مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: دخالت پدر شوهر

1. Top | #1
    Dib
    Dib آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

دخالت پدر شوهر

سلام . من ۳ساله که ازدواج کردم ، شوهرم تک فرزند خانوادش است و وابسته ، بخاطر همین طبقه بالا خانواده همسرم زندگی میکنیم ، با شوهرم مشکل خاصی ندارم ولی خانوادش خیلی عصبیم میکنن مخصوصا پدرش ، خیلی تیکه میندازه ، میگه چرا هر روز نمیای پیشمون ، هر جا بخوایم بریم ، پارک ، دیدن خانوادم ، خرید و... ههمراهمون میان، اگرم بهشون نگیم و خودمون بریم گلایه میکنن که چرا به ما نگفتین تا ما هم بیایم!!!!! تا حالا خیلی با حرفاشون اشکمو دراوردن و ناراحتم کردن جوریکه بخاطر شون به طلاق فکر میکنم ، نمیدونم چکار کنم ، ممنون میشم راهنمایی کنید.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    54
    تشکر شده 16 بار در 13 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : دخالت پدر شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Dib نمایش پست ها
    سلام . من ۳ساله که ازدواج کردم ، شوهرم تک فرزند خانوادش است و وابسته ، بخاطر همین طبقه بالا خانواده همسرم زندگی میکنیم ، با شوهرم مشکل خاصی ندارم ولی خانوادش خیلی عصبیم میکنن مخصوصا پدرش ، خیلی تیکه میندازه ، میگه چرا هر روز نمیای پیشمون ، هر جا بخوایم بریم ، پارک ، دیدن خانوادم ، خرید و... ههمراهمون میان، اگرم بهشون نگیم و خودمون بریم گلایه میکنن که چرا به ما نگفتین تا ما هم بیایم!!!!! تا حالا خیلی با حرفاشون اشکمو دراوردن و ناراحتم کردن جوریکه بخاطر شون به طلاق فکر میکنم ، نمیدونم چکار کنم ، ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام. منم مدتی با خانواده همسرم زندگی کردم و کاملا درک میکنم شما رو.بهتون پیشنهاد میکنم که پدر و مادر همسرتون رو به چشم پدربزرگ و مادر بزرگتون نگاه کنین و اگه جوون ترن فک کنین پدرو مادرتون هستن. دراینصورت اصلا حرفاشون بنظرت گوشه و کنایه نمیاد و میزاری به حساب سن زیادشون...

3. کاربران زیر از مریومی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.66
    تشکـر
    4,084
    تشکر شده 9,716 بار در 4,795 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

به هر حال دوست عزیز یکی از سخت ترین رابطه هایی که ما برقرار می کنیم، با خانواده شوهر است.

وقتی ما ازدواج می کنیم، اکثر ما توجه نمی کنیم که با یک خانواده دیگر وصلت کرده ایم.

ممکن است این خانواده رسم و رسوم، رفتارها، و عادتهایی برخلاف ما داشته باشند.

زمانی که این اختلاف نظرها یا اختلاف در زمینه رسم و رسوم و غیره وارد خانواده شما شد، کشمکش و درگیری شروع می شود.

بنابراین چقدر درگیری قابل تحمل و پذیرفتنی است؟ این موضوع بستگی به افرادی دارد که وارد بحث می شوند.

بنابراین یک قاعده کلی درمورد خانواده شوهر این است که از احساساتتان به عنوان یک راهنما کمک بگیرید.

بدگویی همسرتان را نزد خانواده اش نکنید: قانون بعدی با فامیل شوهر این است که آنها هرگز نباید از رفتارهای همسرمان که برای ما ناخوشایند است آگاه شوند. هرگز.
    پدر و مادرها عیوب فرزندانشان را خوب می دانند، و نیازی به یادآوری آنها نیست. انجام دادن این کار مشکلات عدیده ای را سبب می شود. اگر همسرتان مشکلاتی دارد با دوستانتان در میان بگذارید نه با مادرشوهرتان. زیرا زمانی که مشکلتان با شوهرتان حل شد، هرآنچه که شما درمورد همسرتان با مادرشوهرتان مطرح کردید به خاطرش می ماند. بهترین راه این است که مشکلات زناشویی تان را با دوستانتان و یا غریبه ها مطرح کنید یا در دفتر خاطراتتان یادداشت کنید.

با خانواده شوهرتان صمیمی شوید: سعی کنید با مادرشوهرتان رابطه مخصوصی ایجاد کنید. زمانی را با همدیگر بگذرانید. اجازه دهید او بفهمد که شما چقدر به نظرات و عقایدش احترام می‌گذارید. مطمئن باشید به حمایت‌های وی نیاز پیدا خواهید کرد.
    خواهر شوهرشما وضعیت خاصی دارد. کسانی که احساس کمبود محبت و توجه می‌کنند معمولا از خودشان مطمئن نیستند. زمانیکه وی راجع به موضوعی حرف می‌زند که شما را ناراحت می‌کند، - سخت است – اما دندان‌هایتان را بهم فشار دهید، لبخند بزنید، و موضوع را عوض کنید.

به این راه فکر کنید: داشتن یک رابطه خوب با خانواده همسرتان نعمتی است که در آینده فرزندانتان به شما هم خواهند داد.
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

5. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #4

دلنوشته کاربر
    میان پرواز تا پرتاب... تفاوت از زمین تا آسمان است. پرواز که کنی، آنجا می‌رسی که خودت می‌خواهی! پرتابت که کنند، آنجا می‌روی که آنان می‌خواهند، پس پرواز را بیاموز...
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.28
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,311 بار در 1,143 پست
    سیستم عامل و مرورگر

بنظرم شما چیزی نگو احترامشونو نگه دار
    گاهی برو پایین بهشون سربزن ...کیکی درست کن
    عصرونه برو پایین باهاشون باش
    نزار فک کنن تو داری ازشون دوری میکنی و اینطوری
    بیشتر بهت حساس میشن
    تا دیدی دارن درموردتون بحث میکنن موضوع عوض کن
    هیچ وقت هم همسرت و بین خانوادش و خودت قرار نده
    چون هرکاری کنی اونا پدرو مادرشن نزار مجبور بشه برای راضی نگه داشتن و احترام گذاشتن به اونا با تو بد بشه پس سعی کن با سیاست رفتار کنی .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
دخلت,  دخالت مادرشوهر,  دخالت خانواده شوهر,  دخالت مادر زن,  دخالت در امور پزشکی,  دخالت دولت در اقتصاد,  دخالت خانواده زن,  دخالت ایران در یمن,  دخالت در زندگی دیگران,  دخالت روسیه در سوریه,  دخالت پدر زن در زندگی,  دخالت پدر شوهر,  دخالت پدر و مادر,  دخالت پدر شوهر در زندگی,  دخالت های پدر زن,  دخالت های پدرشوهر,  دخالت پدر زن,  فکر,  فکر آخرت,  فکرە,  فکرخانە,  فکر برتر,  فکرشم نکن,  فکر را پر بدهید,  فکرشم نکن علیزاده,  فکر و خیال خلسه,  تفکر مثبت,  فرزند,  فرزندان رهبر,  فرزندان پیامبر,  فرزند زبير محمود,  فرزندان حضرت عباس,  فرزندان امام حسين,  فرزندان سردار سلیمانی,  فرزند خواندگی,  فرزندان خامنه ای,  فرزندان حضرت محمد,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)