مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: کمک به ترک اعتیاد

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

Question کمک به ترک اعتیاد

سلام
    لطفا قبل از اینکه مطلب رو تا آخرنخوندین قضاوت نکنید من دختری18ساله هستم حدود3سال پیش توسط یکی از دوستانم با پسری آشناشدم که دوست پسر دوستم بود
    این پسر برخلافه بقیه پسرهااصلا آدم لاشی وبدی نیست اصلا توی این 3سال کوچکترین حرفی به من نزده و کاری نکرده که مثلا بخام بگم میخاد ازم سواستفاده کنه حتی من امتحانشم کردم همیشه توسخت ترین شرایطا پشتم بوده و همیییییشه خواهر صدام میکنه همیشه برای هم مثل دوتادوست خوب بودیم وهیچوقت باعث دردسریا ناراحتی هم نشدیم و رابطمون هم هیچوقت جنبه عشقو عاشقی نداشته.درضمن من اینم بگم که من دختر ساده واحساساتی نیستم که بخوام گول حرفای پسری رو بخورمو خامش شم و بااینکه دختر چشم گوش بسته یا محدودی نیستم ولی دوست پسرندارم خلاصه واقعن برای من دوست خوبی بوده،درضمن مادرمن هم از رابطه من با اون خبر داره
    اما متاسفانه باتوجه به شرایط جامعه ممکنه دوستیه ماشاید از دید دیگران اشتباه باشه و میترسم توی زندگی آیندمون تاثییر منفی بزاره
    اما متاسفانه این دوست من اخیرا مشکلات خانوادگی زیادی پیداکرده پدرش به مادرش خیانت میکنه و دوستم علاقه زیادی به خانوادش نداره و متاسفانه مدت یکساله داره از مخدر گل استفاده میکنه اما تازگیا به من گفته و از من درخواست کمک کرده و خودشم کاملن به ترک مایله پسر منحرف و بدی نیست اما نیازبه کمک داره درضمن 19سالشه من واقعن نمیدونم چیکار کنم اگه ارتباطم روباهاش قطع کنم ممکنه خیلی ضربه بخوره چون واقعا هیچکس رو نداره و ماتازه امسال کلی برنامه ریخته بودیم برای رسیدن به هدفامونو همیشه برای درس خوندن به هم انرژی میدیم وتوسختیا به داد هم میرسیم سعی میکنیم برای هم مفید باشیم و باعث پیشرفت هم شیم ولی فکر میکنم ادامه رابطمونم اشتباهه حالا واقعن نمیدونم چیکار کنم لطفن به من مشاوره بدید
    ممنون
    ویرایش توسط Mariii : 02-02-2017 در ساعت 01:38 AM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.30
    تشکـر
    644
    تشکر شده 3,122 بار در 1,751 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : برادرم؟؟

شما اول بگید این رابطه قراره آخرش چی بشه هدف نهاییش چیه؟

3. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.03
    تشکـر
    4,197
    تشکر شده 10,127 بار در 5,065 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

پاسخ : کمک به ترک اعتیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Mariii نمایش پست ها
    سلام
    لطفا قبل از اینکه مطلب رو تا آخرنخوندین قضاوت نکنید من دختری18ساله هستم حدود3سال پیش توسط یکی از دوستانم با پسری آشناشدم که دوست پسر دوستم بود
    این پسر برخلافه بقیه پسرهااصلا آدم لاشی وبدی نیست اصلا توی این 3سال کوچکترین حرفی به من نزده و کاری نکرده که مثلا بخام بگم میخاد ازم سواستفاده کنه حتی من امتحانشم کردم همیشه توسخت ترین شرایطا پشتم بوده و همیییییشه خواهر صدام میکنه همیشه برای هم مثل دوتادوست خوب بودیم وهیچوقت باعث دردسریا ناراحتی هم نشدیم و رابطمون هم هیچوقت جنبه عشقو عاشقی نداشته.درضمن من اینم بگم که من دختر ساده واحساساتی نیستم که بخوام گول حرفای پسری رو بخورمو خامش شم و بااینکه دختر چشم گوش بسته یا محدودی نیستم ولی دوست پسرندارم خلاصه واقعن برای من دوست خوبی بوده،درضمن مادرمن هم از رابطه من با اون خبر داره
    اما متاسفانه باتوجه به شرایط جامعه ممکنه دوستیه ماشاید از دید دیگران اشتباه باشه و میترسم توی زندگی آیندمون تاثییر منفی بزاره
    اما متاسفانه این دوست من اخیرا مشکلات خانوادگی زیادی پیداکرده پدرش به مادرش خیانت میکنه و دوستم علاقه زیادی به خانوادش نداره و متاسفانه مدت یکساله داره از مخدر گل استفاده میکنه اما تازگیا به من گفته و از من درخواست کمک کرده و خودشم کاملن به ترک مایله پسر منحرف و بدی نیست اما نیازبه کمک داره درضمن 19سالشه من واقعن نمیدونم چیکار کنم اگه ارتباطم روباهاش قطع کنم ممکنه خیلی ضربه بخوره چون واقعا هیچکس رو نداره و ماتازه امسال کلی برنامه ریخته بودیم برای رسیدن به هدفامونو همیشه برای درس خوندن به هم انرژی میدیم وتوسختیا به داد هم میرسیم سعی میکنیم برای هم مفید باشیم و باعث پیشرفت هم شیم ولی فکر میکنم ادامه رابطمونم اشتباهه حالا واقعن نمیدونم چیکار کنم لطفن به من مشاوره بدید
    ممنون

این رابطه شما در همین حد دوستی ساده قابل درک هست ولی مورد آینده یه مورد مبهم خواهد بود

کسی که به شما علاقه واقعی داشته باشه و یا هر مشکلی در زندگیش به وجود بیاد بخواد به مواد مخدر رو بیاره قابل اعتماد نیست

به هر حال مراکز زیادی هستن که میتونن به ایشون کمک کنن ... ولی سعی نکنید در زندگی نقش یک رابین هود و بازی کنید چون عمر و فرصتهای زندگی خودتون رو از دست خواهید داد

امیدوارم بتونید از لاک احساسات بیرون بیایت و واقعیت های زندگی اطرافتون رو ببینید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88472864
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)