مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 26 از 26

موضوع: من خیانت کردم به همسرم

1. Top | #21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.56
    تشکـر
    71
    تشکر شده 83 بار در 62 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : من خیانت کردم به همسرم

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    بلکه به امید خدا با فشار اوردن به زن ها باعث بشیم مردان غیور سرزمینمون کمتر تحریک بشن.
    والا الان همه مشکلات جامعه کاملا حل شده و به قوه الهی جوان ها همه شغل دارنو مشکل مالی ندارن .زندگیا همه عالیه عالیه فقط مونده مسئله تحریک مردان بوسیله بانوان که باید رعایت بشه برای حفظ عفت عمومی.
    متنفرم متنفرم از حجاب و روسری که دیگه شده توسری

امیدوارم زودتر از دسشون نجات پیدا کنیم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از دنیا * بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.50
    تشکـر
    2,608
    تشکر شده 2,568 بار در 1,330 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    زمین خورده رو لگد میزنین؟
    من به هیچ عنوان کار این آقا رو تایید نمیکنم و حتما اشتباه کردن
    ولی اصل مشاوره این هست که هرکسی رو همونجوری که هست با تمام مشکلاتش بپذیری و درکش کنی
    لطفا کسی رو قضاوت نکنین و به سرعت حکم صادر نکنین
    اگر نمیتونین مشاوره بدین سرکوفت هم نزنین
    من قضاوت نکردم ایشونو خودشون گفتن بخاطر اینکه اندام یه زن جذاب بوده خیانت کرده و من هم گفتم کار کثیفی کرده دیگه نیاز به انکار داره؟یکی از دلایلی که ایشون سایت مشاوره اومده این میتونه باشه که دلداریش بدن بگن خب حق داری مردی به هر حال توسط شیطون وسوسه میشی تا عذاب وجدانش کمتر بشه ولی باید بفهمه هر اشتباهی تاوانی داره و نمیشه روی اونو پوشوند.
    اتفاقا باید اینا رو گفت تا مردا بفهمن خیانت چقد کثیفه و اینقدر راحت مث نقل نبات خیانت نکنن.
    چقدر خیانت عادی شده که سر اینکه طرف یه ذره هیکلش بهتر از زنش بوده خیانت کرده!
    شمام نمیخواد حس مسئولیت پذیری کنی سریع فاز نصیحت برداری!!!
    ویرایش توسط saba95 : 01-19-2018 در ساعت 02:33 PM

4. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.36
    تشکـر
    7,808
    تشکر شده 8,003 بار در 3,624 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

من قضاوت نکردم ایشونو خودشون گفتن بخاطر اینکه اندام یه زن جذاب بوده خیانت کرده و من هم گفتم کار کثیفی کرده دیگه نیاز به انکار داره؟یکی از دلایلی که ایشون سایت مشاوره اومده این میتونه باشه که دلداریش بدن بگن خب حق داری مردی به هر حال توسط شیطون وسوسه میشی تا عذاب وجدانش کمتر بشه ولی باید بفهمه هر اشتباهی تاوانی داره و نمیشه روی اونو پوشوند.
    اتفاقا باید اینا رو گفت تا مردا بفهمن خیانت چقد کثیفه و اینقدر راحت مث نقل نبات خیانت نکنن.
    چقدر خیانت عادی شده که سر اینکه طرف یه ذره هیکلش بهتر از زنش بوده خیانت کرده!
    شمام نمیخواد حس مسئولیت پذیری کنی سریع فاز نصیحت برداری!!!
    من به عنوان روانشناس این وظیفه رو دارم هرچند خوشایند شما نباشه
    هیچ کجای مشاوره و روانشناسی گفته نشده که باید کار اشتباه دیگران رو تایید کنی
    فقط باید اشتباهش رو با یه دید دیگه بهش نشون بدی و چشمش رو باز کنی
    چون همه آدما مثل هم فکر نمیکنن
    خیانت اگر کثیف نبود و این افراد متوجه این امر نبودن دنبال راه چاره نبودن
    شما اگه خیلی دلخوری و بهت برمیخوره بهتر بری ت سایتای دیگه و هرچقدر دوس داری بهشون فحش و بد و بیراه بگی
    ولی جایی که کسی با سرافکندگی از اشتباهش میگه و دنبال راهکاره هیچ کس حق نداره چوب ملامت برداره و تو سر بقیه بکوبه
    البته شما و چنتای دیگه از دوستان کلا فقط تو پستا به کوبیدن شخصیت دیگران میپردازید و مدام میخاید بگید بقیه فاجعه‌گر و خطا کارن
    حتی خدا هم به پیامبرش گفته گناه تمام بنده‌ها رو بهش نشون نمیده چون قضاوت خیلی چیزا فقط با خداست
    هیچ بعید نیست خیلی از ماها تو همین شرایط قرار بگیریم و اونوقت باید دید چند مرده حلاجیم
    بجای این زخم زبون و نمک پاشیدن ها بهتره کمی تسکین دهنده و راهنما باشید وگرنه هرکسی خودش میدونه اشتباه کرده
    کمااینکه خیلی های دیگه هم تو سایت اومدن و با خیال راحت از خیانتشون گفتن و عین خیالشون هم نبودن که حساب اونا با بقیه جداست
    شما با این رفتار زننده و حرفای توهین آمیز فقط باعث میشید کسی که اینجا میاد برا مشورت دیگه جرئت نکنه به سایت برگرده حداقل چهارتا نظر درست رو بخونه!
    دوستانی که لطف میکنید و در پست کاربران نظر میذارید،

یه مسئله رو فراموش نکنید،

کسانی که برای مشاوره به این سایت مراجعه میکنند به اندازه کافی حالشون نامناسب هست

پس تو حرفهاتون این نکته رو لحاظ کنید که :

حال پریشان به آرامش نیاز دارد نه سرزنش!

6. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.50
    تشکـر
    2,608
    تشکر شده 2,568 بار در 1,330 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    من به عنوان روانشناس این وظیفه رو دارم هرچند خوشایند شما نباشه
    هیچ کجای مشاوره و روانشناسی گفته نشده که باید کار اشتباه دیگران رو تایید کنی
    فقط باید اشتباهش رو با یه دید دیگه بهش نشون بدی و چشمش رو باز کنی
    چون همه آدما مثل هم فکر نمیکنن
    خیانت اگر کثیف نبود و این افراد متوجه این امر نبودن دنبال راه چاره نبودن
    شما اگه خیلی دلخوری و بهت برمیخوره بهتر بری ت سایتای دیگه و هرچقدر دوس داری بهشون فحش و بد و بیراه بگی
    ولی جایی که کسی با سرافکندگی از اشتباهش میگه و دنبال راهکاره هیچ کس حق نداره چوب ملامت برداره و تو سر بقیه بکوبه
    البته شما و چنتای دیگه از دوستان کلا فقط تو پستا به کوبیدن شخصیت دیگران میپردازید و مدام میخاید بگید بقیه فاجعه‌گر و خطا کارن
    حتی خدا هم به پیامبرش گفته گناه تمام بنده‌ها رو بهش نشون نمیده چون قضاوت خیلی چیزا فقط با خداست
    هیچ بعید نیست خیلی از ماها تو همین شرایط قرار بگیریم و اونوقت باید دید چند مرده حلاجیم
    بجای این زخم زبون و نمک پاشیدن ها بهتره کمی تسکین دهنده و راهنما باشید وگرنه هرکسی خودش میدونه اشتباه کرده
    کمااینکه خیلی های دیگه هم تو سایت اومدن و با خیال راحت از خیانتشون گفتن و عین خیالشون هم نبودن که حساب اونا با بقیه جداست
    شما با این رفتار زننده و حرفای توهین آمیز فقط باعث میشید کسی که اینجا میاد برا مشورت دیگه جرئت نکنه به سایت برگرده حداقل چهارتا نظر درست رو بخونه!
    اهان ببخشین من نمیدونستم شما روانشناس هسین الان متوجه شدم.
    مادر خود من روانشناس هست و حداقل اینو میدونم خیانت هیچ توجیه روانشناسی نداره که ما بخواییم به واسطه اون توجیه به این اقا کمک کنیم .حداقل درمورد ایشون که خودش اعتراف کرده خیانتش از روی تنوع طلبی بوده!!!!!
    شما اتفاقا دارین قضاوت بیجا میکنین چون من توی هر پست مطابق با حق و حقوق انسانی جواب میدم نه از روی محکوم کردن ..!!!!
    حرفی ندارم دیگه باهاتون
    ویرایش توسط saba95 : 01-19-2018 در ساعت 04:17 PM

8. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.36
    تشکـر
    7,808
    تشکر شده 8,003 بار در 3,624 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

اهان ببخشین من نمیدونستم شما روانشناس هسین الان متوجه شدم.
    مادر خود من روانشناس هست و حداقل اینو میدونم خیانت هیچ توجیه روانشناسی نداره که ما بخواییم به واسطه اون توجیه به این اقا کمک کنیم .حداقل درمورد ایشون که خودش اعتراف کرده خیانتش از روی تنوع طلبی بوده!!!!!
    شما اتفاقا دارین قضاوت بیجا میکنین چون من توی هر پست مطابق با حق و حقوق انسانی جواب میدم نه از روی محکوم کردن ..!!!!
    حرفی ندارم دیگه باهاتون
    کسی هم توجیه نکرد و حتما کار ایشون اشتباه بوده در ابتدا هم گفتم!
    خدا رو شکر که متوجه شدید!
    دوستانی که لطف میکنید و در پست کاربران نظر میذارید،

یه مسئله رو فراموش نکنید،

کسانی که برای مشاوره به این سایت مراجعه میکنند به اندازه کافی حالشون نامناسب هست

پس تو حرفهاتون این نکته رو لحاظ کنید که :

حال پریشان به آرامش نیاز دارد نه سرزنش!

9. Top | #26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    1
    تشکر شده 16 بار در 10 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام بچسب به زندگیت زن دوم و هیکل قشنگ برای یه مدته و تموم میشه ببین کدوم برات ماندگاره شاید منم تو شرایط شما بودم ولی خانم من نه س ک س گرم داره و نه تمایلی به این کار به دلایل بیماری که داره ولی هیچ گاه دنبال این قضیه نبودم و نخواهم بود چون زنم رو دوست دارم و الویت با زندگیم هست من جای شما بودم از نفر دوم دست میکشیدم چون آخرش بن بسته شک نکن

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
من خیانت نمیکنم,  من خیانت کارم,  من خیانت میکنم مرضیه آرمین,  من خیانت نکردم,  من خیانت کار نیستم,  من خیانت کردم,  به من خیانت کرد,  حق من خیانت نبود,  همسرم به من خیانت,  خیانت من به شوهرم,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)