صفحه 3 از 3 123
نمایش نتایج: از 101 به 126 از 126

موضوع: رابطه با برادرشوهرم!

184711
  1. بالا | پست 101

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10387
    تشکـر
    10
    تشکر شده 23 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : رابطه با برادرشوهرم!

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر ق نمایش پست ها
    این اولین پستمه تو این سایت. عضو شدم که بگم من میدونم که فکر غیر منطقیه و همه دخترا اینجوری نیستن ولی من این تاپیک رو که خوندم میترسم ازدواج کنم
    اخه شرایطم خیلی شبیه شوهر بدبخت این خانومه. یعنی خونمون یه آپارتمان 4 طبقه هستش که وقتی من و داداش کوچیکترم ازدواج کنیم تو این ساختمون با مامانم اینا باید زندگی کنیم. بعد من 23 سالمه داداشم 18 سالشه و خیلی بچه باحالیه بر خلاف من , خیلی اجتماعیه , شوخی میکنه و اخلاقاش جوریه که همه سریع عاشقش میشن.
    دوست دخترمم که میخوام باهاش ازدواج کنم هم اولین باری که داداشم رو دید بعد نیم ساعت برداشت در گوشم گفت واای به چشم خواهری عاشق داداشت شدم
    البته نمیدونم به شوخی گفت یا جدی ولی الان اینو خوندم میترسم و چیکار کنم؟
    سلام
    اولا ک سعی کن شمام اخلاقتو بهتر کنی
    بعدشم مجبور نیسی حتما تو اون خونه زندگی کنی

2. بالا | پست 102

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12763
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fariba.m نمایش پست ها
    پسر خوب همه ادمها که مثل هم نمیشن خوب شما اول خوب سعی کن شناخت پیدا کنی بعد برو جلو
    فریبا جون اول صحبتم گفتم که میدونم همه مثل هم نیستن وای خب فکرم درگیر شد...
    چجوری شناخت پیدا کنم؟ از جه نظر یعنی؟
    دوست دخترم میگه دوستت دارم و عاشقتم و اینا (منم بهش میگم) ولی از طرفی ازدواجی که بخوایم بکنیم بیشتر منطقیه. یعنی عاشق و معشوق اتشین هم نیستیم . نمیدونم تونستم حرفم رو برسونم یا نه

3. بالا | پست 103

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12615
    تشکـر
    60
    تشکر شده 81 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    10

وااااای خاک بر سرم
    والا منم 2تا از دوستای نامزدم و برادر کوچیکترش رو خیلی دوست دارم از ته دلم اما واقعا فقط فقط به چشم برادری بهشون نگاه میکنم و و اونا هم منو دوست دارن و بهم میگن زنداداش و هیچوقت نمیتونم تصورشو کنم که باهاشون بخوام رابطه ای داشته باشم و با وجود این دوست داشتن حد و مرزها رو نگه میداریم و فاصله هامون رو حفظ میکنیم
    زود توبه کن و سعی کنید منزلتون رو عوض کنید و برید جای دیگه. سعی کن کمی به فکر شوهر بیچاره باشی که بهت اعتماد میکنه تنهات میذارع و میره سر کار زحمت میکشه پول دربیاره. سعی کن کمی شوهرت رو دوست داشته باشی. اگه نداری پس اول ازش جدا شو بعد برو هرکار دوست داری بکن
    امضای ایشان
    خسته شدم!

4. بالا | پست 104

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12763
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مهشید 93 نمایش پست ها
    سلام
    اولا ک سعی کن شمام اخلاقتو بهتر کنی
    بعدشم مجبور نیسی حتما تو اون خونه زندگی کنی
    سلام
    اخلاقم خوبه . شاید از نوشتم برداشت کردید که من خشک و بد اخلاقم ولی اینطوری نیست. من آروم و مهربونم...
    منظورم این بود که تو جمع من کسی نیستم که مرکز توجه باشم.
    مجبور نیستم ولی خودم خیلی دوست دارم کنار مامانم اینا باشم. دوست دخترمم که از خداشه

5. بالا | پست 105

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12615
    تشکـر
    60
    تشکر شده 81 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    10

چرا پست قدیمی میارید بالا آخه؟!
    خدا رو شکر توبه کرده ایشالا دیگه ازینکارا نمیکنه
    امضای ایشان
    خسته شدم!

6. بالا | پست 106

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9838
    تشکـر
    590
    تشکر شده 390 بار در 180 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    اخلاقم خوبه . شاید از نوشتم برداشت کردید که من خشک و بد اخلاقم ولی اینطوری نیست. من آروم و مهربونم...
    مجبور نیستم ولی خودم خیلی دوست دارم کنار مامانم اینا باشم. دوست دخترمم که از خداشه
    اگر زنی بخواد خیانت کنه، یکی رو بیرون از همسایه ها و محله و شهر هم می تونه پیدا کنه، ربطی به این موضوع نداره که شما کنار خانواده مادرت باشی یا نه.

شما اولا درباره دوستت خوب تحقیق کن و بعد دیدی دختر خوبیه، با هاش ازدواج کن و به خدا توکل کن.

مهم اینه که همسر شما چه با برادرتون و چه مردهای دیگه بتونه حریم ها رو حفظ کنه.

7. بالا | پست 107

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=امیر ق;65872]این اولین پستمه تو این سایت. عضو شدم که بگم من میدونم که فکر غیر منطقیه و همه دخترا اینجوری نیستن ولی من این تاپیک رو که خوندم میترسم ازدواج کنم
    اخه شرایطم خیلی شبیه شوهر بدبخت این خانومه. یعنی خونمون یه آپارتمان 4 طبقه هستش که وقتی من و داداش کوچیکترم ازدواج کنیم تو این ساختمون با مامانم اینا باید زندگی کنیم. بعد من 23 سالمه داداشم 18 سالشه و خیلی بچه باحالیه بر خلاف من , خیلی اجتماعیه , شوخی میکنه و اخلاقاش جوریه که همه سریع عاشقش میشن.
    دوست دخترمم که میخوام باهاش ازدواج کنم هم اولین باری که داداشم رو دید بعد نیم ساعت برداشت در گوشم گفت واای به چشم خواهری عاشق داداشت شدم
    البته نمیدونم به شوخی گفت یا جدی ولی الان اینو خوندم میترسم و چیکار کنم؟[/QU

دوست عزیز تمام این بدبختیها از نبود اعتقادات مذهبی و کلا" پایبندی افراد به اخلاقیات ودین بوجود میاد ودر خانواده ای که دختر وعروس و مادر با لباس تنگ وبدن نما یا حتی نیمه عریان در جمع خانواده میگردن ؛ تحریک شدن قطعی هستش مخصوصا" برای یه جون که مدارج خودسازی و اعتقادیش تکمیل نشده ؛ لذا تا وقتیکه شرایط گناه فراهم باشه و شیطانی که بی اندازه وسوسه گر هستش
    شما بادست خودتون دارید زندگی وآیندتونو نابود میکنید .
    و باید همیشه منتظر هر اتفاقی باشید ؛ و توهمی که به جان شما افتاده حتما" کار دست شما میده و محاله از شر این فکر خلاص بشین .
    یا صبر کنید یا محل زندگیتونو عوض کنید وروابط خودتونم با برادرتون جدی تر وتوام با حرمت و وفاداری کنید تا انشاالله خیر شود .
    ازدواج با دختر مذهبی هم بهتره و مدتی هم وقت صرف کنید تا مادر دختر رو بشناسید و حتی تحقیق یا تعقیب کنید
    ضرب المثلها یه دنیا تجربه و روانشناسی به همراه داره و مادرو ببین دخترو بگیر؛
    وقتشه با مامانتونم خصوصی در مورد ترفند های زنانه و حیله ها و راست ودروغ بودن خیلی چیزا صحبت کنید .( حتما")

8. بالا | پست 108

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10387
    تشکـر
    10
    تشکر شده 23 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    خوب اینکه ک خیلی خوبه ک شما مهربونی
    من ازدواج کردم و اینو میدونم ک مردی ک واقعا مهربون باشه و دوست داشتنشو بروز بده هیچ وقت زنش چشش دنبال مردای دیگه نیست اگرم با وجود خوب بودن شما بره دنبال اینکارا کلا مشکل داره خودش
    نگرانی شمام بیخوده اصلا فکر اینجور چیزا رو نکنید

9. بالا | پست 109

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12798
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیز ایکاش شماره تلفنی، ادرسی چیزی ازین برادر شوهرت میذاشتی سرشو خودم تقدیم دوستان میکردم البته قبلش یه بلاهایی هم سرش میاوردم که قابل ذکر نیست ولی یکی دو مورد پیش پایه پوستشو زنده زنده سلاخی میکردم بعد یکی یکی اعضاشو قطع میکردم و....
    عجب کثافتایی پیدا میشن خدا به دور کنه

10. بالا | پست 110

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12798
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان ایراد نگیرن بی رحمم :| اینجور کثافتها رو (دور از حضور) باید آتیش زد بخدا مرگ هم واسشون زیادی هست

11. بالا | پست 111

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12778
    تشکـر
    2
    تشکر شده 17 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

هههههه اینو مشکلات ما چیه مشکلاته شما چیه///نظرم داره کم کم نسبت به دختر ها عوض میشه ولی دختر های خوب زیاد هست ...ولی متاسفانه باید بگم هر بلایی سرت بیاد حقته بد بخت شوهرت

12. بالا | پست 112

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6140
    تشکـر
    159
    تشکر شده 386 بار در 165 پست
    میزان امتیاز
    0

حسین جان عضو داعشی مگه ؟

هرکسی اشتباه میکنه

شاید توبه کنه از منو شما هم آدم بهتری شه .

13. بالا | پست 113

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza نمایش پست ها
    هههههه اینو مشکلات ما چیه مشکلاته شما چیه///نظرم داره کم کم نسبت به دختر ها عوض میشه ولی دختر های خوب زیاد هست ...ولی متاسفانه باید بگم هر بلایی سرت بیاد حقته بد بخت شوهرت

اولا لطفا تایپک های قدیم نیار بالا
    دوما شما جای خدا نیستی بد و خوبی ادم هارو تشخیص بدی
    ممکنه خیلی از شما بهتر باشه
    سوما بقیه داشتان هم میخوندی که ایشون از کارشون پشیمون شدند و خبر هم اوردن که این رابطه رو تموم کردن چسبیده به شوهرش و توبه کردم
    چهارما هیچ کس جای کسی نیست هیچ کس احساستش مس هم نیست هیچ کس از دل هم خبر ندارن
    همه اشتباه میکنن و اونقدرا ادم های خوبی هستند مس ایشون که عذاب وحدان گرفتن و کارشون ترک کردن
    حرف شما فقط دلشو میشکنه و میدونی که خدا بد جواب دل شکسته رو میده فپ و ممکنه حتی از ایشون هم بدبخت ترتون کنه
    اینو گفتم واسه همه عمرتون که جلو زبونت و بگیر دل کسیو نشکن مطمعن باش تقاصش ید خودت یا عزیززات. پسش میدن

موفق باشی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

14. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 114

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12778
    تشکـر
    2
    تشکر شده 17 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    سوما بقیه داشتان هم میخوندی که ایشون از کارشون پشیمون شدند و خبر هم اوردن که این رابطه رو تموم کردن چسبیده به شوهرش و توبه کردم
    همه اشتباه میکنن و اونقدرا ادم های خوبی هستند مس ایشون که عذاب وحدان گرفتن و کارشون ترک کردن
    حرف شما فقط دلشو میشکنه و میدونی که خدا بد جواب دل شکسته رو میده فپ و ممکنه حتی از ایشون هم بدبخت ترتون کنه
    اینو گفتم واسه همه عمرتون که جلو زبونت و بگیر دل کسیو نشکن مطمعن باش تقاصش ید خودت یا عزیززات. پسش میدن

موفق باشی

خوش به حالشون با اینکاری که کردن باز ازشون دفاع میشه ...کاش یکی مثله شما کنارم بود که وقتی ادما دلمو میشکستن کمکم میکرد من کلی دلم شکست هر کی رسید بهم, فقط ازم کشید و ضربه زد و رفت دلم تیکه تیکست جوری شکسته که نمیشه جمعش کرد فقط باید فوتش کرد...بازم اگه دلشونو شکستم معذرت میخوام ازشون,بخشید...

16. بالا | پست 115

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12778
    تشکـر
    2
    تشکر شده 17 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

موفق باشی

من از تقاصش نمیترسم هر بلایی سرم میخواد بزا بیاد واسم مهم نیست..خیلی وقته که هیچ چیز تو این دنیا واسم مهم نیست من فقط زندگی میکنم برای مرگ طبیعی

17. بالا | پست 116

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14237
    تشکـر
    5
    تشکر شده 42 بار در 16 پست
    میزان امتیاز
    0

من که نظری ندارم ولی اگه بخوای به این رابطه خاتمه بدی مطمئن باش میتونی . تا حالا هم هرکاری کردی توبه کن که خدا بخشندست

18. کاربران زیر از سعید 1990 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 117

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14421
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مـــهربـــون نمایش پست ها
    سلام،حدودا 2 سال پیش احساس کردم به برادر شوهرم علاقه پیدا کردم،خیلی سعی کردم تا باهاش ارتباط برقرار کنم،تا بلاخره موفق شدم و و بهش گفتم،اون یک سال از من کوچیکتره،21 سالشه،اوایل رابطه با برادرشوهرم در حد دیدارهای پنهانی بود،فقط دست میدادیم ب هم ولی تو این 2 سال کار ب جاهای دیگم رسید،من واقعا دوسش دارم،و هیچ نیاز جنسی بهش ندارم،ولی اون با اینکه میگه دوسم داره ولی میدونم ب خاطر نیازهاش میاد سمتم،حالا ک علاقه م بهش شدید تر شده و کاملا وابسته ش شدم میگه باید رابطه مونو کم کنیم.
    فقط میتونم بگم شما و برادر شوهرتون پست ترین موجوداتی هستید که دیدم.
    لطفاً یک لحظه فکر کن همین رابطه رو شوهرت با خواهر داشته باشه.

20. 2 کاربران زیر از bcm2045a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 118

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط bcm2045a نمایش پست ها
    فقط میتونم بگم شما و برادر شوهرتون پست ترین موجوداتی هستید که دیدم.
    لطفاً یک لحظه فکر کن همین رابطه رو شوهرت با خواهر داشته باشه.

لطفا احترام خودتون نگهدارید
    ایشون از کارشون پشیمون هستن و همه اشتباه میکنن
    اگه ادامه پست هارو میخوندید میفهمیدید که این رابطه رو تموم کرده و دیگه ادامه نداده

سوما این تایپک مال پارسال تایپک های قدیمی رو بالا نیارید به تاریخ تایپک توجه کنید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

22. بالا | پست 119

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14421
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

بله ممنونم از توضیحتون متوجه نبودم اما وعده خداست که ما همسرانی از جنس خودتان را برایتان برمیگزینیم بهشتی و بهشتی ناری و ناری

23. کاربران زیر از bcm2045a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 120

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط nafasam-mahsa نمایش پست ها
    فقط میتونم بگم خاک تو سرت. البته برادر شوهر منم چند وقتی با من اینطوری بود و خیلی دورم بود اما بهش داداش میگفتمو اگه بهم دست میزد سریعا به شوهرم میگفتم و اون کمکم میکرد تا اینکه دیگه الآن اون خودشو جمع کرده
    طرز حرف زدن شما بیشتر مایه تاسف هست تا رفتار ایشون

این قانون الهی هست که خداوند کسی رو که عیب دیگران رو بزرگ میشمارد و خودش رو از اون عیب بری میداند نمیرد تا به آن عیب دچار شود!!

پس حواستون به خودتون باشه

شما در جایگاهی نیستید که بخواید کسی رو تحقیر کنید یا توهین کنید

این خانم اگه فکر نمیکرد اشتباه کرده نمیومد مطرح کنه و دنبال کمک نبود

کما اینکه خیلی ها با گناهشون به زندگی ادامه میدن و عین خیالشون هم نیست

اینجا کسی حق سرزنش یا کوبیدن شخصیت کسی رو نداره

هرکس اینجا میاد برای کمک گرفتن هست نه برای سرزنش شدن

پس لطفا مواظب حرف زدنتون باشید وگرنه توسط مدیر اخراج میشید

و اینکه این تاپیک مال خیلی وقت پیش هست

حتما استارتر همونطور که به لطف خدا به گناهش واقف شده به فضل خدا هم به خوبی پشت سر گذاشته که تا الان دیگه به تاپیکش سر نزده

به تاریخ تاپیک ها دقت کنید و قدیمی ها رو آپ نکنید

25. 5 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 121

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27479
    تشکـر
    4
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ببین هرچیز مخفی در این حد بعد از زمان مشخصی آشکار میشه.با خودت تصور کن که اگه شوهرت بفهمه چقد بد میشه
    ببین عشق هم مثه هوس با هورمون کنترل میشه پس وقتی میدونی که با دونستن شوهرت در این مورد زندگیت چقد بد میشه رابطتت با برادرشو کلا قطع کن و وقتی باهاش روبرو شدی فک کن اصلا عاشقش نیستی و عادی رفتار کن
    امضای ایشان
    میدونم انتخاب همه ی شما اونه ولی من میبرم و نشون میدم اون کسیه که تو دردسر افتاده
    (محمدعلی کلی}

27. بالا | پست 122

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31098
    تشکـر
    49
    تشکر شده 124 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    8

دوست عزیز آخه چرا با خودت وشوهرت اینکارو میکنی این احساسی که میگین دوست داشتن نیست عشق پاک این فقط یه وابستگی سادس وقتی توی اسلام به ما گفته شده فاصله هارو رعایت کنیم هممون مسخره میکنیم اما اگه دقت کنیم میبینیم بیشتر اینا به خاطر اینکه حد و حدودها برداشته شده من آدم زیاد مذهبی نیستم اما وقتی مسائلی مشابه میبینم تازه دلیل حرفای دینمون میدونم شماهم لطفا خودتون ازاین منجلاب نجات بدین نميدونم خواهری دارین یا نه اما اگه شوهرتون با خواهرتون بهتون خیانت میکرد چه حالی میشدین ماه هيچوقت پشت ابر نمیمون به خودتون و شوهرتون این ظلم رو نکنین خودتون رابطتتون قطع کنین چند روزی سخت میگذره اما تحمل کنین ارزش آبروتون زندگيتون بیشتر ازایناست

28. بالا | پست 123

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

دوستان تاپیک قدیمی هست لطفا آپ نکنید

29. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 124

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44754
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاور ها سایت، خجالت نمی‌کشید که دارید مدال افتخار بهش میدید و برخی تون شوهره رو مقصر اعلام میکنید ؟اولا توبه باعث سلب مسؤلیت کار ها گذشته نمیشه، این حق الناس هست، حق الناس واقعا سخته که خدا ببخشه اونو
    اگه شما شرافت داشتید، بهش میگفتید از شوهره طلاق بگیره نه اینکه همیچین کاری بکنه و بعدش هم باز با شوهره زندگی کنه ، حق شوهره اینه که همیچین زنی داشته باشه؟ این خانوم حتی مسؤلیت کار هاش رو هم قبول نکرده و رابطه جنسی رو گردن برادر شوهرش میندازه، در حالی که برادر شوهره که بهش تجاوز نکرده، بهش پیشنهاد رابطه ج. ن. سی داده و اونم قبول کرده و حالا منکر نقش خودش میشه و میگه سو استفاده کرده ازم، این خانوم حتی یه بار اشاره نکرده که به شوهرش خیانت کرده،یعنی همیچین خیانت کثیفی به شوهرش رو خیلی بزرگ ندیده و مشکل اصلیش فقط این بود که برادر شوهرش عاشقش نیست
    مشاورین سایت، خجالت بکشید، شما دارید خیانت و هنچین جنایتی رو، یه کار کوچیک نشون میدید که با توبه حله

این خانوم اگه سر سوزی شرافت و انسانیت وحیا داشت که با برادر شوهرش سک. س نمی‌کرد اونم تو مدت 2 سال، حداقل کار خوبی که در حق شوهرش میتونست انجام بده، طلاق بود بدون گرفتن مهریه

31. بالا | پست 125

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44754
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

موفق باشی
    خانم شما خجالت نمیکشی که گناهکار ها رو تبرئه میکنه و خیانت رو عادی سازی میکنی؟ ؟ زنه رابطه جن.س.ی داشت، همیچین بد کاری ای رو کرد، آنوقت با توبه حله؟ توبه رو باید اولا شوهر اون خانم و خدا ببخشه نه شما، ما برا گفتن حقیقت مقصر هستم ولی این خانوم برا انجام خیانت و رابطه جن.سی مقصر نیست؟ این خانوم حتی مسؤلیت رابطه جنس. ی رو نپذیرفته و انداخته گردن برادر شوهرش، مهم نیست با عشق انجام داده یا بی رمقی، مهم اینه انجام داده، چرا میخواید از آدم ها سلب مسؤلیت کنید؟ حتی توبه هم باعث نمیشه آدم مسولیتی نسبت به گذشته اش نداشته باشه

شما اگه شرافت داشتی، عوض حمایت از خانم، باید بهش میگفتی از شوهرش طلاق بگیره و بخاطر فاح.شگیش لااقل مهریه نگيره و زندگی شوهره رو به تاراج نبره

خواهشا با ژست اخلاقی، بی اخلاقی رو عادی نکنید

32. بالا | پست 126

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44754
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مـــهربـــون نمایش پست ها
    من فقط توجه شو میخواستم،نه رابطه ی عاشقانه،اون منو ب اون روز انداخت،حالا خودش برگشته میگه اگه زن من این کارو بکنه گردنشو میشکنم،خودش از احساس من تا جایی ک تونسته سو استفاده کرده حالا اینجوری میگه بهم
    سو استفاده؟ خانم، خودت رابطه جنس. ی بر قرار کردی و میگی سو استفاده؟ تنها زمانی از گناه تبرئه میشی که بهت تجاوز کرده باشه، که نکرده و با رضایت خودت بوده، حداقل مسولیت پذیر باش

صفحه 3 از 3 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد