مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

موضوع: تبعیض های خانواده شوهرم

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    7.44
    تشکـر
    3,922
    تشکر شده 9,134 بار در 4,490 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : تبعیض های خانواده شوهرم

نقل قول نوشته اصلی توسط sogand نمایش پست ها
    مادر شوهرم من یه مادر شوهر مهربان و ساکتی داشتند که مادر بزرگ من می شد اتفاقا برعکس مادر شوهرم با اون بنده خدا هم خوب تا نمی کرد
    در مورد بچه هم باید بگم من هنوز نا امید نشده ام و دکتر های مختلف می برم شوهرم رو چون اصلا نمی تونم به این فکر کنم که هرگز لذت بارداری رو تجربه نکنم برام سخت نیست که یه بچه دیگه رو بزرگ کنم ولی سخته برام که مثل بقیه باردار نشم و لحظه لحظه های تشکیل بچه ام رو حس نکنم هر وقت به بچه پرورشگاهی فکر می کنم یا اسمش میاد بغض می کنم و کلی گریه میکنم با همه شرایط کنار میام ولی با مادر نشدن نه من هنوز امید دارم کلی آزمایش و دوا و دکتر رقتم حتی اتاق عمل هم رفتم و خیلی زجر کشیدم مادرم از شهرستان اومدند ازم مراقبت کردند چون استراحت مطلق بودم ولی مادر شوهرم که نزدیکم بود نیومد و گذاشت 2 هفته بعد اومد من نمی تونم کینه به دل بگیرم با این همه کارهای مادر شوهرم من دنبال کادوی تولدش هستم 12 تولدشه هر سال براش تولد می گرفتم ولی پارسال قهر بودیم و بازم کادو خریدم دادم شوهرم برد گفتم مادره خب چشمش به در نباشه ولی تولد من خیلی براشون مهم نیس ماه پیش یه تولد توپ برا جاریم گرفتند ولی هرگز برا من تولدی نگرفتند چون تولد کم1/1 و من همیشه این روز رو در کنار خانواده ام هستنم هر چند خانواده همسرم دنبال ما تشریف شون رو میارن ولی هرگز تولدی برام نگرفتند
    خب پس ایشون ذاتا" مشکل خلقی دارن و به قول امام معصوم برای اخلاق بد در دنیا دوا و درمانی نیست ...

در واقع اخلاق بد یه جور درد بی درمانه ...

خب اینکه امیدواری بچه دار بشی و به زندگیت رنگ و رویی بدی ، خودش خیلی خوبه و به زندگیت انگیزه میده ...

خب خداروشکر خداوند در درون شما حسی از صبر گذاشته که تونستید با همه این مشکلات کنار بیای و تحملش کنی ...

همینکه براش کادو میخری و هر سال به یادش هستی ، خودش خیلی لطفه و کار هر کسی نیست که بخواد اینطوری رفتار کنه

ولی خب منم سوال بهارخانم رو میپرسم که چرا اینطوری رفتار میکنی و دنبال کسب رضایت مادرشوهرت هستی ...؟

فکر میکنم وقتی زیاد دیده میشی براشون تکراری میشی و لذت دور از دسترس بودن رو نداری ...

چون کلا" آدما دوس دارن افراد پیچیده رو کشف بکنن ... واسه همینه که جذب افرادی با چنین خصوصیات میشن ....
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

2. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    اين نيز بگذرد ...
    شماره عضويت
    3884
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.55
    تشکـر
    61
    تشکر شده 355 بار در 246 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    خب پس ایشون ذاتا" مشکل خلقی دارن و به قول امام معصوم برای اخلاق بد در دنیا دوا و درمانی نیست ...

در واقع اخلاق بد یه جور درد بی درمانه ...

خب اینکه امیدواری بچه دار بشی و به زندگیت رنگ و رویی بدی ، خودش خیلی خوبه و به زندگیت انگیزه میده ...

خب خداروشکر خداوند در درون شما حسی از صبر گذاشته که تونستید با همه این مشکلات کنار بیای و تحملش کنی ...

همینکه براش کادو میخری و هر سال به یادش هستی ، خودش خیلی لطفه و کار هر کسی نیست که بخواد اینطوری رفتار کنه

ولی خب منم سوال بهارخانم رو میپرسم که چرا اینطوری رفتار میکنی و دنبال کسب رضایت مادرشوهرت هستی ...؟

فکر میکنم وقتی زیاد دیده میشی براشون تکراری میشی و لذت دور از دسترس بودن رو نداری ...

چون کلا" آدما دوس دارن افراد پیچیده رو کشف بکنن ... واسه همینه که جذب افرادی با چنین خصوصیات میشن ....

با حرفاتون موافقم .
    به نظرم يه كم ازشون دوري كن . بذار دلشون واست تنگ بشه و نبودت رو حس كنن .
    در حد و اندازه اي كه دوست داري بهشون محبت كن نه بيشتر . چون وقتي بيشتر بشه انتظار قدرداني ازشون داري و وقتي ازت قدرداني نشي سرخورده ميشي

3. کاربران زیر از بهار شريف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2062
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    1
    تشکر شده 22 بار در 17 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    میزان امتیاز
    0

مرسی بچه ها از همگی تون سپاسگذارم واقعا خیلی خیلی کمکم کردید پس سعی می کنم که یه شخصیت جدیدی از خودم رو کنم شماها بهم یاد دادید که ارزشم بیشتر از این هاست که محبت رو از همچین زنی گدایی کنم بابت داشتن تک تک تون خدا رو شکر می کنم تو این روزهای عزیز خیلی خیلی برام دعا کنید 4 این ماه وقت دکتر داریم که قراره همه چی روشن بشه دعا کنید که نا امید نشم.
    من خودم رو خیلی دست کم گرفته بودم و خیلی راحت با حرف زور کنار می اومدم و دوباره محبت می کردم همیشه عذاب وجدان داشتم که نکنه کسی از دستم ناراحت شه من همه غرور و خواسته هام رو نادیده گرفتم ولی به قول شماها آدم خوبه نشدم که هیچ بدتر آدم بده شدم و رنج کشیدم و غرورم له شد و کسی قدر خوبی های من و ندونست شماها راه جدیدی تو زندگی نشونم داید از همگی تون ممنونم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)