مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: همسرم من را خائن خطاب می کند

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

همسرم من را خائن خطاب می کند

باسلام و خسته نباشید

من زنی هستم 35 ساله و همسرم از من یکسال و نیم کوچکتر است ، ما سه سال که باهم ازدواج کردیم و فقط دو سه ماه اول باهم رابطه خوبی داشتیم ولی بعد از آن سر مسائل سیگار کشیدن که من خودم شدیدا مخالف سیگار هستم اختلاف زیادی داشتیم و همینطور سر مسائل مالی چون من خودم از لحاظ مالی تأمین بودم ولی همسرم کار و حقوق و همچنین پس انداز مناسبی نداشت و در دوران عقد همیشه میخواست که من پول هایم را در اختیارش قرار دهم ، خلاصه اختلاف زیاد داشتیم و دعواهای خانوادگی هم زیاد ایجاد شد تا سال پیش که همه چیز خوب شد و به مدت سه ماه بود که رابطه من با همسرم خیلی خوب شده بود ولی از شانس بد روزگار یکی از همکارانم ( همکار مرد ) که جدید به شرکت ما اومده بود رابطه دوستی خوبی با همسرم برقرار کرده بود و از طرفی هم با سیاست به من نزدیک شد و همیشه برای من مزاحمت داشت که اواخر مزاحمتش از طریق پیام و زنگ زدن بیشتر شد ، من خیلی با این آقا بدبرخوردی کردم و چندین بار میخواستم موضوع را به رئیسم بگم ولی همیشه مراعات همکارمو کردم که مبادا کارش را ازدست بدهد و خیلی پشیمانم به خاطر مراعات شرایط کاری هیچی به رئیسم و همسرم نگفتم همین باعث شد که اون آقا بیشتر از اخلاق من سوء استفاده کند تا اینکه همسرم پیام هایی که این آقا به من داده بود و من جوابشو داده بودم در گوشیم دید که همین باعث شد که همسرم نسبت به من بی اطمینان شود و فکر می کند که من به اون خیانت کردم در صورتی که من هیچ خیانتی به همسرم نکردم و فقط و فقط مزاحم داشتم که اون هم به خاطر کوتاهی خودم باعث شدم که اون آقا بیشتر ارتباطشو زیاد کنه و مزاحمت زیادش باعث شد که همسرم فکر کنه که من با اون رابطه داشتم ، الان هم بعد از گذشت سه ماه از زمان مطلع شدن همسرم میگذره و هنوز که هنوزه نسبت به من شکاکه و همیشه به من توهین میکنه و حرفای ناشایست میزنه و همیشه میگه تو خیانت کردی در صورتی که هیچ خیانتی در کار نبوده ، درسته که من رابطه خوبی با شوهرم نداشتم ولی اواخر رابطمون خیلی خوب شده بود و در کل من ، شوهرم و زندگیمو دوست دارم ولی الان به مدت سه ماه که زندگیم کاملا بهم ریخته و همسرم اون فرد سابق نیست کلی بهش محبت میکنم بهش عشق میورزم شرایط زندگی رو واسش خوب کردم حتی بهتر از قبل و حتی اعتمادشو دارم نسبت به خودم جذب میکنم و تمام این کارها رو میکنم که مبادا فکر کنه من دلم سمت کسه دیگه ای بوده در صورتی که همیشه همسرم واسم مهم بوده و ارزش داشته ، فقط یک شخص مزاحم باعث شد زندگیم از هم بپاشه ، لطفا بهم بگید که چه راهی رو پیش بگیرم که اعتماد شوهرم رو به خودم جذب کنم من برام خیلی سخته که یک نفر دیگه مزاحمت باشه و اذیتت کنه و به خاطر آبرو داری و محیط کار هیچی نگی اونوقت همسرت تو رو خائن خطاب کنه دارم داغون میشم اصلا روز و روزگار خوبی نداریم چون فوق العاده شوهرم آدم بدبینی هست نسبت به همه چیز و از روزی که این اتفاق افتاده خیلی خیلی نسبت به من بدبین شده ، لطفا راهنمایی نمائید .

با تشکر از راهنمایی های شما
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.15
    تشکـر
    4,195
    تشکر شده 10,063 بار در 5,027 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

پاسخ : همسرم من را خائن خطاب می کند

دوست عزیز چاره ای ندارید جز به گفتگو .
    در زمانی مناسب با ایشون قاطع صحبت کنید .
    صحبت شما از سر ضعف نباشه چون احساس میکنه دنبال توجیح کردن خودتون هستید .
    به ایشون فرصت بدید فکر کنه و تصمیم گیری کنه .
    چون اگر ایشون شمارو مقصر بدونه مسلما زندگی شما در سرازیری سقوط قرار داره .
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
همسرم تولدت مبارک,  همسرم دوستت دارم,  همسرم تاج سرم,  همسرم عاشقتم,  همسرم روزت مبارک,  همسرم دوستت دارم چون,  همسر مهران مدیری,  همسرم تاج سرم عاشقتم عزیزم,  همسر محسن فروزان,  همسرم خیلی شهوتی است,  همسرم من اخم كردن تورو,  همسرم من را دوست دارد,  همسرم منو میزنه,  همسرم من را کتک میزند,  همسرم منو درک نمیکنه,  همسرم من را ارضا نمیکند,  همسرم منو کتک میزنه,  همسرم منو زد,  همسرم من را درک نمی کند,  همسرم منو دوست نداره,  مهمل,  مهموم قلبي,  مهمة السكند,  مهما يقولون,  مهموم كلمات,  مهموم رعد وميثاق,  مهمة صعبة فيلم,  مهمترین اخبار,  مهمان امشب خندوانه,  مهمان امشب دورهمی,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)