مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 41 به 45 از 45
  1. Top | #41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    17
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    پاسخ : باجناق بزرگتر
    - با تشکر از مجادله علمی بزرگواران
    - در حال حاضر من با هیچ کس حرفی نزدم و هنوز تصمیمی نگرفته ام و الان هدفم کمک گرفتن قبل اقدام هستش
    - اتفاقا دارم با کمک اطلاعات دوستان فکر و حرف هامو می سنجم و با نوشتن انها در اینجا به اونها دقیق تر میشم
    - در خصوص مشاور حضوری هم در حال اقدام هستم ایشالا هفته بعد
    - اینکه فرمودین رابطه دو خواهر قطع میشه من برای همسرم نمی خوام محدودیت بزارم تا قطع رابطه کنه
    - اینکه کلا من بی منطقم و این موضوع از ریشه فکر اشتباهیه و باید فراموشش کنم رو قبول ندارم من سفره دلم رو اینجا باز کردم تا منطق شما رو در برابر احساس و منطق خودم بزازم نمیشه بگین حرفت غیر منطقی دیگه نگو پاشو برو بهش فکرم نکن!!!
    - سوال من از شما اینه آیا ما باید با همه اطرافیانمون ارتباط و معاشرت برقرار کنیم؟ ایا غیر از اینه که انسانها برای ارتباط باید باهم وجه مشترک داشته باشن
    من از ارتباط با کسی لذت میبرم و در مورد فرد دیگری خیر و همه همینطورن
    دوست داشتن که منطق نمی خواهد؟
    بله ما با ازدواج به افزایش ارتباطات بله میگیم ولی ممکنه برخی ارتباطات برای کسی خوش آیند نباشه ایا راهش اینه که به زور خودش رو هل بده؟!
    من نمی تونم با هر مدل باجناقی کنار بیام این حرف غیر منطقیه؟ یعنی من مجبورم تحمل کنم؟ به زور رفت و امد کنم؟ بزور بخندم و ...
    حالا که طرف دلچسب من نیست چیکار کنم که این عدم ارتباط زندگیم رو متشنج نکنه!
    با تشکر
    استارتر
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    چون مجبوربه!!! بعدشم فک کنید برادر شما بره ی زن بگیره از خودش بزرگتر! یا ی زن ک خیییلی کلاس میذاره یا هر چی ک همسرتون با جاریش حس نزدیکی و صمیمیت نداشته باشه! خوب الان تکلیف چیه؟
    نظر منو بخوایید خود به خود وقتی همسرتون ببینه شما با باجناق جدید رابطه میتوانید برقرار کنید! یا حتی وقتی باهاش هستید راحت نیستید روابطتون کمتر میشه! دوتا خواهر میتونن هرررررچقدر دوست دارن دونفری این ور اون ور برن! ب شما کاری نیست! فقط ب خاطر همچین چیزی با همسرتون بحث نکنید!
    ویرایش توسط مامان عسل : 01-20-2016 در ساعت 09:44 AM

3. کاربران زیر از مامان عسل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    چون مجبوربه!!! بعدشم فک کنید برادر شما بره ی زن بگیره از خودش بزرگتر! یا ی زن ک خیییلی کلاس میذاره یا هر چی ک همسرتون با جاریش حس نزدیکی و صمیمیت نداشته باشه! خوب الان تکلیف چیه؟

5. Top | #44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    17
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط مامان عسل نمایش پست ها
    نظر منو بخوایید خود به خود وقتی همسرتون ببینه شما با باجناق جدید رابطه میتوانید برقرار کنید! یا حتی وقتی باهاش هستید راحت نیستید روابطتون کمتر میشه! دوتا خواهر میتونن هرررررچقدر دوست دارن دونفری این ور اون ور برن! ب شما کاری نیست! فقط ب خاطر همچین چیزی با همسرتون بحث نکنید!
    ممنون از پاسختون
    در خصوص مثالی که زدید دقیقا اگه دو تا جاری با هم خوب نباشن باعث کم شدن روابط خانوادگی میشن
    تو این مورد هم صحبت شما رو قبول دارم یعنی بحث کردن در حال حاضر خیلی مفید نیست!
    البته بعدا بالاخره دردسر خودش رو خواهد داشت یعنی سردی روابط بالاخره محل سوال و بحث و اختلاف میشه
    ولی متاسفانه فعلا بهترین انتخاب این که: "فکر شو نکن، حرفی نزن، تا بعدا ببین جی میشه"

6. Top | #45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    17
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    سلام مجدد به همه دوستان گرامی
    تو این مدت خیلی فکر کردم، حتی مطالعه و مشورت
    برخی از نکات منفی حرف هام رو تو توضیه دوستان خوبی مثل شما و ... پیدا کردم
    ولی تو کل این مدت به موضوع ازدواج دو نفر با اختلاف سن زیاد (در حد 20 سال) زیاد فکر کردم
    بخش زیادی از دغدغه فکری من در حقیقت همین موضوعه:
    جدا از اینکه در خصوص این ازدواج ها موارد خیلی زیادی تو اینترنت هست ولی باید قبول کنیم در شرایط کنونی جامعه
    که افراد اکثرا با بررسی های سطحی و نادقیق برای زندگی تصمیم می گیرن
    ازدواج ها با حالت های خاص بیشتر و بیشتر در معرض آسیب هستند علی الخصوص در شرایط ازدواج مجدد
    وقتی تو مبحث این تاپیک می بینم آقایی با اختلاف سن زیاد به خانمی ابراز علاقه می کنه قبل از اینکه به صحت ابراز علاقه مرد فکر کنم
    اصولا این فکر میاد سراغم که چرا یه مرد با سن نزدیک 50 که تا حالا ازدواج نکرده تو یه مدت کوتاه به یه خانم 30 ساله علاقه مند میشه؟
    آیا غیر منطقیه که اول به این موضوع فکر کنیم که هدف این نوع پیوند چیه؟
    حتی ایده آل ترین نوع اتفاق که زندگی بلند مدت و بچه و... می تونه باشه تو این ازدواج دارای ریسک های بسیار بزرگی هستش
    و در حالت های دیگه که شناخت از فرد کمتر حتی می تونه یه نوع سو استفاده باشه ولی در لفافه ازدواج!!!
    خلاصه تو این مملکت به این راحتی نمیشه اهداف افراد رو تو حرف ها و رفتار و مدارک تحصیلیشون پیدا کرد شاید دیرتر زندگی مشترک پیدا کنیم ولی بهتره بستجیم چه چیزهایی رو در برابر زندگی مشترک از دست می دیم و بدست می آوریم
    تنهایی خیلی وقت ها بهترین انتخاب هستش

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
اطلاعات موضوع
کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

باجناق بزرگتر

به جای کلمه ی باجناق چه بگیم بهتره

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

باجناق های کله پوک,  باجناق جواد رضویان,  باجناق های احمدی نژاد,  باجناق مجتبی خامنه ای,  باجناق شعر,  باجناق جک,  باجناق طنز,  باجناق معنی,  باجناق به انگلیسی,  باجناق های کله پوک تئاتر,  
کلمات کلیدی این موضوع
علاقه مندي ها (Bookmarks)
علاقه مندي ها (Bookmarks)