مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: خانواده همسر

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

خانواده همسر

با سلام خدمت مشاورین محترم
    خانواده همسر من دارای ۵ عضو است که همسر من فرزند ارشد خانواده است پدر و مادرش ازدواجی فامیلی داشته اند دختر دایی و پسر عمه بوده اند که مادرشوهر خود من هم بخاطر ازدواج فامیلی پدر و مادر خودش دچار شب کوری شده است همسرم لیسانسه و کارمند است و غیر از خودش دو برادر دیگر هم دارد که من یک سال و نیم از عقدمان میگذرد هنوز آنها را ندیده و کلامی با آنها سخن نگفته ام موقع خواستگاری و مراسمات قبل از عقد خانواده ی همسرم هیج سخنی درمورد وضعیت آنها به من و خانواده ام نگفتند با توجه به اینکه همسرم مردی منطقی و از هرنظر موجه است ولی او هم در این مورد قبل از مراسم عقد به من چیزی نگفت و هربار که ما سراغ دو برادر دیگر او را از خانواده اش میگرفتیم مادرشوهرم فقط میگفت انشاالله در مراسمات بعدی می آیند با علم به اینکه آنها هرگز در مراسمات بعدی هم شرکت نمیکنند حتی در جشن عقد ما هم شرکت نکردند رفته رفته بعد از عقد متوجه شدیم که به قول خانواده ی همسرم این دو برادر بسیار خجالتی هستند و از قرار گرفتن در جمع معذوریت دارند و هیچگونه مشکل جسمی ندارند بعد از مدتی متوجه شدم که وضع یکی از این دو برادر وخیم تر است و به گونه ای افسردگی شدید گرفته است که البته خانواده اش این را کتمان میکنند و بر این باورند که آنها فقط خجالتی اند!! من چندباری گفتم که آنهارا پیش مشاور ببرید که انها گفتند دو برادر کلا از خانه بیرون نمی آیند و تنها سرگرمی و علاقه ی آنها تماشای تلویزیون است و هیچگونه هدفی را دنبال نمیکنند من الان با این وضعیت خانواده ی همسرم چه کنم؟!!! من همسرم را دوست دارم و هیچگونه مشکلی با هم نداریم ولی از وضعیت خانواده آنها ناراحتم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    23
    تشکر شده 38 بار در 32 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : خانواده همسر

با درود

برادرها چند ساله هستند؟

اگر شما با آنها عروسی کرده بودید ناراحتی شما قابل درک بود ولی من متوجه نمی شوم چه ربطی به شما دارد که ناراحت هستید
    مشکل این دو نفر ژنتیکی است و تقریبا می توانم بگویم درمان ندارد. فقط شاید چند درصد بهتر شوند
    پیشنهاد شما هم بسیار زشت بوده و دخالت در خانواده همسرتان است
    اصلا شاید کسی نخواهد شما را ببیند زوری که نیست
    تنها مشکلی که می بینم این است اگر بچه دار بشوید ممکن است این ژن به فرزند شما منتقل شود

3. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.00
    تشکـر
    4,201
    تشکر شده 10,158 بار در 5,093 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

پاسخ : خانواده همسر

دوست عزیز شما میتونید به اتفاق همسرتون با مشاوری مجرب در این مورد مشورت کنید .
    در ضمن هر تصمیمی قرار باشه بگیرید باید با همسرتون هماهنگ کنید .
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
خانواده,  خانواده اصلان,  خانواده روتشیلد,  خانواده دکتر ارنست,  خانواده به انگلیسی,  خانواده سبز,  خانواده پوچز,  خانواده ترامپ,  خانواده حسن روحانی,  خانواده مهران مدیری,  خانواده همسرم را دوست ندارم,  خانواده همسرم,  خانواده همسرم دوستم ندارند,  خانواده همسر علی دایی,  خانواده همسر بد,  خانواده همسر مهناز افشار,  خانواده همسر بهاره رهنما,  خانواده همسر روانشناسی,  خانواده همسر مهران مدیری,  خانواده همسرم خسیسن,  فامیلی,  فامیلی خارجی,  فامیلی مارکت,  فامیلی به انگلیسی,  فامیلی امام حسین,  فامیلی لند سنندج,  فامیلی های زیبا,  فامیلی انگلیسی,  فامیلی ناهید خواننده,  فامیلی های گرجی,  فرزندان پیامبر,  فرزندان حسن روحاني,  فرزندت کجاست,  فرزندان شاه,  فرزندان رهبر,  فرزند خواندگی,  فرزندت كجاست,  فرزند پسر در جدول,  فرزندان حسن روحانی,  فرزندان خامنه ای,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)