مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: تحمل خانواده همسرم برام مشکل شده.

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    7808
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

تحمل خانواده همسرم برام مشکل شده.

سلام مشاورین گرامی
    نمی دونم چطور کامل توضیح بدم که خسته تون نکنم،ولی موضوع اینه که بهر نحوی خواستم به خانواده شوهرم نزدیک بشم و بهشون محبت کنم ولی جواب منفی و برعکسی ازشون گرفتم و این توی زندگی من و شوهرم و بچه هامون تاثیر بدی گذاشته.ازشون فاصله می گیرم ،نمی تونم دوستشون داشته باشم،و هر حرکتشون برام منزجرکننده اس،ولی شوهرم دائم ازشون حمایت میکنه ،کمکشون می کنه،اونا هم برعکس به ما احترام نمی ذارن.فقط با شوهرم ارتباط دارن،اونهم بیشتر بخاطر اینکه اگه جایی کاری داشتن راه بیفته.سعی نمی کنند که با ما خوب باشن.دائم کاری می کنند که ما ناراحت بشیم و براشون هم مهم نیست.و کلا عروس مزاحمشونه...اینها باعث دعوای من و همسرم میشه و جرو بحث و ناراحتی و اعصاب خردکنی...چه کارکنم آخه ؟خیلی افسرده و ناراحتم...
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    7601
    عنوان کاربر
    Guest
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    27
    تشکر شده 53 بار در 29 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : تحمل خانواده همسرم برام مشکل شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط یارمهربان نمایش پست ها
    سلام مشاورین گرامی
    نمی دونم چطور کامل توضیح بدم که خسته تون نکنم،ولی موضوع اینه که بهر نحوی خواستم به خانواده شوهرم نزدیک بشم و بهشون محبت کنم ولی جواب منفی و برعکسی ازشون گرفتم و این توی زندگی من و شوهرم و بچه هامون تاثیر بدی گذاشته.ازشون فاصله می گیرم ،نمی تونم دوستشون داشته باشم،و هر حرکتشون برام منزجرکننده اس،ولی شوهرم دائم ازشون حمایت میکنه ،کمکشون می کنه،اونا هم برعکس به ما احترام نمی ذارن.فقط با شوهرم ارتباط دارن،اونهم بیشتر بخاطر اینکه اگه جایی کاری داشتن راه بیفته.سعی نمی کنند که با ما خوب باشن.دائم کاری می کنند که ما ناراحت بشیم و براشون هم مهم نیست.و کلا عروس مزاحمشونه...اینها باعث دعوای من و همسرم میشه و جرو بحث و ناراحتی و اعصاب خردکنی...چه کارکنم آخه ؟خیلی افسرده و ناراحتم...
    سلام

من و اکثریت دوستان در اینجا مشاور نیستیم, ولی خوب بهتره بیشتر ازشون دور باشید,درگیری کمتری داشته باشید. و سعی نکنید بخواهید ثابت کنید که حق با شماست و نه خانواده همسر شما در رابطه

با خانواده ایشون. وقتی اینجوری عمل کنید کم کم همسرتون نیز از طرفداری بیجا دست بر میدارند

موفق باشید
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

3. کاربران زیر از khobam بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

jplg,  jlpga,  تحمل خانواده شوهر,  تحمل دوری از خانواده,  هم خانواده تحمل,  موضوع,  موضوع تعبير,  موضوع للنقاش,  موضوع تعبير عن الام,  موضوع تعبير عن الوطن,  موضوع تعبير عن التعاون,  موضوعات,  موضوع عن رمضان,  موضوع عن بر الوالدين,  موضوع عن الصداقة,  مشکل وقت کی دعا,  مشکل,  مشکل گیتی,  مشکل الفاظ کے معنی,  مشکله قطر,  مشکل زیرنویس فارسی در kmplayer,  مشکل گیتی فیلم کامل,  مشکل زیرنویس در kmplayer,  مشکلات زناشویی,  مشکل گشا,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)