نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: رابطه مناسب با جاری

4490
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12567
    تشکـر
    6
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه مناسب با جاری

با سلام و خسته نباشید.نیاز به استفاده از مشاور را خیلی از مواقع احساس کردم. و لی در حال حاضر مشکلی هست که فکر می کنم باید سعی کنم که یه راهکار مناسب براش پیدا کنم.جاری من آدم تحصیل کرده ایه، و لی شاید به خاطر تفاوت های فرهنگی که با خانواده همسرم داره از باتدا باهاشون دچار مشکل شد. ولی به جای انتخاب یه راه درست مدام با همه درگیر شد. متآسفانه رفتارهای بد و بی احترامی هاش همه رو ناراحت کرده. من که یک سال بعد ایشون وارد خانواده شدم، با وجود اینکه تو شرایط مشابه اون قرار گرفتم سعی کردم از خیلی از مسائل بگذرم و رابطمو با خانواده همسرم در حد قابل قبولی حفظ کنم. ولی متأسفانه رفتار جاریم دیگه داره اذیتم می کنه. ایشون تو شهر دیگه ای زندگی می کنه. آخرین مسذله ای که پیش اومد اینکه بابت کاری من، همسرم و مادر همسرم رفتیم خونشون و لی با برخورد های خیلی بدی مواجه شدیم. خودمون از خودمون پذیرایی کردیم بماند، حتی از نظر زبانی هم بابت این کار اصلا‍ً شرمنده نبود. در نهایت هم برای خداحافظی اصلا بیرون از اتاق نیومد. تمامی مدتی با هم فامیل شدیم هیچ بحثو ناراحتی بین منو ایشون پیش نیومد ولی با این نوع رفتارش شاید می خواد کاری کنه که رفت و امدی با هم نداشته باشیم. منو تو فامیل به به عنوان یه آدم خوش مشرب و مبادی آداب می شناسن. تمام سعی ام کرم که رابطه رو درست کنم. لطفاً راهنماییم کنید که به عنوان یه جاری چطوری رفتار کنم که هم شخصیتم حفظ بشه هم به اون دیگه اجازه ندم باهام اینطوری رفتار کنه. فقط اینو تأکید می کنم که این مشکل و با خیلی از افراد خانواده و فامیل داره.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : رابطه مناسب با جاری

نقل قول نوشته اصلی توسط رود آرام نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید.نیاز به استفاده از مشاور را خیلی از مواقع احساس کردم. و لی در حال حاضر مشکلی هست که فکر می کنم باید سعی کنم که یه راهکار مناسب براش پیدا کنم.جاری من آدم تحصیل کرده ایه، و لی شاید به خاطر تفاوت های فرهنگی که با خانواده همسرم داره از باتدا باهاشون دچار مشکل شد. ولی به جای انتخاب یه راه درست مدام با همه درگیر شد. متآسفانه رفتارهای بد و بی احترامی هاش همه رو ناراحت کرده. من که یک سال بعد ایشون وارد خانواده شدم، با وجود اینکه تو شرایط مشابه اون قرار گرفتم سعی کردم از خیلی از مسائل بگذرم و رابطمو با خانواده همسرم در حد قابل قبولی حفظ کنم. ولی متأسفانه رفتار جاریم دیگه داره اذیتم می کنه. ایشون تو شهر دیگه ای زندگی می کنه. آخرین مسذله ای که پیش اومد اینکه بابت کاری من، همسرم و مادر همسرم رفتیم خونشون و لی با برخورد های خیلی بدی مواجه شدیم. خودمون از خودمون پذیرایی کردیم بماند، حتی از نظر زبانی هم بابت این کار اصلا‍ً شرمنده نبود. در نهایت هم برای خداحافظی اصلا بیرون از اتاق نیومد. تمامی مدتی با هم فامیل شدیم هیچ بحثو ناراحتی بین منو ایشون پیش نیومد ولی با این نوع رفتارش شاید می خواد کاری کنه که رفت و امدی با هم نداشته باشیم. منو تو فامیل به به عنوان یه آدم خوش مشرب و مبادی آداب می شناسن. تمام سعی ام کرم که رابطه رو درست کنم. لطفاً راهنماییم کنید که به عنوان یه جاری چطوری رفتار کنم که هم شخصیتم حفظ بشه هم به اون دیگه اجازه ندم باهام اینطوری رفتار کنه. فقط اینو تأکید می کنم که این مشکل و با خیلی از افراد خانواده و فامیل داره.
    به هر حال درسته رابطه خوبی با شما داره ولی بودن شما در خانواده همسرتون باعث میشه که رفتارهای تند ایشون رو لمس کنید

وگرنه شاید هیچ مشکلی با شما نداشته باشه ولی در مورد نوع رابطه اش واقعا" تا خودش نخواد نمیتونید تغییری ایجاد کنید

همینکه حریم و حرمت و مرزهای خودتون رو با ایشون حفظ کنید بسیار عالیه

پس این فرد رو همینطور که هست قبولش کنید و بدونید که به جای ناراحت شدن از این افراد بهتره نگرش خودتون رو نسبت به این افراد تغییر بدید
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12567
    تشکـر
    6
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون . فقط پاسخ شما خیلی کلی هست. منظور شما اینه که من بهش اجازه بدم که رفتار بدش رو ادامه بده؟ یعنی حتی یه تذکر محترمانه یا نمی دونم کاری که حداقل به نوعی اعتراضم رو بهشون نشون بدم انجام ندم؟ فکر نمی کنید اینطوری خودم دارم کاری می کنم که تغییری در خودش ایجاد نکنه؟
    نمی دونم، شاید نظر من اشتباهه ولی فکر می کنم باید حریم هاتو به دیگران بشناسونی تا بهش تجاوز نشه. نظر شما در این مورد واسم خیلی مهمه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    تشکر شده 197 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    10

ممنون . فقط پاسخ شما خیلی کلی هست. منظور شما اینه که من بهش اجازه بدم که رفتار بدش رو ادامه بده؟ یعنی حتی یه تذکر محترمانه یا نمی دونم کاری که حداقل به نوعی اعتراضم رو بهشون نشون بدم انجام ندم؟ فکر نمی کنید اینطوری خودم دارم کاری می کنم که تغییری در خودش ایجاد نکنه؟
    نمی دونم، شاید نظر من اشتباهه ولی فکر می کنم باید حریم هاتو به دیگران بشناسونی تا بهش تجاوز نشه. نظر شما در این مورد واسم خیلی مهمه
    سلام به نظر من مهم خودتونید که خوب باشید هر نوع بی احترامی که از طرف جاریتون به شما و خانواده شوهرتون بشه شخصیت خودشو نشون میده و براتون مهم نباشه..
    امضای ایشان
    غيرت يعني : زن مورد علاقه ات هرگز احساس تنهايي و بي پناهي نكند

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12567
    تشکـر
    6
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام. مرسی از پاسخت.نادیده گرفتن یه سری رفتارا یکم سخته.قلب بزرگی میخواد

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    خوب ی مدت باهاش سرد باش و خودت را جلوش سنگین نشون بده و با بقیه گرم و صمیمی حرف بزن تا خودش حالیش بشه
    والا....
    ویرایش توسط fateme.68 : 02-20-2015 در ساعت 07:40 PM

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10387
    تشکـر
    10
    تشکر شده 23 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    اینجور ک شما گفتی این خانم کلا با همه مشکل داره و شما بیگناهی
    ب نظر من ناراحتیه خودتو نشون بده
    و بعد اینکه اگه تمایلی ب رفت و وآمد با شما نداره شما هم خودتو بیخیال نشون بدین
    در ضمن ب نظر من به این مدل آدما باید بی مجلی کرد تا فک نکن شما کشته مرده رابطه برقرار کردن با ایشون هستین

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12567
    تشکـر
    6
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی از همه دوستان. سعی میکنم به توصیه هاتون عمل کنم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد