مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: خیانت پدر به مادر

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

خیانت پدر به مادر

سلام من پسری 21 ساله هستم و چند روز پیش پدرم تنظیمات پیام کوتاه گوشیش به هم ریخته بود و گوشیش رو داد به من تا تنظیماتش رو درست کنم. خیلی اتفاقی یکی از پیام کوتاه هاش رو باز کردم و نام مخاطب نشون میداد که طرف دختره با خودم گفتم چیز مهمی نیست ولی دیشب از نگرانی خوابم نمیبرد امروز صبح یواشکی گوشی پدرم رو برداشتم و تمام اس ام اس های اون مخاطب رو خوندم . حرفی از رابطه جنسی و اینجور چیزها توش نبود ولی چند بار در باره دلتنگی ملاقات حرف زده بودن و اینکه نمیدونن عاقبتشون چی قراره بشه . جالب اینجاس که اسم من هم توی اون اس ام اس اولی که دیدم بود و این یعنی اون زن از وجود من و مادر و خواهر کوچکترم باخبره.
    توی اس ام اس هایی که امروز صبح یواشکی خوندم تونستم حدس بزنم که اون زن صمیمی ترین دوست مادرمه . دوست خونوادگی هستیم . من با پسر اون زن بیشتر از 9 ساله که دوستیم و پدر هامون هم همینطور .
    اول فکر میکردم که چیز مهمی نیست ولی حالا که دارم رفتارای پدرم رو پیش خودم مرور میکنم حس میکنم اگه با اون زن یا حالا هر زن دیگه ای رابطه داشته خیلی راحت میتونسته این کارو انجام بده و هیچ کس هم شک نکنه. خیلی وقت ها مادرم که میخواست جایی بره به بهانه این که یه زن تنهاست منو همراهش میفرستاد و خواهر کوچکترم هم همراهمون می امد و خونه برای اون خالی بود.
    الان نمیدونم باید چیکار کنم . خیلی دارم به این فکر میکنم که باید این رابطه رو فاش کنم یا نه. اگه رابطه فاش بشه برای مادرم بد میشه . اگه کار به طلاق کشیده بشه مادرمه که توی سن بالا یه زن مطلقه میشه . آبروی خونواده ما هم بین دوست و آشنا میره و میشیم انگشت نما
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از saman.21 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    ميانگين پست در روز
    0.47
    تشکـر
    99
    تشکر شده 654 بار در 377 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : خیانت پدر به مادر

دوست عزیز شرایط بسیار دشواریه و مطرح کردنش مشکلات بیشتری رو به بار میاره

ولی میتونید با فرد قابل اطمینانی در فامیل که در واقع ریش سفیده فامیله مشورت کنید

و اگر لازم بود حتی با مشاوران هم مشورت کنید ....

ولی گاهی این اتفاقات جنبه روابط جنسی نداره و فقط یک رابطه ساده است ...

متاسفانه تنوع طلبی مردان یکی از این مشکلاته که ختم به خیانت هم میشه ....

گاهی زن خونه هم میدونه و برای جلوگیری از علنی شدنش سکوت میکنه ...

چون اگه این موضوع علنی بشه نه تنها کاری رو درست نمیکنه بلکه بدتر همه چی روبه نابودی میتونه بکشونه

4. 2 کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

منم از علنی شدن موضوع میترسم . مشکلات خیلی زیادی به وجود میاد .
    من میدونم علت این کار پدرم چیه ولی کاری برای از بین بردن اون مشکل از دست من بر نمیاد . اون زن هم شوهرش پیر و معتاده . یه جورایی اصلا برام عجیب نیست که این اتفاق افتاده چون دلایلش رو میدونم ولی حداقل از پدرم انتظار بیشتری رو داشتم . خوبه بارها به من گفته که مادرت خیلی توی زمان های سختی کنارم مونده و توی مشکلات کمکم کرده . حالا حق مادرم این نیست که بعد بیست و خورده ای سال زندگی پدرم بره با یکی دیگه. اونم مادر من که میدونم چه اون زمان چه حالا از نظر اخلاق و خونواده و همه چی از پدرم سرتره

6. Top | #4

دلنوشته کاربر
    گذشته در گذشته و فردا نیز ناپیداست در حال زندگی کن
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.15
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,305 بار در 738 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط saman.21 نمایش پست ها
    سلام من پسری 21 ساله هستم و چند روز پیش پدرم تنظیمات پیام کوتاه گوشیش به هم ریخته بود و گوشیش رو داد به من تا تنظیماتش رو درست کنم. خیلی اتفاقی یکی از پیام کوتاه هاش رو باز کردم و نام مخاطب نشون میداد که طرف دختره با خودم گفتم چیز مهمی نیست ولی دیشب از نگرانی خوابم نمیبرد امروز صبح یواشکی گوشی پدرم رو برداشتم و تمام اس ام اس های اون مخاطب رو خوندم . حرفی از رابطه جنسی و اینجور چیزها توش نبود ولی چند بار در باره دلتنگی ملاقات حرف زده بودن و اینکه نمیدونن عاقبتشون چی قراره بشه . جالب اینجاس که اسم من هم توی اون اس ام اس اولی که دیدم بود و این یعنی اون زن از وجود من و مادر و خواهر کوچکترم باخبره.
    توی اس ام اس هایی که امروز صبح یواشکی خوندم تونستم حدس بزنم که اون زن صمیمی ترین دوست مادرمه . دوست خونوادگی هستیم . من با پسر اون زن بیشتر از 9 ساله که دوستیم و پدر هامون هم همینطور .
    اول فکر میکردم که چیز مهمی نیست ولی حالا که دارم رفتارای پدرم رو پیش خودم مرور میکنم حس میکنم اگه با اون زن یا حالا هر زن دیگه ای رابطه داشته خیلی راحت میتونسته این کارو انجام بده و هیچ کس هم شک نکنه. خیلی وقت ها مادرم که میخواست جایی بره به بهانه این که یه زن تنهاست منو همراهش میفرستاد و خواهر کوچکترم هم همراهمون می امد و خونه برای اون خالی بود.
    الان نمیدونم باید چیکار کنم . خیلی دارم به این فکر میکنم که باید این رابطه رو فاش کنم یا نه. اگه رابطه فاش بشه برای مادرم بد میشه . اگه کار به طلاق کشیده بشه مادرمه که توی سن بالا یه زن مطلقه میشه . آبروی خونواده ما هم بین دوست و آشنا میره و میشیم انگشت نما
    سلام

شما دیگه تقریبا یک مرد هستی با 21 سال سن, بهتر اینه که با خود پدرتون خیلی دوستانه مطرح کنید که تصادفا پیغامها را دیده اید و از این امر که پدرتان با کس دیگری است ناراحتید.

و بگید که کانون زندگی خانوادگیتان را دوست دارید. و نمیخواهید از هم بپاشد.

موفق باشید

دکترا در رشته روانشناسی

7. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #5

دلنوشته کاربر
    منو تو ما شده بودیم....عذابم میده این من بودن
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    8
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سامان عزیز واقعا شرایطت سخته و من میتونم درکت کنم که هر چقدر هم سنت بالا باشه اما بازم مطرح کردن این مسئله با پدرت سخته
    کاش میشد شماره اون خانم رو یادداشت میکردی
    و با یک خطی که پدرت نشناسه مزاحم اون خانم شو و تهدیدش کن که اگه رابطه شو با پدرت تموم نکنه همه چیزو به شوهر یا خانوادش و همچنین به خانواده اون مرد -پدرت-میگی
    این اتفاق قبلا برای یکی از دوستام افتاده بود و با همین روش وبدون اینکه کسی بفهمه تونست خانوادشو حفظ کنه
    اگه تماس گرفتی به هیچ عنوان خودتو معرفی نکن و حتی پدرتو با اسم فامیل نام ببر
    امیدوارم منظورمو واضح گرفته باشی و موفق بشی
    Hamrah]

9. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام وقتتون بخیر من دختری 17 ساله هستم امروز تصادفا گوشی مخفی پدرمو پیدا کردم و توش اسمس هایی خیلی عاشقانه پیدا کردم و همچنین یه سری اسمس ازسه شماره مختلف دیگه در ضمن این رو هم بگم که قبلا مادرم یک بار این موضوع رو فهمیده بود و خیلی به هم ریخته شده بود و پدرمهم با یه سری دلایل مسخره راضیش کرد و از اون موقع حس بدی نسبت به کاراش و وقتی گوشی دستش میگرفت پیدا کردم این حس بد داشت جاشو به اعتماد میداد که دوباره این پیامارو کاملا تصادفی دیدم خیلی از لحاظ روحی حالم بده به مادرم هم نمیتونم بگم چون به اندازه کافی قرص اعصاب مصرف میکنه و هیچ دوست و فامیلی هم ندارم که بتونم بهش بگم خیلی حس بدی به پدرم پیدا کردم این کارش حق مادر من نیست تورو خدا بگید چیکار کنم؟؟؟با پدرم حرف بزنم؟؟؟؟؟؟؟خیلی حالم بده

10. کاربران زیر از shirin.f بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #7

دلنوشته کاربر
    درست همونی بهت میگه نفهم که تورو نفهمیده ...
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.41
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,248 بار در 1,556 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    ShadOsarhal

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin.f نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر من دختری 17 ساله هستم امروز تصادفا گوشی مخفی پدرمو پیدا کردم و توش اسمس هایی خیلی عاشقانه پیدا کردم و همچنین یه سری اسمس ازسه شماره مختلف دیگه در ضمن این رو هم بگم که قبلا مادرم یک بار این موضوع رو فهمیده بود و خیلی به هم ریخته شده بود و پدرمهم با یه سری دلایل مسخره راضیش کرد و از اون موقع حس بدی نسبت به کاراش و وقتی گوشی دستش میگرفت پیدا کردم این حس بد داشت جاشو به اعتماد میداد که دوباره این پیامارو کاملا تصادفی دیدم خیلی از لحاظ روحی حالم بده به مادرم هم نمیتونم بگم چون به اندازه کافی قرص اعصاب مصرف میکنه و هیچ دوست و فامیلی هم ندارم که بتونم بهش بگم خیلی حس بدی به پدرم پیدا کردم این کارش حق مادر من نیست تورو خدا بگید چیکار کنم؟؟؟با پدرم حرف بزنم؟؟؟؟؟؟؟خیلی حالم بده
    http://forum.moshaver.co/f151/%D8%A2...8%D8%B1-15225/
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

12. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط saman.21 نمایش پست ها

غربی ها الکی به سمت ************ ضربدری نرفتن بابا زن و شوهرا بعد چن سال واسه هم عادی میشن به تنوع نیاز دارن حالا اگه بابا مامانت با این دوست پدرت و خانومت ضربدری میکردن بهتر نبود تا بابات و زن دوستش خیانت کنن؟؟؟

13. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام خدمت دوستان من15 سالمه و دیروز اتفاقی از کیف پدرم ببخشید اینو میگم کاندوم پیدا کردم و دو سه بار پیاماشو خوندم فهمیدم گی هستش و نمیدونم چیکار کنم کاملا دیوونه شدم ایا به مادرم بگم یا خیر تورو قران جوابمو بدین حالم خوب نیست با تشکر

14. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

جواب بدید

15. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.27
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

خودت دوستانه با پدرت صحبت کن و بگو از وقتی فهمیدی حالت خوب نیست و... به خاطر فرزندش هم که شده شاید کوتاه اومد

16. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

میترسم زندگیمون بهم بخوره

17. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

به ماردم به نظرتون بگم؟؟؟

18. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

من اصن حالم خوب نیس خسته شدم از زندگی نمیدونم چیکار کنم مدرشور هرچی فامیلم ببرم که هیچ وقت کنار من نیستن و نمیدونم چه کار کنم خسته شدم کسیو ندارم پدرمم که گی از اب دراومد اخه خدا چرا من تو این دنیا اومدم😢

19. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.27
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط پویا123 نمایش پست ها
    میترسم زندگیمون بهم بخوره
    نه اصلا
    فقط با پدرت صحبت کن

20. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

باشه ممنونم بهش میگم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

خیانت پدرخیانت پدر به مادرخیانت پدرم به مادرمبا خیانت پدرم چه کنمباپدر.خيانت.کار.چکار.کنمپدرم به مادرم خیانت میکندنحوه برخورد با پدر خیانتکارپدر خيانتكاردر مقابل خيانت پدر چه كنيمنحوه برخورد با خیانت پدرخیانت مادر به فرزندخیانت پدر به خانوادهخیانت پدر شوهر به عروس پدرم به مادرم خیانت میکندمن چکارکنمخیانت پدر به فرزندتعبیر خواب خیانت پدر به مادرپدرم خیانت میکندبا خیانت پدرم نسبت به مادرم چه کنمبرخورد با خیانت پد رفهمیده ام پدرم به مادرم خیانت میکندپدر خیانتکارخیانت پدر خانوادهپدرم به مادرم خیانت میکنهبه پدرم بگویم خیانت میکنیبرخورد با پدر خیانتکارعلائم خیانت پدر به مادرhttp:forum.moshaver.cof134خیانت-پدر-به-مادر-12594خیانت پدرم ب مادرمتعبیر خواب پدر خیانتکارپدرم خیانت خیانت پدرم را به مادرم اطلاع دادمبا خیانت پدرم چیکارکنممامان خیانت کارممادر خیانت کارمبا خیانت پدر چه کنم

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
خیانت,  خیانت به انگلیسی,  خیانت در امانت,  خیانت به همسر,  خیانت به شوهر به انگلیسی,  خیانت همسر کتایون ریاحی,  خیانت مرد,  خیانت سلمان فارسی,  خیانت سرکان به ایلول,  خیانت پیمان قاسم خانی,  خیانت پدر به مادر,  خیانت پدر,  خیانت پدر به دختر,  خیانت پدرم,  خیانت پدر شوهر به عروس,  خیانت پدر به دخترش,  خیانت پدر به خانواده,  خیانت پدر به پسر,  خیانت پدر نی نی سایت,  خیانت پدر به فرزند,  نحوه برخورد با خیانت دوست دختر,  نحوه برخورد با خیانت همسر,  نحوه برخورد با خیانت زن,  نحوه برخورد با خیانت,  نحوه برخورد با خیانت دوست پسر,  نحوه برخورد با خیانت مرد,  نحوه برخورد با خیانت پدر,  نحوه برخورد با خیانت مردان,  نحوه برخورد با خیانت زنان,  نحوه برخورد با خیانت همسران,  نحوه برخورد با خیانت همسر,  نحوه برخورد با خیانت همسران,  نحوه برخورد با همسر خیانتکار,  نحوه ی برخورد با خیانت همسر,  نحوه برخورد زن با خیانت همسر,  نحوه برخورد با خیانت به همسر,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)