مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 41 به 45 از 45

موضوع: ادغام شدن کار و خانواده ام

1. Top | #41

دلنوشته کاربر
    خدای من... این روزها بیشتر حواست به من باشد...میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم... من هنوز هم تورا به نام قاضی الحاجات میخوانم... خدای خوب من...! برای دلم امن یجیب بخوان...!
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.74
    تشکـر
    1,390
    تشکر شده 1,355 بار در 738 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

پاسخ : ادغام شدن کار و خانواده ام

نقل قول نوشته اصلی توسط دنیا * نمایش پست ها
    می گم که فک کرده همه کارس پرروئه. سیاوش باید بهش تذکر بده بش رو داده.مگه نه سیاوش چرا حرفمو تائید نمیکنی؟

اولش شرکت رفتم خیلی مایل بودم رابطم با همه خوب باشه.اما. خانمه با حسودی کردناش تیکه انداختناش نذاشت دیگه نذاشت!!

بعدشم من نمیذارم کسی حقمو ضایع کنه زوربگه.

توی مدرسمون دبیرستانی که بودیم دوتا دختر بودند همیشه من و میزدن من لاغر بودم اونها خرس گنده بودن

یه بار اردو رفتیم گردش بیرون از شهر بود اذیتم کردند موهامو کشیدند.خلاصه قراربود خواهرم وسیاوش بیان دنبالم بعد خونه ما بریم.

من گریهههه میکردم گفتن چرا گریه میکنی گفتم من و زدن.سیاوش گفت برو بزنشون.گفتم نمیرم.گفت یا الان میری میزنیشون یا نمیبرمت خونه همینجا بمون. گفتم در مدرسمونه مدیرمون می بینه اخراجم میکنند.گفت غلط میکنند

منم رفتم جلوی در مدرسه مث گوسفند زدمشون عصبانی شده بودمممم با یه دستم موهای یکیشونو گرفتم با اون یکی دستم کیفمو تو سر اون که چاق تر بود میزدمچن تا لگدم بهشون زدم

دیگه از اونوقت جرات نکردن من و بزنند و من را می دیدند صورتشونو با تنفر بر میگردوندن

منظورم اینه خود سیاوش به من میگه حقتو همیشه بگیر الانم به نظرم خانمه زور گفت من از حقم دفاع کردم
    منو ببخشید که خارج از موضوع تاپیک صحبت میکنم.

اما واقعا نتونستم جلوی خودمو بگیرم

دنیا جان خیلی بامزه بود خاطره ای که تعریف کردی

لایک داشت واقعا
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.17
    تشکـر
    1,137
    تشکر شده 1,813 بار در 999 پست
    سیستم عامل و مرورگر

می گم که فک کرده همه کارس پرروئه. سیاوش باید بهش تذکر بده بش رو داده.مگه نه سیاوش چرا حرفمو تائید نمیکنی؟

اولش شرکت رفتم خیلی مایل بودم رابطم با همه خوب باشه.اما. خانمه با حسودی کردناش تیکه انداختناش نذاشت دیگه نذاشت!!

توی مدرسمون دبیرستانی که بودیم دوتا دختر بودند همیشه من و میزدن من لاغر بودم اونها خرس گنده بودن

یه بار اردو رفتیم گردش بیرون از شهر بود اذیتم کردند موهامو کشیدند.خلاصه قراربود خواهرم وسیاوش بیان دنبالم بعد خونه ما بریم.

من گریهههه میکردم گفتن چرا گریه میکنی گفتم من و زدن.سیاوش گفت برو بزنشون.گفتم نمیرم.گفت یا الان میری میزنیشون یا نمیبرمت خونه همینجا بمون. گفتم در مدرسمونه مدیرمون می بینه اخراجم میکنند.گفت غلط میکنند

منم رفتم جلوی در مدرسه مث گوسفند زدمشون عصبانی شده بودمممم با یه دستم موهای یکیشونو گرفتم با اون یکی دستم کیفمو تو سر اون که چاق تر بود میزدمچن تا لگدم بهشون زدم

دیگه از اونوقت جرات نکردن من و بزنند و من را می دیدند صورتشونو با تنفر بر میگردوندن

منظورم اینه خود سیاوش به من میگه حقتو همیشه بگیر الانم به نظرم خانمه زور گفت من از حقم دفاع کردم
    شما کارت درسته ... چشم منم تذکر میدهم
    طالع بخت مرا هیچ منجم نشناخت
    یا رب
    ز مادر گیتی به چه طالع زادم !

3. Top | #43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.44
    تشکـر
    71
    تشکر شده 84 بار در 63 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    منو ببخشید که خارج از موضوع تاپیک صحبت میکنم.

اما واقعا نتونستم جلوی خودمو بگیرم

دنیا جان خیلی بامزه بود خاطره ای که تعریف کردی

لایک داشت واقعا

رامونا جان.منم هرموقه یادش می افتم از خنده روده بر میشم

4. کاربران زیر از دنیا * بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.44
    تشکـر
    71
    تشکر شده 84 بار در 63 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    شما کارت درسته ... چشم منم تذکر میدهم
    مرسی

ببینیم و تعریف کنیم

6. Top | #45

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.61
    تشکـر
    2,354
    تشکر شده 1,372 بار در 999 پست
    سیستم عامل و مرورگر

دنیا جان این بیان که آدم باید حق خودش رو بگیره متین و درست هست
    خاطره ی عجیبی بود!
    دختر دبیرستانی و این کارا!؟
    من مدیرشون بودم جفتشون رو از مدرسه اخراج میکردم بلکه یاد بگیرن اون جایی که چاق ها لاغرهارو میزنند جنگل هست نه اجتماع انسان و مدرسه!
    بلانسبت شما ،ببخشید رک گفتم ولی عجیبه این حرکتا از دخترهای دبیرستانی
    مادرتون میدونستن فکر کنم کمش این بود دخترهارو از گوش آویزوون کنن که خب واقعا حقشون بوده!
    ولی یه سوال
    شما چرا قبل تر راجب این دعواها به مدیر مدرسه یا والدینتون چیزی نگفته بودین؟
    جالب هم هست یهویی حقتون رو اساسی گرفتین! دم شما گرم
    مطمئنن این آقا سیاوش همون آقا سیاوش چند سال پیش هستن و حواسشون به حق و ناحق هستش
    پس نگران نباشین
    اما اینجا که دیگه نمیشه دعوای فیزیکی کرد باید مصالحت آمیز مسئله حل بشه.

من یه بار ترم اول دانشگاه بودم اولین امتحان
    دیر شروع کرده بودم به پاسخ سوالا، بعد چند دقیقه دیدم اعلام کردن که زمان زیادی نمونده
    دیگه عجله ای جوابارو مینوشتم
    بعد مراقب اومد ، من اولین صندلی نشسته بودم
    دو دقیقه هم مونده بود به زمان اتمام
    گفتم میشه اول برگه های بقیه رو بگیرید بعد من؟ دیدم قشنگ گفت نه!
    گفتم من نمیدونستم دیر جواب دادم و خب دو دقیقه هم مونده هنوز! گفت این مشکل خودت بوده همین الان باید برگه رو بدی!
    نمیدونم اگه من دو دیقه دیگه برگه ام رو میدادم چی از اون کم میشد!
    حراست دانشگاه بود
    بعدها هر بار میدیدمش انگاری جونم رو گرفته بود اونقدر ازش بدم میومد ولی خب نمیشد چیزی بگم یا کتک کاری بشه!
    اون روز هم با بغض خودمو رسوندم خونه تا مادرم طفلی اومد احوالپرسی کنه ببینه امتحانم چجوری بوده سیل اشکا ناخوآگاه جاری شدن!
    بعد هم داداش بزرگترم اومد گفت کسی چیزی بهت گفته بیرون؟ گفتم نه
    بعد که توضیح دادم، گفت مامان ببین این دختر رو تو اینجوری لوسش کردی، بعد هم روشو کرد به من گفت ببین دیگه بزرگ شدی
    دانشگاه مدرسه نیست که یه نمره ات کم بشه زار زار بزنی زیر گریه
    از این به بعد هم همه ی واحداتو افتادی فدای سرت فقط حق گریه و لوس بازی نداری دیگه!
    گفت جوری اشک ریختی فکر کردم اتفاق بدی افتاده برات
    منم گفتم بلد نیستی دلداری بدی بدرفتاری هم نکن لطفا!
    خلاصه داستان شد ولی دیگه اون آخرین باری بود تو عمرم که برای نمره و درس گریه کردم!
    بعد یه بار امتحان بعدی رو 12شده بودم! اولین نمره ی بد تو عمرم
    وقتی به داداشم گفتم خنده ام گرفته بود، گفت چی شد که مثل قبلنا گریه نمیکنی
    منم خندیدم گفتم دیگه بزرگ شدم، همه چیز نمره و درس نیست!
    ولی الان هم اون مرد رو ببینم ازش بدم میاد!
    بعد هم فهمیدم دوست یکی از اقوام هست، ولی ترسیدم چیزی بگم مشکل برام درست بشه.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 10-28-2017 در ساعت 10:58 PM

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
ادغام بغنة,  ادغام,  ادغام شفوي,  ادغام المتماثلين,  ادغام ناقص,  ادغام بلا غنة,  ادغام كامل,  ادغام بغنه ضربة معلم,  ادغام النون الساكنة والتنوين,  ادغام بغير غنة,  ادغام شدن موسسه ثامن,  ادغام شدن به انگلیسی,  ادغام شدن یعنی چه,  ادغام شدن بانک مهر اقتصاد,  ادغام شدن,  ادغام شدن بانکها,  ادغام شدن دو دریا,  ادغام شدن بانک ثامن,  ادغام شدن مدارس تیزهوشان,  منتفی شدن ادغام موسسه ثامن,  محل کار,  محل کارت گرافیک در کیس,  محل کار به زبان انگلیسی,  محل کار احمدی نژاد,  محل کار علی دایی,  محل کار رئیس جمهور ایران,  محل کار مهندسی پزشکی,  محل کار هاشمی رفسنجانی,  محل کار وزیر,  محل کار رفسنجانی,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)