نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: بی توجهی و تبعیض خانواده شوهر

2795
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13257
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation بی توجهی و تبعیض خانواده شوهر

من و شوهرو بعد از چند سال اشنایی با هم ازدواج کردیم،خانواده شوهرم یک سال طول کشید تا به ازدواج ما رضایت دادن،من از همون اول چون شوهرم رو خیلی دوست دارم تصمیمم بر این بود که خانواده اونو مثل خانواده خودم بدونم و هنوز هم بعو از ۳/۵سال بی احترامی بهخانوادش نکردم،اماا اونا اصلا به من توجه نمیکنن ولی من باز هم تحمل میکردم تا اینکه برادر شوهرم با دختر دوست صمیمی پدر شوهرم ازدواج کرد،انقدر حرکات اونها طی مراسم نامزدی و ازدواج وحشتناک بود که من که همزمان اون موقع باردار بودم کلی زجر کشیدم و اشک ریختم،به حدی به جاری من احترام میگذارن که از این احترامشون قصدی جز اذیت کردن من و شوهرم ندارن،شوهر من پسر بزرگ خانواده هست ولی اون هم از این رفتار خانوادش نسبت به خودش و برادر کوچکش ناراحته،اون همیشه به من میگه غصه نخور اونا هدفشون ناراحت کردن منه ولی مگر میشه؟!!!دوران بارداری من مثل جهنم گذشت حتی احوال من رو نمیپرسیدن ولی دایم برای عرض ادب و احترام به خانه جاری من میرفتن و هدایایی که گرفته بودن تقدیم میکردن،تمام رسم و رسوم ازدواج رو به عهده خانواده من انداختن مثل عقد و پذیرایی روز عقد و نقل و ....ولی واسه جاری من خودشون همه این کارها رو کردن،فکر کردن به رفتارهایی که اونا با من و شوهرم داشتن فقط اذابم میده،میخوام باهاشون کنار بیام ولی باز هر بار میرم خونشون با حرکاتشون ناراحتمون میکنن.از یه طرف هم خانواده عشقم هستن و نمیشه قیدشون رو زد چکار کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : بی توجهی و تبعیض خانواده شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Nra نمایش پست ها
    من و شوهرو بعد از چند سال اشنایی با هم ازدواج کردیم،خانواده شوهرم یک سال طول کشید تا به ازدواج ما رضایت دادن،من از همون اول چون شوهرم رو خیلی دوست دارم تصمیمم بر این بود که خانواده اونو مثل خانواده خودم بدونم و هنوز هم بعو از ۳/۵سال بی احترامی بهخانوادش نکردم،اماا اونا اصلا به من توجه نمیکنن ولی من باز هم تحمل میکردم تا اینکه برادر شوهرم با دختر دوست صمیمی پدر شوهرم ازدواج کرد،انقدر حرکات اونها طی مراسم نامزدی و ازدواج وحشتناک بود که من که همزمان اون موقع باردار بودم کلی زجر کشیدم و اشک ریختم،به حدی به جاری من احترام میگذارن که از این احترامشون قصدی جز اذیت کردن من و شوهرم ندارن،شوهر من پسر بزرگ خانواده هست ولی اون هم از این رفتار خانوادش نسبت به خودش و برادر کوچکش ناراحته،اون همیشه به من میگه غصه نخور اونا هدفشون ناراحت کردن منه ولی مگر میشه؟!!!دوران بارداری من مثل جهنم گذشت حتی احوال من رو نمیپرسیدن ولی دایم برای عرض ادب و احترام به خانه جاری من میرفتن و هدایایی که گرفته بودن تقدیم میکردن،تمام رسم و رسوم ازدواج رو به عهده خانواده من انداختن مثل عقد و پذیرایی روز عقد و نقل و ....ولی واسه جاری من خودشون همه این کارها رو کردن،فکر کردن به رفتارهایی که اونا با من و شوهرم داشتن فقط اذابم میده،میخوام باهاشون کنار بیام ولی باز هر بار میرم خونشون با حرکاتشون ناراحتمون میکنن.از یه طرف هم خانواده عشقم هستن و نمیشه قیدشون رو زد چکار کنم؟
    خب که چی ؟

شما خودتون رو ناراحت کردید که چرا چنین رفتاری رو با ایشون داشتن ؟

میدونید داشتن استرس در دوره بارداری چه تاثیرات منفی روی فرزندتون در آینده خواهد گذاشت ؟

اگر اینقدر که به فکر حرکات دیگران بودید به فکر زندگی خودتون و فرزندتون بودید اینقدر عذاب نمیکشیدید

هر کسی زندگی خاص خودش رو داره و مسیر مشخصی رو بنا به خواست خداوند طی میکنه که شما هر کاری هم بکنید نمیتونید تغییر در اون بدید

مثل الان که شما واقعا" نمیتونید روی رفتارهای خانواده شوهرتون اثرگذار باشید

بهتره برای داشتنی زندگی خوب و شوهری همراه و سلامتی شاکر خداوند باشید نه اینکه همه توجه زندگی شما به موارد بیهوده ای باشه که

هیچ تاثیری در زندگی شما نخواهد گذاشت جز استرس و نگرانی
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

3. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13257
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بی توجهی و تبعیض خانواده شوهر

نظر شما کاملا متین و درسته!خودمم هم به همین نتیجه رسیدم و به خدا توکل کردم،اما هر چی هم بی خیال میشم باز وقتی رو در رو میشیم حرکات عمدی اونا من و شوهرم رو عذاب میده،ولی من بخاطر شوهرم و نعمت هایی که خدا به زندگیم داده میگذرم ام در ضمیر نا خوداگاهم دلگیرم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)