مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 60 از 63

موضوع: پشيماني از گناه

1. Top | #41

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.72
    تشکـر
    2,985
    تشکر شده 1,468 بار در 962 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : پشيماني از گناه

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin danai نمایش پست ها
    بله چون اگه سقط نکنه مرده ترکش می کنه اونوقت این بچه زیر دست مادری بزرگ میشه که هزارتا نارحتی روانی و.. داره!
    حقت بود وقتی بچه بودی یکی پاشنشو میذاشت رو گلوت فشار میداد بدون هیچ احساس گناهی
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #42

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.49
    تشکـر
    2,212
    تشکر شده 1,827 بار در 946 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    من نگفتم به شوهرش علاقمند میشه، گفتم دست از گناه میکشه بخاطر بچش.

متوجه نیستین الان هیچکس این موضوعو نمیدونه، یعنی هیچ آبرویی از کسی نرفته، اگه کار به دادگاه و طلاق بکشه ممکنه سر حضانت بچه قضیه رو بشه و اونوقت آبروریزی میشه برا شوهرش.

من میگم بچه مهمه شمایید که اصرار دارید به هر شکلی باید قال قضیه کنده بشه.

همین که هنوز آبرویی از خودش و شوهرش نرفته و سوژه ای برای سرزنش مردم نشدن، خیلیه.

البته این شمایید که جبهه گرفتید و میخواین قضیه آشکار بشه.
    مشکل اینجاست که استارتر میگه شوهرم منو دوست نداره واسه همین شوهرشو دوست نداره یعنی حتی اگرم بخوات با شوهرش بمونه اوضاع درست نمیشه بازم احتمال خیانت با یکی دیگه وجود داره . ما میگیم وقتی شوهرتو دوست نداری پس به جا خیانت بهش طلاقش بده
    ارباب صدای قدمت می آید...

3. Top | #43

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.72
    تشکـر
    2,985
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    مشکل اینجاست که استارتر میگه شوهرم منو دوست نداره واسه همین شوهرشو دوست نداره یعنی حتی اگرم بخوات با شوهرش بمونه اوضاع درست نمیشه بازم احتمال خیانت با یکی دیگه وجود داره . ما میگیم وقتی شوهرتو دوست نداری پس به جا خیانت بهش طلاقش بده
    میدونم ولی سر حضانت بچه مشکل پیش میاد چون شوهرش فکر میکنه بچه از خودشه، اونوقت این خانم چیکار باید بکنه تا بچشو بگیره؟

برای همین حتی اگه شوهرو دوس نداره موندن باهاش بهترین کاره.

4. Top | #44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.56
    تشکـر
    3,051
    تشکر شده 2,959 بار در 1,539 پست
    سیستم عامل و مرورگر

حالا اگر شما مرد بودی شیخا میومدن سریع ازت حمایت میکردن که همسرتون به نیازاتون رسیدگی نکرده و باعث شده شما لغزش کنی بعدم راحت با صدور مجوز صیغه شما رو از شر اسم خیانت خلاص میکردن.متاسفم که زن هستین!!!!!!!!!
    در اینکه کارتون بسیار اشتباهه شکی نیست و شما با کارتون انسانیت رو گذاشتین زیرپا چون دو جور خیانت کردین یکی خیانت به همسرتون یکی خیانت به خانوم اون مردی که باهاش رابطه دارین که خیانت دوم به مراتب دردناک تره. چون درمورد اول میگیم شوهرتون به نیازاتون توجه نکرده ولی اون خانوم چه گناهی کرده که شما دارین با شریک زندگیشون رابطه برقرار میکنی؟!!
    شما در مورد خیانت مقصرین چون میتونین از همسرتون اول جدا بشین بعد با یکی دیگه باشین اما همسرتونم بی تقصیر نیست و ایشونم مقصره چون هنوز به اون فهم نرسیده زن موجودیه که بدون محبت نمیتونه زندگی کنه و حتما باید نیازش سیراب بشه.

5. Top | #45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.73
    تشکـر
    46
    تشکر شده 122 بار در 95 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard

آقای یه پاچه تجربه!مگه این خانم اومده از تو اجازه گرفته و به شوهرش خیانت کرده که تو الان تز میدی که باید چیکار کنه؟!اومده میگم به نظر شما بچمو به دنیا بیارم یا نه!منم میگم به نظر من به دنیاش نیار به دلایلی که گفتم،

6. Top | #46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.73
    تشکـر
    46
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard

آقای تجربه اگه مامانت تو رو سقط میکرد چه لطفی در حق جهان میشد حیف خخخخخخخ

7. Top | #47

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.72
    تشکـر
    2,985
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin danai نمایش پست ها
    آقای یه پاچه تجربه!مگه این خانم اومده از تو اجازه گرفته و به شوهرش خیانت کرده که تو الان تز میدی که باید چیکار کنه؟!اومده میگم به نظر شما بچمو به دنیا بیارم یا نه!منم میگم به نظر من به دنیاش نیار به دلایلی که گفتم،
    خب منم میگم بچشو نگهداره به هیچکسم چیزی نگه در موردش.

چشمتون کور دندتون نرم

8. Top | #48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    41
    تشکر شده 10 بار در 8 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

سلام

دوستان محترمی که نظر خاصی ندارن لطفاً سرزنش هم نکنن

مقصر اصلی شوهر این خانم هست که یا بلد نبوده و یا با خودخواهی و بیخیالی نخواسته از خودش عشق و محبت نشون بده

شوهر ایشون با کوتاهی کردن در انجام مسئولیتهای شوهرانه باعث این مشکل شده
    به نظرم خیانت غیر اخلاقی ترین کار ممکنه،ایشون هفت ساله ازدواج کرده شش سال خیانت،خب جدا میشد از شوهرش،یعنی یک سال بعد از ازدواجش،و توی این خیانت هم از همسر خودش باردار شده هم از اون فرد،قرار نیست همیشه چیزی که خوشایندمون هست رو بشنویم،اشتباه کردن دیگه

9. Top | #49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    41
    تشکر شده 10 بار در 8 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    زنا گناه بزرگی که حد سنگینی هم داره به خصوص در مورد زنا محصنه هم که خیلی سنگینه! (سوره نور)

توبه کنید ان شاءالله که می بخشه خداوند! ولی شما دینی هم به شوهرتون دارید اونم خیانتی که چندین سال که دارید انجام میدهید. حق الناس گردن شماست.

این بچه نطفه اش از حرام بسته شده ، اینم باید از عالم دینی و مرجع تقلیدت بپرسی که این بچه اصلا موندنش گناه یا از بین رفتنش.

شما دو راهی آب و آتش هستی از شوهر فعلی هم طلاق بگیری ، باز نمی تونی به طور شرعی با این فرد ازدواج کنی چون حرام ابدی هستید به هم تا بتونید بچه نگه دارید.طلاق هم نگیری بچه بمونه مشکل اینکه این بچه از کسی ارث خواهد برد که پدرش نیست و باز شما دچار حق الناس بزرگتر میشی و اگر روزی این راز آشکار بشه دنیا شوهر و دختر و بچه شکمتون نابود خواهد شد. تصوری که از یک مادر پاک داشتند تبدیل به یک زن.... و دیگر مسایل.

بهتر از یک مشاور و عالم دینی پرس و جو کنید. قرات سوره نور این روز ها خیلی به دردتون می خوره .
    عالی بود،کاملا موافقم

10. کاربران زیر از Yas26 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #50

دلنوشته کاربر
    همیشه با خودمان مهربان باشیم
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.93
    تشکـر
    1,875
    تشکر شده 1,424 بار در 805 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

سلام
    خوب مشکل شما پیچیده است ازدواج اولیه تان اشتباه بوده ادامه دادن زندگیتان اشتباه بوده باید زودتر طلاق می گرفتید بزرگترین اشتباهتان خیانت بوده و ادامه آن تا 6 سال. و حالا باردار شدن.
    گره روی گره زده اید حالا انتظار دارید راه حل باز کردن این گره کور را پیدا کنید.
    نظر شخضی من این هست که رابطه تان را با آن آقا قطع کنید و بچه تان را به دنیا بیاورید و از این به بعد به فکر بزرگ کردن بچه هایتان باشید و برای جبران اشتباهتان سعی در رسیدگی بیشتر به همسرتان کنید و دیگر هرگز با مرد دیگری رابطه برقرار نکنید.

12. Top | #51

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.72
    تشکـر
    2,985
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Yas26 نمایش پست ها
    به نظرم خیانت غیر اخلاقی ترین کار ممکنه،ایشون هفت ساله ازدواج کرده شش سال خیانت،خب جدا میشد از شوهرش،یعنی یک سال بعد از ازدواجش،و توی این خیانت هم از همسر خودش باردار شده هم از اون فرد،قرار نیست همیشه چیزی که خوشایندمون هست رو بشنویم،اشتباه کردن دیگه
    مگه من گفتم خیانت اخلاقیه؟

خود استارتر هم ابراز پشیمونی کردن.

ولی شماها سرزنش کردناتونو همینجور ادامه بدین تا آخرش خودتونم به وضعیت سرزنش شدن بیفتین.

اگه قرار نیست همیشه حرفی رو که میخوایم بشنویم، پس حرفای منو نوش جان کنید و گیج بزنید چون میدونم هیچ درکی از این حرفا ندارید و براساس احساسات و عقاید پوسیدتون فقط بلدید سرزنش کنید بدون اینکه نیتی برا کمک کردن به استارتر داشته باشید.

13. Top | #52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.38
    تشکـر
    148
    تشکر شده 266 بار در 156 پست
    سیستم عامل و مرورگر

آقای تجربه چرا هی اصرار داری بگی ما داریم سرزنش میکنیم نخیر ولی عمل این خانم تقبیح شدست و به شدت اشتباه بوده درسته حق سرزنش نداریم ولی حق طرفداری کردن هم نداریم این دیگه چه استدلالیه از کی تا حالا تقبیح کردن این عمل زشت شده افکاره پوسیده پس حتما تایید کردنش میشه روشنفکری دیگه لطفا صفر و یکی فکر نکن

درسته استارتر ابراز پشیمونی کردن اما به هر حال باید بدونن هرکاری عواقبی داره و پشیمونیشون بحثش جدا از عواقی هستش که براشون پیش میاد

نمیشه توقع داشت ایشون تا حالا یه کاری میکردن حالا یهو بعد ۶ سال پشیمون شدن و توبه کردن حالا توقع دارن یه راه حلی ارایه کنیم همه چی مثله قبل و سابق بشه و انگار مساله ای نبوده جدا از بحث توبه و اینکه خدا میبخشه یا نه به هر حال باید عواقبش رو بپذیرن

خانم eli2 هم حرف بسیار قشنگی زدن در اینکه خدا میبخشه شکی نیست اما ما فلسفمون این شده با علم هر گناهی رو که خواستیم میکنیم بعدم میگیم خدا گفته توبه کنید میبخشم تا کسی هم حرف بزنه یه آیه از امام صادق (ع) زود علم میکنید که کسی حق قضاوت نداره

بعدشم تمام حرف من این بود اگر شوهرشون رو نمیخواستن یا شوهرشون بهشون محبت نمیکردن یا ... میتونستن طلاق بگیرن بعدش با هرکی میخوان باشن. وقتی طلاق نگرفتن و هم اینکه خودشون

اعلام کردن شوهرشون ویژگی های خیلی خوب هم دارن یعنی اینکه از نظر ایشون شوهرشون نمره قبولی رو میگرفته اون بنده خدا هم قرار نبوده آدم کاملی باشه مثل خیلی از

ماها حالا محبت

کردن بلد نبوده

14. کاربران زیر از moeinvk بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.39
    تشکـر
    142
    تشکر شده 414 بار در 230 پست
    سیستم عامل و مرورگر

دوستان خیلی برای من جالبه...این عملیات تخریب و بحث پیش اومده همیشه زیر پست های این چنینی.
    دوستان شماها که تخصص ندارید چرا انقدر بحث کردید سر موضوعی به این تخصصی؟؟ این خانم نیاز به مشاوره خیلی تخصصی خیانت و یک وکیل خبره داره.
    هیچ کدوم از ماها توی حدی نیستیم انقدر ادامه بدید و حکم صادر کنید. مطمئنم یک روانشناس کارکشته هم جرات نمیکنه توی این موضوع خانم به این راحتی حکم صادر کنه و بگه باید ایشون چیکار کنه.
    برای من جالبه کسایی که خودشون توی تاپیکای قبلی با هزار مشکل فکری و روحی و ... پیام دادن و درخواست کمک کردن. توی پستای این چنینی مثل یک متخصص مدعی میشند و اصرار می کنند که حرفشون درسته...
    درضمن اولین اصل توی مشاوره، قضاوت نکردن و تهمت نزدن هستش.
    واقعا متاسفم که با این برخورداتون مرزهای انسانیت رو جا به جا کردید.
    ویرایش توسط ghm : 01-06-2018 در ساعت 10:31 AM

16. 3 کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #54

دلنوشته کاربر
    تمرکز کن رو کاری که دوست داری
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.96
    تشکـر
    127
    تشکر شده 157 بار در 115 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

من 21 سالم هست پسر هستم. وقتی این تایپیک و چند تا تایپیک دیگه رو خوندم ,اولین باری که خوندم فقط عصبانی شدم. ولی جلو خودمو گرفتم تا کامنتی نذارم و چیزی نگم و راهنمایی هم نکنم چون هیشکی نمیتونه . اینطوری نه من مرتکب اشتباهی میشم و نه طرف مقابل من برداشت بد میکنه و نه این که بیشتر از این ناراحت میشه.

واقعا حال و حوصله هیچ جواب دادنی رو ندارم بیخیال این موضوع ها میشم و میرم پی کارم. ولی یه چیزی رو میخواستم بگم. ببینین این عمل دو طرفه صورت گرفته. ینی با توافق دو طرف . این دیگه عادی شده دخترای الان میگن فلانی منو گول زد و ... خیلی عذر میخوام اینو میگم بی ادبی هست : یکی(یه دختر 18 ساله) تو این انجمن میگه که :"هیچ فکر نمیکردم" بخواد پرده منو بزنه. ینی چی؟ "هیچ فکر نمیکردم" رو طوری گفته که انگار بهش تجاوز شده در صورتی که توی اون تایپیک من کامل خوندم که با رضایت دو طرف این عمل صورت گرفته.

پس یک طرفه به قضیه نگاه نکنین. وقتی خیانتی میشه ,وقتی چیزی مثل این عمل صورت میگیره بر مبنای رابطه دو طرفه هست. تجاوز که نیست! هست؟!

در مورد این تایپیک فقط این رو میخوام بگم که شما خانم که 6 سال پیش این کار رو انجام دادین, ایا برای این عمل از کسی راهنمایی خواستین؟ نخیر.

پس مطمینا هیچ شخصی نمیتونه کمک کنه. چون واقعا هیچ دلیلی پذیرفته نیست.

و شما دوستای عزیز . بحث پیرامون این موضوع هیچ ارزشی نداره و فقط تلف کردن انرژی هست و بی اعتمادی بیشتر.

این که بگیم همه دخترا بدن یا همه پسرا هم بدن بازم اشتباه هست.

ما فقط اکثرا جنبه منفی هاش رو این انجمن میبینیم.
    نمیگن که مثلا فلان دختر با فلان پسر دوست شده و تو درسا و کلا زندگی به همدیگه کمک کردن و پیشرفت کردن و خبری از رابطه جنسی اونطوری نیست و صرفا پیشرفت هر دو طرف بوده و الان بعده این که این دو شخص ازدواج کردن (البته نا با همدیگه) بازم رابطه دوستی رو دارن و همسرهاشون هم از این موضوع بیشتر خوشحال میشن که باعث پیشرفت هر دو طرف شده و الان هم رفت و امد دارن.

این یه نمونه واقعی بود که من میشناختم و گفتم بهتره بگم.

بهترین راهکار این هست که این خانم با اون فردی که رابطه دارن در مورد این مشکل صحبت کنند و تصمیم بگیرن همونطور که خودشون پایه و اساس این رابطه رو شکل دادند . فقط همین.

انرژی تون رو صرف این مسایل نکنین. با مخالفت با همدیگه و گفتن که من شاخ ترم هیچ چیزی به دست نمیاد.

بازم میگم: انرژی تون رو صرف این جور مسایل نکنین. به شخصه به خواهرم که سی و خرده ای ساله هست چند تایپیک رو نشون دادم گفتن همه دختر پسرا اینطوری نیستن. به من گفتن کلا دیگه بیخیال انجمن بشم و دیگه نیام. و الان میبینم بله واقعا ارزش داره که نیام. تنها چیزی که عاید بنده شده از این انجمن بدبینی و بی اعتمادی بیشتر هست(برای من اینطوری هست.چون وقتی میام انجمن اکثرا میزنم اخرین ارسال ها و بیشترشون باعث بدبینی و بی اعتمادی میشه)

خانم ایجاد کننده تایپیک هم بدونن هیشکی اینجا نمیتونه کمکتون کنه و فقط وقت هدر دادنه.

سپاس.

18. 2 کاربران زیر از ss75 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. Top | #55

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.73
    تشکـر
    46
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard

دوست عزیزghm مرزهای انسانیتو من با دادن یک جواب جا به حا نکردم اگه تایپیک استارتر رو بخونید پی خواهی برد که جا به جا شده از اول؛بله ایشون به مشاور نیاز داره و بخاطر این به این جا مراجعه کرده شما که قدرت بیان نظراتتونو ندارین در مورد دیگران و پاسخی که دادن نظر ندین،اینکه هر کسی قبلا مشکلی داشته و اینجا مطرح کرده دلیل نمیشه زیر زره بین شما فرار بگیره، وقتی کسی به اینجا مراجعه میکنه یعنی باید آمادگی پذیرش هر صحبتی رو داشته باشه،اگه نداره بره و بیرون به مشاور مراجعه کنه و شما که نظری نداری لطفا سکوت کن و راهکارها و نظرات دیگرانو تحلیل نکن،سوال کننده به وکیل مدافع نیازی نداره و خودش میتونه پاسخ و راهکار بقیه رو تجزیه و تحلیل کنه،من خودم شخصا نخواستم ایشونو زیر سوال ببرم و در مورد انسانی یا غیر انسانی بودن رفتارش حرف بزنم، چون اصلا استارتر چنین تحلیلی رو از کسی نخواستن.امیدوارم با دید بازتر به مسایل نگا کنید.

20. Top | #56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    41
    تشکر شده 10 بار در 8 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

سلام

دوستان محترمی که نظر خاصی ندارن لطفاً سرزنش هم نکنن

مقصر اصلی شوهر این خانم هست که یا بلد نبوده و یا با خودخواهی و بیخیالی نخواسته از خودش عشق و محبت نشون بده

شوهر ایشون با کوتاهی کردن در انجام مسئولیتهای شوهرانه باعث این مشکل شده
    نگکفتید خیانت خوبه ولی نگفتید هم بد هست،متنی که فرستادید رو بخونید،همه تقصیر هارو گردن همسرش انداختید،در صورتی که این خانم راضی نبودن طلاق میگرفتن،خیانت در هر صورت در هر جای دنیا به هر دلیلی عمل زشتیه،در نهایت ترجیح میدم بحث رو ادامه ندم.

21. 2 کاربران زیر از Yas26 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. Top | #57

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.39
    تشکـر
    83
    تشکر شده 92 بار در 68 پست
    سیستم عامل و مرورگر

بعضی ها در اینجا مثل اینکه تا بحال مشاوره نرفتن !!!

توی اتاق مشاوره. با مراجعه کننده صحبت می کنند و اتفاقن گوشزد میکنند کدام کار مراجعه کننده اشتباه بود. کدام کار درست!!قشنگ واسش موشکافی میکنند!!

استارتر را تشویقش کنیم کارش درسته این مشاوره دادنه؟!!

شوهر خانمه گناهکاره !اونقد وا داده نفمیده زنش شش ساله دوست پسر داره و اونقد بی بخار که زنش به شوهرش دیده میگه میخوام بچم و نگه دارم.

23. کاربران زیر از دنیا * بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. Top | #58

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.16
    تشکـر
    7,987
    تشکر شده 8,317 بار در 3,788 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

سلام
    تاپیک جالبی بود و حضور استارتر کم!
    من یه سوال داشتم
    گفتید که هفت ساله ازدواج کردین ، شش ساله خیانت!
    یعنی با یکسال بی توجهی این اتفاق افتاده؟
    یا عوامل دیگری هم از قبل بودن؟
    و سوگند به حالی که پریشان شد
    خداوند از ما نخواهد گذشت...

25. Top | #59

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.72
    تشکـر
    2,985
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Yas26 نمایش پست ها
    نگکفتید خیانت خوبه ولی نگفتید هم بد هست،متنی که فرستادید رو بخونید،همه تقصیر هارو گردن همسرش انداختید،در صورتی که این خانم راضی نبودن طلاق میگرفتن،خیانت در هر صورت در هر جای دنیا به هر دلیلی عمل زشتیه،در نهایت ترجیح میدم بحث رو ادامه ندم.
    آره اشتباه ایشون طلاق نگرفتن بوده ولی تاکید کردن رو اشتباهش دیگه چیزیو تغییر نمیده و موضوع تاپیک این نیست و منم برای همین در موردش حرف نمیزنم.

برا کسایی هم که تاپیک رو میخونن قضیه به اندازه کافی روشن هست که بدونن چی به چیه، لازم نیست همه بیان و تشریح کنن و عقده های خودشون رو سر استارتر خالی کنن.

الان تاپیک باید به وضعیت فعلی ایشون کمک کنه فقط همین.

26. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

ghm

27. Top | #60

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.24
    تشکـر
    2,315
    تشکر شده 1,745 بار در 1,106 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    دوست عزیز، لطفا بحث رو توهین امیز نکنید و نطفه حرام نکنید.
    هم چنین سعی نکنید افرادی رو به زور و ترس از آینده و اون دنیا به پشیمانی و توبه بندازید. (دقیقا کاری که مسئولین کشور ما دارن انجام میدن) این از لحاظ روانشناسی واقعا تاثیر برعکسی داره.
    بچه ای که به وجود اومده هیچ گناهی نداره و دست خودش نبوده. برای همه ماها ممکنه این اتفاق میافت. یعنی ممکن بود ما هم از یک نطفه به قول شما حرام بسته می شدیم. آیا ما کاره ای در این انتخاب بودیم؟ قطعا خیر
    عجیب برای من چرا در این انجمن هرکسی با هزار مشکل جواب دیگران رو باید بده؟

دوست عزیز اگر هم بخوای بچه رو بندازی بنظرم به خاطر شرایط نابه سامان زندگیت باید باشه.
    شما شدیدا آسیب دیدی . این آسیب دیدگی ممکنه اثرات زیادی داشته باشه. این بچه اگر بمونه و اون آقا بره و هیچکسم چیزی نفهمه از این موضوع. شمارو همیشه یاد اون آقا خواهد انداخت و یا مدل علاقتون به ایشون فرق خواهد کرد. هم چنین رابطتون با همسرتون هم خدشه دار خواهد موند و ناخودآگاه همسرت رو مسبب این مشکلات خواهی دونست.
    این بچه اگر هم از سمت همسرتون هم بود. من بازهم به نگه داریش توصیه نمیکردم به سبب مشکلات نه به این علت که بچه از کیه؟! شما نباید وقتی تکلیف زندگی خودتون مشخص نیست. یک طفل بی گناه دیگرو هم پاشو به دنیا باز کنید تا اون هم زجر بکشه.
    حتما یک مشاوره خیانت تشریف ببرید و از اینجا و یک انجمن ساده انتظار معجزه برای زندگیتون نداشته باشید.
    این قضیه اونقدری پیچیده هست که هرکسی نتونه در موردش حرف بزنه. توی این انجمن همه درگیر مشکلات زندگیای خودشون هستند.
    موفق باشید
    زنی که شوهر داره رفته با یکی دیگه خوابیده و بچه از اون این نطفه حلال؟ بچه گناه داره یا نداره نمی دونم ولی این کار اسمش همین که هست

خودت با بقیه جمع نبند شاید برای شما این کار ها عادی و لی بقیه اینطور که فکر می کنی نیستند.

خودت مشکلت از همه بیشتر ، نمی تونی یک اسم کاربری درست حسابی اتنخاب کنی معلوم نیست مردی و زنی چی هستی. چند تاپیک هم دیدم ادای هم چیز دان در میاری

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

پشیمانی از خیاتت

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
پشيماني از ازدواج,  پشيماني در جدول,  پشيماني بعد از خيانت,  پشيماني بعد از سقط جنين,  پشيماني سودي ندارد,  پشيماني دگر سودي ندارد,  پشيماني از گذشته,  پشيماني سلمان فارسي روزبه,  پشيماني بعد از طلاق,  پشيماني بعد از ازدواج,  پشيماني از ازدواج,  پشيماني از گذشته,  پشيماني از رفاقت,  پشيماني از تزريق چربي,  پشيماني از مهاجرت,  پشيماني ازگناه,  پشيماني بعد از خيانت,  پشيماني بعد از سقط جنين,  پشيماني مهدي پاكدل از طلاقش,  پشيماني بعد از طلاق,  كمبود محبت,  كمبود محبت در خانواده,  كمبود محبت چيست,  كمبود محبت دارم,  كمبود محبت زن,  درمان كمبود محبت,  نشانه هاي كمبود محبت,  جبران كمبود محبت,  عوارض كمبود محبت,  علائم كمبود محبت,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)