نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: اعتیاد و برگشت دوباره

1388
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24510
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation اعتیاد و برگشت دوباره

سلام.

من موادی مانند متادون و زیرزبانی استفاده میکردم و بدجور معتاد شده بودم تا اینکه با یک دکتر ترک اعتیاد ترک کردم...

دوهفته گذشته بود که بازم به سرم زد و استفاده کردم و بازم تو شرایط اعتیاد گیر کردم. چون جوان کم سن سالی هستم و پدرم برای این کار (ترک اعتیادم) پول زیادی خرج کرد دیگه نمیتونم بهشون بگم معتاد شدم چون خیلی میترسم.

حالا باید چیکار کنم؟ روزی حدودا یک قاشق بزرگ شربت متادون مصرف میکنم هرچقدر هم هر روز کم میکنم بازم نمیتونم ترکش کنم. و برای اینکه بالا گفتم نمیتونم به خانوادم بگم تا برام پول خرج کنن تا برم در کلینیک دکتر ترک اعتیاد ترک کنم.

خواهش میکنم التماس میکنم کمک کنید.التماس میکنم من منتظر جوابهای شما هستم. فقط یه نکته بگم من با قرص ترک اعتیاد b2 نمیتونم ترک کنم چون به بدنم تاثیری نداره برای همین گرفتار شدم.حتی اگه عرقیات گیاهیی یا دم نوش های سراغ دارین معرفی کنید. چون خماری رو نمیتونم تحمل کنم برای همین فرض کنید برادر کوچکتون هستم و داره زندگیم نابود میشه لطفا کمکم کنید.مرسی از همه شما که مدیون شماها خواهم بود.
    ویرایش توسط farokh : 11-26-2015 در ساعت 08:14 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : اعتیاد و برگشت دوباره

نقل قول نوشته اصلی توسط farid1992 نمایش پست ها
    سلام.

من موادی مانند متادون و زیرزبانی استفاده میکردم و بدجور معتاد شده بودم تا اینکه با یک دکتر ترک اعتیاد ترک کردم...

دوهفته گذشته بود که بازم به سرم زد و استفاده کردم و بازم تو شرایط اعتیاد گیر کردم. چون جوان کم سن سالی هستم و پدرم برای این کار (ترک اعتیادم) پول زیادی خرج کرد دیگه نمیتونم بهشون بگم معتاد شدم چون خیلی میترسم.

حالا باید چیکار کنم؟ روزی حدودا یک قاشق بزرگ شربت متادون مصرف میکنم هرچقدر هم هر روز کم میکنم بازم نمیتونم ترکش کنم. و برای اینکه بالا گفتم نمیتونم به خانوادم بگم تا برام پول خرج کنن تا برم در کلینیک دکتر ترک اعتیاد ترک کنم.

خواهش میکنم التماس میکنم کمک کنید.التماس میکنم من منتظر جوابهای شما هستم. فقط یه نکته بگم من با قرص ترک اعتیاد b2 نمیتونم ترک کنم چون به بدنم تاثیری نداره برای همین گرفتار شدم.حتی اگه عرقیات گیاهیی یا دم نوش های سراغ دارین معرفی کنید. چون خماری رو نمیتونم تحمل کنم برای همین فرض کنید برادر کوچکتون هستم و داره زندگیم نابود میشه لطفا کمکم کنید.مرسی از همه شما که مدیون شماها خواهم بود.

به هر حال باید در این مورد با پزشکی که در این زمینه فعالیت میکنه مشورت کنید

چون شما با شرایطی که دارید خیلی سریع به سمتش برگشت میخورید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-22689558
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24510
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اعتیاد و برگشت دوباره

راه کار دیگه وجود نداره؟ ممنون از پاسخ شما
    امضای ایشان
    زندگی رو سخت نگیرید و هیچ وقت به سراغ مواد یا چیزی که شمارو اعتیاد به آن میکنه نرید.خواهش میکنم 3>

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد