ممنونم ازتون،جملاتتون خیلی الهام بخش بود و سعی میکنم که ازشون استفاده کنم

27. کاربران زیر از saba1367 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 876 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

سخته
    الان همه شمارو متهم میکنن ولی من میدونم سخته
    برای همینه که میگن رابطه های دوستی برقرار نکنید بخاطر همین عوارضه
    شما الان مثلا فکر میکنی اگر بااون اقا ازدواج میکردی خوشبخت تر میبودی ولی اینجوری نیست
    حتما اگر با اون شخصم مردوج میشدی بازم مشکلاتی داشتی سعی کن وقتی میاد تو ذهنت قران بخونی
    به شوهرت زنگ بزنی یا به خوبیا شوهرت فکر کنی از تکنیک استپ استفاده کن هروقت اومد تو ذهنت بگو بعدا بهش فکر میکنم

29. کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24128
    تشکـر
    833
    میزان امتیاز
    9

خیلی ممنونم ازتون،جملاتتون خیلی الهام بخش بود و سعی میکنم که ازشون استفاده کنم
    مي دوني چرا اين ها رو بهت گفتم؟
    4 سال پيش تو بدترين شرايط روحي بودم
    جدا شده بودم ازش
    يكي از بهترين دوستام كه اونم شكست خورده بود ازش خواسته بودم كمكم كنه كه فراموشش كنم
    ولي اون تو اون لحظه تمام حرف هايي كه من امروزبهت زدم و بهم زد
    اون لحظه داغ بودم هيچي حاليم نبود
    مي گفتم ني شه نمي تونم با اين كه مي دونستم اونم مثل من درد كشيه هستش و دركم مي كنه
    ولي الان بعد 4 سال به حرفش رسيدم
    منم عشقم و گذاشتم يك گوشه قلبم ولي زندگيم و بيشتر از اون دوست دارم

31. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32309
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

مي دوني چرا اين ها رو بهت گفتم؟
    4 سال پيش تو بدترين شرايط روحي بودم
    جدا شده بودم ازش
    يكي از بهترين دوستام كه اونم شكست خورده بود ازش خواسته بودم كمكم كنه كه فراموشش كنم
    ولي اون تو اون لحظه تمام حرف هايي كه من امروزبهت زدم و بهم زد
    اون لحظه داغ بودم هيچي حاليم نبود
    مي گفتم ني شه نمي تونم با اين كه مي دونستم اونم مثل من درد كشيه هستش و دركم مي كنه
    ولي الان بعد 4 سال به حرفش رسيدم
    منم عشقم و گذاشتم يك گوشه قلبم ولي زندگيم و بيشتر از اون دوست دارم
    درست میگین، شاید اصلا هیچ وقت نتونم فراموشش کنم ولی باید بتونم مثل یه خاطره گوشه ذهنم نگهش دارم ولی همش میترسم که وسوسه شم و برم ببینمش یا بهش زنگ بزنم، توی این 9سال خیلی جلوی خودم رو گرفتم ولی هرچی میگذره یاد و خاطره اش نه تنها کم رنگ نمیشه، بلکه روز به روز پر رنگ تر میشه وتحملش برام سخت تر
    خودم هم میدونم که اگه باهاش ازدواج میکردم به هیچ عنوان خوشبخت نمیشدم و شاید عشقم هم از بین میرفت، به همین دلیل بود که گذاشتمش کنار
    ولی این خواب و خیالا دست از سرم بر نمیداره
    به دوستام که درموردش حرف میزنن، منو متهم به بی وفایی وخیانت میکنن ولی من توی این سالها همیشه با نفسم مبارزه کردم و به سمتش نرفتم، فکرمم میتونم تا یه حدی کنترل کنم ولی با خوابو خیالام چه کنم؟

32. کاربران زیر از saba1367 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32309
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته مهربان نمایش پست ها
    سخته
    الان همه شمارو متهم میکنن ولی من میدونم سخته
    برای همینه که میگن رابطه های دوستی برقرار نکنید بخاطر همین عوارضه
    شما الان مثلا فکر میکنی اگر بااون اقا ازدواج میکردی خوشبخت تر میبودی ولی اینجوری نیست
    حتما اگر با اون شخصم مردوج میشدی بازم مشکلاتی داشتی سعی کن وقتی میاد تو ذهنت قران بخونی
    به شوهرت زنگ بزنی یا به خوبیا شوهرت فکر کنی از تکنیک استپ استفاده کن هروقت اومد تو ذهنت بگو بعدا بهش فکر میکنم
    درست میگین، همه آدمو متهم میکنن
    این طور که شما میگین نیست، خودمم میدونم که با اون شخص خوشبخت نمیشدم و به همین دلیل گذاشتمش کنار، اون موقع احساسم رو نادیده گرفتم و با عقلم تصمیم گرفتم
    پشیمون هم نیستم ولی فکر و خیالش راحتم نمیزاره

34. کاربران زیر از saba1367 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 876 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

درست میگین، همه آدمو متهم میکنن
    این طور که شما میگین نیست، خودمم میدونم که با اون شخص خوشبخت نمیشدم و به همین دلیل گذاشتمش کنار، اون موقع احساسم رو نادیده گرفتم و با عقلم تصمیم گرفتم
    پشیمون هم نیستم ولی فکر و خیالش راحتم نمیزاره
    شما ادم خوبی هستی که از فکر کردن به اون عذاب وجدان گرفتی خیلیا هستن دور ازجونت هزارجور خیانت میکنن دریغ از عذاب وجدان!!
    خب خوبه که این فکرو نمیکنی خوشحالم برات
    از تکنیک استپ استفاده کن

36. کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32309
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته مهربان نمایش پست ها
    شما ادم خوبی هستی که از فکر کردن به اون عذاب وجدان گرفتی خیلیا هستن دور ازجونت هزارجور خیانت میکنن دریغ از عذاب وجدان!!
    خب خوبه که این فکرو نمیکنی خوشحالم برات
    از تکنیک استپ استفاده کن
    خیلی ممنون ازتون
    چشم حتما از این تکنیک استفاده میکنم

38. کاربران زیر از saba1367 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24128
    تشکـر
    833
    میزان امتیاز
    9

عزيزم من كتاب 4 اثر رو خيلي خوندم الانم هر روز كليژ هاي صوتيش رو گوش مي دم
    براي اون عشق قبليت فقط و فقط ارزوي خوشبختي كن از ته دل
    براش بهترين ها رو بخواه
    سعي نكن ازش فرار كني چون اين قانون طبيعته هي چي بيشتر بترسي يا ازش فرار كني يا اينكه مثلا بخواي فكرت و درگير كني كه بهش فكر نكني باور كن اين حالت بيشتر مي ياد سراغت
    سعي كن هر وقت اومد سراغت براش ارزوي خوشبختي كني
    با شوهرت مقايسه نكن
    وقتي مياد سراغت به خوبي هاي شوهرت فكر كن
    به بچه اي كه قراره حاصل عشق شما دو تا باش فكر كن
    وقتي به اين ايمان داري كه اگر باهاش بودي خوشبخت نمي شدي پس ديگه سعي نكن با اين فكر ها هم عذاب خودت و زياد كني هم دل مشغول اون باشي
    باور كن وقتي براش ارزوي خوشبختي كني ديگه خواب هاي پريشون هم نميني
    مطمئنا تو طول روز بهش فكر مي كني ناخوداگاه كه مي ياد تو خوابت
    اين از افكار پيشونت هست
    چون براي من هم بوده ولي وقتي فكرت اروم شه ديگه حتي تو خوابت هم نمي ياد عزيزم
    بهت پينهاد ميكنم اگه وقتشو داري كتاب 4 اثر يا اگر هم كارت جوريه كه پشت سيستم مي شيني فايل صوتيش رو بزار و هر روز گوش كن
    باور كن خيلي ارومت مي كنه بهت كمك مي كنه
    اميدوارم حالت بهتر بشه گلم

40. کاربران زیر از مري موجي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20096
    تشکـر
    345
    تشکر شده 132 بار در 83 پست
    میزان امتیاز
    9

من حرف مری موجی قبول دارم
    تلقین خیلی مهمه سعی کن وقتی داری فکر میکنی دیگه تو ذهنت تصورش نکنی و به چیزهای دیگه فکر کنی

42. کاربران زیر از یاسمین بانو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32309
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

عزيزم من كتاب 4 اثر رو خيلي خوندم الانم هر روز كليژ هاي صوتيش رو گوش مي دم
    براي اون عشق قبليت فقط و فقط ارزوي خوشبختي كن از ته دل
    براش بهترين ها رو بخواه
    سعي نكن ازش فرار كني چون اين قانون طبيعته هي چي بيشتر بترسي يا ازش فرار كني يا اينكه مثلا بخواي فكرت و درگير كني كه بهش فكر نكني باور كن اين حالت بيشتر مي ياد سراغت
    سعي كن هر وقت اومد سراغت براش ارزوي خوشبختي كني
    با شوهرت مقايسه نكن
    وقتي مياد سراغت به خوبي هاي شوهرت فكر كن
    به بچه اي كه قراره حاصل عشق شما دو تا باش فكر كن
    وقتي به اين ايمان داري كه اگر باهاش بودي خوشبخت نمي شدي پس ديگه سعي نكن با اين فكر ها هم عذاب خودت و زياد كني هم دل مشغول اون باشي
    باور كن وقتي براش ارزوي خوشبختي كني ديگه خواب هاي پريشون هم نميني
    مطمئنا تو طول روز بهش فكر مي كني ناخوداگاه كه مي ياد تو خوابت
    اين از افكار پيشونت هست
    چون براي من هم بوده ولي وقتي فكرت اروم شه ديگه حتي تو خوابت هم نمي ياد عزيزم
    بهت پينهاد ميكنم اگه وقتشو داري كتاب 4 اثر يا اگر هم كارت جوريه كه پشت سيستم مي شيني فايل صوتيش رو بزار و هر روز گوش كن
    باور كن خيلي ارومت مي كنه بهت كمك مي كنه
    اميدوارم حالت بهتر بشه گلم
    خیلی ممنون از نظراتتون، بهم انرژی و انگیزه داد، سعی میکنم دیگه از این موضوع فرار نکنم
    البته همیشه براش آرزوی خوشبختی کردم ومیکنم
    این کتاب رو همین الان دانلود کردم و با هندز فری دارم گوش میدم
    امیدوارم که برام مفید باشه

44. کاربران زیر از saba1367 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32309
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط یاسمین بانو نمایش پست ها
    من حرف مری موجی قبول دارم
    تلقین خیلی مهمه سعی کن وقتی داری فکر میکنی دیگه تو ذهنت تصورش نکنی و به چیزهای دیگه فکر کنی
    خیلی ممنون از نظرتون،لطف کردین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)