مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: خانواده همسر

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11809
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

Unhappy خانواده همسر

سلام خسته نباشید
    خانواده شوهرم خواده بدی نیستن اما همیشه خواهرشوهرام و مادر شوهرم و برادرشوهرام باهم پچ پچ میکنن و یه جا جمع میشن و صحبت میکنن و منو از تو جمعشون طرد میکنن
    خیلی ازاین موضوع ناراحتم و عصبی میشم.حتی خواهر شوهرام یا مادرشوهرم بعضی وقتا شوهرمو میکشن کنارو باهاش شروع میکنن اروم اروم حرف زدن
    شوهرم میگه هر وقت بحرانی تو خونوادشون پیش بیاد اینجورین اما من دیدم که همیشه پچ پچ میکنن و درظاهر ادعا میکنن خیلی عروس دوستن اما درواقع من و بقیه هم عروسام یه نوع مزاحمیم نمیدونم چیکار کنم؟حستم شده دیگه بعضی وقتا از شدت ناراحتی دیگه گریم میگیره ازشون متنفر شدم.حتی خانواده شوهرم به من زنگ هم نمیزنن که حالمو بپرسن و فقط به شوهرم زنگ میزنن شوهرمم هر وقت بخواد درباره موضوع خاصی حرف بزنه میره تو یه اتاق دیگه که من صداشو نشنوم
    بهش گفتم از رفتار خواهراش ناراحتم اما بهم میگه اونا همیشه همینجوری بودن و تو چون تازه واردی باید خودتو سازگار کنی تقریبا یکساله که ازدواج کردم اما اصلا ازشون خوشم نمیاد لطفا راهنمایبم کنین چجوری مشکلمو حل کنم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3829
    عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    ميانگين پست در روز
    1.03
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,174 بار در 689 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : خانواده همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط رز71 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    خانواده شوهرم خواده بدی نیستن اما همیشه خواهرشوهرام و مادر شوهرم و برادرشوهرام باهم پچ پچ میکنن و یه جا جمع میشن و صحبت میکنن و منو از تو جمعشون طرد میکنن
    خیلی ازاین موضوع ناراحتم و عصبی میشم.حتی خواهر شوهرام یا مادرشوهرم بعضی وقتا شوهرمو میکشن کنارو باهاش شروع میکنن اروم اروم حرف زدن
    شوهرم میگه هر وقت بحرانی تو خونوادشون پیش بیاد اینجورین اما من دیدم که همیشه پچ پچ میکنن و درظاهر ادعا میکنن خیلی عروس دوستن اما درواقع من و بقیه هم عروسام یه نوع مزاحمیم نمیدونم چیکار کنم؟حستم شده دیگه بعضی وقتا از شدت ناراحتی دیگه گریم میگیره ازشون متنفر شدم.حتی خانواده شوهرم به من زنگ هم نمیزنن که حالمو بپرسن و فقط به شوهرم زنگ میزنن شوهرمم هر وقت بخواد درباره موضوع خاصی حرف بزنه میره تو یه اتاق دیگه که من صداشو نشنوم
    بهش گفتم از رفتار خواهراش ناراحتم اما بهم میگه اونا همیشه همینجوری بودن و تو چون تازه واردی باید خودتو سازگار کنی تقریبا یکساله که ازدواج کردم اما اصلا ازشون خوشم نمیاد لطفا راهنمایبم کنین چجوری مشکلمو حل کنم
    خب عزیزم شما چرا اینقدر حساسیت به خرج میدید و حتی گریه میکنید

چرا اینقدر نوع رفتار دیگران برای شما مهمه هست که ارامش خودتون رو به به هم میندازید

خب حرف بزنن ... شمام کار خودتون رو بکنید ...

اتفاقا" هر حرفی رو که بشنوید برای شما ایجاد مسئولیت میکنه برای همه ما اینطوریه

همینکه دوستت دارن و بهت احترام میذارن بسیار جای خوشحالیه

هر وقت مشکلی پیش اومد که این کارو انجام دادند شما هم خودتون رو به کاری مشغول کنید

و این ارامش رو شما بهشون هدیه کنید و حرمت خودتون رو افزایش بدید
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

3. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

خانواده,  خانواده برتر,  خانواده یک,  خانواده دكتر ارنست,  خانواده روتشیلد,  خانواده دکتر ارنست,  خانواده گربه سانان,  خانواده سبز,  خانواده کیم چی,  خانواده مهران مدیری,  خانواده همسر مهناز افشار,  خانواده همسرم,  خانواده همسر بنیامین بهادری,  خانواده همسر شهرام محمودی,  خانواده همسر بد,  خانواده همسر,  خانواده همسر علی دایی,  خانواده همسر روانشناسی,  ارتباط با خانواده همسر,  رفتار با خانواده همسر,  همسر فداکار,  همسر فداکار پیامبر,  همسر فداکارم,  همسر فداکار موسی مندلسون,  داستان همسر فداکار,  داستان کوتاه همسر فداکار,  فیلم هندی همسر فداکار,  عکس همسر فداکار,  شعر همسر فداکار,  فداکاری همسر,  همسر لایق,  همسر وفرزندان جمشید لایق,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)