نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خیانت پدر

1457
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33488
    تشکـر
    15
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت پدر

سلام… من دختره 24 ساله ای هستم که در شرف ازدواجم…
    من پدری دارم که خیلی مهربونه ولی از بچگی یادمه به مادرم خیانت میکرد.. به طرق مختلف با کارمندش با زنای دیگه و …
    جدیدا متوجه شدم که با دختر صاحب خانه ی دفتره کارش دوست شده.
    این دختری که میگم زنه شوهر داریه که بچه های بزرگ و دانشجو داره و همسره خیلی خوب…
    داره تک تک سلولای بدنم از حرص میترکه دلم میخواد زنگ بزنم به شوهره زنه و زندگیشو سیاه کنم…
    دلم میخواد بابامو بکشم
    جالبه که با توجه به این کاراش کاملا حق به جانبه و الان از مامان من ایراد میگیره و چون مادرم از این موضوع خبر نداره بیشتر من حرص میخورم
    این که الان داره مامانمو اذیت میکنه منو بیشتر اذیت میکنه
    کاراش به نظر خودش و تو حرفایی که به مامانم میزنه گذشته ولی مامان من نمیدونه همین الانم یه شوهره خائن داره
    این کاراش رابطه من و نامزدمم خراب کرده… از یه طرف نمیتونم به اون بگم دردم چیه… از یه طرف نمیتونم بهش اعتماد کنم…
    از یه طرف اگه به مامانم بگم و طلاقو طلاق کشی بشه نامزدمم منو ول میکنه چون یه خانواده خیلی مومن و با ابرویی هستن
    چه کنم با این پدره ابرو بر؟ بهش بگم جریان رو میدونم؟ به اون زنه بگم پاشو از زندگیه ما بکشه بیرون؟ به خدا دیگه کم اوردم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,909 بار در 979 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : خیانت پدر

سلام.

عزیزم متوجهم که چقدر این شرایط باعث ناراحتی و عصبانیتته و کاملا هم بهت حق میدم!

اما توی هر رابطه ای جزئیات زیادی وجود داره که نمیشه در موردش قضاوت کرد!

از طرفی هیچ کس این حقو نداره خودشو بندازه وسط یک رابطه دیگه و تصمیم بگیره که واسه اونا چیکار کنه٬ حالا میخواد اون رابطه مربوط به پدر و مادر باشه یا حتی فرزند فرقی نمیکنه و نباید توش دخالت کرد!

همیشه وقتی یک نفر حتی به قصد کمک خودشو وارد یه رابطه دیگه میکنه آخر کار همه کاسه و کوزه ها سر اون میشکنه و مورد شماتت قرار میگیره؛
    شما بهتره اصلا وارد این ماجرا نشی و سعی کنی روی رابطه خودت و نامزدت بیشتر تمرکز کنی تا آرامشتون به هم نخوره!

3. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

شرایط سختی هست که باید صبور باشید از انجام رفتاری شتابزده خودداری کنید

هر خانواده یک حالت یا وضعیت منحصر به فرد دارد که ما آن را "فضای خانوادگی" می نامیم. بزرگسالان هر خانواده هم برای خود دارای ارزشهایی هستند. ترکیب فضای خانواده و ارزشها پیامی به فرزند منتقل می کند و آن اینکه چه چیزی در خانواده مهم است. این والدین هستند که دیدگاه فرزندان را در مورد اینکه چه چیزهایی مهم باشند، شکل می دهند.

مثلا در یک خانواده امانت داری و درست کاری مهم است، زیرا خود والدین چنین ویژگی دارند و آن را می پسندند و آنها را به فرزندشان نیز منتقل می کنند.بعضی از ارزشها هم بیان نمی شوند ولی برای فرزندان ملموس هستند(مثل عشق، تعهد، وفاداری و ..)

مثلا یک فرزند می بیند که والدینش در هنگام بروز مشکلات صحبت می کنند بنابراین یاد میگیرد که به همکاری و برخورد منطقی با مسایل اهمیت دهد. فرزند دیگر می بیند که والدینش درمورد مسایل جر و بحث می کنند و از سازش کردن اجتناب می کنند پس می آموزد از راههای غیر منطقی مثل دعوا کردن، بی وفایی و .. نیز می توان مشکل را رفع کرد.اما در اینجا یک تبصره مهم وجود دارد. درست است که برخی از خانواده ها ارزشهای اخلاقی شایسته ای را به فرزندان منتقل نمی کنند اما واقعیت این است که فرزندان راه خودشان را می روند. یعنی فرزندان درباره چگونگی برخورد با هر یک از ارزشهای خانوادگی، خودشان تصمیم می گیرندو ممکن است فرزندی یک ارزش را بپذیرد و فرزندی دیگر آن را اصلا مورد توجه قرار ندهد.

به هر حال هر کس خودش تصمیم می گیرد که چه چیزخانواده برای او مهم است.
    مخلص کلام اینکه اگر می بینید وفاداری در خانه شما پایمال شده است پس شما به عنوان فرزند خانواده، تصمیم بگیرید این ضد ارزش را نیاموزید و با آن مقابله کنید.
    ضمن اینکه همیشه به خاطر داشته باشید که یکی از خصوصی ترین و محرمانه ترین روابط، رابطه زن و شوهری است که هیچکس نباید در آن دخالت داشته باشد مگر با اجازه خود زوجین.
    لذا شما فرزندان گرامی که از روی تجسس و یا بدون اراده متوجه بی وفایی یکی از والدین خود شده اید ضرورت دارد که از کنار این مساله بگذرید.
    به ترتیب زندگی والدین خود دست نزنید و به طور مستقیم والد دیگر را متوجه این امر ننمایید. در اکثریت غریب به اتفاق خیانتها وبی وفایی ها هر دو طرف متوجه اتفاق روی داده هستند اما بنا به برخی از مصلحتهای درست یا نادرست، برخورد جدی با آن نمی کنند لذا شما هم بهتر است در روابط خصوصی والدین خود تجسس نکنید.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22689558
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32790
    تشکـر
    18
    تشکر شده 39 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم ، چه شرایط سخت و دردناکی داری، عکس این موضوع یعنی خیانت زن به شوهر رو خوب درک میکنم و میبینم چقدر برای فرزندان خانواده که متوجه موضوع شدن سخته که مادرشون باهرکسی هست جز پدرشون
    بنظرم بشین و با پدرت از مطلع بودنت صحبت کن ، و بهشون بگو که از دیوار کسی نرو بالا از دیوارت نیلان بالا، بهشون بگو که قرار نباشه توان گناهشو دختراش بدن
    منم با شرایطی تو داری اگه بودم همه مرد هارو مثله پدرم میدیدم و نمیتونستم اعتماد کنم ، اما خب چاره چیه؟؟اینکه تو بخاطر پدرت همش بدبین باشی و ازدواج نکنی؟؟ در عوض این کار دوران نامزدی تو طولانی تر کن و بذار شناختتون از هم کافی باشه و خودتم از نظر روحی حالت بهتر شه و بتونی با دید مثبت به خونه بخت بری
    با پدرت حتما صحبت کن و حتی تهدیدش کن که اگه دست از کاراش بر نداره خانواده اون خانمی که باهاش در ارتباطه رو از جریان مطلع میکنی و یا حتی به مادرت هم موضوع رومیگی.
    درهمه این صحبتات احترام بهشون رو فراموش نکن

7. کاربران زیر از fazi0315 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد