نمایش نتایج: از 1 به 38 از 38

موضوع: هیز بودن

7535
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2416
    تشکـر
    14
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

هیز بودن

چجوری بفهمم نامزدم هیز هست یا نیست؟؟؟ نشونه هاش چیه؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2316
    تشکـر
    82
    تشکر شده 196 بار در 122 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : هیز بودن

سلام
    حالا چرا فکر می کنی هست؟ چرا باید باشه؟
    خب در ارتباط با اطرافیان چطوریه؟
    مثلا وقتی باهاته به دیگران توجه می کنه؟
    انشاءالله که نیست

3. کاربران زیر از تک ستاره بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2416
    تشکـر
    14
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    اره خیلی به دخترای فامیل اهمیت میده و دفاع میکنه ازشون

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2416
    تشکـر
    14
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

از خانواده معتقد و مومنیه, اوایل نامزدیمون همش به من می گفت نخند با فلانی اینجوری بپوش این کارو کن, من همه رو گوش دادم, با اینکه اصلا نمی فهمیدم چرا
    ولی همش می گفت اچه یه پسری میاد حرف غیر واجب میزنه بدون کرم داره,انقدر این چیزارو تو گوش من خوند که نظرم نسبت به پسرا عوض شد
    ولی خودش تو جمع دخترا و جوونا لوس بازی در میاره نقل مجلس میشه همه بهش میخندنو خوششون میاد
    منم از اینکه انقد دخترا میگن اگه اون نباشه اصلا خونه ساکت عذاب میکشم

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2416
    تشکـر
    14
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

مطمنم که نمیره زن دوم بگیره یا با کسی دوست شه چون خیلی معتقده
    ولی خب فکر میکنه به دخترای دیگه
    اصلا جنبه ماهواره اینا نداره, برم خونه خودمون نمیخوام ماهواره داشته باشیم, الان بعضی موقع ها ماهواره یه جا میبینه, بعدش هی بهم میگه تو چرا فلان لباسو نداری, یه بار برنز کن ببینمت.... با این که من سعی میکنم همش به خودم برسم و متنوع باشم ولی دیگه نمیتونم مثل همه باشم!!
    اوایل عقدمون باهاش چند بار فیلم خارجی دیدم, همش دنبال جاهایی بود که خانوما لباسشون باز بعد یه کاراو حرفای عجیبی میزد که اعصابمو میریخت بهم دیگه ترجیح میدم فیلم نبینینم همش فکر میکنم اگه فیلم,ماهواره یا هر چیز دیگه ای ببینه منو با اونا مقایسه میکنه و از اونا خوشش میاد
    حالا بازم میگید هیز نیست؟؟؟

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2416
    تشکـر
    14
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

کمممممممممممممک کنید

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2416
    تشکـر
    14
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

هیشکی نیست کمکم کنه؟؟
    من به نامزدم شک دارم, فکر میکنم هیزه

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2416
    تشکـر
    14
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

هیشکی نیست کمکم کنه؟؟
    من به نامزدم شک دارم, فکر میکنم هیزه

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2316
    تشکـر
    82
    میزان امتیاز
    0

خب باید باهاش حرف بزنی بگی خودت اون حرفا رو بهم میزدی پس چرا با دخترا گرم میگیری
    بگو بهش بزار بفهمه ناراحتی
    نریز تو دلت
    شاید اون برا اینکه نظر تو رو جلب کنه میشه نقله مجلس
    تو بگو می خوام فقط با من شوخی کنی
    زن و شوهر باید مشکلاته همو با هم در میون بزارن
    اگه معتقده اصلا نباید اون فیلما رو نگاه کنه
    پس چرا نگاه می کنه؟
    باید سعی کنی جنبه مذهبیشو تقویت کنی
    نمی دونم خودت در چه حد مذهبی هستی
    ولی باید بیشتر تشویقش کنی به نماز و روزه و تقوای الهی و خودتم اینا رو رعایت کنی
    در پناه خدا

11. کاربران زیر از تک ستاره بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1196
    تشکـر
    16
    تشکر شده 93 بار در 73 پست
    میزان امتیاز
    11

منم با تک ستاره موافقم بشین منطقی حرف بزن باهاش

13. کاربران زیر از mostafa_1234 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2416
    تشکـر
    14
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

همه ی اینارو بهش گفتم خودش میدونه دارم رنج میکشم, ولی میگه تو بدبینی, من ارتباط عمومیم خوبه خوش صحبتم(راست میکه وقتی تو مجالس بزرگاست خیلی خوب حرف میزنه همه از نوع حرف زدن و برخوردش تعریف میکنن) ولی تو جمع جوونه لوس میشه!!
    منظورم فیلم بد نبود,همین فیلمای خارجی عادی حتی اگه دامن بازیگر کوتاه باشه هین یه چیزی میگه, بعد که دعواش میکنم میگه خواستم شوخی کنم باهات
    خیلی به مسایل جنسی اهیت میده بعضی موقع ها میگه بیا سرچ کنیم لباس زیر زنانه من ببینم چه مدلایی هست بگم تو بخری!!!!!
    بهش میگم چه لزومی داره تو ببینی مدلارو, من خودم هرپی جدید باشه و قشنگ میخرم, بعد میگه تا من اینارو نبینم نمیتونم تجسم کنم کدوم قشنگتره(اصلا یه چیزایی میگه) دیگه باورم شده یه مشکلی داره یا هیز یا پررو, نمیدونمبه خدا دارم دیوونه میشم

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2416
    تشکـر
    14
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

شما خودت مردی, کارای همسر منو چی تعبیر میکنین؟؟

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1804
    تشکـر
    50
    تشکر شده 56 بار در 40 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام دوست عزیز
    هیز بودن رو چیز دیگری تعبیر می کنند و معنی خوبی نمی ده
    بهتره این کلمه رو روی نامزد خودت نذاری عزیزم و این حد بد بینی رو بیاری پایین شاید ایشون از خندوندن دیگران لذت می برند و یا فکر میکنن اجتماعی هسن
    همونطور که دوستان گفتن با لحن دوستانه ای بهش بگو که من به خاطر علاقه ای که بهت دارم دوس ندارم همسرم مرکز تو جه و خندوندن دخترا باشه در ضمن تو خودت از من خواسی با پسرا صحبت نکنم پس این کار رو نمی پسندی .
    امضای ایشان
    می دانی بهترین دوستت کیست ؟؟؟؟

کسی است که اولین قطره اشک تو را می بیند...

دومیش را پاک می کند...

و سومیش را به خنده تبدیل می کند

17. 3 کاربران زیر از Dream High بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1804
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    11

در رابطه با این مسایل جنسی که میگی
    خب بایستی بگم همه میل جنسی دارند به خصوص در اقا پسرها بیشترم هس و این عادیه
    شما به ایشون محرم هستید؟ متوجه نگاه ایشون به نامحرم هم شدید که به ایشون میگید هیز؟قبل از شما با کسی ارتباط داشتن؟
    امضای ایشان

دومیش را پاک می کند...

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2416
    تشکـر
    14
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

اره عقدیم, نه با کسی که رابطه نداشته چون خیلی معتقد و مومنه
    ولی خیلی راجع به مسایل جنسی حرف میزنه از 20 تا کلمه 15تاش راجع به این چیزاست واقعا خستم کرده, هروقت تنها میشیم میخوام باهاش حرف جدی بزنم ولی اصلا گوش نمیده همش دنبال چیز دیگست
    یه نگاه به یه نفر میکنه کامل تو ذهنش میمونه و براندازش میکنه با یه نگاه میگه رنگ موش چی بود چه شکلی بود ارایش داشت..... خیلی تیز و دقیق
    خودش میگه من با دختراییی که لباسشون نامناسب باشه و اهنگای ماهواره تحریک میشم برا همین تا چشم میفته نگاه نمیکنم که گناه نکنم ولی با همون یه نگاه همرو حفظ میشه
    بعضی موقع ها هم خیلی نگاه میکنه به یکی میگه از رو کنجکاوی بود مثلا تا حالا این مدلی ندیده بودم!!!
    کاراش برام خیلی غیر عادیه
    پس این کاراش چه معنی میده؟؟؟؟ دیوونه شدم دیگه
    همه روزام شده فکر کردن به این موضوع و گریه کردن و دعوا

20. کاربران زیر از اوا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط اوا نمایش پست ها
    از خانواده معتقد و مومنیه, اوایل نامزدیمون همش به من می گفت نخند با فلانی اینجوری بپوش این کارو کن, من همه رو گوش دادم, با اینکه اصلا نمی فهمیدم چرا
    ولی همش می گفت اچه یه پسری میاد حرف غیر واجب میزنه بدون کرم داره,انقدر این چیزارو تو گوش من خوند که نظرم نسبت به پسرا عوض شد
    ولی خودش تو جمع دخترا و جوونا لوس بازی در میاره نقل مجلس میشه همه بهش میخندنو خوششون میاد
    منم از اینکه انقد دخترا میگن اگه اون نباشه اصلا خونه ساکت عذاب میکشم
    سلام آوا جان
    نگا کن . از دیدگاه من .ممکنه شوهرت تعصب داشته باشه که هیچ کس با تو حرف نزنه ( منظورم همون پسر یا... که خودت گفتی )
    و ممکنه روت حساس باشه . ولی عکس عمل خودش دوست داره با همه باشه و بگه و بخنده . این از نظر من هیز بودن نیست .یه جور حس خودخواهیه
    که دوست داره پسری یا..... با تو حرف نزنه ولی خودش هرکاری که میدونه رو میتونه اجام بده

که این موضوع با برخورد جدی تو میتونه حل بشه . جوری که بفهمه اصلا خوشت نمیاد ازاین رفتارش و.....( مثلا بهش بگو تو خودت دوست نداری با پسرای فامیل صحبت کنم .ولی تو خودت با تمام دخترای فامیل میگی و میخندی .این تعصبیه که روی من داری .این دوست داشتنته . . یا بهش بگو .مردم عشق میکنن که زنشون چی پوشیده .پزشو به همه میدن .اونوقت تو یه مدل لباس یا چیزی دیدی .زود میگی برو اینکاروکن یا اونکارو کن . بهش بگو رفتارت داره منو عذاب میده . باهاش برخورد جدی کن .)

بعضی اوقات باید به کسی دربیای . دعوا نه ولی اعتراض جدی انجام بدی . که طرف یه خورده به کارایی که داره انجام میده فکر کنه و بفهمه که رفتارش اشتباه بوده

خوب نمیدونم تو هم با نظرم موافقی یا نه ؟ ولی اگه میشه نظرتو بده درمورد دیدگاهم؟

ایشالا موفق باشید

22. 3 کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2316
    تشکـر
    82
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من با آقا امین موافقم
    باید باهاش برخورد جدی کنی
    میتونم بپرسم شما و نامزدتون چند ساله اید؟
    شغلتون چیه؟
    باید یه جوری ذهنشو به چیزای دیگه مشغول کنی
    مثلا با هم برین ورزش ، کوهنوردی ، گردش
    خیلی خوبه

24. 2 کاربران زیر از تک ستاره بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط تک ستاره نمایش پست ها
    سلام
    من با آقا امین موافقم
    باید باهاش برخورد جدی کنی
    میتونم بپرسم شما و نامزدتون چند ساله اید؟
    شغلتون چیه؟
    باید یه جوری ذهنشو به چیزای دیگه مشغول کنی
    مثلا با هم برین ورزش ، کوهنوردی ، گردش
    خیلی خوبه
    مرسی ستاره جان
    ولی کسی که به رفتارش نگاه نمیکنه و خودخواه شده و اینقدر انگیزه شهوتش بالاس .با ورزش و کوهنوردی واین حرفا درست نمیشه .

ممکنه تو دوران جوونیش یه مشکلاتی بوده ( ازلحاظ جنسی و..) و نتو نسته . این تو ذهنش و دلش تبدیل به یه ارزو و شهوت شده . وحالا که ازدواج کرده .داره همه شهوتشو ارضا میکنه با محدودیت هایی که قبلا براش بوده و الان نیست .وتو این مابین کمی خودخواه شده و فکر میکنه خودش هرکاری درسته باید انجام بده

به نظر من فقط باید باهاش برخورد جدی ویا اعتراض جدی بشه که به خودش بیاد . وقدر چیزی که داره رو بدونه

26. 2 کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2416
    تشکـر
    14
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام مرسی از حرفاتون
    ستاره جون من 23سالمه نامزدم 27سالشه تحصیلکرده هم هست از خانواده تحصییل کرده ایم هست ولی خب خیلی از خود راضیه
    در جواب شما اقا امین, باهاش خیلی برخورد کردم, راستش اگه بگم چیکارا کردم محکوم میشم
    به خدا من اینجوری نبودم از هرکسی بپرسین رتجع من میگن اوا یه دختر خوش خنده مهربون که اصلا اهل دعوا و تنش نیست ولی این با من کاری کرد که هم منزوی شدم هم عصبی.
    من که سر کسی داد نمیزدم الان دست بزن پیدا کردم, میدونم تقصیر منم هست من نباید انقد بد بین باشم ولی دست خودم نیست
    راستش الان مشکل اصلیه من جاریمه, چندماه جاری دار شدم اونام عقدن هم سن خودمم هست پزشکی هم میخونه البته خب برادر شوهرمم پزشکی میخونه هم کلاسن, نامزدم انقد بهش توجه میکنه, وقتی دور همیم همش نگاه میکنه به اون اگه به حرفاش بخنده حرفشو ادامه میده اکه نه بحثو عوض میکنه ولی اصلا واسش مهم نیست من از حرفش خوشم بیاد یا نه, وقتی بهش گفتم اول قبول نکرد ولی کم کم قبول کرد گفت خب زن داداشمه میخاد باهامون زندگی کنه برام مهمه نظرش راجع من چیه!!! انقد سوختم
    یه جاری دیگه دارم اون چند سال ازم کوچکتر اونم همزمان با این عقد کرد الان کنکوریه, ولی انقد این یکیو مسخره میکنه و بهش تیکه میندازه یا پشت سرش حرف میزنه ولی اگه یه کلمه پشت سره اون یکی(لیلا) حرف بزنه تازه اگه یکیم حرف بزنه سریع دفاع میکنه
    بعد من اینارو میبینم حس میکنم به لیلا چشم داره ازش خوشش میاد
    جوری شده که الان لیلارو میبینم عصبی میشم بعد اگه نامزدم باهاش بخنده وقتی تنها میشیم انقد عصبیم که اصلا نمیفهمم هی میزنمش بعد پشیمون میشم ولی بدبخت یا خنج افتاده رو تنش یا کبوده (( خیلی ناراحتم
    ولی هیچی نمیگه میگه تو توهم زدی حسودیت میشه بهش! حسودی نمیکنم, چرا یه ذره میکنم چون همه به اون توجه میکنن
    بعدم انقد لوسسسسس, همش ادا بچه هارو در میاره تو کاره همه هم فضولی میکنه, مثلا میاد گوشی نامزدمو بر میداره میره تو اس ام اساش اخه قفل نمیشه! اصلا خیلی پررو و لوس
    میشنوم میخاد بیاد خونه مادر شوهرم عزا میگیرم دلم میخاد اصلا نبینمش نامزدمم حتی اونجا نباشه که ببینش
    الان ما 3,4 ماهه که همش دایم داریم دعوا و جرو بحث میکنیم همش من سر این جاریم دعوا میکنم
    خیلی زندگی تلخی دارم میدونم مشکل از منه, احساس میکنم روانی شدم, خیلی بهش میگم بریم مشاوره ولی نمیاد میگه وقت نداره یا خوب میشی کم کم الان حساسی
    ولی من دارم نابود میشم, اگه عقد نبودم هیچ وقت باهاش ازدواج نمیکردم, خیلی بهش شک دارم به همه چشم داره به هیشکی اندازه این شک ندارم
    ببخشید طولانی شد, اخه من کسیو ندارم دردودل کنم, اینا همه مونده بود تو گلوم, هنوز خیلی غم دارم

ویرایش توسط اوا : 02-17-2014 در ساعت 01:59 PM

28. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2293
    تشکـر
    181
    تشکر شده 60 بار در 33 پست
    میزان امتیاز
    11

منم با تك ستاره موافقم./.
    درضمن اگه مردي به زنش ميگه فلان جور لباس بپوش بايد توخونه وبراي اون رعايت كنه وگرنه امكان داره به هيزي و ... كشيده بشه!
    انشالله كه موفق باشي.

29. کاربران زیر از هستي يگانه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2416
    تشکـر
    14
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

یگانه جون چجوری به هیزی کشیده میشه؟ متوجه منطورت نشدم

31. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2293
    تشکـر
    181
    میزان امتیاز
    11

خب وقتي علاقه داره مدل خاصي لباس بپوشي ويا اينكه گفته بيا سرچ كنيم فلان لباس رو بخر مطمئن باش كه اكثر جوونايي كه با نت كار ميكنند اينجوري هستن و دوست دارن تا همسرشون چيزي رو كه دوست دارند بپوشه واگه من وشما بعنوان همسر اينكارو نكنيم وبه علاقه هاش توجه نشون ندهيم ميره طرف زنهاي ديگه يا ديدن فيلمهاي بدي كه امروزه زيادشده.وكارهاي بدتر ديگه .
    نميدونم تونستم قانعت كنم يا نه ولي خب منم بعنوان زني كه خيانت رو خودم تجربه كردم راهنماييت كردم چون شوهرمنم مثل شوهر شما بوده ولي بخاطر حساسيتهاي زيادي كه من خرج دادم يه حس واقعا تلخ و وحشتناكي رو تجربه كردم كه دوست ندارم كس ديگه اي تجربه كنه.

32. کاربران زیر از هستي يگانه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2416
    تشکـر
    14
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی عزیزم
    من هر لباسی بگه تهیه میکنم, سعی کردم همش تمیز و متنوع باشم ولی خیلی تنوع طلبه!!!!
    فیلم بد نگاه نمیکنه چون میگه گناه, ولی همین اهنگا و فیلمای عادیه خارجی کافیه زاسه منحرف کردنش
    مثلا اگه هر پسر دیگه ای پا ماهواره باشه حس نمیکنم که داره تحریک میشه یا لذت میبره ولی نامزدمو حس میکنم تحریک میشه خوشش میاد .خیلی بهش شک دارم

34. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2293
    تشکـر
    181
    میزان امتیاز
    11

شك خيلي بده.
    كار ديگه اي رو بهت پيشنهاد ميكنم . به شوهرت بگو ميخواهم ازين به بعد تو جمع مثل ليلا باشم.رفتارم و حركاتم و ... .ببين عكس العملش چيه وچي ميگه اگه مخالفت كرد دليلش رو بپرس شايد مشكلت حل بشه. البته اگه موافقت هم بكنه كه بهتر توهم ديگه راحتتر ميتوني كنار بياي.

35. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2416
    تشکـر
    14
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

اتفاقا واسه مراسم نامزدی اون یکی داداشش گفت هرکاری لیلا کرد توام بکن اگه رقصید تو برقص اگه عکس گرفت توام بگیر....<br>از نظر اون لیلا یه دختر خانوم و سنگین و خوبه!
    این لوس بازیا و فضولیاشم تو جمع با برادر شوهرامه یعنی تو خونه مادر شوهرم.اتفاقا میبینم کارا اونو تحسین میکنه حرصم میگیره

36. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2416
    تشکـر
    14
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

از خانواده مذهبیه, اوایل نامزدیمون بهم گفت که دوست نداره جایی برقصم فقط مجالس زنونه .یا لباسام باید بلند و مناسب باشه
    ولی تو نامزدی داداشش گفت اگه لیلا رقصید جلو داداشم توام برقص اگه اون مانتوشو در اورد توام در ار, رو اعتقاد خودشم وای نمیسه, اون هرکاری کرد منم باید بکنم

37. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    767
    تشکـر
    187
    تشکر شده 120 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    به نظرم نه افراط و نه تفریط در رابطه با دیگران هیچکدوم درست نیست . من نه اینو می پسندم که همسرم با هیچ دختری (آشنا - فامیل - در جمع) شوخی نکنه و نه میپسندم زیاد شوخی کنه.
    شما باید ببینی همسرت متعادل هست یا نه . شاید شما این مسئله به چشمت اومده به خاطر اینکه ایشون به شما گفتند با کسی نگو و نخند و چون خودش اینجوریه شما ناراحت شدی و البته که حق داری
    به نظرم بهتر بود بجای اینکه به شوهرت چشم بگی و با همه قطع حرف زدن میکردی به این مسئله فکر میکردی مگر شما از حد معمول فراتر رفتی که شوهرت دوست نداره و میخواد تغییر کنی و میگه با کسی حرف نزن و نخند.
    از نظر من بهتره با همسرت حرف برنی و بهش بگی کمی در رفتارش تجدید نظر کنه . هم از نظر حرف زدنش به دیگران( شوخی و ....) و هم اینکه شما را محدود کرده .
    شاید همسرت از اون دسته مردهایی باشه که خودش دوست داشته باشه همه کاری بکنه و همسرش اعتراض نکنه ولی شما حق هیچ کاری نداشته باشید چون خانم هستید. باید این مشکلو حل کنی
    چون هنوز سر زندگی نرفتی و مطمئنا باید برای خواسته های نامعقول بعدی همسرت خودت رو اماده کنی یا الان پیشگیری کنی . فراموش نکن که رفته رفته اگر بخواد شما را تغییر بده و خودش تغییر نکنه فقط شما اسیب می بینید و نه اون .
    اما در مورد خواسته هاش از شما مثلا خودت را برنز کن و یا .... خوب براش انجام بده چه اشکالی داره بذار ببینه همسرش ارزش دیدنش خیلی بیشتر از زن های توی فیلم و چه بسا خیابون هست.
    شما نکنی اگر زنی را ببینه اونوقت محو تماشاش میشه . پس به این مسئله خیلی گیر نده . سعی کن خودت وقتی میبینی برای شوهرت این چیزا اهمیت داره به خودت برسی و به اصطلاح تیپ جدید بزنی . میدونی متفاوت باش و بذار هر بار این متفاوت بودنت را حس کنه.

38. کاربران زیر از shirin1364 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2416
    تشکـر
    14
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

shirin1364 , من براش همیشه تیپ میزنم اینجوری نیست که هپلی باشم خودشم میکه اگه تو یه ویژگی خوب داری خوشگلیو تیپته
    ولی خب خیلی بهم سخت میگیره, سر کار نذاشت برم زمانی که دانشجو بودم پدرمو در اورد تو کارورزیم, تنهایی حق خرید ندارم فقط با خودش باید برم به لباسام ارایشم همه چیم کار داره, خیلی سخت بود ولی همرو گوش کردم چون اوایل واقعا دوسش داشتمو بهش اعتماد داشتم
    موقعی که اومد خاستگاریم خانوادم اصلا راضی نبودن 1سال طول کشید تا جواب دادن, چون اشناییت دور داشتیم میشناختمش, خانوادمم از لحاظ فرهنگیو ظاهری مخالفت میکردن وگرنه مشکلی نداشت,
    اکثر پسرای الان یا یه عالمه دوست دختر دارن یا هزارتا کار دیگه میکنن.... من از این نظر بهش اعتماد داشتم
    اصلا تنها دلیلم برا اینکه قبول کردم همین بود چون میدونستم مومنه و دنبال دختر نیست ولی چند ماه که گذشت احساس کردم اتفاقا خیلیم هیزه ولی به خاطر مومنیش نمیره سراغ کسی ,ولی بدشم نمیاد یه نگاه بندازه به قول خودشون یه نگاه حلاله!!!!!!! حاظر بودم هیچی نداشت ولی چشم پاک بود به دیگران اهمیت نمیداد, خیلی عذاب میکشم
    خیلی وقتا تصمیم میگیرم ازش جدا شم ولی بهش وابستم نمیتونم تحمل کنم از یه طرفم ابرو خانوادم
    قبلنا واقعا دوسش داشتم ولی الان نه دیگه

40. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2316
    تشکـر
    82
    میزان امتیاز
    0

بازم سلام
    ممنون از دوستانی که با من موافقن
    خب وقتی اونا می خوان بیان خونه مادر شوهرت تو به شوهرت بگو بریم بیرون
    نزار تا یه مدت باهاشون روبرو شه
    از طرفی هم بعضی مردا خوششون میاد خانومشون رو حرص بدن ، شاید میبینه تو خیلی حساسی بدتر می کنه ، اگه اینطوره یه مدتی بی خیال شو . اصلا به روش نیار رفتاراشو . شاید اونم بی خیال شه

41. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1804
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    11

سلامی دوباره عزیزم
    شما چندین بار تو پست هاتون گفتید که ایشون از خانواده مذهبی هستن و هم خودشون از نظر عقایدی قوی ان, اما اینکه این تعصب رو فقط روی شما می پسندن و با این حرکت که اشکال نداره جلوی برادرم برقصی و به لیلا نگاه کن و.. با این موضوع مذهبی بودن کمی تضاد داره , می تونید چند مورد از این تضاد ها رو که نظر خودتون رو بهش جلب کرده بگید؟
    شما چند بار رابطه جنسی با ایشون داشتید؟حس رضایت ایشون تا چه حد بود؟
    تا حالا به ایشون گفتید از این رفتارشون رنج می برید؟جواب و توجیه شون چی بوده؟
    امضای ایشان

دومیش را پاک می کند...

42. کاربران زیر از Dream High بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2416
    تشکـر
    14
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام dream high :
    اره حرفلش خیلی ضد ونقیض داره خودمم میدونم, به یه سری چیزا واقعا پیابنده یه سری چیزارم نه, به نظر من که فقط ادعا مومنی میکنه.خیلی دهن بینه, اگه مامانش یا یکی از خانواده خودش یه کاریو قبول داشته باشن اونم مشکل دیگه باهاش نداره
    رابطه ام, خب چون هنوز نرفتیم سر خونه خودمون من سختمه, ولی خب نمیذارم بهش سخت بگذره!!!!
    خیلی راجع به این چیزا باهاش بحث میکنم ولی متاسفانه کم تنها میشیم وقتیم تنها میشیم همش دنبال رابطه است گوش نمیده به حرفم یا جدی نمیگیره
    میگه تو هنوز بچه ای کم کم خوب میشی

44. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2416
    تشکـر
    14
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

کسی یه مشاوره خوب تو تهران میشناسه؟؟؟
    زندگیم داره نابود میشه
    ویرایش توسط اوا : 02-18-2014 در ساعت 10:33 AM

45. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7602
    تشکـر
    34
    تشکر شده 34 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    0

هميشه ممون هاي اينجوري بيشتر هيز هستن تو بر زنا دخترا ميرن كه لباسش چرا انقد كوتاه چرا رونش اينجوره چرا اونجوره
    امضای ایشان
    بهم ميگن خيلي شيطونم
    ميگن صداي خنده هام همه جا هست
    بهم ميگن زلزلم
    ميگن زبون دارم اين هوااا
    لامصبا همه ظاهر بينن
    كسي نگفت چقد تو چشمات غمه

46. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7602
    تشکـر
    34
    تشکر شده 34 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    0

جات بودم ازش جدا ميشدم يكي مس من تا صدسال با همچين مردي نميتونم زندگي كنم از يه طرف هيز باشه به دخترا ديگه اهميت ميده چون خودش هيز هست ميترسه كسي هم نگاه زنش كنه سختگيري بدجور رو زنش ميكنه
    امضای ایشان
    بهم ميگن خيلي شيطونم
    ميگن صداي خنده هام همه جا هست
    بهم ميگن زلزلم
    ميگن زبون دارم اين هوااا
    لامصبا همه ظاهر بينن
    كسي نگفت چقد تو چشمات غمه

47. کاربران زیر از پريماه.. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    Guest
    شماره عضویت
    7601
    تشکـر
    27
    تشکر شده 53 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط اوا نمایش پست ها
    چجوری بفهمم نامزدم هیز هست یا نیست؟؟؟ نشونه هاش چیه؟
    کاری نداره اگر توی خیابون خیره شد به پستی و بلندیهای جذاب خانمها بدون که عین من هیزه!!!!!!!

49. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7584
    تشکـر
    21
    تشکر شده 23 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

چه اجباریه این همه رنج بکشی ؟
    بعد از ازدواج که بیشتر صدمه میبینی .
    این لیلای لوس هم خیلی رو اعصابه که باید تا اخر عمر تحملش کنی مخصوصا که من بارها دیدم جاری ها زندگی همدیگه رو این شکلی به هم ریختن .
    انقدر روی کلمه هیز تکیه نکن ، چکار به اسمش داری ، ایشون رفتارش رو اعصابه .
    شاد باشی

50. کاربران زیر از asman بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    550
    تشکـر
    29
    تشکر شده 19 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم
    منم اوایله ازدواج این مشکلو داشتم البته الانم اگه خیلی حساس بشم میشه گفت همچنان مشکل دارم.
    ببین عزیزم راهش اینه که بشینی منطقی سنگاتو با خودت وابکنی!
    منظورم اینه که ما خودمون با اینکه زنیم اگه همجنسمون خیلی به خودش رسیده باشه یا آرایش و لباس خاصی داشته باشه، بهش توجه میکنیم.شوهرای ما هم آدمن! هرچی به نظر ما جالب و توجه برانگیز باشه، نظر اونا رو هم جلب می‌کنه. تازه به نظر اونا زنا موجودات جالبی هستن و کسایی مثل شوهر من و شما که قبلا با کسی نبودن مسایل زنونه به نظرشون جالبتره و هی با کنجکاوی سوال میپرسن! نباید ناراحت و حساس بشی.صبور باش و خیلی منطقی و کوتاه جوابشو بده و با سیاست جوری رفتار کن که بفهمه تو زیاد از این مسایل خوشت نمیاد.
    پس سعی کن زیاد حساس نباشی و خودتو اذیت نکنی.
    منم اوایل دنبال نگاه شوهرم بودم و انگ هیزیم بهش زدم! اما این اشتباهه. مگه شوهرای ما بچه‌ان که ما بهشون بگیم چیکار کنن و چی بگن؟ من اصلا نمی‌تونم تحمل کنم شوهرم رو من اینجوری حساس باشه و هر وقت میخوام بهش گیر الکی بدم با خودم فکر میکنم اگه اون بخواد اینو به من بگه چه حسی بهم دست میده؟ در مورد کاراش تو جمعم بگو هر چی برای من نمی پسندی برای خودتم نپسند.
    امیدوارم موفق باشی دوست من
    امضای ایشان
    یکی همیشه هست که عاشقه منه...نگام که میکنه پلک نمیزنه
    خودش تنهاست ولی تنهام نمی‌ذاره...دریا که چیزی نیست،عجب دلی داره
    خدایا...دوستت دارم...

52. 2 کاربران زیر از elham19892000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    550
    تشکـر
    29
    تشکر شده 19 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=اوا;10695]سلام مرسی از حرفاتون
    ستاره جون من 23سالمه نامزدم 27سالشه تحصیلکرده هم هست از خانواده تحصییل کرده ایم هست ولی خب خیلی از خود راضیه
    در جواب شما اقا امین, باهاش خیلی برخورد کردم, راستش اگه بگم چیکارا کردم محکوم میشم
    به خدا من اینجوری نبودم از هرکسی بپرسین رتجع من میگن اوا یه دختر خوش خنده مهربون که اصلا اهل دعوا و تنش نیست ولی این با من کاری کرد که هم منزوی شدم هم عصبی.
    من که سر کسی داد نمیزدم الان دست بزن پیدا کردم, میدونم تقصیر منم هست من نباید انقد بد بین باشم ولی دست خودم نیست
    راستش الان مشکل اصلیه من جاریمه, چندماه جاری دار شدم اونام عقدن هم سن خودمم هست پزشکی هم میخونه البته خب برادر شوهرمم پزشکی میخونه هم کلاسن, نامزدم انقد بهش توجه میکنه, وقتی دور همیم همش نگاه میکنه به اون اگه به حرفاش بخنده حرفشو ادامه میده اکه نه بحثو عوض میکنه ولی اصلا واسش مهم نیست من از حرفش خوشم بیاد یا نه, وقتی بهش گفتم اول قبول نکرد ولی کم کم قبول کرد گفت خب زن داداشمه میخاد باهامون زندگی کنه برام مهمه نظرش راجع من چیه!!! انقد سوختم
    یه جاری دیگه دارم اون چند سال ازم کوچکتر اونم همزمان با این عقد کرد الان کنکوریه, ولی انقد این یکیو مسخره میکنه و بهش تیکه میندازه یا پشت سرش حرف میزنه ولی اگه یه کلمه پشت سره اون یکی(لیلا) حرف بزنه تازه اگه یکیم حرف بزنه سریع دفاع میکنه
    بعد من اینارو میبینم حس میکنم به لیلا چشم داره ازش خوشش میاد
    جوری شده که الان لیلارو میبینم عصبی میشم بعد اگه نامزدم باهاش بخنده وقتی تنها میشیم انقد عصبیم که اصلا نمیفهمم هی میزنمش بعد پشیمون میشم ولی بدبخت یا خنج افتاده رو تنش یا کبوده (( خیلی ناراحتم
    ولی هیچی نمیگه میگه تو توهم زدی حسودیت میشه بهش! حسودی نمیکنم, چرا یه ذره میکنم چون همه به اون توجه میکنن
    بعدم انقد لوسسسسس, همش ادا بچه هارو در میاره تو کاره همه هم فضولی میکنه, مثلا میاد گوشی نامزدمو بر میداره میره تو اس ام اساش اخه قفل نمیشه! اصلا خیلی پررو و لوس
    میشنوم میخاد بیاد خونه مادر شوهرم عزا میگیرم دلم میخاد اصلا نبینمش نامزدمم حتی اونجا نباشه که ببینش
    الان ما 3,4 ماهه که همش دایم داریم دعوا و جرو بحث میکنیم همش من سر این جاریم دعوا میکنم
    خیلی زندگی تلخی دارم میدونم مشکل از منه, احساس میکنم روانی شدم, خیلی بهش میگم بریم مشاوره ولی نمیاد میگه وقت نداره یا خوب میشی کم کم الان حساسی
    ولی من دارم نابود میشم, اگه عقد نبودم هیچ وقت باهاش ازدواج نمیکردم, خیلی بهش شک دارم به همه چشم داره به هیشکی اندازه این شک ندارم
    ببخشید طولانی شد, اخه من کسیو ندارم دردودل کنم, اینا همه مونده بود تو گلوم, هنوز خیلی غم دارم

عزیزم این حساسیت تو باعث میشه جاری خوشحال بشه و کاراشو ادامه بده. الان که اینو خوندم فکر میکنم باید ببریش پیش مشاور نامزدتو، چون حرکاتش درست نیست.
    راستش من اوایل عقدم خواهر شوهرم خیلی باعث ناراحتیم میشد. یه کارایی میکرد که واقعا تو خانواده و فرهنگ ما جایی نداشت. من چندین بار به شوهرم تذکر دادم و حتی دعوامونم شد.
    الان بیشتر حساسیتای منو میدونه و سعی میکنه ناراحتم نکنه. ولی اگه چیزیم پیش بیاد منم سعی میکنم به بزرگواری خودم ببخشم
    در ضمن حد و حریما رو به جاریت تفهیم کن. با شوخی نذار بره سر گوشی شوهرت و چنتا تیکه با شوخی البته بهش بنداز. اگه آدم درستی باشه دست و پاشو جمع میکنه.
    امضای ایشان
    یکی همیشه هست که عاشقه منه...نگام که میکنه پلک نمیزنه
    خودش تنهاست ولی تنهام نمی‌ذاره...دریا که چیزی نیست،عجب دلی داره
    خدایا...دوستت دارم...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)