مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

موضوع: بد رفتاری های خانواده شوهرم

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    آدم ها را از قدمت دوستانشان بشناس....نه از تعداد دوستانشان....
    شماره عضويت
    4490
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.20
    تشکـر
    83
    تشکر شده 145 بار در 98 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : من باید چه کار کنم ؟

سلام شیلا جان . عزیزم اول از همه بهت تسلیت میگم و تو صبوری تحسینت میکنم .
    شما تا اینجا هم صبور بودی و خوب تحمل کردی ولی کاری که باید بکنی اینه که به قول آقا فرخ توهم مثل خودشون رفتار کن حتی وقتی با مادرت راجع به اون خانواده حرف میزنی زیاد جبهه نگیر شاید یجور دیگه منظورت و متوجه بشن و به حرفه مردم اصلآ اهمیت نده و خوشحال باش که تو انقدر آدمه مهمی تو ذهنه دیگرانی که راجع به تو حرف میزنن باز هم صبوری کن و خودت و حرص نده و با سیاست رفتار کن.

" نسبت به کسانی که پشت سرت حرف میزنند بی اعتنا باش ... آنها به همانجا تعلق دارند دقیقأ "پشت سرت" "
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    تجربه بهترین درس است ، هرچند حق التدریس آن گران باشد . . .

2. 2 کاربران زیر از (تبسم) بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    5263
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    4
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام به همه دوستان ممنون از اینکه محبت کردین و به من مشاوره دادین . یه خورده اوضاع بهتر شده یعنی از وقتی که تصمیم گرفتم آدم دیگه ای بشم و با سیاست و حساب شده باهاشون رفتار کنم ! خونشون رفتم چون می خواستم به اونا و همه اون آدم های بیکاری که خودشونو موظف می دونن که تو کار مردم دخالت کنن ثابت کنم که از نظر من همه چی تموم شده و نیازی نیست که با منت کشی های مسخره شون که باز هم بوی خود خواهی میداد روانمو آزار بدن ولی با هیچ کس جز حرفای خشک و سر بالا حرف دیگه ای نزدم چون احساس کردم یه کم اگه کوتاه بیام دوباره قضیه تکرار میشه نمی دونم قدم بعدی رو چطور بر میدارن ولی حد اقل با این حرکت خودم حالم بهتره .

4. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6023
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شیلا نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان ممنون از اینکه محبت کردین و به من مشاوره دادین . یه خورده اوضاع بهتر شده یعنی از وقتی که تصمیم گرفتم آدم دیگه ای بشم و با سیاست و حساب شده باهاشون رفتار کنم ! خونشون رفتم چون می خواستم به اونا و همه اون آدم های بیکاری که خودشونو موظف می دونن که تو کار مردم دخالت کنن ثابت کنم که از نظر من همه چی تموم شده و نیازی نیست که با منت کشی های مسخره شون که باز هم بوی خود خواهی میداد روانمو آزار بدن ولی با هیچ کس جز حرفای خشک و سر بالا حرف دیگه ای نزدم چون احساس کردم یه کم اگه کوتاه بیام دوباره قضیه تکرار میشه نمی دونم قدم بعدی رو چطور بر میدارن ولی حد اقل با این حرکت خودم حالم بهتره .
    سلام
    نگاهی به لینک زیر بندازین و مطالبش رو بخونید
    موفقیت نامحدود - 10 راه براي تغيير طرز تفکر و دگرگون کردن زندگي
    و بهش اعتقاد داشته باشین و انجام بدین مطمئنا نتیجه خوبی می گیرید
    امیدوارم همیشه به خوبی و خوشی زندگی کنین

5. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    5263
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    4
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

ممنون جالب بود ان شالله که همه اونایی که مشکل دارند بتونن بهترین رفتار رو توی موقعیتشون داشته باشند .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

جور کردن کس زیر 10 سال برای شوهرم

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

بد رفتاری شوهر,  بد رفتاری,  بد رفتاری با حیوانات,  بد رفتاری با کودکان,  بد رفتاری با همسر,  بد رفتاری زن با شوهر,  بد رفتاری سازمانی,  بد رفتاری نوجوانان,  بد رفتاری در کودکان,  بد رفتاری در مهد کودک,  

کلمات کلیدی این موضوع

متنفر بودن از خانواده همسر، متنفر بودن از خانواده زن، متنفر بودن از خانواده شوهر، چگونه رفتار کردن با خانواد ه همسر، چگونه رفتار کردن با خانواده شوهر، چگونگی رفتار با خانواده همسر، چگونگی رفتار با خانواده زن، چگونگی رفتار با خانواده شوهر، نحوه برخورد با خانواده همسر، نحوه برخورد با خانواده زن، نحوه برخورد با خانواده شوهر، نحوه رفتار با خانواده همسر، نحوه رفتار با خانواده زن، نحوه رفتار با خانواده شوهر، برخورد با خانواده همسر، برخورد با خانواده زن، برخورد با خانواده شوهر، خانواده همسر، خانواده همسرم، خانواده زن، خانواده شوهر، خانواده شوهرم، دخالت های خانواده همسر، دخالت های خانواده همسر در زندگی، دخالت های خانواده زن، دخالت های خانواده زن در زندگی، دخالت های خانواده شوهر، دخالت های خانواده شوهر در زندگی، دخالت خانواده همسر، دخالت خانواده همسر در زندگی، دخالت خانواده زن، دخالت خانواده زن در زندگی، دخالت خانواده شوهر، دخالت خانواده شوهر در زندگی، رفتار با خانواده همسر از دور، رفتار با خانواده زن در دور، رفتار با خانواده شوهر بد، رفتار با خانواده شوهر در دور، رفتار درست با خانواده همسر، رفتار درست با خانواده زن، رفتار درست با خانواده شوهر، رفتار صحیح با خانواده همسر، رفتار صحیح با خانواده زن، رفتار صحیح با خانواده شوهر، روش برخورد با خانواده همسر، روش برخورد با خانواده شوهر، سیاست رفتار با خانواده زن، سیاست رفتار با خانواده شوهر، طرز برخورد با خانواده همسر، طرز برخورد با خانواده شوهر

نمایش برچسب‌ها

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)