مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 63

موضوع: پشيماني از گناه

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پشيماني از گناه

باسلام
    دختر ٣٣ ساله اي هستم كه ٧ ساله ازدواج كردم و يه دختر ٤ ساله دارم.همسر من مهربون و خانواده دوسته و تو اين هفت سال از هيچ كاري براي من و دخترم دريغ نكرده.ولي از اولين روز ازدواجمون هيچگونه محبتي ازش نديدم.نه كلامي نه رفتاري.حتي يكبارم نگفته كه دوسم داره.يا بغلم نكرده يا نبوسيدتم.حسرت يه خانومم گفتن هميشه تو دلمه چه برسه به الفاظ محبت آميز ديگه.خيلي وقتا حتي خودم ازش مي خوام و بهش ميگم كه نياز دارم بهم محبت كنه ولي اون با رفتار سردش هميشه نااميدم كرده.فقط زماني كه نياز جنسي داشته باشه به سراغم مياد اونم هميشه به يك روش تكراري.هر وقتم ازش خواستم كه تنوعي تو رابطمون بديم مخالفت كرده.يكي از ايراداتشم اينه كه دايم خانوادمو مسخره ميكنه و مشكلات ريز و درشت ديگه.اينم بگم كه از نظر ظاهري و تيپ و قيافه من از شوهرم خيلي سرترم.هر دو كارمنديم و با مدرك فوق ليسانس.مي دونم هيچكدوم اينا دليل نميشه ولي من ٦ سال قبل بهش خيانت كردم.طرف رييسم بود.يه مرد جذاب و خوش بر و رو.انقد بهم محبت كرد و دورو برم چرخيد كه ته دلم بهش علاقه مند شدم.ولي چون به روابط خانوادگي پابند بودم مقاومت ميكردم.تا اينكه توي يع ماموريت كاري به هم نزديكتر شديم و اون بهم ابراز علاقه كرد اولش از همين موضوع كه حتي باهاش حرف زدم احساس گناه ميكردم و اعصابم ريخته بود به هم ولي انقد بهم محبت كرد كه كم كم علاقم بهش باعث شد رابطمون نزديكتر بشه و الان ٦ ساله كه من يه زندگي مخفي دوم دارم.خيلي به هم علاقمند شديم و هر چند باري كه سعي كرديم از هم جدا شيم نشده.اون ميگه همين كه سعي كنيم به خانواده هامون كم نزاريم كافيه و گناهي مرتكب نشديم ولي ته دلمون هر دو مي دونيم كه داريم مرتكب گناه ميشيم.اون هميشه اعتراف ميكنه كه علاوه بر نياز عاطفي نياز جنسي بهم داره و من تمام نيازهاشو كه همسرش قادر به براورده شدنش نيست براش براورده ميكنم.راستشو بخواين اون هم تمام نيازهاي عاطفي كمبود محبت ها و نيازهاي جنسي منو به بهترين نحو برطرف ميكنه و اين باعث شده اختلافاتي كه قبلا به هاطر اين موضوعا با همسرم داشتم رو ديگه نداشته باشم.الان هم متوجه شدم كه ازش باردارم.اون راضي نيست و ميگه اگه نگهش داري من مجبورم براي اينكه خدا از سر تقصيراتمون بگذره و بچمون چوب گناه مارو نخوره توبه كنم و تركت كنم.ولي من هرگز حاضر نيستم بچمو سقط كنم هم به دليل اينكه دوسش دارم هم اينكه نمي خوام گناهمو با گناه ديگه اي بشورم.لطفا راهنماييم كنين.من بايد چيكار كنم؟
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

دلنوشته کاربر
    خدای من... این روزها بیشتر حواست به من باشد...میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم... من هنوز هم تورا به نام قاضی الحاجات میخوانم... خدای خوب من...! برای دلم امن یجیب بخوان...!
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.74
    تشکـر
    1,390
    تشکر شده 1,356 بار در 738 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

پاسخ : پشيماني از گناه

نقل قول نوشته اصلی توسط *Star نمایش پست ها
    باسلام
    دختر ٣٣ ساله اي هستم كه ٧ ساله ازدواج كردم و يه دختر ٤ ساله دارم.همسر من مهربون و خانواده دوسته و تو اين هفت سال از هيچ كاري براي من و دخترم دريغ نكرده.ولي از اولين روز ازدواجمون هيچگونه محبتي ازش نديدم.نه كلامي نه رفتاري.حتي يكبارم نگفته كه دوسم داره.يا بغلم نكرده يا نبوسيدتم.حسرت يه خانومم گفتن هميشه تو دلمه چه برسه به الفاظ محبت آميز ديگه.خيلي وقتا حتي خودم ازش مي خوام و بهش ميگم كه نياز دارم بهم محبت كنه ولي اون با رفتار سردش هميشه نااميدم كرده.فقط زماني كه نياز جنسي داشته باشه به سراغم مياد اونم هميشه به يك روش تكراري.هر وقتم ازش خواستم كه تنوعي تو رابطمون بديم مخالفت كرده.يكي از ايراداتشم اينه كه دايم خانوادمو مسخره ميكنه و مشكلات ريز و درشت ديگه.اينم بگم كه از نظر ظاهري و تيپ و قيافه من از شوهرم خيلي سرترم.هر دو كارمنديم و با مدرك فوق ليسانس.مي دونم هيچكدوم اينا دليل نميشه ولي من ٦ سال قبل بهش خيانت كردم.طرف رييسم بود.يه مرد جذاب و خوش بر و رو.انقد بهم محبت كرد و دورو برم چرخيد كه ته دلم بهش علاقه مند شدم.ولي چون به روابط خانوادگي پابند بودم مقاومت ميكردم.تا اينكه توي يع ماموريت كاري به هم نزديكتر شديم و اون بهم ابراز علاقه كرد اولش از همين موضوع كه حتي باهاش حرف زدم احساس گناه ميكردم و اعصابم ريخته بود به هم ولي انقد بهم محبت كرد كه كم كم علاقم بهش باعث شد رابطمون نزديكتر بشه و الان ٦ ساله كه من يه زندگي مخفي دوم دارم.خيلي به هم علاقمند شديم و هر چند باري كه سعي كرديم از هم جدا شيم نشده.اون ميگه همين كه سعي كنيم به خانواده هامون كم نزاريم كافيه و گناهي مرتكب نشديم ولي ته دلمون هر دو مي دونيم كه داريم مرتكب گناه ميشيم.اون هميشه اعتراف ميكنه كه علاوه بر نياز عاطفي نياز جنسي بهم داره و من تمام نيازهاشو كه همسرش قادر به براورده شدنش نيست براش براورده ميكنم.راستشو بخواين اون هم تمام نيازهاي عاطفي كمبود محبت ها و نيازهاي جنسي منو به بهترين نحو برطرف ميكنه و اين باعث شده اختلافاتي كه قبلا به هاطر اين موضوعا با همسرم داشتم رو ديگه نداشته باشم.الان هم متوجه شدم كه ازش باردارم.اون راضي نيست و ميگه اگه نگهش داري من مجبورم براي اينكه خدا از سر تقصيراتمون بگذره و بچمون چوب گناه مارو نخوره توبه كنم و تركت كنم.ولي من هرگز حاضر نيستم بچمو سقط كنم هم به دليل اينكه دوسش دارم هم اينكه نمي خوام گناهمو با گناه ديگه اي بشورم.لطفا راهنماييم كنين.من بايد چيكار كنم؟
    سلام.

از نظر من راهنمایی کردن شما درباره این تصمیم مهم کار خیلی مشکلیه!

تصمیم شما دراین باره ارتباط مستقیمی داره با آینده و سرنوشت ۴ انسان دیگه٬

شما٬ همسرتون٬ اون بچه و اون آقا؛
    کما اینکه قطعا روی زندگی اطرافیانشون هم این موضوع تاثیرگذاره.

هر آدمی در برابر عواقب حرفی که میگه مسئوله٬
    من شخصا به خودم این اجازه رو نمیدم درباره مردن یا موندن یک انسان اظهار نظر کنم!!

تصمیم در این باره به اعتقادات شخصی٬ شرایط فرهنگی اجتماعی و خیلی مسائل دیگه شما تاثیر داره که ما ازش بی خبریم و فقط خودتون ازش آگاهین.

هیچ کس نمیتونه قضاوتتون کنه و بگه که باید چیکار کنید٬ فقط خودتون باید ببینید کار درست چیه.

اما؛

این وسط یک موضوع مهم و مشخص وجود داره که باید همه جوانبش رو بسنجین.

اگه شما این بچه رو به دنیا بیارید قطعا به شوهرتون نمیگید که پدرش یک نفر دیگه س٬

مسلما اون بچه هم هیچوقت نخواهد فهمید که پدر واقعیش کیه؛

و قطعا این هم یک خیانت خواهد بود!

درباره رابطه با اون آقا هم اگر واقعا پشیمونید باید بی برو برگرد رابطه رو تموم کنید؛

اینکه ایشون برای شما شرط گذاشتن که اگه بچه به دنیا بیاد ترکت میکنم این معنی رو میده که یعنی اگه بچه به دنیا نیاد ترکت نمیکنم!
    و این تناقض داره با پشیمونی شما که باید با قاطعیت ایشونو از زندگیتون خارج کنید!!
    ویرایش توسط رامونا : 01-03-2018 در ساعت 11:41 PM

3. 3 کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.87
    تشکـر
    46
    تشکر شده 122 بار در 95 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard

سلام، به نظر من بچه رو سقط کنید، حتما این کارو بکنید،زنده بودن این بچه به ضررشه و مطمان باشید البته از نظر من که در این مورد که بچه رو سقط کنید گناه نکردین و ثوابم کردین،در مورد رابطه تون با این آقا من اصلا نمیخوام و در حدی نیستم که شنا رو سرزنش کنم اما هر موقع رابطه رو تموم کتید با اون آقا یه اینکه از همسرتون جدا بشد و کلا برید با اون آقا باشید اون روز عذاب وجدان و نارحتی شما تموم میشه وگرنه تا ابد و تا روزی که تو این رابطه هستین آرامش ندارید

5. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.36
    تشکـر
    593
    تشکر شده 390 بار در 209 پست
    سیستم عامل و مرورگر

میدونم شما واسه کمک خواستن اومدید اینجا این موضوع را مطرح میکنید ، ولی این خیانت اونقدر زشته که افراد این انجمن یه جورایی حتی روشون نمیشه کمکتون کنن !

حتما برید پیش یه مشاور ، مشکل شما با خوندن حل نمیشه ، مشاوره حضوری حتما وحتما نیازه
    There is a charm about the forbidden that makes it unspeakably desirable

-Mark Twain

6. کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.09
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر

اگه شوهرتون رو دوست نداشتید پس چرا ازش طلاق نگرفتین؟!
    شما شوهر دارید و از یه فرد دیگه باردارید؟!
    تازه فکرش کردین اگه گروه خونی بچه با پدرش هماهنگ نباشه می فهمن اون پدرش نیست؟ یا بعضی مسائل ژنتیکی دیگه

8. کاربران زیر از رضا1374 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.09
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر

شما 7 ساله که ازدواج کردین اما از 6 سال پیش خیانت رو شروع کردین؟!

10. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.66
    تشکـر
    2,837
    تشکر شده 1,406 بار در 912 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام

دوستان محترمی که نظر خاصی ندارن لطفاً سرزنش هم نکنن

مقصر اصلی شوهر این خانم هست که یا بلد نبوده و یا با خودخواهی و بیخیالی نخواسته از خودش عشق و محبت نشون بده

شوهر ایشون با کوتاهی کردن در انجام مسئولیتهای شوهرانه باعث این مشکل شده

11. کاربران زیر از تجربه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

من از همه اشتباهاتي كه كردم پشيمونم
    خدا هم گفته هر وقت پشيمون باشيد و برگرديد راه توبه بازه مگه نه؟
    تو اين مدت بارها احساس گناه اذيتم كرده و خواستم كه اين رابطرو به هم بزنم ولي اون آقا به انحا مختلف كه يا داد و بيداد كرده يا خودشو به مريضي زده يا گريه و التماس كرده يا تمارض به خودكشي و غيره مانع از اين كار شده
    ولي اينبار كاملا مصمم هستم به قطع اين رابطه
    درضمن هيچكدوم از شماها تو موقعيت من نبودين پس لطفا سرزنش نكنين
    لطفا يه روانشناس مجرب منو راهنمايي كنه كه چطور بايد از اين رابطه بيرون بيام؟
    در رابطه با فرزندم هم تصميم ندارم از بين ببرمش چون واقعا نمي خوام گناه ديگه اي مرتكب بشم
    لطفا به من بگين با وجود توبه و پشيموني و جبران ، اين گناه پاي بچمو ميگيره؟خيلي نگران اين موضوعم

13. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.66
    تشکـر
    2,837
    سیستم عامل و مرورگر

تو اين مدت بارها احساس گناه اذيتم كرده و خواستم كه اين رابطرو به هم بزنم ولي اون آقا به انحا مختلف كه يا داد و بيداد كرده يا خودشو به مريضي زده يا گريه و التماس كرده يا تمارض به خودكشي و غيره مانع از اين كار شده
    در رابطه با فرزندم هم تصميم ندارم از بين ببرمش چون واقعا نمي خوام گناه ديگه اي مرتكب بشم
    لطفا به من بگين با وجود توبه و پشيموني و جبران ، اين گناه پاي بچمو ميگيره؟خيلي نگران اين موضوعم
    نظر من اینه که هیچ گناهی پای بچه رو نمیگیره، فقط در صورت آشکار شدن قضیه، سرزنشها و زخم زبونای مردم همیشه وجود خواهد داشت.

پس چیزی که مهمه نباید در مورد این قضیه به هیچکس از آشناهاتون چیزی بگین.

تاکید میکنم در این مورد به هیچکس اعتماد نکنید.

14. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.34
    تشکـر
    2,308
    تشکر شده 1,729 بار در 1,100 پست
    سیستم عامل و مرورگر

زنا گناه بزرگی که حد سنگینی هم داره به خصوص در مورد زنا محصنه هم که خیلی سنگینه! (سوره نور)

توبه کنید ان شاءالله که می بخشه خداوند! ولی شما دینی هم به شوهرتون دارید اونم خیانتی که چندین سال که دارید انجام میدهید. حق الناس گردن شماست.

این بچه نطفه اش از حرام بسته شده ، اینم باید از عالم دینی و مرجع تقلیدت بپرسی که این بچه اصلا موندنش گناه یا از بین رفتنش.

شما دو راهی آب و آتش هستی از شوهر فعلی هم طلاق بگیری ، باز نمی تونی به طور شرعی با این فرد ازدواج کنی چون حرام ابدی هستید به هم تا بتونید بچه نگه دارید.طلاق هم نگیری بچه بمونه مشکل اینکه این بچه از کسی ارث خواهد برد که پدرش نیست و باز شما دچار حق الناس بزرگتر میشی و اگر روزی این راز آشکار بشه دنیا شوهر و دختر و بچه شکمتون نابود خواهد شد. تصوری که از یک مادر پاک داشتند تبدیل به یک زن.... و دیگر مسایل.

بهتر از یک مشاور و عالم دینی پرس و جو کنید. قرات سوره نور این روز ها خیلی به دردتون می خوره .

15. 3 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    7
    تشکر شده 169 بار در 87 پست
    سیستم عامل و مرورگر

من واقعا حرفی برای گفتن ندارم.چه اتفاق هایی توی دنیا میفته و ادم ها ازش بیخبرن.اون وقت این بچه برای کی میشه؟؟؟؟اصلا فکر کردن به این موضوع باعث میشه مخ ادم سوت بکشه،فقط خدا خودش کمک کنه.همین

17. Top | #12
    ghm
    ghm آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.52
    تشکـر
    132
    تشکر شده 348 بار در 205 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    زنا گناه بزرگی که حد سنگینی هم داره به خصوص در مورد زنا محصنه هم که خیلی سنگینه! (سوره نور)

توبه کنید ان شاءالله که می بخشه خداوند! ولی شما دینی هم به شوهرتون دارید اونم خیانتی که چندین سال که دارید انجام میدهید. حق الناس گردن شماست.

این بچه نطفه اش از حرام بسته شده ، اینم باید از عالم دینی و مرجع تقلیدت بپرسی که این بچه اصلا موندنش گناه یا از بین رفتنش.

شما دو راهی آب و آتش هستی از شوهر فعلی هم طلاق بگیری ، باز نمی تونی به طور شرعی با این فرد ازدواج کنی چون حرام ابدی هستید به هم تا بتونید بچه نگه دارید.طلاق هم نگیری بچه بمونه مشکل اینکه این بچه از کسی ارث خواهد برد که پدرش نیست و باز شما دچار حق الناس بزرگتر میشی و اگر روزی این راز آشکار بشه دنیا شوهر و دختر و بچه شکمتون نابود خواهد شد. تصوری که از یک مادر پاک داشتند تبدیل به یک زن.... و دیگر مسایل.

بهتر از یک مشاور و عالم دینی پرس و جو کنید. قرات سوره نور این روز ها خیلی به دردتون می خوره .
    دوست عزیز، لطفا بحث رو توهین امیز نکنید و نطفه حرام نکنید.
    هم چنین سعی نکنید افرادی رو به زور و ترس از آینده و اون دنیا به پشیمانی و توبه بندازید. (دقیقا کاری که مسئولین کشور ما دارن انجام میدن) این از لحاظ روانشناسی واقعا تاثیر برعکسی داره.
    بچه ای که به وجود اومده هیچ گناهی نداره و دست خودش نبوده. برای همه ماها ممکنه این اتفاق میافت. یعنی ممکن بود ما هم از یک نطفه به قول شما حرام بسته می شدیم. آیا ما کاره ای در این انتخاب بودیم؟ قطعا خیر
    عجیب برای من چرا در این انجمن هرکسی با هزار مشکل جواب دیگران رو باید بده؟
    باسلام
    دوست عزیز اگر هم بخوای بچه رو بندازی بنظرم به خاطر شرایط نابه سامان زندگیت باید باشه.
    شما شدیدا آسیب دیدی . این آسیب دیدگی ممکنه اثرات زیادی داشته باشه. این بچه اگر بمونه و اون آقا بره و هیچکسم چیزی نفهمه از این موضوع. شمارو همیشه یاد اون آقا خواهد انداخت و یا مدل علاقتون به ایشون فرق خواهد کرد. هم چنین رابطتون با همسرتون هم خدشه دار خواهد موند و ناخودآگاه همسرت رو مسبب این مشکلات خواهی دونست.
    این بچه اگر هم از سمت همسرتون هم بود. من بازهم به نگه داریش توصیه نمیکردم به سبب مشکلات نه به این علت که بچه از کیه؟! شما نباید وقتی تکلیف زندگی خودتون مشخص نیست. یک طفل بی گناه دیگرو هم پاشو به دنیا باز کنید تا اون هم زجر بکشه.
    حتما یک مشاوره خیانت تشریف ببرید و از اینجا و یک انجمن ساده انتظار معجزه برای زندگیتون نداشته باشید.
    این قضیه اونقدری پیچیده هست که هرکسی نتونه در موردش حرف بزنه. توی این انجمن همه درگیر مشکلات زندگیای خودشون هستند.
    موفق باشید
    ویرایش توسط ghm : 01-04-2018 در ساعت 11:07 AM

18. کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.66
    تشکـر
    2,837
    سیستم عامل و مرورگر

با تمام مشکلاتی که ممکنه بعدها پیش بیاد، گرفتن حق زندگی از این بچه گناه بزرگتریه.

این قضیه برای همیشه باید مسکوت بمونه.

20. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.64
    تشکـر
    33
    تشکر شده 24 بار در 24 پست
    سیستم عامل و مرورگر

باسلام
    سلام
    با چه وجدانی با چه رویی دست به این کار زدید؟
    اصلا شوهر شما بدترین مرد دنیا باشه باید بهش خیانت کنید؟
    وای به حال امثال شما
    شما با مرد نامحرم رابطه داشتی و گناه بزرگی مرتکب شدی
    قرار نیست هرکی بهمون محبت کرد زود بپریم تو بغلش و خودمون ارضا کنیم
    پس حیاتون کجا رفته؟
    من که در اینده میخوام ازدواج کنم وقتی این اتفاقات رو میخونم به کلی از زندگیم ناامید میشم
    اخه چقد شماها خیانت میکنید و چقدر ساده اید که راحت گول مردهای هوس باز رو میخورید.
    طرف داشته گولت میزده تو هم ساده باور کردی
    حالا که عشق و حالشو کرده و دیده با بدنیا اومدن بچه داره گندش درمیاد میگه میخوام ترکت کنم چون احساس گناه دارم
    اینو باید بدی دست قانون تا به سیخ بکشنش
    مردک هوس باز
    حالا با چه رویی میخوای به شوهرت بگی از یکی دیگه بچه دارم؟
    من که موندم بخدا تو کار شماها
    من اگر تو خونه فقط حرف از دوستی با نامحرم بزنم انقد عصبانی میشن که همونجا منو میکشن
    انقد براشون حیا و شرف و عزت و ابرو مهمه
    نکن خانم عزیز نکن
    شوهرت مگه چه گناهی کرده که بدترین اتفاق زندگیش رو رقم زدی
    شوهرتم مثل خودته یا پاکه؟

21. کاربران زیر از ناراحتم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.49
    تشکـر
    2,088
    تشکر شده 1,696 بار در 877 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نظر شخصی من اینه که باید بچه رو به تنهایی بزرگ کنید و باید به خاطر خیانتی که به شوهرت کردی از همسرت جدا بشی و با اون اقای دومی هم نباید ارتباطی داشته باشی
    چون علاوه بر گناه زنا، اگر فرزندتو سقط کنی قتل نفس هم مرتکب میشی
    البته باید حتما مشاوره هم برید و بهتره هرچه سریعتر اقدام کنید
    چایت را بنوش
    نگران فردا نباش ....
    از گندمزار من و تو
    مشتی کاه می ماند
    برای بادها ! ...

23. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.66
    تشکـر
    2,837
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط ناراحتم نمایش پست ها
    سلام
    با چه وجدانی با چه رویی دست به این کار زدید؟
    اصلا شوهر شما بدترین مرد دنیا باشه باید بهش خیانت کنید؟
    وای به حال امثال شما
    شما با مرد نامحرم رابطه داشتی و گناه بزرگی مرتکب شدی
    قرار نیست هرکی بهمون محبت کرد زود بپریم تو بغلش و خودمون ارضا کنیم
    پس حیاتون کجا رفته؟
    من که در اینده میخوام ازدواج کنم وقتی این اتفاقات رو میخونم به کلی از زندگیم ناامید میشم
    اخه چقد شماها خیانت میکنید و چقدر ساده اید که راحت گول مردهای هوس باز رو میخورید.
    طرف داشته گولت میزده تو هم ساده باور کردی
    حالا که عشق و حالشو کرده و دیده با بدنیا اومدن بچه داره گندش درمیاد میگه میخوام ترکت کنم چون احساس گناه دارم
    اینو باید بدی دست قانون تا به سیخ بکشنش
    مردک هوس باز
    حالا با چه رویی میخوای به شوهرت بگی از یکی دیگه بچه دارم؟
    من که موندم بخدا تو کار شماها
    من اگر تو خونه فقط حرف از دوستی با نامحرم بزنم انقد عصبانی میشن که همونجا منو میکشن
    انقد براشون حیا و شرف و عزت و ابرو مهمه
    نکن خانم عزیز نکن
    شوهرت مگه چه گناهی کرده که بدترین اتفاق زندگیش رو رقم زدی
    شوهرتم مثل خودته یا پاکه؟
    دیوانه سرزنش نکن

تو چی میفهمی اصلاً؟

با این حرفایی که میزنید اگه باعث ناامیدیش بشید و بچشو سقط کنه در گناهش شریکید

24. کاربران زیر از تجربه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. Top | #17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.87
    تشکـر
    46
    تشکر شده 122 بار در 95 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard

قتل نفس یعنی چی؟!چرا به دنیا آوردن بچه تو این دوره یه جور توانایی یا جور برتری محسوب میشه،کاش همه ی بچه هایی که مثل این بچه آینده ی پر از مشکلات پر از تحقیر پر از توهین در انتظارشونه سقط میشدن،بده من سقطش میکنم گناهشم پای من

26. 2 کاربران زیر از shirin danai بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. Top | #18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.66
    تشکـر
    2,837
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin danai نمایش پست ها
    قتل نفس یعنی چی؟!چرا به دنیا آوردن بچه تو این دوره یه جور توانایی یا جور برتری محسوب میشه،کاش همه ی بچه هایی که مثل این بچه آینده ی پر از مشکلات پر از تحقیر پر از توهین در انتظارشونه سقط میشدن،بده من سقطش میکنم گناهشم پای من
    شما خونتو کثیف نکن

28. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.17
    تشکـر
    1,138
    تشکر شده 1,818 بار در 1,000 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام
    شاید چیزی که مینویسم کمی هضمش سخت باشه ولی به نظرم بهترین کار جدایی از همسرتان و ازدواج با اون آقاست
    البته این رو هم در نظر بگیرید شاید ایشون اصلا خیال جدایی از همسرش رو نداشته باشه و شما بایست شرابطش رو بپذیرید
    در واقع شما زندگی مشترک با شوهرتون ندارید و الان جدا بشید خیلی بهتره تا اینکه همسر شما بی اطلاع از همه جا اون بچه رو فرزند خودش بدونه ..ممکنه در آینده با برملا شدن این راز عواقب جبران ناپذیری بوجود بیادش
    این کار رو با همسرتون و اون طفل معصوم نکنید
    این درصورتیکه می خواهید بچه رو نگه دارید
    یک سئوال دارم شما وقتی این کار رو انجام دادید و برای بچه دار شدن برنامه ریزی کردید ،اصلا" فکر کردید؟
    طالع بخت مرا هیچ منجم نشناخت
    یا رب
    ز مادر گیتی به چه طالع زادم !

29. 2 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.64
    تشکـر
    33
    تشکر شده 24 بار در 24 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    دیوانه سرزنش نکن

تو چی میفهمی اصلاً؟

با این حرفایی که میزنید اگه باعث ناامیدیش بشید و بچشو سقط کنه در گناهش شریکید
    درست صحبت کن ادب داشته باش
    کسی که در گناهش شریکه من نیستم بلکه اون آقاست

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
پشيماني از گناه,  پشيماني صدف طاهريان,  پشيماني سودي ندارد,  پشيماني در ازدواج,  پشيماني يزيد,  پشيماني بعد از خيانت,  پشيماني بعد از سقط جنين,  پشيماني سودي نداره,  پشيماني ابوبكر,  پشيماني از ازدواج,  پشيماني از گناه,  پشيماني از ازدواج,  پشيماني از مهاجرت,  پشيماني از خيانت,  پشيماني در ازدواج,  پشيماني بعد از خيانت,  پشيماني بعد از سقط جنين,  پشيماني بعد از گناه,  پشيماني بعد از طلاق,  پشيماني بعد از ازدواج,  كمبود محبت چيست,  كمبود محبت در خانواده,  كمبود محبت,  كمبود محبت به انگليسي,  درمان كمبود محبت,  جبران كمبود محبت,  احساس كمبود محبت,  بيماري كمبود محبت,  نشانه هاي كمبود محبت,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)