مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: دخالت در زندگی مشترک

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

دخالت در زندگی مشترک

با سلام و خسته نباشید خدمت شما مشاور عزیز
    همسرم خیلی به حرف خانوادش علی الخصوص مادرش هست و من اینو شدیدا تو زندگیم احساس می کنم.. خیلی ناراحت میشم و برام خیلی نگران کننده هس.. مثال ساده اینه که برای یه آرایشگاه رفتن من با مادرش مشورت می گیره که من کجا برم آرایشگاه ...در صورتی که مادرشون تخصصی تو این زمینه نداره ... من خیلی اعصابم خورد میشه و بدرفتار میشم...چجوری با این مسآله کنار بیام؟من نگران مسایل بزرگ زندگیم هستم که فقط مربوط من و همسرم هس دیگران بخوان نظرشونو اعمال کنند.. همسرم هم حرف اونارو گوش میده..لطفا راهنماییم کنید...
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : دخالت در زندگی مشترک

ساعت کاریم تموم شده باید برم..فردا باز این سوالو می پرسم و راهنمایی میخام..کاش زودتر جواب بدین..

3. Top | #3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    ميانگين پست در روز
    0.57
    تشکـر
    99
    تشکر شده 650 بار در 375 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : دخالت در زندگی مشترک

نقل قول نوشته اصلی توسط سوشمیتا نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت شما مشاور عزیز
    نقل قول نوشته اصلی توسط سوشمیتا نمایش پست ها
    همسرم خیلی به حرف خانوادش علی الخصوص مادرش هست و من اینو شدیدا تو زندگیم احساس می کنم.. خیلی ناراحت میشم و برام خیلی نگران کننده هس.. مثال ساده اینه که برای یه آرایشگاه رفتن من با مادرش مشورت می گیره که من کجا برم آرایشگاه ...در صورتی که مادرشون تخصصی تو این زمینه نداره ... من خیلی اعصابم خورد میشه و بدرفتار میشم...چجوری با این مسآله کنار بیام؟من نگران مسایل بزرگ زندگیم هستم که فقط مربوط من و همسرم هس دیگران بخوان نظرشونو اعمال کنند.. همسرم هم حرف اونارو گوش میده..لطفا راهنماییم کنید...

دوست عزیز بیشتر تلاش خودتون رو برای مادرشوهر قرار بدید

و تا میتونید به ایشون توجه و محبت کنید و حتی خودتون در بعضی کارها پیش قدم بشید و از مادرش نظر بخوایت

این رفتار شاید سخت به نظر بیاد ولی میتونه نظر مادر ایشون رو جلب کردن و به شما اعتماد کنن

اعتماد به اینکه شما همسری مناسب برای فرزندش هستید و به همین خاطر هر روز میزان دخالت هاش کاهش پیدا میکنه

و شما به راحتی میتونید از این طریق هم روی شوهرتون کنترل داشته باشید چون ایشون مادرش رو بسیار دوست داره

پس کمی صبور باشید

4. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

حکم دخالت در زندگی دیگرانمجازات دخالت در زندگی زناشوییدخالت در زندگی دیگران جرم استجرم دخالت در زندگی زناشوییحكم دخالت در زندگي زن وشوهر روايتمجازات دخالت در زندگی دیگرانمجازات دخالت در زندگیسوالات دخالت اطرافیان در زندگیجرم دخالت در زندگی مشترکدخالت اطرافیان در زندگی مشترکجرم دخالتجرم دخالت در زندگی دیگرانحکم قضایی دخالت مادر زن مجاذات دخالت در زندگی دیگراندخالت در زندگي ديگراندخالت در زندگی دیگرانحکم قانونی دخالت خانواده در زندگی زناشوییجرم دخالت در امور خانوادگیمجازات دخالت دیگران درزندگی خصوصیحکمدخالت درامور شخصیحکم دخالت در زندگی زنا شوییجرم مادر زن در دخالت قضاییمجازات دخالت در خانوادهمحازات دخالت درامور خانوادگیجرم دخالت در زندگي مشترکمجازات دخالت در امور خانوادهمجازات و جرم دخالت پدر شوهر در زندگیحکم دخالت خانوادهء زن در زندگیه زناشوییجرم دخالت عمو در زندگی زن و شوهرماده قانونی دخالت در زندگی دیگرانسوالات دخالت در زندگی مشترکحکم دخالت در زندگیدخالت در امور زندگی زوجیندخالت در زندگی مشترکمجازات دخالت در امور شخصی

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
دخلت,  دخالت مادرشوهر,  دخالت خانواده شوهر,  دخالت مادر زن,  دخالت در امور پزشکی,  دخالت دولت در اقتصاد,  دخالت خانواده زن,  دخالت ایران در یمن,  دخالت در زندگی دیگران,  دخالت روسیه در سوریه,  دخالت در امور پزشکی,  دخالت در امور دیگران,  دخالت در زندگی,  دخالت در زندگی زناشویی,  دخالت در امر پزشکی,  دخالت در امر وکالت,  دخالت در کار خدا,  دخالت در زندگی مردم,  دخالت در زندگی دیگران,  دخالت در امر قضایی,  دخالت در زندگی دیگران,  دخالت در زندگی,  دخالت در زندگی زناشویی,  دخالت در زندگی مردم,  دخالت در زندگی دیگران ممنوع,  دخالت در زندگی دیگران جرم است,  دخالت در زندگی زن و شوهر,  دخالت در زندگی شخصی دیگران,  دخالت در زندگی مشترک,  دخالت در زندگی فرزندان,  دخالت در زندگی مشترک,  دخالت اطرافیان در زندگی مشترک,  دخالت دیگران در زندگی مشترک,  دخالت والدین در زندگی مشترک,  دخالت خانواده ها در زندگی مشترک,  دخالت مادر زن در زندگی مشترک,  دخالت برادر زن در زندگی مشترک,  دخالت خانواده زن در زندگی مشترک,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)