نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: حسادت مادر به من و همسرم

1064
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26806
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حسادت مادر به من و همسرم

سلام ب همه...
    من 2 سال هست ک با پسرخاله م ب خواست مادرم عقد کردم. بدون هیچ علاقه قبلی. هر کدوم در 2 شهر جدا زندگی می کنیم و فقط آخر هفته ها همدیگه رو می ببنیم.با این حال بعد از مشکلات بسیار بهش علاقه مند شدم و سعی می کنم خودم رو برای زندگی اماده کنم. ناگفته نمونه ک همسرم تازه تحصیلاتش رو تموم کرده و چن ماه دیگه باید بره سربازی.
    همه ی این ها رو گفتم ک بدونید چ شرایطی دارم.
    مشکل من با مادرم هست. مادر وقتی ب دلایل مختلف ناراحت باشه سره من خالی می کنه. اگر همسرم به من محبت کنه بالاخره تا فرداش مادرم کاری می کنه ک گریه م رو دربیاره.
    مادرم میگه خیلی دوسم داره و خیلی بهم وابسته س . واسه همین وقتی اخرهفته می رم خونه ی پدرشوهرم بعد غر می زنه سرم ک چقد می ری ؟ مردم حرف درمیارن ؟ پدرت همش می گه کجایی و امثال این حرفا...
    من همسره قانونی اون اقام .رابطه زناشویی کامل نداریم... اما هر بار ک از خونه پدرشوهرم ک میام بلایی ب سرم میاره ک شک می کنم ب خودم ک آیا من هنوز باکره هستم یا نه...
    من واقعا گیج شدم....نمی دونم باید چیکار کنم....بین مشکلاتم گیر کردم و همشونو دارم تحمل می کنم...اما مادرم اصلا درکم نمی کنه و با حرفاش عذابم می ده ...
    حالا هم با همسرم دعواش شده سره هیچی ...همسرم هم دیگه منزل ما نمی یاد....درمونده شدم.
    خواهش می کنم راهنماییم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پاسخ : حسادت مادرم ب من و همسرم...لطفا لطفا لطفا کمکم کنید

دوست عزیز اینکه میگید اگه همسرتون بهتون محبت کنه بعدش مادرتون کاری میکنه تا گریه کنید ، فکر میکنم حساس شدید سر این قضیه .

شاید مادرتون تند خویی اخلاقو طبیعتش هست حالا اتفاقی بعد از مثلا محبت کردن همسرتون بوده شما فکر کردید حسادت میکنه .

یا اینکه تو دوران عقد حساسیت به خرج میده بعضی از خانواده ها هنوز این افکارو دارن که دخترو پسر نباید دوران عقد پیش هم باشن ....

اینایی که گفتید به معنای حسادت نیست .

مادرتون این تندخویی ها رو از همون اول داشتن ؟؟؟ یا دقیقا بعد عقدتون اینجوری شدن ؟؟؟

شما خداروشکر که با همسرتون مشکل خاصی ندارید ، این دوران عقد رو هم تحمل کنید تا بگذره ، این حساسیتا بعد ازدواجتون از بین میره ...

فقط شما با مادرتون کل کل نکنید ، دهن به دهن نشید که حرمتا از بین نره .

بحثشون با همسرتون هم نمیدونم سر چی بوده ولی بعد یه مدت همسرتون عصبانیتش کمتر میشه و شماهم باهاش صحبت کن بگو بدون منظور این حرفارو زده ، ازش بخواه کوتاه بیاد تا تبدیل به کینه و کدورت نشه .

شما فقط قوی باشید برای دستو پنجه نرم کردم با مشکلات . ان شالله یکی یکی حل میشن .

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21862
    تشکـر
    500
    تشکر شده 144 بار در 92 پست
    میزان امتیاز
    9

فکر می کنم این برخورد مادرتون بر می گردد به تعصب حاکم در دوران عقد و نامزدی که نه تنها شما بلکه خیلی ها باهاش درگیرن.متاسفانه در این شرایط خانواده همش نگران حرفای مردمان و به زوج ها سخت می گیرن
    با سپری شدن این دوران همه چیز حل خواهد شد امیدتون به خدا باشه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

خب اینها همه عوارض طولانی شدن دورانه عقده ، دوران عقد که طولانی بشه مشکلات خیلی زیاد میشن و بیشتر این مشکلات روی دختر هست، به نظرمن بهتره که هرچه زودتر برید سر خونه زندگی خودتون ، بعدم مادرتون خب از کجا می دونه که شوهرتون به شما محبت کرده ، اگه می بینید اخلاقش اینجوریه خب هیچی پیشش نگید اینکه کاری نداره ، بعدم تو خیلی از جاها مادرتون حق داره درسته که شما همسر اون آقا هستید اما تو عرف ما تا وقتی زیر یه سقف نرفتید مسولیت شما با پدر و مادرتون هست. به هر حال تنها چارش اینه که یه مدت شده تو سختی زندگی کنید و اما با هم برید زیر یه سقف و دوران عقد رو تموم کنید.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26806
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مادره من بعد از یائستگی ک داشت قرص های خواب اور مصرف می کنه و ب شدت روش تاثیر گذاشته.
    قبلا هم تند خو بود الان خیلی بیشتر شده . من بیرون از منزل کلاس می رم بهم می گه دروغ می گی می ری می گردی با شوهرت.
    من باهاش کل کل نمی کنم خیلی اما وقتی ساکت می شینم بیشتر حق ب جانب میشه.
    من واقعا راهی ندارم ک زودتر دوران عقد رو خاتمه بدیم. هنوز تا تاریخ سربازی همسرم مونده. خودتون هم می دونید تا پایان خدمت نباشه نمی تونه جایی مشغول بشه.
    نمی خوام بهانه بتراشم. سعی می کنم خونسرد باشم. اما نگرانم ک تو زندگی آیندم ب مشکل بربخوریم .با کارای مادرم.
    مرسی از همتون ک وقت گذاشتید و راهنماییم کردید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد