مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 91

موضوع: رابطه صحیح بین عروس و خواهرشوهر

1. Top | #81

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.25
    تشکـر
    447
    تشکر شده 2,640 بار در 1,444 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : رابطه صحیح بین عروس و خواهرشوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    شما که باید در انتخاب همسر خیلی خیلی دقت کنی ...چون تنها امید پدر مادرتی ...و اگر همسرت نخاله از اب در بیاد براهمتون خیلی سخت تر از شرایط بقیه میشه .

جاری منم الان با مادرشوهر باشگا میره استخر میره هفته ای دو روز .خرید میره همشم خونشونه .اصلا هم افسانه ای نیست رابطشون ...خیلی هم خوب و عادیه .
    بله اصلی ترین ترسمم از ازدواج همینه اونم با دخترای الان.رفتار مادر شوهرت چجوریه که عروسش باهاش رفیقه ؟؟؟

و آیا رفاقت شما هم به اون حد هست یا نا؟

رفتار جاریت با مادر همسرش چجوریه که مادر شوهرش باهاش رفیقه؟
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #82

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21182
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.00
    تشکـر
    765
    تشکر شده 1,195 بار در 748 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

مادرشوهرم مثل قدیمی ها فکر نمیکنه که عروس باید فلان باشه بهمان باشه .خیلی مواقع مثلا برا من یه تیکه هایی اومده ولی در حد حرف بوده .بهر حال دو تا عروس گرفته و چم و خم کار دستش اومده که چی دخترارو ناراحت میکنه و چی خوشحال ..و از این تجربیات درس گرفته تا رسیده به اخری و نخواسته برا اون دیگه ناراحتی پیش بیاد برا همین از همون اول فقط لی لی به لالاش گزاشته و ازش تعریف تمجید کرده تا اونو علاقمند و وابسه به خودش کرده .
    جاریمم سیاستش حرف نداره اصلا عروس باید سیاست داشته باشه .اگر از مادرشوهرش ناراحت بشه هیچوقت به روی خودش نمیاره .خداییش تابحال ازش گله نکرده توی روش .کاریه و میره اونجا نمیزاره مادرشوهرم دست به کاری بزنه ینی بهش کمک میکنه .

در عوض حالا یا اون اجازه نمیده یا مادرشوهرم اهلش نیست ؛این شده که با وجود نزدیکی هیچ دخالتی تو زندگیش ندارن و هرکار که بخواد میکنه هر وقت هرجا بخواد میره و لزومی نمیبینه به کسی جوتب پس بده .شوهرشم کاملا باهاش مچه .

من چون یخورده گرفتاری هام بیشتره کمتر میرم اونجا ولی هروقت دلم بگیره فقط اونجا میرم یخورده بامتدرشوهرم حرف میزنم سبک بشم .وگرنه هر روز صبح باهم تلفنی صحبت میکنیم .مادرشوهرم ناراحت هم بشه باز سعی نمیکنه دوری اتفاق بیفته و هرجور شده سروته قضیه رو هم میاره و کشش نمیده .این راز نزدیکی با عروساشه.

3. 2 کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #83

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25805
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.00
    تشکـر
    101
    تشکر شده 323 بار در 182 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    مادرشوهرم مثل قدیمی ها فکر نمیکنه که عروس باید فلان باشه بهمان باشه .خیلی مواقع مثلا برا من یه تیکه هایی اومده ولی در حد حرف بوده .بهر حال دو تا عروس گرفته و چم و خم کار دستش اومده که چی دخترارو ناراحت میکنه و چی خوشحال ..و از این تجربیات درس گرفته تا رسیده به اخری و نخواسته برا اون دیگه ناراحتی پیش بیاد برا همین از همون اول فقط لی لی به لالاش گزاشته و ازش تعریف تمجید کرده تا اونو علاقمند و وابسه به خودش کرده .
    جاریمم سیاستش حرف نداره اصلا عروس باید سیاست داشته باشه .اگر از مادرشوهرش ناراحت بشه هیچوقت به روی خودش نمیاره .خداییش تابحال ازش گله نکرده توی روش .کاریه و میره اونجا نمیزاره مادرشوهرم دست به کاری بزنه ینی بهش کمک میکنه .

در عوض حالا یا اون اجازه نمیده یا مادرشوهرم اهلش نیست ؛این شده که با وجود نزدیکی هیچ دخالتی تو زندگیش ندارن و هرکار که بخواد میکنه هر وقت هرجا بخواد میره و لزومی نمیبینه به کسی جوتب پس بده .شوهرشم کاملا باهاش مچه .

من چون یخورده گرفتاری هام بیشتره کمتر میرم اونجا ولی هروقت دلم بگیره فقط اونجا میرم یخورده بامتدرشوهرم حرف میزنم سبک بشم .وگرنه هر روز صبح باهم تلفنی صحبت میکنیم .مادرشوهرم ناراحت هم بشه باز سعی نمیکنه دوری اتفاق بیفته و هرجور شده سروته قضیه رو هم میاره و کشش نمیده .این راز نزدیکی با عروساشه.
    افرین به مادرشوهرت که اینفدر فهمیده هست....
    کار درست هم همونه چون که الان قدیم نیست که عروس از مادرشوهرش کتک بخوره و یا حساب ببره
    خیلی دوره زمونه عوض شده و همه به حقوق خودشون اشناند
    فرعون باشی یا قارون یا انیشتین یا نیوتن....
    آخرت خاک است و مرگ
    دنبال چیزهایی باش که ابدی هستند...

5. Top | #84

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.25
    تشکـر
    447
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

حالا به نظر شما مامان من که عروس نداشته تاحالا و تجربه نداره چیکار باید بکنه؟؟؟

مگه قدیم عروس از مادرشوهر کتک میخورده واسه اولین باره میشنوم

6. Top | #85

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21182
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.00
    تشکـر
    765
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط pschy نمایش پست ها
    افرین به مادرشوهرت که اینفدر فهمیده هست....
    کار درست هم همونه چون که الان قدیم نیست که عروس از مادرشوهرش کتک بخوره و یا حساب ببره
    خیلی دوره زمونه عوض شده و همه به حقوق خودشون اشناند
    متاسفانه همه عروس ها که یکجور نیستن ..همینطور مادرشوهر ها ..ضمنا مادرشوهرم در انتخاب عروس خییییییییییلی زرنگ و با سیاسته ...کاری که باید اخر بکنه رو همون اول میکنه ...ینی بجا اینکه عروسشو درستش کنه از همون اول عروسه درست انتخاب میکنه
    تمام دوروبری هاشم همه ورد زبونشونه که فلانی چه عرووووسایی گرفته خوش بحالش : ))))ا

7. Top | #86

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21182
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.00
    تشکـر
    765
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    حالا به نظر شما مامان من که عروس نداشته تاحالا و تجربه نداره چیکار باید بکنه؟؟؟

مگه قدیم عروس از مادرشوهر کتک میخورده واسه اولین باره میشنوم
    مامان شما نه تنها عروس نداشته بلکه دختر هم نداشته و ممکنه طرز رفتار با دخترهارو هم خوب ندونه .
    بنابراین اول از همه باید مادرتون توجیه باشه که درسته شما تنها امیدشین ولی نزدیک شدن یه دختر و البته همسر به شما و جذب شما به سمت اون مساوی با از دست دادن شما نیست .قبل از ازدواج حتما این مواضع رو براشونروشن کنید تا در برابر چنین جریانی جبهه نگیرن و باعث ناراحتی و مشکل نشه .
    قدم بعدی هم رفاقت کردن و ناز خریدن عروسشه .
    راستی یه مسیله مهمتر اینه که هیچوقت هیچ مادرشوهری فک نکنه که عروسش نمیدونه چجور با پسرش رفتار کنه و سعی کنه جلو چشمش مدام براش مامان بازی در بیاره و به عروس ثابت بشه که مامانش فک میکنه بیشتر از من شوهرمو دوستداره و ....
    خیلی از دختر ها اولین ناراحتی هاشون از اینجا شروع میشه .

8. Top | #87

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.25
    تشکـر
    447
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

خدا به خیر نمیدونم با رفتارهایی که الان انجام میده قراره در آینده جلوی همسرم چجوری باشه .منظورم محبتایی هستش که الان انجام میده

9. Top | #88

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.32
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,077 بار در 2,137 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

خدا به خیر نمیدونم با رفتارهایی که الان انجام میده قراره در آینده جلوی همسرم چجوری باشه .منظورم محبتایی هستش که الان انجام میده
    سام امیدوارم اینجور نباشه ، ولی فکر میکنم به مشکل بخورن مامانتو عروسش !!

اینو دیروز خواستم بگم بیخیالش شدم ولی حالا که حرفش شد خوبه که آمادگیشو داشته باشی .

همشم به خاطر اینه که تک فرزندید.

معمولا این ناراحتیا به خاطر این پیش میاد که مادرشوهرا فکر میکنن عروسشون میخواد پسرشونو ازشون بگیره ، که به خاطر اینکه تمامه همو غم مامانتی این حس قویتر هست ، یا همین نگرانیا و دلواپسیایی که الان مامانت داره بعدا خانمت شاکی میشه از این همه کنترل کردنت توسط مامانت به قولی بکن نکن کردنت ( هی بهت بگن اینکارو بکن اینکارو نکن. )

غزل راست میگه مامانت نه تنها تا حالا عروس نداشته ، دخترم نداشته که بدونه با یه دختر چجور باید رفتار کنه یا یه دختر چه انتظاراتی داره از همسرش یا اصلا روحیات یه دختر چیه !!

این فقط یه اعلام آمادگی بود

10. Top | #89

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.25
    تشکـر
    447
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

مامانم بکن نکن نداره و کلان آدمی نیست که بخواد دخالت کنه ..تنها ترسم محبتای بی شمارش هستش مثلا تو جمع واسم میوه پوست بکنه یا تو خونه واسم آب میوه درست کنه و از این حرفا ..نمیدونم آیا این میتونه مشکل ساز باشه ؟؟؟

و چون 90 درصد همسرمم تک هستش و به احتمال زیاد واسه او هم همین مشکل وجود داره آیا اگه من واسه او محبت خرج کنم او واسه من توقعات خانواده ها کم میشه یا نه

11. Top | #90

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.32
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,077 بار در 2,137 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

مامانم بکن نکن نداره و کلان آدمی نیست که بخواد دخالت کنه ..تنها ترسم محبتای بی شمارش هستش مثلا تو جمع واسم میوه پوست بکنه یا تو خونه واسم آب میوه درست کنه و از این حرفا ..نمیدونم آیا این میتونه مشکل ساز باشه ؟؟؟

و چون 90 درصد همسرمم تک هستش و به احتمال زیاد واسه او هم همین مشکل وجود داره آیا اگه من واسه او محبت خرج کنم او واسه من توقعات خانواده ها کم میشه یا نه
    نمیدونم این محبتای بیشمار مامانت باعث مشکل میشن یا نه ولی میدونم اینکارا امکان داره بعد یه مدت رو مخ برن .

مثلا اینکه خانمت ببینه مامانت هنوز داره مثل بچه ها باهات رفتار میکنه و بهت میرسه شاید بدش بیادو اینو از مردونگیه تو به دور ببینه ...

ببین مثلا من 4 تا خواهرشوهر دارم یه برادرشوهر ، شوهرم بچه ی اوله ولی مادرشوهرم شوهرمو بیشتر از همشون دوست داره ، از تو دهن اون یا حتی پدرشوهرم میکشه میزاره دهن شوهرم ، ماهی داشته باشن ناهار میشینه کنار شوهرم خارای ماهی رو واسش درمیاره میشینه واسش مثل بچه ها میوه پوست میکنه هی بهش میگه لباس گرم بپوش سرما نخوری

خلاصه دیگه اینکارا رو مخن ، زشتن واسه یه پسر 25_30 ساله ، از مردونگیش کم میکنن ، هرکی نگاش کنه به چشم یه پسر تیتیش مامانی میبینتش نه یه مرد خونه ، حالا تمامه این حسارو خانمت پیدا میکنه .... دیگه باید ببینی اوضاع بعد ازدواجت چطور میشه ، میزان حساسیت خانمت به این رفتارارو بسنجی اونوقت تلاش کنی برای درست کردنش .

اینکه میگی در صورت تک فرزند بودنه اون ، و محبت کردنتون به هم از حساسیت خانواده ها کم میشه یا نه ، من فکر نمیکنم ولی بازم اونموقع باید ببینی چجوری میشه .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)