مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: باخانواده شوهر چگونه باید برخورد کرد؟

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خیلی تنهام وازسادگی و مهربانیم سواستفاده میشه
    شماره عضويت
    5097
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

Unhappy باخانواده شوهر چگونه باید برخورد کرد؟

سلام دوستان خانواده شوهرمن پرو وسطح پایین هستن واجازه حرف زدن زیاد نمیدن و وقتی من آروم وکم حرف هستم اونا خوشحالن و حالت دستوری باهام برخورد میکنن من 4تا خواهرشوهردارم وشوهرم تک پسر 2تااز خواهر شوهرام همسن و کوچکترن 2تاشونم کمی بزرگتر و3 تاشون متاهلن و2تاشون هرکدوم 2تا پسر دارن وزندگیهاشون متوسط وشوهراشون به من حسادت میکنن چون من از خانواده سطح بالا وپولدار خستم برعکس خانواده شوهرم وزندگی خودمو پدرم تامین کرده جز خرجی روزانم.از لحاظ قیافه و اندام و تیپ و تحصیل و خانواده ازشون بالاترم موندم چیکارکنم باهاشون از من حساب ببرن و احترام بذارن و جروبحث نکنن و بفهمن من کی وچی هستم.راستی 5 سال باهاشونم 3 سال جدا زندگی میکنم و 2سالم نامزد بودم.شوهرم هم با من پشت من و جریانات زیادی .کمکم کنید
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    4839
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.20
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,134 بار در 614 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : باخانواده شوهر چگونه باید برخورد کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط severom نمایش پست ها
    سلام دوستان خانواده شوهرمن پرو وسطح پایین هستن واجازه حرف زدن زیاد نمیدن و وقتی من آروم وکم حرف هستم اونا خوشحالن و حالت دستوری باهام برخورد میکنن من 4تا خواهرشوهردارم وشوهرم تک پسر 2تااز خواهر شوهرام همسن و کوچکترن 2تاشونم کمی بزرگتر و3 تاشون متاهلن و2تاشون هرکدوم 2تا پسر دارن وزندگیهاشون متوسط وشوهراشون به من حسادت میکنن چون من از خانواده سطح بالا وپولدار خستم برعکس خانواده شوهرم وزندگی خودمو پدرم تامین کرده جز خرجی روزانم.از لحاظ قیافه و اندام و تیپ و تحصیل و خانواده ازشون بالاترم موندم چیکارکنم باهاشون از من حساب ببرن و احترام بذارن و جروبحث نکنن و بفهمن من کی وچی هستم.راستی 5 سال باهاشونم 3 سال جدا زندگی میکنم و 2سالم نامزد بودم.شوهرم هم با من پشت من و جریانات زیادی .کمکم کنید
    خودتو پيش شوهرت عزيز كن تا جايي كه ميتوني اما از پشت طوري كه شوهرت متوجه نشه جوابشونو بده بي محلي كن ازشون فاصله بگير بذار منتو. بكشن بذار حد خودشونو بدونن زياد هم صميمي نشو فاصلتو رعايت كن

3. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    7.29
    تشکـر
    3,947
    تشکر شده 9,249 بار در 4,549 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : باخانواده شوهر چگونه باید برخورد کرد؟

خب در این مورد شما نمیتونید تفکر این خانواده رو تغییر بدی ...

پس بهتره زندگی مستقلی رو داشته باشید تا از گزند حرفاشون در امان بمونید ....

ولی اگه بخوای با کسی باز کنی و برنده هم بشی باید طبق قانون خودش وارد عمل بشی ....

اینطوری میتونی کاراشو پیش بینی کنی و در این مورد حرفی برای گفتن داشته باشی ...

پس اول اعتمادشونو جلب کن ... در ضمن این رو هم بدون که نباید حساس باشی و از سطح دیگه ای به اونا نگاه کنی ....
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

چگونه خانواده همسر از من حساب ببرن

سیاست های برخورد با خانواده شوهر

با خانواده شوهر چگونه بايد برخورد کرد

باخانواده شوهرچگونه باشم

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

باخانواده شوهرچگونه رفتارکنیم,  باخانواده شوهرم چگونه رفتارکنم,  النازشاکردوست باخانواده,  باخانواده شوهرچگونه رفتارکنیم,  باخانواده شوهرم چگونه رفتارکنم,  زندگی باخانواده شوهر,  رابطه باخانواده شوهر,  آداب معاشرت باخانواده شوهر,  طرز برخورد باخانواده شوهر,  قطع رابطه باخانواده شوهر,  چگونه باخانواده شوهر رفتارکنیم,  چگونگی ارتباط باخانواده شوهر,  چگونگی رابطه باخانواده شوهر,  

کلمات کلیدی این موضوع

متنفر بودن از خانواده همسر، متنفر بودن از خانواده زن، متنفر بودن از خانواده شوهر، چگونه رفتار کردن با خانواد ه همسر، چگونه رفتار کردن با خانواده شوهر، چگونگی رفتار با خانواده همسر، چگونگی رفتار با خانواده زن، چگونگی رفتار با خانواده شوهر، نحوه برخورد با خانواده همسر، نحوه برخورد با خانواده زن، نحوه برخورد با خانواده شوهر، نحوه رفتار با خانواده همسر، نحوه رفتار با خانواده زن، نحوه رفتار با خانواده شوهر، برخورد با خانواده همسر، برخورد با خانواده زن، برخورد با خانواده شوهر، خانواده همسر، خانواده همسرم، خانواده زن، خانواده شوهر، خانواده شوهرم، دخالت های خانواده همسر، دخالت های خانواده همسر در زندگی، دخالت های خانواده زن، دخالت های خانواده زن در زندگی، دخالت های خانواده شوهر، دخالت های خانواده شوهر در زندگی، دخالت خانواده همسر، دخالت خانواده همسر در زندگی، دخالت خانواده زن، دخالت خانواده زن در زندگی، دخالت خانواده شوهر، دخالت خانواده شوهر در زندگی، رفتار با خانواده همسر از دور، رفتار با خانواده همسر در دور، رفتار با خانواده زن از دور، رفتار با خانواده زن در دور، رفتار با خانواده شوهر از دور، رفتار با خانواده شوهر بد، رفتار با خانواده شوهر در دور، رفتار درست با خانواده همسر، رفتار درست با خانواده زن، رفتار درست با خانواده شوهر، رفتار صحیح با خانواده همسر، رفتار صحیح با خانواده زن، رفتار صحیح با خانواده شوهر، روش برخورد با خانواده همسر، روش برخورد با خانواده شوهر، سیاست رفتار یا خانواده همسر، سیاست رفتار با خانواده زن، سیاست رفتار با خانواده شوهر، طرز برخورد با خانواده همسر، طرز برخورد با خانواده شوهر

نمایش برچسب‌ها

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)