صفحه 2 از 7 1234 ...
نمایش نتایج: از 51 به 100 از 342

موضوع: یه واقعیت تلخ به اسم عشق

31450
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : یه واقعیت تلخ به اسم عشق

ببین شما گرفتار یه عشق ممنوع شدی که مثله مردابه هرچی بیشتر دستو پا بزنی بیشتر فرو میری ، اولین کار باید با شوهرت صحبت کنی اگه این روش.جواب نداد یه بزرگترو واسطه کنی که باشوهرت حرف بزنه اونم.جواب نداد پیش مشاور بزید اینم.جواب نداذ به خاطر فرزندنت بسوزیو بسازی اینم نشد طلاقش بده خودتو.راحت کن هر چی هست طلاق بهتر از،خودکشیه ولی بازم تو.انسانی خدا بهت اراده داده تو.میتونی خودتو.از،وسوسه شیطان نجات بدی اگه بخوای میتونی برادر شوهرتو.فراموش.کنی اگه بخوای میتونی اینقدر احساس ناتوانی نکن

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

یه چیز که فهمیدم میگی تو بغل همسرتون ارامش داری یعنی بغلت میکنه مهربون گفتی از لحاظ جنسی مشکلی ندارید. مردی که سردباشه اینکارا هم نمیکنه به نظر من شوهرت. بهت میرسه از اونجایی که خودت گفتی دلسوزی تشنه محبتی تو زیادی طلب خوای محبتی چرا مشاوره خودت تنهایی نمیری ؟؟
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

3. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mastane نمایش پست ها
    ببینید شوهر من وقتی خونه س با پسرم خیلی بازی میکنه تمامه وقتش به اون محبت میکنه پس چرا منکه اینهمه التماسش میکنم بهم توجه نمیکنه چرا من حتی تا دوهفته پیش بهش تو تلگرام پیام میدادم هر لحظه قربون صدقع ش میرم ازش بخاطر زحمتاش تشکر میکرذم تو وات ساپ از بیقراریام میگفتم اما فقط در جواب بهم میگفت برام پیام نفرست اینجا ممکنه گوشیم بیفتع دست کسی آبروم برع حتی درطول روز یه زنگ نمیزنه حالمو بپرسه ببینه کحام چکار میکنم بقرآن دارم میمیرم ازغصه
    خانوم همین که میگه گوشی دست یکی دیگه میفتع می بینه ،این نشون از این داره رو شما تعصب وغیرت داره و دوست نداره همکاراش حرف خصوصی اش کسی ببینه و احیانا مسخره کنه!! خانوم مرد ها اغلب یک خصوصیت مشابه دارند اونم اینکه عشق بازی که شما انتظار داری خوب بلد نیستند شاید دوران نامزدی یک کار انجام بدهند ولی از نظرشون اینجور کارارو بچه بازی می دونند!! شوهر شما نیاز به مشاوره حضوری داره تا از نیاز های همسرش اگاهی پیدا کنه...

4. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6955
    تشکـر
    387
    تشکر شده 355 بار در 137 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    ولی عجب برادر شوهر آشغالی داری !!! آدم با زندگی برادرش اینکارو میکنه ...تف به این روزگار
    برادر شوهرم میگه من از اول هم تورو دوست داشتم برام جذاب بودی میگه عاشقمه وقتی بغلم میکنه تمامه بدنش میلرزه حتی گریع میکنه از خوشی قسم میخوره که جز دست گرفتنو بغل کردن به چیزه دیگه ای فکر نمیکنه بهم محبت میکنه وقتی میبینمش ازش انرژی میگیرم تمامع تلاششو میکنه تا من ناراحت نباشم

6. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

برادر شوهرم میگه من از اول هم تورو دوست داشتم برام جذاب بودی میگه عاشقمه وقتی بغلم میکنه تمامه بدنش میلرزه حتی گریع میکنه از خوشی قسم میخوره که جز دست گرفتنو بغل کردن به چیزه دیگه ای فکر نمیکنه بهم محبت میکنه وقتی میبینمش ازش انرژی میگیرم تمامع تلاششو میکنه تا من ناراحت نباشم
    مرد با حرف هم ارضا میشه وقتی دیگه بغلت کرده صدرصد ارضا شدنش رو شاخشه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

7. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6955
    تشکـر
    387
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    ببین شما گرفتار یه عشق ممنوع شدی که مثله مردابه هرچی بیشتر دستو پا بزنی بیشتر فرو میری ، اولین کار باید با شوهرت صحبت کنی اگه این روش.جواب نداد یه بزرگترو واسطه کنی که باشوهرت حرف بزنه اونم.جواب نداد پیش مشاور بزید اینم.جواب نداذ به خاطر فرزندنت بسوزیو بسازی اینم نشد طلاقش بده خودتو.راحت کن هر چی هست طلاق بهتر از،خودکشیه ولی بازم تو.انسانی خدا بهت اراده داده تو.میتونی خودتو.از،وسوسه شیطان نجات بدی اگه بخوای میتونی برادر شوهرتو.فراموش.کنی اگه بخوای میتونی اینقدر احساس ناتوانی نکن
    آره من میتونم نمیگم نمیتونم فقط کافیه دلم ازش سرد شه کافیع که بخوام فقط میدونم با تنهایی نمیتونم کنار بیام ازاینکه تنهابشم وشوهرمم که روز به روز داره ازم دورمیشه چکار کنم

9. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

اینم یادم رفت بگم اگه می بینی برادر شوهر نامردت بهت محبت می کنه دلیل داره اون فقط میخواهد به خواسته شیطانیش برسه ،مطمین باش بعد اینکه باهات رابطه جنسی پیدا کنه خدانکرده و بعد یک مدت عادی بشی براش بهت میگه هرزه و روت تف می کن مطمین باش ،مورد شما شبیه اش چند چند سال پیش همین سایت بود...

10. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

وای وای تو نمیدونی که چه آدم پستی هست همین برادر شوهرت !!!!
    اون نمیخواد ازدواج کنه یعنی ؟وقتی ازدواج کرد باز دوست داره ؟
    اونموقع تو میمونی و عشقی که به پاش ریختی ...دیگه نه پیش همسرت حرمت داری و نه پیش برادرش عابرو ...
    از اینها بگزریم سرزنش ها شدو گفتنی ها گفته شد ...
    مهم مشکل شما و درخواست کمکتونه .

یجای کار میلنگه !!
    باید با همسرتون صحلت بشه !!باید حرفاشون شنیده بشه !!اگر عشق بازی بلده چرا از شما دریغ میکنه !!!

خب ولی متاسفانه محیط اینجا فقط یک طرف قضیه رو در اختیار داره و طرف مقابل همیشه مبهم میمونه و یا با اظاهرات یک طرفه به قاضی میره !

مطمینی همسرت با علاقه باهات ازدواج کرد؟؟
    دوست داره ؟؟
    سعی کن واقعیات رو بگی !!

12. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6955
    تشکـر
    387
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    مرد با حرف هم ارضا میشه وقتی دیگه بغلت کرده صدرصد ارضا شدنش رو شاخشه

13. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6955
    تشکـر
    387
    میزان امتیاز
    10

وای وای تو نمیدونی که چه آدم پستی هست همین برادر شوهرت !!!!
    اون نمیخواد ازدواج کنه یعنی ؟وقتی ازدواج کرد باز دوست داره ؟
    اونموقع تو میمونی و عشقی که به پاش ریختی ...دیگه نه پیش همسرت حرمت داری و نه پیش برادرش عابرو ...
    از اینها بگزریم سرزنش ها شدو گفتنی ها گفته شد ...
    مهم مشکل شما و درخواست کمکتونه .

یجای کار میلنگه !!
    باید با همسرتون صحلت بشه !!باید حرفاشون شنیده بشه !!اگر عشق بازی بلده چرا از شما دریغ میکنه !!!

خب ولی متاسفانه محیط اینجا فقط یک طرف قضیه رو در اختیار داره و طرف مقابل همیشه مبهم میمونه و یا با اظاهرات یک طرفه به قاضی میره !

مطمینی همسرت با علاقه باهات ازدواج کرد؟؟
    دوست داره ؟؟
    سعی کن واقعیات رو بگی !!
    میدونم که همسرم قبل ازدواج با من عاشق کسه دیگه ای بوده
    من نمیگم همسرم آدمه بدیه یه بار که گریه و زاری میکردم از تنهاییام میگفتم از کمبودام میگفتم عصبانی شدو کتکم زد اما شبش زود اومد خونه ازم عذر خواهی کرد برام هدیع خرید شوهرم اگه بخواد میتونه منو آروم کنه بخدا من زیاده خواه نیستم همین کع روزی نیم ساعت وقتشو برام بذاره دلم آروم میشع

14. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    میزان امتیاز
    10

میدونم که همسرم قبل ازدواج با من عاشق کسه دیگه ای بوده
    من نمیگم همسرم آدمه بدیه یه بار که گریه و زاری میکردم از تنهاییام میگفتم از کمبودام میگفتم عصبانی شدو کتکم زد اما شبش زود اومد خونه ازم عذر خواهی کرد برام هدیع خرید شوهرم اگه بخواد میتونه منو آروم کنه بخدا من زیاده خواه نیستم همین کع روزی نیم ساعت وقتشو برام بذاره دلم آروم میشع

خببببب پس همسرت از گریه زاری بدش میاد ؟؟؟مثل خیلی از مردهای دیگه !!!

ببین بعضی مردها اینجورین که تحمل دیدن اشک همسرشونو ندارن و تا ببینن اشکشون درومده کوتاه میان و دلشون رحم میادو هر کاری بگه میکنن!!خب؟

اما یه عده دیگه با دیدن اشک و گریه همسرشون بیشتر عصبی میشن و حیس تنفر بهشون دست میده !!! پس همسر شما از دسته دوم هست ...

برای اینجور مردها نباید گریه کرد ..باید مغرور بود ..باید فقط و فقط عشوه گری کرد ...دسته اول با مظلوم نمایی همسرشون عشقی میشن ولی دسته دوم با غرور و عشوه گری ...

بببین من نمیخوام بگم اینا راهکارهای عملیه چون هنوز یجای کار میلنگه ..احتمالش هست همسرت اصلا علاقه ای بهت نداشته باشه و باهات سرشوی نیاد که بخواد برات وقت بزاره !!

هیچوقت صحبت از جدایی کردی ؟؟؟
    هیچوقت بصورت جدی باهاش صحبت کردی که چرا برات وقت نمیزاره ید همش با گریه و زاری و عجزو ناله بوده ؟؟

ببین گاهی باید جدی بهش بگی امروز کلافه ام اگر زودتر نیای خونه حالم بد میشه و دودش به چشم خودت میره !!!واقعا میگم ...میگم اینطوری تاحالا جدی صحبت کردی ؟

15. 2 کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6955
    تشکـر
    387
    میزان امتیاز
    10

خببببب پس همسرت از گریه زاری بدش میاد ؟؟؟مثل خیلی از مردهای دیگه !!!

ببین بعضی مردها اینجورین که تحمل دیدن اشک همسرشونو ندارن و تا ببینن اشکشون درومده کوتاه میان و دلشون رحم میادو هر کاری بگه میکنن!!خب؟

اما یه عده دیگه با دیدن اشک و گریه همسرشون بیشتر عصبی میشن و حیس تنفر بهشون دست میده !!! پس همسر شما از دسته دوم هست ...

برای اینجور مردها نباید گریه کرد ..باید مغرور بود ..باید فقط و فقط عشوه گری کرد ...دسته اول با مظلوم نمایی همسرشون عشقی میشن ولی دسته دوم با غرور و عشوه گری ...

بببین من نمیخوام بگم اینا راهکارهای عملیه چون هنوز یجای کار میلنگه ..احتمالش هست همسرت اصلا علاقه ای بهت نداشته باشه و باهات سرشوی نیاد که بخواد برات وقت بزاره !!

هیچوقت صحبت از جدایی کردی ؟؟؟
    هیچوقت بصورت جدی باهاش صحبت کردی که چرا برات وقت نمیزاره ید همش با گریه و زاری و عجزو ناله بوده ؟؟

ببین گاهی باید جدی بهش بگی امروز کلافه ام اگر زودتر نیای خونه حالم بد میشه و دودش به چشم خودت میره !!!واقعا میگم ...میگم اینطوری تاحالا جدی صحبت کردی ؟
    آره همینطوره شوهرم هیچ اعتنایی به گریه هام نمیکنه ولی آخه من چکنم تا میام باهاش حرف بزنم از شدت بی کسیو تنهام چنان بغض گلومو میگیره که نمیتونم حرف بزنم
    آرع خیلی با آرامش باهاش حرف زدم حس میکنم خیلی دوستم نداره ازم دوری میکنه با زورو التماس دلش میسوزه میاد طرفم ولی دیکه به منم لذت نمیده اصلا داغونتر میشم
    ولی همسرم همه چیزش شده کارش
    محیط کارشم طوریه که زنای خیلی جذاب و خوشگل وبیحجاب رفت و آمد میکنن دوستاشم آدمای درستی نیستن دائم خمرهستن
    حالا من موندم چه کنم دیگه نمیکشم

17. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    میزان امتیاز
    10

آره همینطوره شوهرم هیچ اعتنایی به گریه هام نمیکنه ولی آخه من چکنم تا میام باهاش حرف بزنم از شدت بی کسیو تنهام چنان بغض گلومو میگیره که نمیتونم حرف بزنم
    آرع خیلی با آرامش باهاش حرف زدم حس میکنم خیلی دوستم نداره ازم دوری میکنه با زورو التماس دلش میسوزه میاد طرفم ولی دیکه به منم لذت نمیده اصلا داغونتر میشم
    ولی همسرم همه چیزش شده کارش
    محیط کارشم طوریه که زنای خیلی جذاب و خوشگل وبیحجاب رفت و آمد میکنن دوستاشم آدمای درستی نیستن دائم خمرهستن
    حالا من موندم چه کنم دیگه نمیکشم

خب اخه پس چرا بچه دار شدی با اینحال؟؟

اگر بهت علاقه ای نداره ادامه این زندگی مثل آب در هاون کوبیدنه!!!
    اصلا اگر قضیه برادرشوهرتو بزاریم کنارو به رابطه تو با همسرت فقط نگاه کنیم ...واقعیت اینه که شما نمیتونی اینجوری ادامه بدی و ایشونم چون شما رو تامین نمیکنه پی خودشم لذتی نمیبره و دبر یا زود ممکنه جذب یکی از همون زن های دوروبرش بشه !!

من پیشنهاد میکنم ک و جدی ،بدون اینکه حتی لحنت غم انگیز یا التماس آلود باشه بهش بگو که تحمل شرایط حاضر رو نداری و اگر اینطوری ادامه پیدا کنه میزاری میری !!!

بگو تو وظایف زناشوییت رو انجام نمیدی و منو از زندگی با خودت دلسرد کردی !!!

بگو اگر ادامه زندگی با من برات مهمه باید با من بیای بریم مشاوره تا مسایل موحود رو حل کنیم .

حتما اینهارو بهش بگو و دیگه بحث رو ادامه نده و به دعوا نکشون ...ببین حرف حسابش چیه !!

اونوقت بیا اینجا بگو تا راهنماییت کنیم .ا

18. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6955
    تشکـر
    387
    میزان امتیاز
    10

خب اخه پس چرا بچه دار شدی با اینحال؟؟

اگر بهت علاقه ای نداره ادامه این زندگی مثل آب در هاون کوبیدنه!!!
    اصلا اگر قضیه برادرشوهرتو بزاریم کنارو به رابطه تو با همسرت فقط نگاه کنیم ...واقعیت اینه که شما نمیتونی اینجوری ادامه بدی و ایشونم چون شما رو تامین نمیکنه پی خودشم لذتی نمیبره و دبر یا زود ممکنه جذب یکی از همون زن های دوروبرش بشه !!

من پیشنهاد میکنم ک و جدی ،بدون اینکه حتی لحنت غم انگیز یا التماس آلود باشه بهش بگو که تحمل شرایط حاضر رو نداری و اگر اینطوری ادامه پیدا کنه میزاری میری !!!

بگو تو وظایف زناشوییت رو انجام نمیدی و منو از زندگی با خودت دلسرد کردی !!!

بگو اگر ادامه زندگی با من برات مهمه باید با من بیای بریم مشاوره تا مسایل موحود رو حل کنیم .

حتما اینهارو بهش بگو و دیگه بحث رو ادامه نده و به دعوا نکشون ...ببین حرف حسابش چیه !!

اونوقت بیا اینجا بگو تا راهنماییت کنیم .ا
    آره من همه حرفاتونو بهشگفتم گفتم که از زندگی دلسرد شدن گفتم که آوره م از وقتی رفتی سرکار من آواره شدم
    همسرم حتی الان شش ماهه که هیچ حقوقی نگرفته حتی به سختی مرخصی میگیرع ماهی یه روز
    هرکاری میکنم ازاون کار دل بکنه میگع نه نمیدونم چرا کارشم خیلی سختع خیلی هر چقدر پدرو مادرش میگن زنو بچه تو تنها نذارقبول نمیکنه

19. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    تشکر شده 873 بار در 505 پست
    میزان امتیاز
    10

شقایقم عزیزم آخه چرا اینجوری فکر میکنی طلاق چیه ازدواج با برادر شوهر چیه آخه چرا باور نمیکنین من بزرگترین مشکلم الان همسرمه برادر شوهرم مشکل بعدی عزیزم آخع طلاق چیه ازدواج مجدد چیه من میخوام خودمو بکشم بعد شما میگی این خانم اگر طلاق بگیره!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
    نه عززیزم
    من اینو واس اونایی نوشتم ک اینجا دارن حرف از مطلقه شدن و... میزنن
    و میگن ازدواج با برادر شوهر...
    ج شمارو تو پست قبلیم دادم
    امضای ایشان

باید یکبار به خاطر همه چیز گریه کرد
    آن قدر که اشک ها خشک شوند
    باید این تن اندوهگین را چلاند
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و
    همه چیز را از نو شروع کرد

20. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    میزان امتیاز
    10

آره من همه حرفاتونو بهشگفتم گفتم که از زندگی دلسرد شدن گفتم که آوره م از وقتی رفتی سرکار من آواره شدم
    همسرم حتی الان شش ماهه که هیچ حقوقی نگرفته حتی به سختی مرخصی میگیرع ماهی یه روز
    هرکاری میکنم ازاون کار دل بکنه میگع نه نمیدونم چرا کارشم خیلی سختع خیلی هر چقدر پدرو مادرش میگن زنو بچه تو تنها نذارقبول نمیکنه
    جوتابش چی بود ؟

21. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6955
    تشکـر
    387
    میزان امتیاز
    10

جوتابش چی بود ؟
    هیچی فقط سکوت تو دعوا ها یه تو بیشتر حرفااش میگه تحمل نداری طلاق تو بگیر برو نمیدونم چقدر واقعیت داره حرفاش نمیدونم اینهمه پافشاری رو کارش چیه وقتی اینهمع زجرمنو میبینع چرا اهمیت نمیده

22. بالا | پست 68

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام دوستان بامرام سایت اونایی که قدیمین حتما منو تو خاطرشون هست مستانه هستم 24سالمه متاهلم یه پسر دارم....
    بعداز مدتها اومدم دوبارع دست به دامن دوستان بشم امید که بتونم به زندگی برگردم.....
    خب قصه منم مثه همه مشکلات اینجاس عاشق کسی شدم که نباید نمیدونم عشقه ...هوسه بی بندوباریه هرچیع من افتادم توش
    بخاطر اتفاقایی که بین منو برادرشوهرم افتاده ماعاشق هم شدیم تو یه مدت خیلی کوتاه چنان وابسته هم شدیم که جداییمون غیر ممکن شدع
    به رابطه جنسی اصلا وابدا فکر نمیکنیم ماکمبودهایی داریم که به کمک هم رفع میشه اون بیشتر وابسته منه بیشتربه کمکن نیاز داره کمبود هاش کامل رفع میشه ولی من نه بخاطر کار همسرم شب وروز تو خونه تنهام هرکاری که بگین واسع نزدیک شدن به همسرم انجام دادم ولی اون همه چیزش شده کار
    از طرفی بردارشوهرم عاشقانه دوستم داره بهم بگین چکار کنم
    بی صبرانه منتظر کمکتون هستم
    فداتون
    سلام
    خیلی ناراحت شدم از اونچه خوندم .
    اسم این ارتباط هر چی که هست باید قطع بشه .

درماندگی رو عشق ندونید ، چه از طرف ایشون چه از طرف خودتون .
    مسئله همسر تون رو جدا حل کنید ، و این ارتباط غلط رو هم پایان بدین .

23. بالا | پست 69

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    بعضی مردها بلد نیستن!! یا روشون نمیشه یا غرور کاذب دارند و ....واین دلیل نمیشه که خانومش دوست نداشته باشه !!مطمین باش مردی زنش دوست نداشته باشه طلاقش میده نه اینکه بخواهد باهاش زندگی کنه و باهاش هر شب یکجا بخوابه....
    مردی که محبت کردن را بلده دیگه فرق نداره زنش باشه یا بچش یا مادرش .به بچش محبت میکنه به مادرش محبت میکنه پس چی میشه به زنش محبت نمیکنه؟

24. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 70

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    مردی که محبت کردن را بلده دیگه فرق نداره زنش باشه یا بچش یا مادرش .به بچش محبت میکنه به مادرش محبت میکنه پس چی میشه به زنش محبت نمیکنه؟
    همه یکسان نیستند که !!تربیت خانوادگی فرق می کنه محیطی بزرگ میشه و خیلی عوامل دیگه شاید !! بیشتر اینکه از خصوصیات زن خبر نداره یک عده ،فکر می کنند محبت خلاصه میشه به تامین مخارج خونه وزندگی و هم خوابی شبانه و دیگه محبت لالاتر از اون نیست...

ولی مورد این خانوم با نوضیحاتی که دادند یکم معادله فرق کرد !!شوهر این خانوم بلده ولی انجام نمیده!!

26. بالا | پست 71

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

هیچی فقط سکوت تو دعوا ها یه تو بیشتر حرفااش میگه تحمل نداری طلاق تو بگیر برو نمیدونم چقدر واقعیت داره حرفاش نمیدونم اینهمه پافشاری رو کارش چیه وقتی اینهمع زجرمنو میبینع چرا اهمیت نمیده
    خانوم اطلاع دارید شوهر شما قبل شما رابطه با کسی داشته یا نه؟ یا اینکه پتانسیل این داره بخواهد خیانت کنه یا اینکه ازدواج مجدد و...؟ آشنایی شما با ایشون چجوری بوده ؟از اول اینجور بود یا دوران نامزدی و اوایل ازدواج محبت می کرد؟؟ همینطور درامد شوهر شما تا چه حد از راه مشروع هستش خدانکرده مال حروم وارد زندگی شما نمیشه؟؟ همینطور برادر شوهر شما کسب درامد اش مشکل نداره...

27. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 72

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

همه یکسان نیستند که !!تربیت خانوادگی فرق می کنه محیطی بزرگ میشه و خیلی عوامل دیگه شاید !! بیشتر اینکه از خصوصیات زن خبر نداره یک عده ،فکر می کنند محبت خلاصه میشه به تامین مخارج خونه وزندگی و هم خوابی شبانه و دیگه محبت لالاتر از اون نیست...

ولی مورد این خانوم با نوضیحاتی که دادند یکم معادله فرق کرد !!شوهر این خانوم بلده ولی انجام نمیده!!
    دقیقا جواب منو خودت دادی : شوهر این خانوم بلده ولی انجام نمیده

و باید دید چرا انجام نمیده

29. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 73

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط شقایقم نمایش پست ها

ببین مستانه جون
    کارت صددرصد اشتباهه
    و هیچ توجیهی نداره
    اشتباه کردی و داری ادامه میدی این اشتباهو
    مگه نمیگی شوهرتو دوس داری؟
    چرا ب این فکر نمیکنی ک شوهرت بخاطر اسایش تو
    داره شبانه روز کار میکنه
    ک مبادا چیزی برا همسرش کم بزاره
    ولی از اینور بوم افتاده

باهاش صحبت کردی و از نیازت گفتی و توجهی نکرده؟؟؟
    خب ایا این توجه نکردن دلیل میشه ک بهعش خیانت کنی ؟؟؟

میگی همسرتو دوس داری دیگه؟
    مگه میشه ادم ی نفرو دوس داشته باشه و
    راضی ب شکستنش بشه؟
    راضی بشه ک شکستن غرور عشقشو ببینه؟
    صدای شکستن قلبشو بشنوه؟
    ب این فکر کردی ک شوهرت بفهمه چی ب روزش میاد ؟؟؟؟
    حالا اگه غریبه بود ی چیزی
    برادرشه
    از خون خودشه
    صد برابر بدترهههههههههههههه

برادرشوهرت دستتو میگیره اروم میشی؟
    کنارش ارامش داری؟؟
    عزیز من این ارامش نیس
    این ی حس زودگذر هس
    هوسه
    زودم تموم میشه
    نهایتا 9 ماه

برادر شوهرت عاشقانه دوست داره؟؟؟؟
    مگه میشه اخه؟؟
    مگه داریم؟؟؟
    کدوم گربه بخاطر رضای خدا موش میگیره؟؟؟
    کدوم گرگی بی طمع سلام میکنه؟؟؟
    چرا ما زنا اینقد ساااااده ایم
    ای خدااااااا
    اخه این اقا ک نمیشه بهش گفت مرد
    چون ذره ای غیرت نداره
    اگ داشت ب برادرش خیانت نمیکرد
    ب کسی ک از پوست و گوشت و خونشه

اخه کی بهتر از تو؟؟؟
    هیچ محدودتی واس برقراری رابطه نداره
    هیچ احدی شک نمیکنه ک شمادوتا باهم رابطه داشته باشین
    خیلیم رااااحت میتونه رابطه جنسی برقرار کنه
    بدون اینکه تو دردسر بیفته
    رابطه عاطفی داشته باشه و ب هدفش برسه
    اونی ک وابسته میشه
    خودشو
    زندگیشو
    میبازه تویی
    عذاب وجدانو تو داری ن اون
    اون میره ازدواج میکنه
    دیگه یادش نمیاد تو وجود داشتی
    الانم متعهد ب همسر نیست
    تویی ک متهد هستی
    و تا اخر عمر شرمندگیش و
    عذاب وجدانش برات باقی میمونه

رابطتو باهاش تموم کن
    تمووووم تموم
    ازین ب بعد عادی عادی برخورد کن
    رفت و امدو کمتر کن
    بیخیال شو
    ب شوهرت وقت بده
    برای بهتر شدن
    تلاشتو کن برای اینکه زندگیتو درست کنی
    خیانت راه حل هیچ مشکلی نیست..خودش میشه بزرگترین مشکل و دغدغه فکری

موفق باشی

من این تاپیک رو نخونده بودم .

همه نظرات رو نتونستم بخونم .

ولی شقایق جون پام چسبید به زمین .

اصلا فقط این خانم به حرف شما گوش بده مشکلش حله .

البته پریماه رو هم لایک کردم .

امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

31. 2 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 74

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15760
    تشکـر
    792
    تشکر شده 133 بار در 89 پست
    میزان امتیاز
    9

مستانه جان همه نظراتو خوندم و خیلی ناراحت شدم
    99 درصد مشکل از همسر شماست که به شما توجه نمیکنه ونیاز های عاطفی و روحی شما براورده نمیکنه.کار شما هم اشتباهه سعی کن رابطتو با برادر شوهرت تموم کنی کاملا کات کنی و خودتو با چیزای دیگه مشغول کنی شاغل بشی البته اگر همسرت اجازه میده خیلی کارا میتونی بکنی که فکرتو ازاد کنی شما یه فرزند دارید که باید به اون فکر کنید.فقط تا به رابطه جنسی کشیده نشده (خدا نکنه کشیده بشه) تمومش کن چون خیلی خیلی اذیت میشی.اینقدر هم گریه نکن محبت و عشقتو فقط برای بچت بزار.اگر بچه نداشتی توصیه میکردم سریع جدا بشی ولی با وجود بچه نمیشه .مردی که به ادم توجه نکنه رو میشه تحمل کرد ولی مردی که دست بزن داره رو نه الان که دیگه پنجاه سال پیش نیست براحتی یه زنو بزنن وبعدشم با یه معذرت خواهی تموم بشه....
    فقط به فکر بچت باش

33. 2 کاربران زیر از مروارید30 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 75

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6955
    تشکـر
    387
    میزان امتیاز
    10

خانوم اطلاع دارید شوهر شما قبل شما رابطه با کسی داشته یا نه؟ یا اینکه پتانسیل این داره بخواهد خیانت کنه یا اینکه ازدواج مجدد و...؟ آشنایی شما با ایشون چجوری بوده ؟از اول اینجور بود یا دوران نامزدی و اوایل ازدواج محبت می کرد؟؟ همینطور درامد شوهر شما تا چه حد از راه مشروع هستش خدانکرده مال حروم وارد زندگی شما نمیشه؟؟ همینطور برادر شوهر شما کسب درامد اش مشکل نداره...
    راستش قبل ازدواج با چند نفری ارتباط داشته
    اما اینکه بخواد ازدواج مجدد کنع اصلا غیر ممکنه من دوستاشو میشناسم وقتی ازشون تعریف میکنه میگه همه شون خیانت کارن میگه به زناشون خیانت میکنن
    بهم میگه من به خودم افتخار میکنم که خیانت نمیکنم نمیدونم راست میگه یا دروغ
    ولی میدونم که وضع اونجا خیلی خرابه بعضی موقع ها از عشوه گری های زنان میگه از خوشگلیو طرزلباس پوشیدنشون
    دوران نامزدی مون خیلی نبود مدتش کم بود ولی خوب من از همون موقع این کمبود داشتم همسرم از لحاظ مالی وضعش داغونه ما الان هفت هشت ماهه باهم یه بازار ساده یه تفریح ساده نداشتیم اصلا براش مهم نیست که مثلا زنمو ببرم بیرون روحیه ش عوض شه حتی با کلی التماس ماهی یه بار منو میبره خونه پدرم واقعا نمیدونم دلیل اینهمه بی توجهی چیع اینهمه بی مسئولیتی
    برادر شوهرم وضع مالیش بهتره دستش تو جیبه خودشه

35. بالا | پست 76

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6955
    تشکـر
    387
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط مروارید30 نمایش پست ها
    مستانه جان همه نظراتو خوندم و خیلی ناراحت شدم
    99 درصد مشکل از همسر شماست که به شما توجه نمیکنه ونیاز های عاطفی و روحی شما براورده نمیکنه.کار شما هم اشتباهه سعی کن رابطتو با برادر شوهرت تموم کنی کاملا کات کنی و خودتو با چیزای دیگه مشغول کنی شاغل بشی البته اگر همسرت اجازه میده خیلی کارا میتونی بکنی که فکرتو ازاد کنی شما یه فرزند دارید که باید به اون فکر کنید.فقط تا به رابطه جنسی کشیده نشده (خدا نکنه کشیده بشه) تمومش کن چون خیلی خیلی اذیت میشی.اینقدر هم گریه نکن محبت و عشقتو فقط برای بچت بزار.اگر بچه نداشتی توصیه میکردم سریع جدا بشی ولی با وجود بچه نمیشه .مردی که به ادم توجه نکنه رو میشه تحمل کرد ولی مردی که دست بزن داره رو نه الان که دیگه پنجاه سال پیش نیست براحتی یه زنو بزنن وبعدشم با یه معذرت خواهی تموم بشه....
    فقط به فکر بچت باش
    مرسی که درکم کردی عزیزم مسئله برادر شوهرم به نظرم حل شدنیه اگر شوهرم به من توجه کنه اگه عاشقانه منو بپرسته من بقرآن طرف هیچ کی نمیرم من همیشع به شوهرم گفتم پول همه چیز نیست خرید لباسو طلا اصلا برام مهم نیست مرد اگر زنشو دوست داشته باشه چنان اعتماد به نفسی به زنش میده که زن خودشو زیباترین زنه دنیا میدونه خودشو خوشبخترین میدونه
    فکر نکنین من زیاده خواهم من حتی به شوهرم میگم لااقل یه ساعت زودتر بیا نمیتونی یه ساعت دیرتر برو نمیتونی لااقل بعضی موقع ها زنگ بزن حالمو بپرس ببین مردم زنده م بازم نمیتونی لااقل بذار تو تلگرام عشق بازی کنم باهات جوابمو بدع جوابه دلتنگیامو بده ولی کو گوشه شنوا بقرآن باعث شده از بچه مم سرد بشم از زندگیم از همع چیم سرد شدم

36. بالا | پست 77

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    میزان امتیاز
    10

متاسفم برای این حرفم ..ولی به نظر من وقتی همسرتون از موضعش کوتاه نمیادو عشق و محبت رو از شما دریغ میکنه و احتمالا علاقه ای هم به شما تداره شما چاره ای ندارید جز اینکه با وساطت خانواده ها ابشون رو وادار به انجام مراحل مشاوره و زوج درمانی کنید و در غیر اینصورت تصمیم اخر رو بگیرید .

چون نباید کمبود محبت شما منجر به خیانت بشه که اسیب های زیادی رو گذشته از همسرتون ؛برای شما ؛فرزندتون و بالاخص جامعه داره .
    لطفا با قطع کردن اون رابطه اشتباه تکلیف خودتون رو با همسرتون مشخص کنید ..ادامه اینچنینیه این زندگی اسیب زیادی در پی داره ...ب

37. بالا | پست 78

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    میزان امتیاز
    10

من هنوز توی ابهام هستم در مورد همسر مستانه خاتوم ...
    آقایون لطفا کمک بفرمایید که به نظر شما یک مرد چه دلایلی ممکنه برای دریغ کردن محبت از همسرش داشته باشه ؟به دلایل تفاوت جنسیتی ممکنه ما نتونیم به این دلایل پی ببریم .

38. بالا | پست 79

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

اما اینکه بخواد ازدواج مجدد کنع اصلا غیر ممکنه من دوستاشو میشناسم وقتی ازشون تعریف میکنه میگه همه شون خیانت کارن میگه به زناشون خیانت میکنن
    ولی میدونم که وضع اونجا خیلی خرابه بعضی موقع ها از عشوه گری های زنان میگه از خوشگلیو طرزلباس پوشیدنشون
    دوران نامزدی مون خیلی نبود مدتش کم بود ولی خوب من از همون موقع این کمبود داشتم همسرم از لحاظ مالی وضعش داغونه ما الان هفت هشت ماهه باهم یه بازار ساده یه تفریح ساده نداشتیم اصلا براش مهم نیست که مثلا زنمو ببرم بیرون روحیه ش عوض شه حتی با کلی التماس ماهی یه بار منو میبره خونه پدرم واقعا نمیدونم دلیل اینهمه بی توجهی چیع اینهمه بی مسئولیتی
    رابطه جنسی بوده؟؟ شما خبر داشتید یا بعد ازدواج به شما گفت؟؟

می دونید اینکه بقیه متهم می کنه به خیانت می تونه فیلم بازی کردن باشه و هم می تونه درست!! یک سری از مرد ها فکر می کنند قبل ازدواج هر کاری می تونند بکنند و چامعه به گند بکشند بعد توبه کنند و صاحب خونه و زندگی بشند ولی اعتقاد قوی به این دارند بعد ازدواج خیانت نکنند! حالا مکنه همسر شما اون زن ها و دختر بزک کرده می بینه وبا شما مقایسه می کنه و دوران مجردی یادش میفتده و چون توانای در خودش می بینه یکی از اینارو تور کنه و به خاطر اخلاقیات که داره نمی تونه افسرده ودل زده از زندگی شده...

39. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 80

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15760
    تشکـر
    792
    میزان امتیاز
    9

آقایون لطفا کمک بفرمایید که به نظر شما یک مرد چه دلایلی ممکنه برای دریغ کردن محبت از همسرش داشته باشه ؟به دلایل تفاوت جنسیتی ممکنه ما نتونیم به این دلایل پی ببریم .
    مرد نیستم ولی نظرمو میگم
    از بس مغرورن.اینقدر ماماناشون بهشون محبت کردن عادت شده براشون دوست دارن همیشه عشق دریافت کنن به جای اینکه عشق خرج کنند ممکنم هست سرش جای دیگه گرم باشه

41. کاربران زیر از مروارید30 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 81

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    میزان امتیاز
    10

رابطه جنسی بوده؟؟ شما خبر داشتید یا بعد ازدواج به شما گفت؟؟

می دونید اینکه بقیه متهم می کنه به خیانت می تونه فیلم بازی کردن باشه و هم می تونه درست!! یک سری از مرد ها فکر می کنند قبل ازدواج هر کاری می تونند بکنند و چامعه به گند بکشند بعد توبه کنند و صاحب خونه و زندگی بشند ولی اعتقاد قوی به این دارند بعد ازدواج خیانت نکنند! حالا مکنه همسر شما اون زن ها و دختر بزک کرده می بینه وبا شما مقایسه می کنه و دوران مجردی یادش میفتده و چون توانای در خودش می بینه یکی از اینارو تور کنه و به خاطر اخلاقیات که داره نمی تونه افسرده ودل زده از زندگی شده...
    ینی ممکنه همسرشونم خیانت کرده باسه ؟؟؟
    میشه اونوقت خانوم متوجه نشده باسن ؟؟!!!عجیبه !!!

ولی با توجه به وجود اون خانوم ها و اینکه قبل ازدواج هم اهل دوست دختر بازی بوده ؛ممکنه این احتمال وجود داشته باشه .این مقایسه ای که شما میگین !!

مستانه خانوم شما به ایشون از نظر خیانت شک نکردین ؟

43. بالا | پست 82

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

مرد نیستم ولی نظرمو میگم
    از بس مغرورن.اینقدر ماماناشون بهشون محبت کردن عادت شده براشون دوست دارن همیشه عشق دریافت کنن به جای اینکه عشق خرج کنند ممکنم هست سرش جای دیگه گرم باشه
    خانوم یکی از اون مادر ها هم شما هستید یا در اینده میشید!! خب درست تربیت کنید چه دختر و چه پسر و جایگاهشون بشناسند!! این همه فساد که هست ناشی از تربیت نا صحیح والدین و به خصوص مادر ها هستش!!

در ثانی چرا جمع می بندید همه که اینجور نیستن خیلی از مادر ها خیلی خوب بچه تربیت کردند ومی کنند خدا حفظ شون کنه و دل شون شاد باشه همیشه...

44. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 83

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15760
    تشکـر
    792
    میزان امتیاز
    9

خانوم یکی از اون مادر ها هم شما هستید یا در اینده میشید!! خب درست تربیت کنید چه دختر و چه پسر و جایگاهشون بشناسند!! این همه فساد که هست ناشی از تربیت نا صحیح والدین و به خصوص مادر ها هستش!!

در ثانی چرا جمع می بندید همه که اینجور نیستن خیلی از مادر ها خیلی خوب بچه تربیت کردند ومی کنند خدا حفظ شون کنه و دل شون شاد باشه همیشه...
    جمع نبستم ولی اکثر آقایون اینطورین دلم خیلی پر بود

خدا همه پدر مادرا رو حفظ کنه

46. 2 کاربران زیر از مروارید30 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 84

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

ینی ممکنه همسرشونم خیانت کرده باسه ؟؟؟
    میشه اونوقت خانوم متوجه نشده باسن ؟؟!!!عجیبه !!!

ولی با توجه به وجود اون خانوم ها و اینکه قبل ازدواج هم اهل دوست دختر بازی بوده ؛ممکنه این احتمال وجود داشته باشه .این مقایسه ای که شما میگین !!

مستانه خانوم شما به ایشون از نظر خیانت شک نکردین ؟
    اره هر چیزی ممکنه ولی نمیشه صددرصد گفت!!

اگر قبل ازدواج رابطه جنسی هم داشته باشه این احتمال بیشتر هم میشه!! گفتم که یک سری مرد ها اینطوری هستند قبل ازدواج برا خودشون ازاد می دونند وبعد ازدواج اعتقاد دارند!! شوهر این خانوم ممکنه خیانت کرده یا اینکه به خاطر این اعتقاد اش نمی تونه و به قول معروف زنش از چشمش افتاده واز طرفی به خاطر بچه نمی تونه طلاق بده و همینطور خیانت کنه !!وکلا از زندگی دلسرد شده...

حالا ممکنه همه اینا درست نباشه!!

چیزی که مهمه این نوع رفتارها مث اتیشی هست که تر وخشک باهم میسوزنه این خانوم اگر قبل ازدواج خبر داشتند موضوع نباید باهاش ازدواج میکرد میگن چوب خدا صدا نداره اینه!!ممکنه این خانوم تاوان شوهرش بده با زنا حالا خدا می داند چرا و به چه علت

البته حرف اخرم کلی بود و بیشتر روی سخنم با دخترای بود که فکر می کنند پسرای که روابط دارند قبل ازدواج جنتلمن هستند...

48. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

49. بالا | پست 85

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    میزان امتیاز
    10

جمع نبستم ولی اکثر آقایون اینطورین دلم خیلی پر بود

خدا همه پدر مادرا رو حفظ کنه
    موافقم باهات ..بعضی مادرها خصوصا با دادن محبت زیادی لقمه لقمه تو دهنپسرهاشون ؛ابراز عشق رو بهشون یاد ندادن ...یاد دادن که یک پسر فقط باید دوست داشته بشه و این شده که دوست داشتن رو یاد نگرفتن ...مثل غذا درست کردن که بلد نیستن ؛محبت هم چون فقط یک طرفه به خوردشون داده شده ،بلد نیستن !!!

کلی بود و ربطی به این موضوع تایپیک نداشت.

50. 3 کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 86

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

همسرتون شغلش چی بود؟

52. بالا | پست 87

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

1 . خیانت
    2.شفل خسته کننده
    3. بی پولی ( ظرف حوصله خودشو نداره چه برسه به زنش)

خانوم مستانه گفتید همسرتون بی پول هستش آیا همیشه اینطوری بوده؟ منظورم بی پوله؟

53. بالا | پست 88

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26395
    تشکـر
    63
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

برای شخصیت خودت ارزش قایل باش
    چرا یه آدم اینقدر باید ضعیف باشه
    به نظر من از بیکاری ه
    برو سر کار و برو کلاس ورزش یا یه هنر که دوست داری
    برادر شوهرت آدم درستی نیست
    همه ی زندگی ها مشکل داره همه درگیرن
    به خدا پناه ببر ، ازش بخواه شاید اعتقاد نداشته باشی ولی جواب می گیری
    خیانت نکن نه به خاطر شوهر و بچه ت بلکه به خاطر شخصیت خودت برای خودت ارزش قایل باش و روی اعتماد به نفس ت کار کن تا الان کسی از بی محبتی نمرده
    محبت هم اس ام اس و ارتباط آنلاین نیست لطفا کمی شخصیت ت رو عمیق کن
    شما دنبال سرگرمی و هوس هستی نه محبت

54. کاربران زیر از angel63 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 89

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

مرد نیستم ولی نظرمو میگم
    با احترامات حرف مفته :

من مرد وظیفمه محبت به همسرم چون دختر مردم اگه دنبال محبت پدر مادرش بود که نمیومد ازدواج کنه میموند خونه پدر مادرش راست راست راه میرفت خوب میخورد و خوب میپوشید

دختری که تن به ازدواج با مردی میده که هنوز اول زندگیشه ممکنه مشکلات مالی باشه این یعنی اینکه به دنبال یه محبت فراتر از محبت پدرانه و مادرانه هستش که بهش میگن محبت همسرانه پس اون مرد اگه دریغ کنه در حق زنش بی معرفتی میکنه چون این محبت حقشه

56. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

57. بالا | پست 90

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25598
    تشکـر
    301
    تشکر شده 358 بار در 251 پست
    میزان امتیاز
    9

با احترامات حرف مفته :

من مرد وظیفمه محبت به همسرم چون دختر مردم اگه دنبال محبت پدر مادرش بود که نمیومد ازدواج کنه میموند خونه پدر مادرش راست راست راه میرفت خوب میخورد و خوب میپوشید

دختری که تن به ازدواج با مردی میده که هنوز اول زندگیشه ممکنه مشکلات مالی باشه این یعنی اینکه به دنبال یه محبت فراتر از محبت پدرانه و مادرانه هستش که بهش میگن محبت همسرانه پس اون مرد اگه دریغ کنه در حق زنش بی معرفتی میکنه چون این محبت حقشه
    مشکل از جایی دیگس خود مادر پدرها هم محبت کردن یاد نداشتن بچه هاشونم که ماهستیم چه دختر چه پسر محبت کردن رو یاد نداریم
    امضای ایشان
    Every friends can say: I can understand your feelingBut a best friend can say: I can feel you feeling

58. بالا | پست 91

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    میزان امتیاز
    10

....
    ویرایش توسط ghazal1 : 03-02-2016 در ساعت 03:49 PM

59. 3 کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 92

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25598
    تشکـر
    301
    تشکر شده 358 بار در 251 پست
    میزان امتیاز
    9

کار از اصلاحیات گذشته الانم نمیشه و نمیدونیم باید کجارو اصلاح کنیم اینو اصلاح کنیم اون یکی خرابه اینو درست کنیم این خرابه
    امضای ایشان
    Every friends can say: I can understand your feelingBut a best friend can say: I can feel you feeling

61. بالا | پست 93

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15760
    تشکـر
    792
    میزان امتیاز
    9

میدونی چیه ؟مردهام الان وظیفشون خیلی سنگین شده خیلیییی ((
    دلم براش میسوزه ...
    برا همه اونایی که مثل همسرمن و نمیتونن زیاد استراحت کنن ... و کلی متوقع دورشون هست ...ما هم خیلی حساسیم و تمام توجهشون رو میخوایم و این برای مردهامون سخت میشه
    قبلها باباهامون 6 ساعت کار میکردن خرج کل خونواده رو میدادن طوری که بقول معروف دستمون میرفت و پامون میزد بیرون ازش ..یه همچین چیزی اییی:d
    ولی الان چی ؟؟بیچاره ها از کله سحر پامیشن چی دو میزنن تا شب !!!
    ما هم که ماشالله هم میخوایم تو رفاه باشیم و هم توجهشون و حواسشون به ما باشه !!!
    حواسشون به ما باشه که بهمون محبت کنن !
    حواسشون به ما باشه که مامانشون به ما متلک انداخت ..خواهرش تیکه انداخت ..جاریم حسودی کرد ...باشه پشتمون !!!

بچه داری کردیم خسته ایم ؛اومدی خونه دیگه نوبت توعه !!

من رفتم برا همسرم دو تا کلاس هنری اسم نوشتم گفتم برو برا روحیت خوبه ..هی بهانه اورد وقت نمیکنم گفتم از وقت خونه بزن برو ...چند جلسه رفت دید نمیتونه ولش کرد ...
    واقعا وقت نمیکنن !!
    اخه اونام جوونن ..پس کی پی علایقشون باشن !!!

کدوم ش کمی خودخواه نباشیم ...کاش درکشون کنیم که دارن تو جامعه ای با یه عالمه گرگ دست و پنجه نرم میکنن !!

کاش بدونیم ما تو خونه خسته میشیم ولی تو خونه کسی نیست اذیتمون کنه ولی اونا سرکار هم درگیری دارن و هستن کسایی که اذیتشون کنن ..

ببخشید بی ربط گفتم ..دلم پر بود ...همشم به خودم گفتم ..منم باید اصلاح کنم خودمو .

برای همین بهشون میگن مرد
    هرچقدر هم که زحمت بکشن نباید برای زنو بچشون کم بزارن

62. کاربران زیر از مروارید30 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

63. بالا | پست 94

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    میزان امتیاز
    10

...
    ویرایش توسط ghazal1 : 03-02-2016 در ساعت 03:48 PM

64. 2 کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

65. بالا | پست 95

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نوازش .
    عزیزم دوست دارم
    خداروشکر میکنم همسر به این خوبی دارم
    ممنون خانمم
    چه خوشگل شدی امروز
    ممنون که تو زندگیم هستی

===
    دیگه یاد گرفتن داره؟؟

66. 3 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

67. بالا | پست 96

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

هی میگن مردا غرور دارن فلان
    به نظر من مرد غلط میکنه جلو زنش غرور داشته باشه
    غرور داشتن را باید بزاره تو خیابون غرور داشته باشه جلو پا زن مردم ماشین نگه نداره
    غرور داشتن را باید بزاره تو اداره غرور داشته باشه اگه دید همکار زنش کرم داره توجه نکنه

68. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

69. بالا | پست 97

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15760
    تشکـر
    792
    میزان امتیاز
    9

راستی شما متاهلین ؟[/quote]

بله

70. بالا | پست 98

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6955
    تشکـر
    387
    میزان امتیاز
    10

من همه نظراتتونو خوندم وخیلی ممنوننم که برام وقت گذاشتین اول بگم که همسرم با کسی رابطه جنسی نداشته از دوستی هم قصدش ازدواج بوده عاشق بوده ولی به عشقش نرسیده من مطمئنم شوهرم به من علاقه چندانی نداره یا مثلا اونجور که باید جذب من نمیشه عاشقم نیست حس میکنم وقتی پیشمه اذیته منم مقصرم اونقد ازش گدایی محبت کردم اونقد ازش خواستم دیگه پیشش ارزشی ندارم من همسرمو از لحاظ جنسی کاملا ارضا میکنم به بهترین نحو هر وقت خواسته کنا رش بودم بیشتر اوقات همیشه من نوازشش میکنم من بغلش میکنم بهش عشق میدم بعضی موقع ها میگم باید رهاش کنم شاید اومد طرفم اما دریغ لز یکم توجع اینجوری آتیش میگیرم ساعت یک شب از سر کار میاد اول میره پسرمو بغل میکنه میبوسه بعد میره با گوشی صبح هم همین روال یعنی شما میگین همسرم جای دیگه ای ارضا میشه کع طرفم نمیاد رابطه جنسیمون عالیه اما خیلی کم شده خیلی سرد شده مغزم داره میترکه میدونم که منم مقصرم شاید نباید درددل کنم نباید ازش بخوام محبتش کنم نباید غر بزنم اعتراض کنم
    درمورد وضعیت مالی باید بگم افتضاحه خیلی وضعمون خرابه خیلی شبو روز خونه پدرشوهرم هستیم با اینکه اینهمع سختی میکشه ولی خرجمونواونا میدن من ازاین آوارگی خسته شدم ازتنهایی شوهزم حتی تو تغطیلات عید یه ساعتم مرخصی نداره من ازالان داغونم چه کنم

71. بالا | پست 99

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6955
    تشکـر
    387
    میزان امتیاز
    10

هی میگن مردا غرور دارن فلان
    به نظر من مرد غلط میکنه جلو زنش غرور داشته باشه
    غرور داشتن را باید بزاره تو خیابون غرور داشته باشه جلو پا زن مردم ماشین نگه نداره
    غرور داشتن را باید بزاره تو اداره غرور داشته باشه اگه دید همکار زنش کرم داره توجه نکنه

72. بالا | پست 100

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6955
    تشکـر
    387
    میزان امتیاز
    10

نوازش .
    عزیزم دوست دارم
    خداروشکر میکنم همسر به این خوبی دارم
    ممنون خانمم
    چه خوشگل شدی امروز
    ممنون که تو زندگیم هستی

===
    دیگه یاد گرفتن داره؟؟

صفحه 2 از 7 1234 ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)