مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 22 از 22

موضوع: ارتباطات خانوادگی من و همسرم

1. Top | #21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : ارتباطات خانوادگی من و همسرم

خانواده همسرم هروقت بیان خونم هر وقت از شبانه روز باشه خم به ابرو نمیارم و با بهترین رفتار و با کمال خوش رویی ازشون استقبال می کنم. اما خانواده من بخان بیان خانمم در ظاهر خوب برخورد میکنه اما وقتی که میرن پدر منو در میاره که من حوصله مهمونی و مامان بازی و این حرفا ندارم. اما اگه خانواده خودش باشن حرفی نیس. من میگم یک درصد رفتاری که من با خانوادت دارم با خانواده من داشته باش. میگه خانواده شما احترام منو ندارن!!!
    اگه بگم بریم خونه خواهرم، برادرم یا کسی که کوچکترین نسبتی با من داشته باشه جبهه می گیره!!! که چرا تو میری خونشون که اونام بیان اینجا من اذیت بشم. گفته باشم من نمیام میخای خودت تنهایی برو!!!
    میرم خونه پدرم میگه بهت گفته باشم زود پا میشی!!! میگم بابا خیلی وقته پدرو مادرم ندیدم شاید دوست داشته باشم بیشتر پیششون بشینم چه عیبی داره!!! تا پیششونه حفظ ظاهر می کنه طوری که اونا میگن این اصلا حرف نداره اما تا میرسیم خونه دعوا و نق زدنا شروع میشه.
    اگرم حرفی بزنم میگه من برات بی ارزشم اونا از من برات با ارزش ترن.
    هرچه میخوام بهش بفهمونم منو در دوراهی انتخاب من یا خانوادت نذار متوجه نمیشه.
    به نظرتون چه خاکی تو سرم بریزم
    بخدا امروز اعصابم داغون کرده که دیگه حاضرم طلاقش بدم هم خودم هم خودشو راحت کنم.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : ارتباطات خانوادگی من و همسرم

در ضمن به همسر محترمتون بفرمائید شاید فکر کنن با دوری کردن از خانواده شما و رفت و آمد محدود فکر می کنن علی الظاهر به آرامش رسیدن اما مطمئن باشن با این کار آرامش روانی شما را سلب کرده و در بلند مدت زندگی مشترکتون رو نشانه میره. پس بهتره در کمال احترام متقابل و شناخت نیازهای همدیگه مشکلتون مرتفع کنین که ان شاءالله بیخ پیدا نکنه
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
ارتباطات,  ارتباطات سبع كلمات,  ارتباطات 7 كلمات,  ارتباطات بالانجليزي,  ارتباطات فطحل العرب,  ارتباطات اسالنا,  ارتباطات الوسائط في تويتر,  ارتباطات الوسائط,  ارتباطات چیست,  ارتباطات مردمی ریاست جمهوری,  ارتباطات خانوادگی مجاورتی و عملکردی,  ارتباطات خانوادگی را تعریف کنید,  ارتباطات خانوادگی,  ارتباطات خانوادگی چیست,  ارتباطات خانوادگی مجاورتی و عملکردی چیست,  ارتباطات خانوادگی مجاورتی,  ارتباطات خانوادگی در اسلام,  ارتباطات خانوادگی مجاورتی عملکردی,  ارتباطات خانوادگی،مجاورتی و عملکردی,  تعریف ارتباطات خانوادگی,  فکر,  فکرە,  فکر انت فی الخرطوم,  فکر برتر,  فکرتک شرکت,  فکر آخرت,  فکرونی ام کلثوم,  فکري پوهنه,  فکرشم نکن محمد علیزاده,  فکر را پر بدهید,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)