نمایش نتایج: از 1 به 30 از 30

موضوع: رابطه با مرد متأهل

4383
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4049
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه با مرد متأهل

با سلام حدود سه ماه ميشه با مردي آشنا شدم كه شش سال ازم كوچكتره ولي بهم دلت بستيم و بهم علاقه مند شديم بعداز مدتي بهم گفت زن داره و زنش بچه دار نميشه و قصد داره زنش رو طلاق بده يا اينكه دوباره ازدواج كنه من بهش گفتم رابطه مون بايد تمام بشه و نميتونم ايننجوري ادامه بدم ميگه بدون تو نميتونم زندگي كنم و حاضر نيستم ازت بگذرم .من بهش گفتم بايد بين من و زنت يكي رو انتخاب كني اگر واقعا قصد جدايي ازش داري . ولي اصلا حاضر نيست از يكي بگذره هر دو نفر رو باهم ميخواد. اون خيلي به من وابسته شده و خيلي هم منو دوست دارهطوري كه هرروز ميخواد منو ببينه هرروز بهم زنگ ميزنه . منم دوستش دارم ولي نميتونم با اين وضع كنار بيام . نميدونم بايد چكار كنم لطفا راهنمائي كنيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. کاربران زیر از mona236 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : سردر گمي

نقل قول نوشته اصلی توسط mona236 نمایش پست ها
    با سلام حدود سه ماه ميشه با مردي آشنا شدم كه شش سال ازم كوچكتره ولي بهم دلت بستيم و بهم علاقه مند شديم بعداز مدتي بهم گفت زن داره و زنش بچه دار نميشه و قصد داره زنش رو طلاق بده يا اينكه دوباره ازدواج كنه من بهش گفتم رابطه مون بايد تمام بشه و نميتونم ايننجوري ادامه بدم ميگه بدون تو نميتونم زندگي كنم و حاضر نيستم ازت بگذرم .من بهش گفتم بايد بين من و زنت يكي رو انتخاب كني اگر واقعا قصد جدايي ازش داري . ولي اصلا حاضر نيست از يكي بگذره هر دو نفر رو باهم ميخواد. اون خيلي به من وابسته شده و خيلي هم منو دوست دارهطوري كه هرروز ميخواد منو ببينه هرروز بهم زنگ ميزنه . منم دوستش دارم ولي نميتونم با اين وضع كنار بيام . نميدونم بايد چكار كنم لطفا راهنمائي كنيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خب باید خدمتتون عرض کنم ایشون اشتهای خوبی برای اینکار داره ...

پس در این مورد به شما هشدار میدم ...

اینجور افراد شدیدا" تنوع طلب هستن و شما نمونه هاشو میتونید در این تاپیکها جستجو کنید ...

که چطور دخترایی رو با اغفال به چه دردسرهایی انداختن ...

ایشون اگه تصمیم به جدایی از همسر فعلیشون دارن خب باید دید چقدر در گفته هاشون صادقه که بقول خوده شما چنین قصدی هم نداره ...

شرمنده خیلی رک میگم ایشون شمارو برای جبران بعضی کمبودهاش میخواد و بس ...

پس این به نظر و تصمیم خود شما بستگی داره که بخوایت چنین زندگی موازی رو در کنار همچین مردی تجربه کنید ...

امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

خب عزیزم تو چطور میخوای تن به چنین ازدواجی بدی و بقول معروف هووی اون زن بشی ...؟

راستش ما دخترا خیلی زود گول میخوریم و احساسی عمل میکنیم ...

در ضمن تو چطور حاضر شدی بهش بگی که برای ازدواج با تو باید زنش رو طلاق بده ؟

خدایی یه لحظه خودتو جای اون بذار ... و مطمئن باش اگه روزی عامل جدایشون بشی همین اتفاق برای خودتم پیش خواهد اومد ...

خب از هر دستی بگیری از همون دست میگیری ...

برای شما مطمئنا" شرایط خیلی بهتری وجود داره که لازمه اش صبر و توکل بخداست ...

پس بجای به همزدن یک زندگی بهتره از این مرد و زندگیش فاصله بگیری و راه خودتو خودت پیدا کنی ...

نه اینکه با خط زدن یک زن از زندگی یک مرد بخوای جایگزینش بشی ...

چون مردی که بخاطر هوسش به زنش خیانت کنه پس حتما" در اینده همین کارو دوباره انجام خواهد داد

5. 2 کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام . واقعا چطوري دلت مياد زندگي دو نفرو خراب كني / تا حالا به اين موضوع فكر كردي كه شايد خودت ميتونستي جاي اون زن باشي و شوهرت با يه خانم بزرگتر از خودش دوست شده و تازه بچه دار هم نميشين!!!! هر چه زودتر به اين هوس زودگذر پايان بده . اگه جامعه ما طوري ميشد كه افراد خودشونو در مقابل بقيه هم مسئول ميدونستن اين همه زندگي خراب نميشد . حداقل هواي اون خانم كه همجنس خودته را داشته باش تا خدا هم هواي تو رو داشته باشه .

7. 2 کاربران زیر از بهار شريف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3968
    تشکـر
    929
    تشکر شده 488 بار در 253 پست
    میزان امتیاز
    10

...
    ویرایش توسط hamidrm : 03-07-2016 در ساعت 07:01 PM

9. 2 کاربران زیر از hamidrm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    تشکر شده 175 بار در 127 پست
    میزان امتیاز
    10

تنوع طلبی بعضی افراد هم زندگی خود هم زندگی دیگران رو خراب میکنه . چنین افرادی نباید تشکیل زندگی مشترک بدن تا زمانی که قطعا این حس رو کنار بزارن و با هدف و انگیزه تشکیل زندگی بدن .
    بهترین کار اینه که شما سریعا از زندگی این فرد خارج بشید و اصلا پیشنهاد جدایی از همسر این فرد رو مطرح نکنید که زندگی فرد دیگه تباه میشه . در عوض قبل از قطع ارتباط با این فرد بهش امید و انگیزه زندگی با همسرش رو بدید و متوجهش کنید که میتونن بدون فرزند هم زندگی کنن یا حتی بچه ای رو به فرزندی قبول کنن که بسیار کار پسندیده و خیریه . اما بیش از این دیگر با ارتباط و گفتگو نداشته باشید
    تا اینجای کار هم بیش از حد معمول با یک فرد متاهل ارتباط داشتید که اصلا کار درستی نکردید و باید کمی نجابت بخرج میدادید .
    از این به بعد نجابت و درست کاری رو فراموش نکنید و دوستی با جنس مخالف رو از ذهنتون خارج کنید . تنها موضوع باید ازدواج باشه
    امضای ایشان
    "اگر امیدی نداری ... امید بساز "
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    ..........................................
    "

11. کاربران زیر از aikido بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4049
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ببخشيد خيل تند نريد من دنبال اون نه افتادم اون دنبال من افتاده در ضمن قبل ورود من به زندگي اين آقا بين اون مرد با زنش فاصله افتاده بوده كه من اون زمان نبودم در ضمن اين خانم اون آقاست كه بچه درا نميشه نه من.. دوما من نگفتم زنش رو طلاق بده من مجبورش كردم يكي رو انتخاب كنه ميخواستم مجبورش كنم منو ول كنه.چون به هيچ صراطي مستقيم نيست و معمولا واسه خيانت هر مردي دليل وجود داره . اين دليل در زندگي مشتركشون هست كه ايجاد شده چون كه من شش ما پيش نبودم كه باعث ايجاد فاصله بين هردو شون بشم...

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    میزان امتیاز
    11

موناجون اینجا خدایی نکرده کسی قصد توهین به کسی رو نداره ...

ولی چون سوالات کلی بیان میشه دوستان دیدگاه کلی خودشونو بیان میکنن ... و گرنه کسی قصد ونیت بدی نداره ...

ولی در مورد خودت باید بگم به هرحال باید یه زمانی رو برای تو تعیین کنه ، چون تو که نمیتونی این وسط سرگردون باشی ...

ایشونم تصمیم نهایشو بگیره تا اگه قرار و مداری برای ازدواج دارید به هم برسید ...

ولی راستش کسیکه بخواد بخاطر بچه دار نشدن زنش ازش جدا بشه اصلا" ادم قابل توجیحی نیست ....

چون عشق و محبت چیزی نیست که بشه با زن بصورت یک کالا و یک وسیله رفتار کرد ...

ولی به هرحال براتون آرزوی روزهای روشن رو دارم ...
    ویرایش توسط mahsa42 : 06-23-2014 در ساعت 12:19 PM

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

سلام ببخشيد خيل تند نريد من دنبال اون نه افتادم اون دنبال من افتاده در ضمن قبل ورود من به زندگي اين آقا بين اون مرد با زنش فاصله افتاده بوده كه من اون زمان نبودم در ضمن اين خانم اون آقاست كه بچه درا نميشه نه من.. دوما من نگفتم زنش رو طلاق بده من مجبورش كردم يكي رو انتخاب كنه ميخواستم مجبورش كنم منو ول كنه.چون به هيچ صراطي مستقيم نيست و معمولا واسه خيانت هر مردي دليل وجود داره . اين دليل در زندگي مشتركشون هست كه ايجاد شده چون كه من شش ما پيش نبودم كه باعث ايجاد فاصله بين هردو شون بشم...

خب دوست عزیز شاید وجود شما این حس رو که ایشون باید از همسرش جدا بشه رو تشدید کنه ...

که این اصلا" به شما مربوط نیست و به خود این آقا مربوط میشه ...

ولی همونطور که دوستانم گفتن شما باید تکلیف خودتونم در این بین بدونید و زمان خودتونو از دست ندید ...

و بعد از کلی صبر کردن ایشون با خانمش به توافق برسه و شما در این بین فقط وقت و جوونی رو از دست داده باشید

به هر روی در این شرایط باید بصورت شفاف پیش رفت ...آیا ایشون میخواد زنشو طلاق بده ؟ یا نه قراره شمارو در کنار اون داشته باشه ؟

این به تصمیم فرد و خوده شما مربوطه که بخوایت چطور رفتار کنید ....

وگرنه مشکل خاصی در رابطه شما وجود نداره
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

15. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4049
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

اون ميگه زنش بچه دار نميشه و واقعا هم نميشه حدود شش ماه هم هست كه بهش اهميت نميده ولي ميخواد بهش وقت بده منم واسه همين بهش گفتم كه بايد يكي رو انتخاب كنه وگرنه منظورم اين نبوده كه زنشو رو طلاق بده خواستم تكليفم روشن بشه حتي خواستم به زنش بگم كه جلو شوهرش رو بگيره در ضمن من گناهي نكردم كه به مرد متاهل دل بستم اين احساس شايد دست خودم باشه ولي نا خوداگاه ايجاد ميشه براي هركسي هم امكان داره اين اتفاق پيش بياد هر مردي هم زنشو طلاق بده فقط مسئول خودش هست و زنش نه نفر سوم چون فاصله اي ايجاد ميشه و مشكلي پيش مياد كه مرد هم به فكر كس ديگه اي ميفته

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4062
    تشکـر
    60
    تشکر شده 115 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    10

همه چیزش به کنار،،چه طور توانستی به مردی دل ببندی که 6 سال ازت کوچکتره؟؟
    زن هم که داره و همه چیز تمام است،،واقعا کیس مناسب تری برای دل بستن سراغ نداشتی؟؟
    اعتماد به نفس داشته باش،،قدر خودت رو بدان

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام مونا خانم . من خيلي از دخترها را ديدم كه با يك مرد متاهل دوست شدن و اون هم بهشون هر روز ميگفته كه توي زندگيم مشكل دارم و ميخام از همسرم جدا بشم ولي بعد مشخص ميشد كه اون اصلا چنين قصدي نداشته و فقط به خاطر اينكه بتونه راحت با دوست دخترش بچرخه اين دروغ ها را ميگفته . پس مواظب باش شما هم قرباني اين دروغ ها نشي . به قول مهسا خانم هم اگه اون به خاطر بچه بخواد زنش رو طلاق بده حتما وقتي با شما هم ازدواج كرد ميخاد شما را به خاطر چيزاي ديگه طلاق بده . در آينده هم شما همش اين نگراني رو دارين كه اگه باب ميلش نبودين بره سراغ يكي ديگه .

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

[replacer_img] نوشته اصلی توسط mona236 [replacer_a]
    اون ميگه زنش بچه دار نميشه و واقعا هم نميشه حدود شش ماه هم هست كه بهش اهميت نميده ولي ميخواد بهش وقت بده منم واسه همين بهش گفتم كه بايد يكي رو انتخاب كنه وگرنه منظورم اين نبوده كه زنشو رو طلاق بده خواستم تكليفم روشن بشه حتي خواستم به زنش بگم كه جلو شوهرش رو بگيره در ضمن من گناهي نكردم كه به مرد متاهل دل بستم اين احساس شايد دست خودم باشه ولي نا خوداگاه ايجاد ميشه براي هركسي هم امكان داره اين اتفاق پيش بياد هر مردي هم زنشو طلاق بده فقط مسئول خودش هست و زنش نه نفر سوم چون فاصله اي ايجاد ميشه و مشكلي پيش مياد كه مرد هم به فكر كس ديگه اي ميفته

خب مونا خانم مام نظرمون همینه ... اینکه شما از این بلاتکلیفی خارج بشید ...

ولی تا حالا به اینکه آیا واقعا" الان قصد ازدواج دارید فکر کردید ؟

و یا اینکه چه خواسته ای از ازدواج دارید ؟

اینا سوالات مهمیه که میتونید در خفای خودتون بهش جواب بدید .... و البته سوالات بسیار دیگری....

بله حرف شمارو قبول دارم اینکه انسان خیلی راحت عاشق و دلبسته میشه ...

چون دله دیگه ...کار دلم علاقه مند شدن نقل قول

ولی این آقارو چقدر میشناسید ؟ میونید بهش اعتماد کنید ؟ آیا واقعا" مشکل از این بچه دار نشدنه ؟

چون به هر حال شما دارید به قیمت تموم زندگیتون به این ازدواج و این رابطه دل میبندید ....

اگرم گاهی تند حرفی زده میشه برای اینه که بهترین مشورت رو به شما ارائه بدیم ...

در ضمن شما میتونید یک کشاوره ازدواجم برید خالی از لطف نیست ... کسب تجربه ای تازه است ...

شاید تجربه هایی رو بهتون نشون بدن که بتونید راحتتر تصمیم بگیرید ... موفق باشید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    میزان امتیاز
    10

شما اصلا نباید با ایشون حرف میزدید . باید بی محلی میکردید و خیلی سنگین با ایشون برخورد میکردید نه اینکه واضح بگید یکی رو انتخاب کن . مسلما اگه شما یکم نجابت و سنگینی و بی محلی نشون بدید کسی دنبال شما نمیاد . البته نوع پوشش و حجابتونم تاثیر گذاره . حالا هم این اتفاق افتاده همون موقع باید از ایشون فاصله میگرفتید و همکلام نمیشدید .
    امضای ایشان
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    "

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4049
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

من نميدونم چرا شما سريع سراغ نجابت و اين چيزها ميريد دل بستن و ارتباط چه ربطي به حجاب و نجابت داره نكنه فكر ميكند لخت و بدن لباس توشهر ميگردم تا اينقدر بيكارم كه بيفتم دنبال اين جور برنامه ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ يا اينقدر سبك سرم كه يبا كوچكترين حرف روحم مي پره دل بستن ربطي به سن و سال نداره . در ضمن من صدبار گفتم من دنبال اون نه افتادم اون اومده . ول كن هم نيست زنگ ميزنه اس ميده جواب نميدم بلند ميشه مياد محل كارم ميام در خونه. قبلا هم گفتم واسه اينكه دست از سرم برداره قصد داشتم به زنش بگم تا جلوشو بگيره....

22. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4049
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

من ميخوام يه راهي نشونم بديد نه اينكه ازم انتقاد كنيد پس لطف كنيد فقط راهنمائي كنيد اگر دوست داريد

23. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4062
    تشکـر
    60
    تشکر شده 115 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    10

راهنمایی..خودت می دونی این کار نادرست است و دقیقا هم می دانی چه کار باید بکنی تا به قول معروف بپیچونیش،،توجیه نکن،،احساساتی نشو،،سریع و قاطعانه بپیچونش بره شک هم نکن،،

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    میزان امتیاز
    11

من نميدونم چرا شما سريع سراغ نجابت و اين چيزها ميريد دل بستن و ارتباط چه ربطي به حجاب و نجابت داره نكنه فكر ميكند لخت و بدن لباس توشهر ميگردم تا اينقدر بيكارم كه بيفتم دنبال اين جور برنامه ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ يا اينقدر سبك سرم كه يبا كوچكترين حرف روحم مي پره دل بستن ربطي به سن و سال نداره . در ضمن من صدبار گفتم من دنبال اون نه افتادم اون اومده . ول كن هم نيست زنگ ميزنه اس ميده جواب نميدم بلند ميشه مياد محل كارم ميام در خونه. قبلا هم گفتم واسه اينكه دست از سرم برداره قصد داشتم به زنش بگم تا جلوشو بگيره....
    خوب عزیزم ... تو خودت بهتر میدونی که اول از همه به این شخص علاقه داری یا نه ... ؟

بچه ها قصدشون کمکه ولی خب گاهی حرفی ام میزنن که شاید برای شما خوشایند نباشه ...

بقول دوستان در این جور موارد خیلی از این آقایون به وعده خودشون عمل نکردن ...و نمونه هاشو تو این تاپیکها میتونی پیدا کنی ...

از طرفی این مشکل بزرگی نیست که فکرتو خرابش کردی ...

چون هنوز که اتفاقی نیفتاده ... ایشون فقط در ادامه این رابطه سماجت میکنه ... که خیلی راحت میتونی با بی محلی و نادیده گرفتنش اونو از

خودت دور کنی ...

اگرم خیلی برات مشکل ایجاد میکنه پس باید باهاش اتمام حجت کنی و تهدیدیش کنی ...

ولی اگه بهش علاقه مندی و همه چی رو در نظر گرفتی ... پس راهت کاملا" مشخصه ...

و خودت میدونی چیکار کنی ...

در غیر اینصورت این مشکل تو اونقدر لاعلاج نیست که نیاز به راه حل خیلی خاصی باشه ...

فقط باید بی محلش کنی تا یواش یواش ازت دور بشه ...

25. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3968
    تشکـر
    929
    تشکر شده 488 بار در 253 پست
    میزان امتیاز
    10

...
    ویرایش توسط hamidrm : 03-07-2016 در ساعت 07:01 PM

26. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

موناجان اگه تصمیمتو گرفتی و میخوای از دستش رها بشی ...

باید تحمل سماجت بازیشم داشته باشی ... این روابط طوری هستن که خیلی ساده برقرار میشن ولی خیلی سخت کمرنگ میشن ...

پس باید تحملت زیاد باشه ... و فقط با بی محل کردن و جواب ندادنش کارتو پیش ببری ...

یه مدتی با یکی از اعضای خونواده رفت و امد کن ...

اگه فرد سمج و کله شقی باشه که فکر کنم کار به جاهایی میرسه که باید برخورد شدیدتر باشه ...

یعنی اینکه کار به پلیسم بکشه ...

ولی نه اگه شخص آرومیه ... یه مدتی که اینطوری باهاش رفتار کنی خودش متوجه میشه و میره ...

البته این در صورتیه که تو بهش گفته باشی که رابطتون تمومه ...

وگرنه اون این سردی رو یه جور ناز کردن از طرف تو میدونه و بیشتر جذبت خواهد شد

پس حتما" قصدت رو براش روشن کن ...

اگرم تصمیم دیگه ایی داری خب مسئله کاملا" روشنه و باید در اون موردم راه خاصش رو پیش بگیری ...

حال این به خود تو مربوطه که میخوای ادامه بدی یا نه واقعا" بهش علاقه مندی ؟!؟
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

27. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4049
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

اره ولي خوشم نمياد اويزون زندگي كسي باشم دارم عذاب ميكشم همش فكر ميكنم اگه جدابشم اشتباه كردم از يه طرفم احساس ميكنم بمونم اشتباه كردم. به هرحال مرسي از راهنمائي شما

29. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    میزان امتیاز
    10

شما بازم با بی محلی با ایشون برخورد کنید
    و اگر بازم ادامه دادن تهدید به رفتن راه قانونی کنید .
    امضای ایشان
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    "

30. کاربران زیر از aikido بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    میزان امتیاز
    11

اره ولي خوشم نمياد اويزون زندگي كسي باشم دارم عذاب ميكشم همش فكر ميكنم اگه جدابشم اشتباه كردم از يه طرفم احساس ميكنم بمونم اشتباه كردم. به هرحال مرسي از راهنمائي شما
    خب عزیزم هر جوری حساب کنی ... و هر رهای رو بخوای بری یه مزیت و یه معایبی داره ...

پس بهتره معایب و مزایای هردو طرف رو تو یه کاغذ بیاری و ببینی کدوم کفه برات سنگینتر میشه ...

به هرحال این حالت سردرگمی و بلاتکلیفی حسابی کلافه ات کرده ...

بهترین راهم خارج شدن کامل از این حالته که باعث این آشفتگی شده ...

راستش عشق و علاقه ایکه بخواد با استرس و نگرانی بگذره ... عشق واقعی نیست ...

عشق یعنی اینکه حالت خوب باشه ...همین

32. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4342
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من هم قبول دارم که مشکل بین خودشونه و در ضمن احساس ادم به یکی دست خودش نیست شاید اون ادم متاهل باشه ولی من توصیه میکنم تو وسط اون دو نفر نباش نزار اشیانت رو ویرانه زندگی یکی دیگه تشکیل بشه مطمان باش اون زنشو طلاق نمیده وقتت رو تلف نکن نترس قوی باش نگو اون منو دوست داره یا ترکم نمیکنه بکو من میخوام این کارو بکنم چون از نظر عقلی کار درستی نیست به مشکل برمیخوری

34. 2 کاربران زیر از نار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

نه دوست عزیز بحث ما بخاطر حجاب و نجابت نیست ...

این حس عاشقی میتونه برای هر کسی در هر سنی به وجود بیاد ...

یکی ز بحثای ما اینه که چرا ماها قبل از یانکه در مورد رابطه ایی از نظر خودمون ب قطعیت نرسیدیم در موردش آینده نگری میکنیم ...

و کلی براش تدارک عاشقونه میگیریم ...

طوری عمل میکنیم که دیگه دل کند ازش برامون سخت میشه ... و با وجود اینکه میدونیم به ضررمونه ولی اونقدر در اون غرق شدیم که خلاص شدن ازش برامون خیلی سخته ....

واقعا" چرا ماها در روابطمون اینجوری هستیم ؟

شاید بخاطر محود بودن شرایط جامهع برای ارتباط بین دخترو پسر باشه .... که اگه این ارتباط در فضایی کنترل شده وجود داشت ، دختر و پسر

بیشتر در ارتباط بودن و و حساسیت بینشون از بین میرفت و دیگه در اولین برخوردها خیلی راحت عمل میکردن ...

این حس در بین پسرام هست ... مخصوصا" اگه در محیط خونه روابط بسته ای بین دختر و پسرای فامیل باشه ...

وقتی در موقعیت قرار میگیرن با اولین نگاه عاشق میشن و با یک اخم و ناراحتی فارغ ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

36. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4168
    تشکـر
    0
    تشکر شده 25 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

موناي عزيزم اينو بدون هيچ مردي زنشو ول نميكنه حتي اگه بدترين زنه روي زمين هم باشه ، اينها دروغه من با زنم مشكل دارم و نميخوامش شايد از من ناراحت بشي اما متاسفم كه اينقد بي پرده ميگم تو الان فقط زنگ تفريح اون به حساب مياي زمانت كه تموم بشه اون برميگرده پيش زنش و تنها كسي كه ضرر ميكنه تويي. و يه نكته ديگه حتي اون زنشو طلاق بده و بياد با تو ازدواج كنه اولا از تو 6 سال كوچيكتره و اين خودش كلي مشكل ساز ميشه وقتي سنت بره بالا و تو حوصله گشتن و برو بيا نداشته باشي و اون تازه جون بگيره دلش بخواد بگرده خوش باشه ميخواي چكار كني؟
    ثانيا اينو بدون طلاقش هم بده بعدش كه باهات به مشكل بخوره تورو مقصر از هم پاشيدن زندگيش ميدونه
    ثالثا چطور ميتوني به مردي كه به زن زندگيش خيانت كرده اعتماد كني؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

37. 2 کاربران زیر از shoko بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19728
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : رابطه با مرد متأهل

خیلی ادم پستی هستی با این که فهمیدی زن داری هنوز باهاش حرف میزنی زنایی مثل شما آوار میشن روی زندگی بقیه .هوس باز اشغال

39. 2 کاربران زیر از مریم ج بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5839
    تشکـر
    1
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

ببین عزیزم این که شما بعد از فهمیدن موضوع ازدواج ایشون باز هم تو زندگیشون حضور دارید، باعث تعجب بنده است. به نظرم یه کاری کن که شما باعث جدایی ایشون و همسرشون نشید. ممکن بود همین مساله برای شما پیش میومد و شما جای همسر اول این آقا بودید... دوست داشتید کسی با زندگیتون همین کارو انجام بده؟ به نظرم بهشت و جهنم تو همین دنیاست. هر کاری که انجام بدی یه روزی به خودت بر می گرده... موفق باشی

41. کاربران زیر از مونا خ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم ج نمایش پست ها
    خیلی ادم پستی هستی با این که فهمیدی زن داری هنوز باهاش حرف میزنی زنایی مثل شما آوار میشن روی زندگی بقیه .هوس باز اشغال

با کار برا درست صحبت کنید

درضمن این تایپک نزدیک دوسال پیش و این خانم هرکاری میخواسته تاحالا کرده تایپک های قدیمی رو بالا نیارید

نقل قول نوشته اصلی توسط مونا خ نمایش پست ها
    ببین عزیزم این که شما بعد از فهمیدن موضوع ازدواج ایشون باز هم تو زندگیشون حضور دارید، باعث تعجب بنده است. به نظرم یه کاری کن که شما باعث جدایی ایشون و همسرشون نشید. ممکن بود همین مساله برای شما پیش میومد و شما جای همسر اول این آقا بودید... دوست داشتید کسی با زندگیتون همین کارو انجام بده؟ به نظرم بهشت و جهنم تو همین دنیاست. هر کاری که انجام بدی یه روزی به خودت بر می گرده... موفق باشی
    مرسی از جوابتون ولی این تایپک قدیمی

لطفا تایپک های قدیمی رو بالا ندارید مرسی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

43. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24396
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من کاری به اون فرد ندارم اما شما از نظر اخلاقی و انسان درستی نیستی که از اون مرد میخوای از خانمش جدا شه و در واقع انسان کثیفی هستید که زندگی خراب میکنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد