مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: اختلاف فرهنگی با خانواده همسرم و تحت تاثیر قرار گرفتن زندگی ما

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    7676
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

اختلاف فرهنگی با خانواده همسرم و تحت تاثیر قرار گرفتن زندگی ما

هفته پیش با پدر شوهر و مادر شوهرم یک دعوای مفصل داشتیم. اولین بار بود باهم رو در رو بحث و دعوا میکردیم.
    همسرم خیلی خیلی آدم ترسو و محافظه کاریه. برای اینکه با پدر مادرش درگیر نشه همیشه اختلافات عقیده من نسبت به اونها را قایم کرده و من رو در نظر اونها جور دیگه ای نشون داده.
    بعد از اون دعوا به خاطر اینکه ما در مکانی مشترکاً با اونها زندگی میکنیم من گفتم که باید خونه را جابجا کنیم.
    این حرف بلای زندگی من شده و شوهرم به شدت گوشه گیر، بی حوصله، افسرده و به شدت بی مسئولیت شده.
    راستش دارم جدی به طلاق فکر میکنم چون مردی که تا یک هفته نتونسته خودش را جمع کنه و هر روز بدتر میشه را نمیتونم تحمل کنم
    میشه شما هم کمکم کنید؟
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از areia123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دلگیرم از دنیآ و روزگآرش از بی کسی هآ و سکوت هآ! این منم که اینگونه خسته ام منی که همیشه خوب بودم و خندآن منی که خنده هآیم مثآلی بود به مثآل ضرب المثل! نمی توآنی بفهمی و البته عجیب هم نیست برآیم! چون “تـو”، “من” نیستی! پس لطفا قضآوتم نکن...
    شماره عضويت
    3033
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.28
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,891 بار در 1,082 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : اختلاف فرهنگی با خانواده همسرم و تحت تاثیر قرار گرفتن زندگی ما

نقل قول نوشته اصلی توسط areia123 نمایش پست ها
    هفته پیش با پدر شوهر و مادر شوهرم یک دعوای مفصل داشتیم. اولین بار بود باهم رو در رو بحث و دعوا میکردیم.
    همسرم خیلی خیلی آدم ترسو و محافظه کاریه. برای اینکه با پدر مادرش درگیر نشه همیشه اختلافات عقیده من نسبت به اونها را قایم کرده و من رو در نظر اونها جور دیگه ای نشون داده.
    بعد از اون دعوا به خاطر اینکه ما در مکانی مشترکاً با اونها زندگی میکنیم من گفتم که باید خونه را جابجا کنیم.
    این حرف بلای زندگی من شده و شوهرم به شدت گوشه گیر، بی حوصله، افسرده و به شدت بی مسئولیت شده.
    راستش دارم جدی به طلاق فکر میکنم چون مردی که تا یک هفته نتونسته خودش را جمع کنه و هر روز بدتر میشه را نمیتونم تحمل کنم
    میشه شما هم کمکم کنید؟
    ازحرفاتون معلومه که خیلی عصبانی هستین
    وازروعصبانیته که تصمیم به طلاق گرفتین پس بهتره کمی آروم باشین وازروی عصبانیت تصمیمی نگیرین که بعد ها پشیمون بشین
    خوب یکی از لطمه هایی که این نوع زندگی ها داره اینه که باعث بی مسئولیتی شوهرمیشه
    واین حمایت خانواده میتونه بدترین صدمه رو به زندگی زوجین بزنه
    بهتره که با همسرتون منطقی حرف بزنیدودلشو قرص کنید بهش امیدواری بدین
    تا ازمستقل شدن نترسه نه این که از طلاق حرف بزنی گلم
    موفق باشی

4. 3 کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    5400
    عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    ميانگين پست در روز
    0.61
    تشکـر
    99
    تشکر شده 647 بار در 373 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : اختلاف فرهنگی با خانواده همسرم و تحت تاثیر قرار گرفتن زندگی ما

خب شما شرایط رو برای ایشون سخت کردید و مسلما" اگر اوضاع مالی هم بد باشه

که دیگه وضعیت خیلی سختر خواهد بود ... به هرحال تا اروم نشدید و درست و منطقی فکر نکردید

نباید تصمیم عجولانه ای بگیرید ...

چون برای طلاق خیلی راحت میتونید وارد مسیر قانونیش بشید و باید بدونید وقتی که وارد این مسیر شدید

در بیشترین موارد دیگه راه برگشتی برای زن و شوهر نمی مونه و زندگی سقوط خواهد کرد ...

پس اول تمام تلاشتونو بکنید و کدورت هارو کمتر کنید تا بعدا" از اینکه چرا کاریو انجام ندادید ، حسرت نخورید

6. 3 کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

اختلاف فرهنگی با خانواده همسر

شوهرم لره

خانواده شوهرم بی فرهنگن

اختلاف فرهنگی با شوهرم

خانواده بی فرهنگ همسر

اختلاف با پدرشوهر

اختلاف باپدرشوهرتفاوت فرهنگی باشوهراختلاف فرهنگی خوانواده من وهمسرم بیفرهنگی خانواده شوهرخانواده زن بي فرهنگهمسرم لرهتفاوت فرهنگی با خانواده شوهرخانواده شوهرم خیلی بی فرهنگناختلاف فرهنگی زیاد با خانواده همسرخانواده شوهرم بی فرهنگنددعوای شوهرم با پدرمشوهرم لره بی فرهنگهتفاوت فرهنگی با شوهربی فرهنگی خانواده همسراختلافات ما در زندگیدر مورد مشاوره گرفتن برای اختلاف خانوادگیخانواده بی فرهنگمشاوره خانواده با همسر گوشه گیر خانواده بد بیفرهنگ شوهرمخانواده شوهرم خیلی پست و بی فرهنگناختلاف فرهنگیپدرشوهر و مادرشوهرم فرهنگی هستنداختلاف عقاید شوهرم و پدرممشاوره گرفتناختلاف عقیده با پدر شوهراختلاف عقیده با خانواده همسر

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

اختلافات,  اختلاف,  اختلاف في الاراء,  اختلاف حجم الخصيتين,  اختلاف الرأي,  اختلاف الصور,  اختلاف امتي رحمة,  اختلاف وجهات النظر,  اختلاف حجم هالة الثدي,  اختلاف لون العينين,  اختلاف فرهنگی در ازدواج,  اختلاف فرهنگی با خانواده همسر,  اختلاف فرهنگی با خانواده شوهر,  اختلاف فرهنگی چیست,  اختلاف فرهنگی خانواده ها,  اختلاف فرهنگی خانواده ها در ازدواج,  اختلاف فرهنگی زوجین,  اختلاف فرهنگی زن و شوهر,  اختلاف فرهنگی بین زوجین,  اختلاف فرهنگی با همسر,  مادريت انك اناني,  مادريت,  مادر,  مادري,  مادارا,  مادرنا والو,  مادريتا,  مادريت كلمات,  مادريت بيه راح اموت,  مدريد,  n line,  n logo,  n lab,  n link,  n link owners,  n log n,  n la nature,  n l,  n life station,  n lf,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)