مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

موضوع: از رفتارای خانواده شوهرم درمانده شدم

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8158
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    1
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : درمانده ام کمک کنین

سلام عزیزم.خدا ایشاله خودش کمکت کنه که راه درست وبری.من یکبار باپسرخالم ازدواج کردم وبه خاطر وابستگی زیادش به خانوادش واختلاف سطح فکری تصمیم به جدایی گرفتم و کلی هم آسیب وصدمه دیدم بعدش اما وقتی الان بعد چندسال بهش فکرمیکنم از کارم راضیم.۲ساله ازدواج کردم که اینم همراه باسختی ومشکلات بود اما از زندگیم راضیم وشوهرم همه دنیامه!بعضی مشکلات ومیشه باهاش کناراومد وبعضی هارونه.به شوهرت محبت کن توجه کن مردها تشنه محبت وتوجه هستن.اصلا پیشش از مادرش وخانوادش گله نکن وبدنگو چون جوابش معکوسه!رابطه توباخانوادش ومادرش کم کن ولی باخودش بیشتر درارتباط باش تابتونی جذبش کنی.دعا بخون.سوره مزمل خیلی خوبه برای محبت،بااعتقادبخونش واگه میخای زندگیتوحفظ کنی ودوستش داری براش بجنگ وبرای شوهرت همون زنی باش که میخادوجای حرف نذاربراش.خوشبخت باشی
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از گل شکسته بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    7919
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.17
    تشکـر
    128
    تشکر شده 112 بار در 67 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط باران بهار نمایش پست ها
    ممنونم از همه گی.
    Zbahane تیم مشاوره عزیز باور کنین من همه این راهها رو رفتم خیلی سعی کردم خودمو بهشون نشون بدم و ثابت کنم ..حتی از هفت روز هفته . هفت روزش هم رفتم طرف اونا سعی کردم با مهربانی اینک پشت مادر شوهرمو ماشاژ بدم و ... جذبشون کنم اما واقعا نمی بینن نمیخوان منو قبول کنن و باهام خوب باشن فقط شوهرمو پر می کنن ک اگ فلان رفتارو کرد زن ذلیل خطابش کنن و چیزی بگن ک باعث دعوای منو همسزم بشه... همسرم هم به اندازه کافی به اونا توجه می کنه اگه نکنه مادر شوهرم خودش به حسابش میرسه. هرچی اتفاق میوفته به خانوادش می گه و هر چی اونا بگن همونه و فقط منو تحت فشار میزاره باور کنین دیگه نمی دونم چی درسته چی غلط و باید چه کاری انجام بدم..
    دوست عزيز سعي كن دوري و دوستي كني اينم با توجه و مهربوني شما به همسرتون امكان پذيره و در حد تعادل با خانواده خود و همسرتون در رفت و آمد باشين گاهي نزديكي زياد باعث جنگ و دعوا مي شه مهربوني بيش از حد هم ايجاد توقع مي كنه و لطف شما كم كم تبديل به وظيفه مي شه

4. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9825
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست خوبم منم مثل تو همین مشکلاتو دارم ولی شوهرمو کشیدم سمت خودم و نمیزارم کوچکترین دخالتی دیگه کنن شوهرم خودش فهمیده اونا بدن رفتار خانواده منو میبینن رفتارخانواده خودشم میبینه لی برو پیش یه مشاور تا اینکه نظر دیگرانو بپرسی.
    موفق باشی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

درماندهام

درمانده شدم

درماندگی درزندگی خانوادگی

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

ازاده نامداری,  ازدواج موقت,  ازدواج سفید,  ازالة الكرش,  ازدواج سایت وام,  از یوتیوب دانلود,  ازاد کرج دانشگاه,  ازاد شهر قدس دانشگاه,  ازاد دانشگاه,  ازدواج فال,  از رفتارای شوهرم خسته شدم,  متنفر بودن از خانواده همسر,  

کلمات کلیدی این موضوع

متنفر بودن از خانواده همسر، متنفر بودن از خانواده زن، متنفر بودن از خانواده شوهر، چگونه رفتار کردن با خانواد ه همسر، چگونه رفتار کردن با خانواده شوهر، چگونگی رفتار با خانواده همسر، چگونگی رفتار با خانواده زن، چگونگی رفتار با خانواده شوهر، نحوه برخورد با خانواده همسر، نحوه برخورد با خانواده زن، نحوه برخورد با خانواده شوهر، نحوه رفتار با خانواده همسر، نحوه رفتار با خانواده زن، نحوه رفتار با خانواده شوهر، برخورد با خانواده همسر، برخورد با خانواده زن، برخورد با خانواده شوهر، خانواده همسر، خانواده همسرم، خانواده زن، خانواده شوهر، خانواده شوهرم، دخالت های خانواده همسر، دخالت های خانواده همسر در زندگی، دخالت های خانواده زن، دخالت های خانواده زن در زندگی، دخالت های خانواده شوهر، دخالت های خانواده شوهر در زندگی، دخالت خانواده همسر، دخالت خانواده همسر در زندگی، دخالت خانواده زن، دخالت خانواده زن در زندگی، دخالت خانواده شوهر، دخالت خانواده شوهر در زندگی، رفتار با خانواده همسر از دور، رفتار با خانواده همسر در دور، رفتار با خانواده زن از دور، رفتار با خانواده زن در دور، رفتار با خانواده شوهر از دور، رفتار با خانواده شوهر بد، رفتار با خانواده شوهر در دور، رفتار درست با خانواده همسر، رفتار درست با خانواده زن، رفتار درست با خانواده شوهر، رفتار صحیح با خانواده همسر، رفتار صحیح با خانواده زن، رفتار صحیح با خانواده شوهر، روش برخورد با خانواده همسر، روش برخورد با خانواده شوهر، سیاست رفتار با خانواده زن، سیاست رفتار با خانواده شوهر، طرز برخورد با خانواده همسر، طرز برخورد با خانواده شوهر

نمایش برچسب‌ها

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)