مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 40

موضوع: رابطه من و جاري و همسر

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    هرچی فکر می کنم این سایت مفید نیست برام
    شماره عضويت
    14910
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.09
    تشکـر
    30
    تشکر شده 103 بار در 44 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mariz
    میزان امتیاز
    2

پاسخ : رابطه من و جاري و همسر

ساده ای دیگه دخترم

بت حسودیشون می شه چون ماشالا از همه نظر ازشون بهتری و می خان زندگیتو برات زهر کنن که موفقم شدن

اول چسبید به شوهرت که تو فک کنی بین اونو شوهرت چیزیه و بینتون اختلاف بیفته حالام دیده نه این راهش نیست داره خودتو اذیت می کنه و جلو فامیل میخاد خرابت کنه

تنها راهش بی محلی هست در این حال خودتو براشون بگیر تا حدشونو بدونن و نتونن تو زندگیت دخالت کنن
    مثلا میری تو جمع بهش سلام میدی و اون سلام نمی کنه تو خودتو بزن به اون راه و شروع کن با بقیه جمع گرم گرفتن و خندیدن
    همین ک ببینه نتونسته به نقشه شومش برسه کم کم دست از کاراش برمیداره
    از طرفی جلوش با شوهرت خیلی خوب باشو و بگو و بخند و آویزون شوهرت باش تا چشش دراد خخخخ

حتما حتما هم با مادر شوهر و خواهر شوهرات خیلی خوب باش تا اگه خاست جلواونا خرابت کنه نتونه
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. 3 کاربران زیر از *نیلوفری* بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    محبت تجارت پاياپاي نيست...
    شماره عضويت
    15307
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.36
    تشکـر
    1,185
    تشکر شده 204 بار در 134 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

ممنونم ازتون دوستان.سعي ميکنم راهنماييهاتون رو اجرا کنم.درسته،اون وقتي ميبينه با حرفهاش منو ناراحت ميکنه شاد ميشه،اينو از چهرش ميشه متوجه شد.
    توکل ب خدا.
    ممنونم ازتون،اگه بازم ديدمش و حرفي شد ميام ميگم

4. کاربران زیر از atoosa66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #23

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    هرچی فکر می کنم این سایت مفید نیست برام
    شماره عضويت
    14910
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.09
    تشکـر
    30
    تشکر شده 103 بار در 44 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mariz
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط atoosa66 نمایش پست ها
    ممنونم ازتون دوستان.سعي ميکنم راهنماييهاتون رو اجرا کنم.درسته،اون وقتي ميبينه با حرفهاش منو ناراحت ميکنه شاد ميشه،اينو از چهرش ميشه متوجه شد.
    توکل ب خدا.
    ممنونم ازتون،اگه بازم ديدمش و حرفي شد ميام ميگم
    دیگه اگه خیلی اذیتت کرد عکس بده جنازه بگیر :d

6. 2 کاربران زیر از *نیلوفری* بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #24

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    همیشه و در همه حال شکر گذارم شکرت خدا
    شماره عضويت
    12485
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    210
    تشکر شده 88 بار در 48 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    ShadOsarhal
    میزان امتیاز
    3

امیدوارم با خبر خوش بیای عزیزم
    در مقایسه با انسانهای سخت و روزهای سخت
    این
    انسانهای سختن که میمونن
    نه روزهای سخت

8. 2 کاربران زیر از mahtab1366 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #25

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    تبلیغات ممنوع حتی صلواتیش
    شماره عضويت
    12210
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.66
    تشکـر
    112
    تشکر شده 326 بار در 210 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام
    اتوسا هستم 27سالمه.نزديک دو ماهه ک عقد کردم.شوهرمو دوست دارم.خداروشکر مشکلي باهم نداريم،اون عاشقمه.و من هيچوقت نميخوام ناراحتش کنم و ايمان دارم ک بهترينه...
    ولي مشکل من جاري بزرگمه ک يک سال از من بزرگتره و دوتا بچه داره.ايشون تو برخورد اول اصلا منو تحويل نگرفت و برخورد دوم ک من و خانوادم دعوت بوديم منزل مادرشوهر،بشدت مجلس رو تو دست گرفته بود و اصلا سکوت نميکرد.و من و نامزدم رو يک لحظه باهم تنها نذاشت ک راحت باشيم و همش شوخي بدني با نامزدم ميکرد.من اونشب بهم برخورد،چون احساس کردم رابطش فراتر از زن برادره و يا حتي بقول خودشون خواهر.نامزد منم از روز اول بهم گفتش ک زن داداشم مث خواهرمه.ولي من فک نميکردم تا اين حد صميمي.راستش اونشب حالم بد شد.کم مونده بود بغل کنن همو....البته فقط جاري شوخي بدني ميکرد و هش دست ميکشيد رو تن نامزدم.خلاصه.فرداي اونشب من با نامزدم اتمام حجت کردم و گفتم نميتونم کنار بيام اونم گفتش قبول داره ک رفتار جاري اشتباه بوده و دلمو بدست اورد.
    اما ب اينجا ختم نميشه...از اونوقت ب بعد جاري اصلا منو تحويل نميگيره.باهاش حرف ميزنم جواب نميده يا بزور جواب بده.اينقد رفتارش زنندست ک پدر و مادرشورهرم هم متوجه شدن ايراد از اونه.اينو شوهرم بهم گفت.
    مشکلم اينه هر بار جاري رو ميبينم بخاطر اين رفتارش با شوهرم بحثم ميشه،اگه بحث هم نکنم دلخورش ميکنم و هربار گريه ميکنم و اين باعث عذاب شوهرمه...نميدونم چيکا کنم ک واسم مهم نباشه...کلافه شدم،دوس ندارم جاري با اين رفتارش بي احترامي کنه،وقتي ميبينمش فقط انرژي منفي بهم ميده...
    لطفا راهنماييم کنيد
    با سلام
    اگه جاری شما با خانواده شوهرتون فامیل نباشه ؛ رفتارش بسیار تحریک کنندست و اگر شوهرتون از نظر مذهبی ضعیفه باید خداتونو شکرکنید که تا حالا اتفاقی نیفتاده باشه
    حسادت چشمه ی جوشانیه که اگر مهار نشه افراد رو به هر کاری وادار میکنه و در مورد شما ؛ برای اینکه شما منفعل بشید اون عامدانه خواسته شما رو تحریک کنه و به نحوی شما رو از اصرار نگو وقبلی هم مطلع کنه

در تحقیقات محلی مردم چه میدونن داخل خانواده ها چه خبره ؟؟
    بهتر بود شما در روز اول تحمل میکردین و یک روز بعد موضوع رو پس از مشورت ؛ با شوهرتون مطرح میکردن تا انرژی روابط نامشروع رو حاکم نمی کردین
    اما الان این انرژی بوجود اومده و اگر هم قبلا روابطی نبوده الان احتمالشو بردین بالا
    بهتره اگه مشکلی ندارین یا زود ازدواج کنید ویا اینکه از الان تو خونه شوهر بمونید و از نزدیک از ماجرا و عمق روابط مطلع بشید

اگه همسرتون به شما پاسخ نمیده و سکوت میکنه ؛ نشانه خوبی نیست و حسادت احتمالی جاری خود بخود شرایط دو همسری واقعی رو داره برای شوهرتون بوجود میاره ( یکی شرعی و یکی زنا )
    با شلوغ کردن و دعوا کینه عمیقتر میشه وباز هم از روی لج ولج بازی احتمال زنا دادن جاری بیشتر میشه پس با آرامش اوضاع رو مدیریت کنید و هر کاری میکنید در سکوت پیش ببرید .
    شوهر شما قبلا" به زنا با زن داداشش ؛ شاید اصلا فکر نکرده بود ولی الان با شلوغ شدن اوضاء مطمئن باشید شیطان موضوع رو بارها و بارها از دلش میگذرونه و یکی از دغدغه های فکریش شده .
    در رفتارتون تجدید نظر کنید و در شرایط فعلی ؛ با اینکه شما لیسانسیه هستین اما از نظر رفتاری قافیه رو باختین و گریه کردن نشانه ی انفعال شماست و بهتره رفتارتونو شاخص تر و به جاریتون نگاه تحقیر آمیز و هرزه گونه داشته باشید تا اون از قبیه بودن کارش شرمنده بشه و تا وقتی شما گریه کنید و شلوغ کنید اون در تکرار رفتارش افراطی تر عمل خواهد کرد .
    توجه داشته باشید که رفتار شما باید طوری باشه که اون شرمنده کارهاش باشه و از بدنامی بترسه نه اینکه وارد مسابقه در تسخیر قلب شوهرتون بشه ( حتی زنا )
    در نهایت اگه اوضاع رو نتونید تحت کنترل در بیارین موضوع رو فقط با مادرتون در میون بذارین اون خودش میدونه چیکار کنه

10. 2 کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #26

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    15307
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.36
    تشکـر
    1,185
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

سلام
    من حتم دارم ک شوهرم فقط ب چشم زن برادري بهش نگا ميکنه،ولي رفتار اونشب کذايي جاري اين شک رو ب دل من انداخت ک درسته شوهر من صافه،ولي اون رفتارش واقعا هرزگي بود،البته اين نظر منه.عاخه مردم روستايي ک ما اصالتا اهل اونجاييم اين چيزا واسشون کاملا عاديه.بخاطر اين ميگم شک کردم ب جاري ک هروقت ميبينه من و شوهرم ميخنديم و باهم حرف ميزنيم بهم ميريزه و کاملا واضح ناراحته.من ايمان دارم ب شوهرم ولي متاسفانه تو دوران دانشجويي با ي مورد اين چنيني برخورد داشتم.اينکه يکي از همکلاسي هام ک متاهل بود با برادر شوهر مجرد خودش رابطه داشت منظورم س ک س هستش.من اولين باري ک برخورد اين چنيني جاري رو ديدم همش حرفهاي همکلاسيم تو ذهنم تداعي ميشه ...اينکه برادر شوهرشو حق خودش ميدونست و ميگفت عاشق هميم...
    شايد باورتون نشه ولي فکرش مث خوره داره وجودمو ميخوره...مغزم درگير شده.ولي اعتقاد شوهرم رو ک ميبينم دلم قرص ميشه ک اگه خداي نکرده شيطنتي هم باشه از طرف جاريه و شوهر من مقصر نيست

12. Top | #27

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    15307
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.36
    تشکـر
    1,185
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

متاسفانه الان نميتونيم بريم سر خونه زندگيمون قراره مهرماه ان شالله ازدواج کنيم.
    شوهرم هروقت ميبينه اون مياد خونشون زودي مياد پيش من.و ب محض اينکه اون ميره اونجا ب من اطلاع ميده.من ازش نخواستم ک اينکارو کنه،خودش متوجه شده حساس شدم سريع بهم اطلاع ميده.چندبار اخير بهم گفت خدا ميدونه من اونو زن داداشم ميدونم و خواهش ميکنم فکر بد نکن.عاخه ب شوهرم درمورد اون همکلاسيم گفتم،ي بار همينجوري بهش گفتم منظوري هم نداشتم.
    شوهرم ميگه وقتي من و تو باهم خوب باشيم و همش تو جمع شوخي کنيم و بخنديم اون کم کم متوجه ميشه نميتونه عصبيت کنه و دست بر ميداره

13. کاربران زیر از atoosa66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #28

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    15307
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.36
    تشکـر
    1,185
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

راستي اينم بگم ک جاري با خانواده شوهر فاميل هستن.ولي من دليلي واس رفتار زشت اونشبش نميبينم.منم با پسرخاله هام شوخي ميکنم ولي ب خودمون اجازه نميديم دست هم ب هم بديم.حريم خودمون رو مشخص کرديم.ولي اين خانوم انگار حدي واس روابطش قائل نيست

15. Top | #29

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    تبلیغات ممنوع حتی صلواتیش
    شماره عضويت
    12210
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.66
    تشکـر
    112
    تشکر شده 326 بار در 210 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

راستي اينم بگم ک جاري با خانواده شوهر فاميل هستن.ولي من دليلي واس رفتار زشت اونشبش نميبينم.منم با پسرخاله هام شوخي ميکنم ولي ب خودمون اجازه نميديم دست هم ب هم بديم.حريم خودمون رو مشخص کرديم.ولي اين خانوم انگار حدي واس روابطش قائل نيست
    در هرصورت شما نمیتونید وسوسه های شیطونو انکار کنید .
    با اوصافی که کردید باید دو نقش بازی کنید یکی رفتار بزرگ منش برای خودتون به قدری که در جلو جمع شوهرتون براتون زیر انداز بندازه؛ فلان قسمت مرغ رو براتون کنار بزاره ؛ کفشاتونوجفت کنه ؛ جوراباتونو در بیاره و ... به نحوی که در ذهن شوهرتون تفاوت شما با جاری مثل مس وطلا جا بیفته ( وجمع)
    دوم رفتار از بالا و تحقیر آمیز با جاری تا وقتی که حساب کار دست جاری بیاد و هیچوقت راجع به نقشی که بازی میکنی به هیچکس چیزی نگو حتی به سایه ات
    وگرنه به شدت آسیب خواهی دید
    در نهایت به خدا هم توکل کن و در جمع و در حضور جاری شعاعر مذهبی رو پر رنگتر رعایت کن تا رفتار اون در جمع منافی عفت و گناه نا بخشودنی تلقی بشه

16. کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #30

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14058
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.10
    تشکـر
    1
    تشکر شده 49 بار در 28 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

ایشالا حل میشه دوستان حرفهای جالبی درحصوص کم محلی و..... زدن توکلت بخدا باشه مشکلتو ن که من دیدم شوهرتونم دوستتون داره وخودشم متوجه شده داره بهت کمک میکنه بهش بد بین نباشین ایشالا حل میشه

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

لز با جاری

لز منو مادرشوهرم

لز با جاریم

خودشیرینی جاری

لز من با مادرشوهرم

لزمن ومادرشوهرم

شوهرم با جاریم رابطه داره

لز من و مادرشوهرم

لز با مادرشوهر

لز جاری

من و جاری لزبینممن وجاريلز منو جاریم رابطه شوهرم و جاریعشق بازی و لز با جاریملز من با جاریمهمسرم منو تحویل نمیگیرهلزمنو مادرشوهرملز من با مادر شوهرملز با جاريرابطه شوهرم وهووم من رو میکشهلز من وجاریم اوفلز من باهلز با مادر شوهر.comلز منلزبا جاریشوهرم با جاریم رابطه دارخمن و جاريجاريم شوهرمودوست دارهجاریم جواب سلاممدنمیدهشوهرم با جاریم شوخى ميکنهجاری و منhttp:forum.moshaver.cof136رابطه-من-و-جاري-و-همسر-18629شما باشوهرتون چه شوخی میکنیدرفتار زشت جاری در حضور شوهرم

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

رابطه,  رابطة العالم الاسلامي,  رابطة الهلال,  رابطة المتكممين,  رابطة دوري المحترفين,  رابطة خريجي ذي قار,  رابطة الاتحاد,  رابطة الاهلي,  رابطة المصريين بالاردن,  ربطة العنق,  رابطه من و,  رابطه من و دوست پسرم,  رابطه منشی با رئیس,  رابطه من با دختر همسايه,  رابطه من و همسرم,  رابطه من با دوست شوهرم,  رابطه من با مادرم,  رابطه مناسب با همسر,  رابطه مناسب زناشویی,  رابطه من و برادر شوهرم,  من ما كنتي تكوني,  من و تو,  من فضلك,  منتدى فتكات,  منال العالم,  منتدى الهلال,  من النظرة الثانية,  منة شلبي,  منتدى النصر,  منتدى الاتحاد,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)