مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 40 از 45

موضوع: ادغام شدن کار و خانواده ام

1. Top | #21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.44
    تشکـر
    71
    تشکر شده 84 بار در 63 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : ادغام شدن کار و خانواده ام

بخاطرت هیچی بهش نگفتم سیاوش

خانومه فک کرده همه کارس توی شرکت منم خوب کاری کردم حقش بود
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.82
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,973 بار در 1,490 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens

سلام
    به نظرم خودشو مسئول میدونه که ایرادارو گوشزد کنه یه جوری شاید میخواد کمک کنه. اگه میتونید یه کاری مسئولیتی چیزی بهش بدید. میتونید بگید میخوام محیط واسه کارمندا اروم و بدون تنش باشه وقتایی که من نیستم اگه مشکلی شبیه همین داستان کولر درست شد حلش کن. اینطوری هم این مسئولیت پذیریشو جهت میدین هم اینکه بهش میفهمونید اولویتتون اینه که تنش درست نشه تو محل کار. اینجوری خودشونم دیگه کاری نمیکنند که جو به هم بریزه
    .
    پاک کردن اسم سایت منبع از توی مقاله ها دزدی حساب میشه
    تازه این کارو بدون توضیح دادن به ادم میکنید اونم وقتی من ازتون سوال کردم
    خیلی خیلی خیلی کاراتون زشته رسما به همه کاربرا توهین میکنید انقدر که ارزشی برای کسی قائل نیستید

3. Top | #23

دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.82
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,973 بار در 1,490 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens

O_o
    پاک کردن اسم سایت منبع از توی مقاله ها دزدی حساب میشه
    تازه این کارو بدون توضیح دادن به ادم میکنید اونم وقتی من ازتون سوال کردم
    خیلی خیلی خیلی کاراتون زشته رسما به همه کاربرا توهین میکنید انقدر که ارزشی برای کسی قائل نیستید

4. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.18
    تشکـر
    1,135
    تشکر شده 1,803 بار در 996 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط دنیا * نمایش پست ها
    بخاطرت هیچی بهش نگفتم سیاوش

خانومه فک کرده همه کارس توی شرکت منم خوب کاری کردم حقش بود
    ممنون که درک میکنی
    ایشون چون سابقه طولانی داره مسلما نسبت به موقعیتش حساستر هستش
    شما جایگاه خودت رو داری
    طالع بخت مرا هیچ منجم نشناخت
    یا رب
    ز مادر گیتی به چه طالع زادم !

5. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.18
    تشکـر
    1,135
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    سلام
    به نظرم خودشو مسئول میدونه که ایرادارو گوشزد کنه یه جوری شاید میخواد کمک کنه. اگه میتونید یه کاری مسئولیتی چیزی بهش بدید. میتونید بگید میخوام محیط واسه کارمندا اروم و بدون تنش باشه وقتایی که من نیستم اگه مشکلی شبیه همین داستان کولر درست شد حلش کن. اینطوری هم این مسئولیت پذیریشو جهت میدین هم اینکه بهش میفهمونید اولویتتون اینه که تنش درست نشه تو محل کار. اینجوری خودشونم دیگه کاری نمیکنند که جو به هم بریزه
    .
    شما درست میفرمایید هر کسی در هر موقعیتی که هست بایست سنجیده عمل کنه
    یا رب

7. Top | #26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.48
    تشکـر
    2,068
    تشکر شده 1,679 بار در 868 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نظر شخصی من اینه کاش شرکتتون برای خانم ها لباس فرم خاصی (مقنعه ) یا حتی طرح خاص مانتو داشت و حتی اقایون هم رسمی تر سرکار حاظر میشدن . (مثله لباس فرم آژانس هواپیمایی ها ) اینجوری هم محیط کارو جدی تر میدیدن و مثل هتل نبود هر کس هر جور دلش میخواست بیاد . اگرم دقت کنید تو خارج هم هم خانم ها هم اقایون لباس فرم خاصی دارن مثلا خانما کت شلوار یا کت دامن یا اقایون کت شلوار با کراوات و...
    در رابطه خواهر خانمتونم کاش اتاقشون از اون ها جدا بود و حتی بهشون بگین اونها در حدی نیستن که بخوات باهاشون بحث و کل کل کنه و خودش رو درسطح اونا بدونه بلکه برای رسیدن به هدف شرکت تا اونجایی که میشه بایداز استعدادهاشون استفاده کرد تا امیتاز شرکتتون بالا بره .
    ویرایش توسط eli2 : 10-21-2017 در ساعت 06:57 PM
    چایت را بنوش
    نگران فردا نباش ....
    از گندمزار من و تو
    مشتی کاه می ماند
    برای بادها ! ...

8. Top | #27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.89
    تشکـر
    46
    تشکر شده 122 بار در 95 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    سلام
    در رابطه با کار... یعنی بهتر بگم رابطه کاری و خانوادگیم ادغام شده و ذهنم رو خیلی درگیر خودش کرده
    دوسه ماه قبل به خواست خانمم و دیگران ،در شرکت یک جایی رو برای کار واسه خواهرهمسرم در نظر گرفتم و ایشون مشغول به کار شد.
    منم میخواستم حداقل بتوانم کاری کرده باشم و حالا که درسش رو خوانده و خودش دوست داره مشغول بشه رشته تحصیلیشون هم بی ارتباط نبود.
    همه تلاشم رو کردم یه جای خوب واسش در محل کار بگذارم اتاق و میز جداگانه... به کارکنان معرفیش کردم و خواستم هوایش رو داشته باشند البته جز این هم نمیتونست باشه.اول همه چیز خوب پیش میرفت اونم انصافا" خیلی دلسوزانه کار انجام میداد الانم همینطوره.
    این بین یک مسائلی پیش آمد که با توجه به اینکه ایشون جزو خانواده من محسوب میشن و از طرفی محیط کار یکی شده میخواهم بهترین تصمیم رو درباره نوع برخوردی که باید داشته باشم رو بگیرم.
    دو سه تا مورد هست یکی ایشون چند وقته به نوع رفتار یا پوشش خانم ها یا حتی آقایان در شرکت گیر میدن.البته پیش من صحبت میکنند شاید این وسط ها یک چیزهایی رو هم جسته گریخته به گوش آنها رسانده باشه.
    اینکه چرا فلان خانم شال که میپوشه از سرش می افته یا چرا اون یکی پایش را روی دو تا صندلی میگذاره.من گفتم که تا الان ندیدم کسی اینجا بی حجاب باشه یا وقتی من حضور داشته باشم کسی پایش را روی صندلی به حالت درازکش بگذاره. واقعا" هم ندیدم
    حالا وقتی حضور نداشته باشم بالاخره طرف شاید می بینه مدیر نیست میخواهد راحت باشه من نمیتوانم بگم دیدم پاهایت رو روی صندلی میگذاری و ... اصلا" در حد من نیستش درباره این مسائل بخواهم صحبتی داشته باشم.
    یا به رفتار بعضی از پرسنل آقا وخانم ایراد میگیرن و بخاطر کوچکترین موضوعی ناراحتی و دلخوری واسشون بوجود میاد.
    وقتی منم میگم سرکار فرصت ندارم درباره این موضوعات صحبت کنم و کارهای مهمتری دارم فکرمیکنه اهمیت نمیدم.واقعا" هم به این موضوعات اهمیت نمیدهم
    چندمرتبه ایشون و بعضی از بچه ها تنش پیدا کردند حالا مقصر هردو طرف هم بودند اما به نظر آنها دخالت کردن خواهر همسرم قلمداد شده و بین شان بحث بوجود آمده
    مجبورشدم جلسه با اون و دو تا ازبچه ها بگذارم چون اول صبح بحثشون بد بالاگرفته بود.یک بحث مسخره بخاطر کولر که یکی گرمش بوده یکی نمیخواسته روشن کنه. عصبانی شدم گفتم بگذارید اول صبح سلام کنیم بعد این شکلی به هم بپرید. مجبور شدم حدود نیم ساعت با هر سه نفر صحبت کنم و موضوع رو حل و فصل کنم. بعد هم ناراحت شد که تو اولش پیش دیگران با صدای بلند با من صحبت کردی.
    من با هرسه نفر با صدای بلند صحبت کردم.
    گفتم سرصبح همه میخواهند مشغول به کار بشن بگو مگو راه انداختید مثل خروس جنگی به هم میپرید اعصاب بچه ها رو خورد کردید انتظار داری من چطوری برخورد کنم؟

این مورد و موارد دیگری پیش آمده. اگر فقط یک مورد کاری بین پرسنل بود میدانستم چطوری برخوردکنم چون این مسائل در حیطه کاری عادی هست.
    اما این توازن رو سخته برقرار کنم.گاهی پشیمان میشم با خودم میگم کاش جای دیگه کار دیگه ای واسش ردیف میکردم اما میدانم درست نبود و انتظار داشته. روحیاتش رو یا نمیخواهد یا واقعا با بچه های شرکت جور نمیشه شاید هم نیاز به زمان هست اما این وسط من اصلا" دوست ندارم دلخوری پیش بیاد یا از من ناراحت بشه ولی میدانم وظیفه شناس و مسئولیت پذیر هست و کار رو دوست داره از همه مهمتر به من اطمینان داشته که پیش من مشغول به کار شده.
    به نظر شما چکار کنم چطوری برخورد کنم بهتره؟
    سلام فقط تایپیک خودتونو خوندم و وقت نکردم تایپیک های بعدی رو بخونم،نمی دونم به کجا رسیده، اما من جای شما بودم باهاشون مستقیم صحبت می کردم و قانعشون می کردم که نباید انتظار زیادی از شما داشته باشن چون شما دامادشون هستین و مدیر شرکتم هستین، شاید با خودشون یه حس مالکیتی نسبت به شرکت داشته باشن که این رفتارا رو انجام میدن، بهشون بگید که باید قوانین شرکتو رعایت کنن و شایدم احساس می کنن به خاطر وجود شما پشتشون گرمه، به نظرم فقظ باید مستقیم بهشون بگید که توجیه بشن

9. کاربران زیر از shirin danai بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.44
    تشکـر
    71
    سیستم عامل و مرورگر

من توضیح میدم. این خانومه با یه آقا دوتان توی شرکتمون حسابدارن.

فک کرد چون توی مالیه هرجور میخواد حق داره رفتارکنه.توی شرکت 3 تا منشین خوشگل نیستن ( سیاوش منشی خوشگل نمیگیره میگه بچه ها کار نمیکنن )

این خانومه حسابدار شماره داخلیه منشیو گرفت بهش گفت میخوایی دماغتو عمل کنی تو باید بکوبی برج بسازی پولشو بده لباس خوب بخر تنت کن

خیلی پرروئه منم حالشو گرفتم.اونروزم هوا گرم بود خیلیییی

نمیگذاشت کولر روشن کنیم چله تابسون میگفت سرما خوردم سرده. سرما خورده نباید سرکار بیاد ما چه گناه کردیم

منو غذایی برای آشپز نوشتم هر روز مطابق منو آشپزی کنه اون سوخته بود

مقنعه سخته نمیپوشیم از صب تا عصر موهامون میپوسه چیه بدم میاد پوششمون خوبه .فقط دونفرن کم رعایت میکنن

11. Top | #29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.44
    تشکـر
    71
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    ممنون که درک میکنی
    ایشون چون سابقه طولانی داره مسلما نسبت به موقعیتش حساستر هستش
    شما جایگاه خودت رو داری

منم دوره ی حسابرسیمو تکمیل میکنم از اول آبان استارتو میزنم

12. کاربران زیر از دنیا * بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.18
    تشکـر
    1,135
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    نظر شخصی من اینه کاش شرکتتون برای خانم ها لباس فرم خاصی (مقنعه ) یا حتی طرح خاص مانتو داشت و حتی اقایون هم رسمی تر سرکار حاظر میشدن . (مثله لباس فرم آژانس هواپیمایی ها ) اینجوری هم محیط کارو جدی تر میدیدن و مثل هتل نبود هر کس هر جور دلش میخواست بیاد . اگرم دقت کنید تو خارج هم هم خانم ها هم اقایون لباس فرم خاصی دارن مثلا خانما کت شلوار یا کت دامن یا اقایون کت شلوار با کراوات و...
    در رابطه خواهر خانمتونم کاش اتاقشون از اون ها جدا بود و حتی بهشون بگین اونها در حدی نیستن که بخوات باهاشون بحث و کل کل کنه و خودش رو درسطح اونا بدونه بلکه برای رسیدن به هدف شرکت تا اونجایی که میشه بایداز استعدادهاشون استفاده کرد تا امیتاز شرکتتون بالا بره .
    سلام
    راستش پرسنل اداری لباس فرم دارند اما باقی پرسنل رو جایز ندونستیم مشکلی هم نداره کلا سیستم کاری با جایی مثل هتل بقول شما خیلی فرق میکنه.
    برای جلسات یا قراردادها حتما لباس رسمی پوشیده میشه.
    اتاق های بجه ها تفکیک شده هستش... حسابداری اتاق مجزا داره... روابط عمومی اتاق مجزا داره و کلا همه جدا هستند
    در این مورد با شما هم نظر هستم که بحث و کل کل نباید ایجاد بشه چون مسیر اهداف رو منحرف میکنه
    یا رب

14. Top | #31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.18
    تشکـر
    1,135
    سیستم عامل و مرورگر

فک کرد چون توی مالیه هرجور میخواد حق داره رفتارکنه.توی شرکت 3 تا منشین خوشگل نیستن ( سیاوش منشی خوشگل نمیگیره میگه بچه ها کار نمیکنن )

این خانومه حسابدار شماره داخلیه منشیو گرفت بهش گفت میخوایی دماغتو عمل کنی تو باید بکوبی برج بسازی پولشو بده لباس خوب بخر تنت کن

نمیگذاشت کولر روشن کنیم چله تابسون میگفت سرما خوردم سرده. سرما خورده نباید سرکار بیاد ما چه گناه کردیم

مقنعه سخته نمیپوشیم از صب تا عصر موهامون میپوسه چیه بدم میاد پوششمون خوبه .فقط دونفرن کم رعایت میکنن
    کار ایشون رو تائید نمیکنم اما مطمئنم اون چیزی گفته بوده که اون خانم چنین حرفی رو زده
    مجموعه مهمتر از فرد هست مهمتر از من یا هر کسی و ایشون هم اشتباه کردن
    یا رب

15. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. Top | #32

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.62
    تشکـر
    2,354
    تشکر شده 1,368 بار در 998 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام
    خوش اومدین به سایت
    به نظرم رفتار اون خانوم صحیح نبوده، هرچند هم که شوخی باشه
    دلیلی نمیشه کسی خوشگلتر باشه یا شغل بالاتری داشته باشه به بقیه توهین کنه

یا اینکه چون ایشون یه نفر هستن و سرما خوردن خب نباید انتظار داشته باشن کل روز همه از گرما اذیت بشن به خاطر ایشون
    میتونستن یه روز رو مرخصی بگیرن یا لباس بیشتر بپوشن

تو یه کار تیمی هدف گروه در اولویت قرار داره، به نظرم همه باید سعی کنن حاشیه ها رو کم کنن و پیگیر نباشن که از هدف اصلی شون دور نشن
    طرز برخورد و رفتار هر کسی به سطح درک و فهم و شعورش بستگی داره
    ولی بهتر هست همه ی اعضا توسط مدیر به خوبی توجیه شده باشن که باعث ایجاد مسائل حاشیه ای نشن
    یا اگه کسانی خوب توجیه نشدن از سوی مدیر یا نماینده ی ایشون بهشون تذکر داده بشه
    اینطوری هم آرامش جو حفظ میشه و هم روابط بهتر میشه.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 10-22-2017 در ساعت 06:32 PM

17. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. Top | #33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.44
    تشکـر
    71
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    سلام
    خوش اومدین به سایت
    به نظرم رفتار اون خانوم صحیح نبوده، هرچند هم که شوخی باشه
    دلیلی نمیشه کسی خوشگلتر باشه یا شغل بالاتری داشته باشه به بقیه توهین کنه

یا اینکه چون ایشون یه نفر هستن و سرما خوردن خب نباید انتظار داشته باشن کل روز همه از گرما اذیت بشن به خاطر ایشون
    میتونستن یه روز رو مرخصی بگیرن یا لباس بیشتر بپوشن

تو یه کار تیمی هدف گروه در اولویت قرار داره، به نظرم همه باید سعی کنن حاشیه ها رو کم کنن و پیگیر نباشن که از هدف اصلی شون دور نشن
    طرز برخورد و رفتار هر کسی به سطح درک و فهم و شعورش بستگی داره
    ولی بهتر هست همه ی اعضا توسط مدیر به خوبی توجیه شده باشن که باعث ایجاد مسائل حاشیه ای نشن
    یا اگه کسانی خوب توجیه نشدن از سوی مدیر یا نماینده ی ایشون بهشون تذکر داده بشه
    اینطوری هم آرامش جو حفظ میشه و هم روابط بهتر میشه.

مرسی گلم

منم همینا را میگم خانومه با کارهاش اذیت میکنه فک میکنه همه کارس بعد بزرگتره انگاری ما وظیفمونه احترامش بذاریم .خوشم نمیاد ازش

19. Top | #34

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.27
    تشکـر
    842
    تشکر شده 525 بار در 397 پست
    سیستم عامل و مرورگر

خیلی پرروئه منم حالشو گرفتم

به نظرم اولا احتمال زیاد این آخرین مشاجره شما با کارکنان نباشه
    و دوما به نظر می رسه شما به شدت از رفتارتون دفاع می کنین و کوتاهی یا اشتباه کوچکی رو برای خودتون قائل نیستین (حق به جانبید)
    بنابراین بهتره 1- این آمادگی و ظرفیت رو در خودتون ایجاد کنین که روزی خواهد بود که تو دعواها ، آقا سیاوش طرف شما رو نگیره یا بدتر از اون شما رو محکوم کنه.
    و 2- لازم ومهم هست که در اون شرایط ، دعواها و مشکلات کاری رو با مسائل خانوادگی ادغام نکنین.
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

20. Top | #35

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.62
    تشکـر
    2,354
    سیستم عامل و مرورگر

مرسی گلم

منم همینا را میگم خانومه با کارهاش اذیت میکنه فک میکنه همه کارس بعد بزرگتره انگاری ما وظیفمونه احترامش بذاریم .خوشم نمیاد ازش
    خواهش می کنم
    رفتارهای ایشون ممکنه یکی از این دلایل رو داشته باشه:
    یا قصدشون اذیت کردن باشه
    یا گاهی غیر عمد و ناخواسته بحثی رو به وجود بیارن ، یعنی مدل شخصیت و رفتارشون این شکلی باشه
    ولی به نظرم در هر حال بهتر هست که شما و بقیه سعی کنین کمتر پیگیر باشین و اجازه بدین کسی که مسئولیت رسیدگی به این مسائل رو داره خودش به ایشون تذکر بده، که ایشون هم اصلاح کنن برخوردهاشون رو
    چون اگه بقیه هم پیگیر باشن ممکنه لج و لجبازی پیش بیاد و جو قشنگی حاکم نمیشه.
    موفق باشین.

21. Top | #36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.44
    تشکـر
    71
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    به نظرم اولا احتمال زیاد این آخرین مشاجره شما با کارکنان نباشه
    و دوما به نظر می رسه شما به شدت از رفتارتون دفاع می کنین و کوتاهی یا اشتباه کوچکی رو برای خودتون قائل نیستین (حق به جانبید)
    بنابراین بهتره 1- این آمادگی و ظرفیت رو در خودتون ایجاد کنین که روزی خواهد بود که تو دعواها ، آقا سیاوش طرف شما رو نگیره یا بدتر از اون شما رو محکوم کنه.
    و 2- لازم ومهم هست که در اون شرایط ، دعواها و مشکلات کاری رو با مسائل خانوادگی ادغام نکنین.

نه اصلن به این شکل نیست از حقم دفاع کردم اون خانومه از سنش خجالت نکشید و از سابقش.رفتارشم با منشی بد بود

22. کاربران زیر از دنیا * بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. Top | #37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.44
    تشکـر
    71
    سیستم عامل و مرورگر

خواهش می کنم
    رفتارهای ایشون ممکنه یکی از این دلایل رو داشته باشه:
    یا قصدشون اذیت کردن باشه
    یا گاهی غیر عمد و ناخواسته بحثی رو به وجود بیارن ، یعنی مدل شخصیت و رفتارشون این شکلی باشه
    ولی به نظرم در هر حال بهتر هست که شما و بقیه سعی کنین کمتر پیگیر باشین و اجازه بدین کسی که مسئولیت رسیدگی به این مسائل رو داره خودش به ایشون تذکر بده، که ایشون هم اصلاح کنن برخوردهاشون رو
    چون اگه بقیه هم پیگیر باشن ممکنه لج و لجبازی پیش بیاد و جو قشنگی حاکم نمیشه.
    موفق باشین.

من باهاش کاری ندارم یکی از حرفاش بهم گفت چرا ماشینمو بجای ماشنش پارک کردم

از کجا بدونستم جای ماشینش توی پارکینگ کجا قرار گرفته. سیاوش گفت ماشینمو بجای ماشین خودش پارک کنم دیگه بحثی نداشتیم. لج میکنه لج همرو در میاره.مرسی شماهم موفق باشین

24. کاربران زیر از دنیا * بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. Top | #38

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.62
    تشکـر
    2,354
    سیستم عامل و مرورگر

من باهاش کاری ندارم یکی از حرفاش بهم گفت چرا ماشینمو بجای ماشنش پارک کردم

از کجا بدونستم جای ماشینش توی پارکینگ کجا قرار گرفته. سیاوش گفت ماشینمو بجای ماشین خودش پارک کنم دیگه بحثی نداشتیم. لج میکنه لج همرو در میاره.مرسی شماهم موفق باشین

متشکر
    با این چیزایی که شما در باره ی ایشون و برخورداشون گفتین مشخص هست که اخلاقشون نرمال نیست
    به خصوص اینکه با همه این مدلی برخورد میکنن
    خب شما نمیدونستین جای ماشین ایشون رو گرفتین
    به جای این برخورد زننده میتونست با مهربونی و مودبانه یا حتی شوخی بیان کنه
    نمیدونم واقعا بعضی ها چطوری روشون میشه اینجوری با بقیه برخورد میکنن
    خب ملک شخصیش که نبوده میتونست بگه حساس هست شما جای دیگه میذاشتین ماشینتون رو

در مورد واکنش شما درستش هم به نظرم همین هست
    چون وقتی کسی رفتار و برخوردش نرمال نیست از نظر روانشناسی و اخلاق و تجربه میگن باید تا حد امکان آدم ارتباطش رو باهاش محدود کنه
    حالا میخواد فامیل باشه یا همکار یا دوست یا کسی دیگه
    چون اینطوری آدم حداقل کمتر به خاطرش آسیب میبینه و اعصابش بهم میریزه.
    ولی بهتر هست که از طرف مدیر عامل یا کسی دیگه به ایشون تذکر داده بشه.

26. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. Top | #39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.44
    تشکـر
    71
    سیستم عامل و مرورگر

متشکر
    با این چیزایی که شما در باره ی ایشون و برخورداشون گفتین مشخص هست که اخلاقشون نرمال نیست
    به خصوص اینکه با همه این مدلی برخورد میکنن
    خب شما نمیدونستین جای ماشین ایشون رو گرفتین
    به جای این برخورد زننده میتونست با مهربونی و مودبانه یا حتی شوخی بیان کنه
    نمیدونم واقعا بعضی ها چطوری روشون میشه اینجوری با بقیه برخورد میکنن
    خب ملک شخصیش که نبوده میتونست بگه حساس هست شما جای دیگه میذاشتین ماشینتون رو

در مورد واکنش شما درستش هم به نظرم همین هست
    چون وقتی کسی رفتار و برخوردش نرمال نیست از نظر روانشناسی و اخلاق و تجربه میگن باید تا حد امکان آدم ارتباطش رو باهاش محدود کنه
    حالا میخواد فامیل باشه یا همکار یا دوست یا کسی دیگه
    چون اینطوری آدم حداقل کمتر به خاطرش آسیب میبینه و اعصابش بهم میریزه.
    ولی بهتر هست که از طرف مدیر عامل یا کسی دیگه به ایشون تذکر داده بشه.

می گم که فک کرده همه کارس پرروئه. سیاوش باید بهش تذکر بده بش رو داده.مگه نه سیاوش چرا حرفمو تائید نمیکنی؟

اولش شرکت رفتم خیلی مایل بودم رابطم با همه خوب باشه.اما. خانمه با حسودی کردناش تیکه انداختناش نذاشت دیگه نذاشت!!

بعدشم من نمیذارم کسی حقمو ضایع کنه زوربگه.

توی مدرسمون دبیرستانی که بودیم دوتا دختر بودند همیشه من و میزدن من لاغر بودم اونها خرس گنده بودن

یه بار اردو رفتیم گردش بیرون از شهر بود اذیتم کردند موهامو کشیدند.خلاصه قراربود خواهرم وسیاوش بیان دنبالم بعد خونه ما بریم.

من گریهههه میکردم گفتن چرا گریه میکنی گفتم من و زدن.سیاوش گفت برو بزنشون.گفتم نمیرم.گفت یا الان میری میزنیشون یا نمیبرمت خونه همینجا بمون. گفتم در مدرسمونه مدیرمون می بینه اخراجم میکنند.گفت غلط میکنند

منم رفتم جلوی در مدرسه مث گوسفند زدمشون عصبانی شده بودمممم با یه دستم موهای یکیشونو گرفتم با اون یکی دستم کیفمو تو سر اون که چاق تر بود میزدمچن تا لگدم بهشون زدم

دیگه از اونوقت جرات نکردن من و بزنند و من را می دیدند صورتشونو با تنفر بر میگردوندن

منظورم اینه خود سیاوش به من میگه حقتو همیشه بگیر الانم به نظرم خانمه زور گفت من از حقم دفاع کردم

28. 2 کاربران زیر از دنیا * بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. Top | #40

دلنوشته کاربر
    خدای من... این روزها بیشتر حواست به من باشد...میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم... من هنوز هم تورا به نام قاضی الحاجات میخوانم... خدای خوب من...! برای دلم امن یجیب بخوان...!
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.73
    تشکـر
    1,385
    تشکر شده 1,348 بار در 733 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

می گم که فک کرده همه کارس پرروئه. سیاوش باید بهش تذکر بده بش رو داده.مگه نه سیاوش چرا حرفمو تائید نمیکنی؟

اولش شرکت رفتم خیلی مایل بودم رابطم با همه خوب باشه.اما. خانمه با حسودی کردناش تیکه انداختناش نذاشت دیگه نذاشت!!

بعدشم من نمیذارم کسی حقمو ضایع کنه زوربگه.

توی مدرسمون دبیرستانی که بودیم دوتا دختر بودند همیشه من و میزدن من لاغر بودم اونها خرس گنده بودن

یه بار اردو رفتیم گردش بیرون از شهر بود اذیتم کردند موهامو کشیدند.خلاصه قراربود خواهرم وسیاوش بیان دنبالم بعد خونه ما بریم.

من گریهههه میکردم گفتن چرا گریه میکنی گفتم من و زدن.سیاوش گفت برو بزنشون.گفتم نمیرم.گفت یا الان میری میزنیشون یا نمیبرمت خونه همینجا بمون. گفتم در مدرسمونه مدیرمون می بینه اخراجم میکنند.گفت غلط میکنند

منم رفتم جلوی در مدرسه مث گوسفند زدمشون عصبانی شده بودمممم با یه دستم موهای یکیشونو گرفتم با اون یکی دستم کیفمو تو سر اون که چاق تر بود میزدمچن تا لگدم بهشون زدم

دیگه از اونوقت جرات نکردن من و بزنند و من را می دیدند صورتشونو با تنفر بر میگردوندن

منظورم اینه خود سیاوش به من میگه حقتو همیشه بگیر الانم به نظرم خانمه زور گفت من از حقم دفاع کردم
    منو ببخشید که خارج از موضوع تاپیک صحبت میکنم.

اما واقعا نتونستم جلوی خودمو بگیرم

دنیا جان خیلی بامزه بود خاطره ای که تعریف کردی

لایک داشت واقعا

30. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
ادغام بغنة,  ادغام,  ادغام شفوي,  ادغام المتماثلين,  ادغام ناقص,  ادغام بلا غنة,  ادغام كامل,  ادغام بغنه ضربة معلم,  ادغام النون الساكنة والتنوين,  ادغام بغير غنة,  ادغام شدن موسسه ثامن,  ادغام شدن به انگلیسی,  ادغام شدن یعنی چه,  ادغام شدن بانک مهر اقتصاد,  ادغام شدن,  ادغام شدن بانکها,  ادغام شدن دو دریا,  ادغام شدن بانک ثامن,  ادغام شدن مدارس تیزهوشان,  منتفی شدن ادغام موسسه ثامن,  محل کار,  محل کارت گرافیک در کیس,  محل کار به زبان انگلیسی,  محل کار احمدی نژاد,  محل کار علی دایی,  محل کار رئیس جمهور ایران,  محل کار مهندسی پزشکی,  محل کار هاشمی رفسنجانی,  محل کار وزیر,  محل کار رفسنجانی,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)