مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

موضوع: انتخاب واکنش مناسب

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32477
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : انتخاب واکنش مناسب در مقابل خطای خانواده همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط khatereh807 نمایش پست ها
    سلام.اینجا مقصر نوع رفتار شماست .شما طبق حساسیت رفتار ایشون دوتا راهکار دارید .
    اول اینکه انقد بش بی محل کنید که دیگه دوس نداشته باشه بیاد (که فک‌نکنم راه خوبی باشه و حتی ممکنه ب لجاجت بکس
    شه)
    دوم اینکه وقتی ک میاد خونتون با کمال احترام میوه و چایتونو بزارید جلوش و برید ب دخترتون برسید و توجهتون ب دخترتون باسه تا ببینه که شما راست میگید ب خاطر اینکه اون نیاد بش نمیگید ک نیاد.و بهش بگید که واقعا من نمیرسم پذیرایی کنم ببخش خودت زحمت بکش.
    این ک دیگه غصه نداره
    درمورد زنگهای مادرهمسرتونم باید بگم که ایشون دیگه پیره نمیشه کادیش کرد فقط شما ب همسرتون محبت کنید و حسابی ب زندگیتون برسید که اگه مادرشون فشاری رو روش تحمیل کرد با کارای شما جبران شه و زباد خودتونو تو این ماجرا دخالت ندید و بی خیال باشید .
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

چقدر خوب بررسی فرمودید من راه دوم رو انتخاب میکنم.ممنونم از لطفتون
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    10769
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    27
    تشکر شده 104 بار در 46 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : انتخاب واکنش مناسب در مقابل خطای خانواده همسر

حالا چرا برنامه بچه ت رو تغییر نمیدی
    اون که مجرده بچه دوست داره و شاید برای اینکه جمعه ست و فکر میکنه بچه درس نداره میاد باهاش بازی کنه انقدر حساس نباش و سعی کن برنامه بچه رو تغییر بدی

فرستاده شده از LG-H960ِ من با Tapatalk

3. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.89
    تشکـر
    4,044
    تشکر شده 9,528 بار در 4,696 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : انتخاب واکنش مناسب

نقل قول نوشته اصلی توسط leila_s نمایش پست ها
    با سلام من خانمی هستم که 8 ساله ازدواج کردم دختری 7 ساله دارم کلاس اولیه.تنها یک خواهرشوهرمجرد 45 ساله دارم.بدلیل دیستانی شدن دخترم رفت و آمد ما به خانه مادر همسرم هفته ای یک بار شده. اتفاق عجیب اینه که خواهرشوهرم با اینکه میدونه روزای تعطیل مثل جمعه دخترم خیلی درس داره و بهش هم گفتم شما بیای شیطون و بازیگوش میشه ولی اهمیت نمیده به شوهرم میگه میام چون میدونه شوهرم راجع خانواده اش خیلی افراطی حساسه و من اینجوری در مقابل عمل انجام شده ام و باید بچه رو ول کنم از ایشون پذیرایی کنم.
    شوهرم عالیه و دلم نمیاد اذیتش کنم اما رفتار این خانم مخل ارامش من میشه و تنش زاست چه راهکاری انتخاب کنم؟
    سپاس از لطف بی مثال شما.

دوست عزیز باید بپذیرید وارد زندگی مشترک شدید و تمام این اتفاقاتی که ازش به بدی اسم میبرید جزء جداناشدنی در زندگی شماست

میتونید با کمی صبر و حوصله از تمام این مسایل عبور کرد و پذیرایی از ایشون رو به تابویی برای خودتون تبدیل نکنید
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

4. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

انتخاب,  انتخابات مجلس النواب 2015,  انتخابات مجلس 94,  انتخاب رشته,  انتخاب اسم,  انتخاب رشته مجازی,  انتخاب واحد پیام نور,  انتخاب رشته دانشگاه آزاد94,  انتخابات مجلس الشعب 2015 نتائج,  انتخابات مجلس خبرگان,  واکنش رونالدو به انتخاب مسی,  واکنش رسایی به انتخاب هاشمی,  واکنش هاشمی به انتخاب یزدی,  واکنش ها به انتخاب رونالدو,  واکنش پناهیان به انتخاب روحانی,  واکنش مصباح به انتخاب روحانی,  واکنش ها به انتخاب زیدان,  واکنش اصولگرایان به انتخاب روحانی,  واکنش جهان به انتخاب روحانی,  واکنشها به انتخاب مظلومی,  من ما كنتي تكوني,  من و تو,  من سكت سلم,  من فضلك,  منتدى فتكات,  من النظرة الثانية,  منال العالم,  منتدى الجلفة,  من سيربح المليون,  منتديات الجلفة,  مادريت انك اناني,  مادريت,  مادر,  مادري,  مادارا,  مادرنا والو,  مادريتا,  مادريد,  مادريت بيه راح اموت,  مادريت كلمات,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)