مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

موضوع: رفتار برادر شوهر

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21182
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.07
    تشکـر
    765
    تشکر شده 1,195 بار در 748 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : رفتار برادر شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط defeated نمایش پست ها
    پست زیبایی نوشتید و مطالب تاثیرگزاری بود.

خوش به حال شما و شوهرتون که چنین زندگی دارید، با این حال بهتره دیگه چنین مطالبی ننویسید چون امثال من که در زندگی غیر از تنهایی چیزی نداریم دلمون میسوزه.

تنها بودن خیلی سخته برا یه جوون که میل جنسی زیاد داره و باعث میشه گناه کنه و گناه باعث میشه عذاب وجدان داشته باشه و عذاب وجدان ارادشو ازش میگیره و اراده که نباشه دیگه کار و زندگی بی معنیه

برادر شوهر این خانم به احتمال زیاد یکی مثل منه و خیلی تنهاست و تنها دلخوشی که داره کمی خوابیدنه تا از دست این افکار پوچ چند ساعتی خلاص بشه(البته من سیگاری نیستم، هیچوقتم رو زندگی کسی خراب نمیشم و آسایش کسی رو از بین نمیبرم).
    بهتره به شوهر و مادرشوهرشون بگن یه فکری برا ازدواجش بکنن.

الآن نصفه شبی من چه غلطی میکنم که بیدارم، غیر از اینه که مجرد بودن باعثشه؟

اونایی که بهر طریقی سن ازدواجو بردن بالا، باید به اینم فکر کنن که روز حسابیم هست و باید جوابگوی خراب شدن این همه زندگی و تلف شدن عمرها باشن.

اولا از شما متشکرم بابت نظرتون و اینکه حرف دلتون رو زدید .
    بببینید باور کنید هیچ زندگی بی سختی و مشکل نیست ...مهم اینه چجور بهش نگاه کنی .گاهی خودمون نگاهمون هر چقدر هم خوب باشه باز اطرافمون یا طرف مقابلمونم باید بتونه نگاهشو تغییر بده تا بشه بیدردسر تو هر جایی قدم برداشت ..
    اگر شما رویای ازدواج دارین و مجردین و بیکارو بی عار ...تقصیر کسی نیست جز خودتون .
    چون سخت گرفتین ....سن ازدواجو خودتون بالا بردین ...مگه من خودم چن سالگی ازدواج کردم ...والا ناراضی هم نبستم .درسته الان امثال من وقتی ازادی دخترهای دیگه رو میبینن و با خودمون مقایسه کنیم که از مدرسه یراست اومدیم خونه شوهر ..کمی حسرت به دل بشیم و کلی راه های نرفته داشته باشیم و تجربه های انداشته و خطاهای نکرده و لذت های نبرده و ..... ولی خوب که فکر کنیم میبینیم اصلااااا ارزشش رو نداره .
    ادمی باید تشکیل خانواده بده ...پس هرچه زودتر بهتر ..چرا ؟؟؟چون روز بروز ادم خودش سخت گیرتر میشه و ملاک هاش بالاترمیره و دیدش عوض میشه و تحت تاثیر رویداد های مختلف جامعه قرار میگیره و همه رو تو انتخابش دخیلی میکنه .

شمای جووون اگر میخوای ازدواج کنی و میگی دخترها سخت گیرن یا ازدواج سخته و ..... برو دنبال دختری که سخت گیر نباشه ...اون دختری که هزار جور بزک میکنه و مثل یه تابلوی زیبا خودشو به نمایش میزاره و ماشین انچنانی هم زیر پاشه اونو نگیر ..دنبال اون نباش که شرایطش رو نداری ...اونو فقط بتید نگاه کردو رد شد .

برو از کوره دهات ها ببین چه دخترهای خانوم و محجوبو زیبا و کم توقعی هستن که ملاک هاشون برای مرد ایده الشون هر چیزی هست غیر پول و مادیات ..
    اگر همه پسرها اینجور میکردن و دنبال اینجور دختر ها بودن تا دخترهای بزک کرده و انچنانی باور کنید جامعه هم کمی از این فساد در میومد ...
    دخترها فقط برای جلب توجه جنس مخالف اینکارهارو میکنن .

باور کنید برادرشوهرای من در سن خیلی کم و با هیچیییییی ینی هیچیییی ازدواج کردن و تو همون سن کم هم به همه چیییی رسیدن ...فقط انتخاب درست کردن همین .

ولی داداش خودم اندرخم یککوچه مونده هنوز ....من همین حرف هارو بهش میزنم ..وقتی میگه ازدواج سخته دخترها پرتوقعن و هزارو یک دلیل و ...میگم چرا باید بری دنبال پرتوقعش ...برو یکی پیدا کن که با هیچیت بسازه ...یکی که صداقتت و سلامتت و پشتکارت و کارت براش معیار باشه .نه پول و داراییت .

کوقتی توی ذهنتون حس ازدواج و تشکیل خخانواده اومده و خودتونو اماده میبینین که قبول مسیولیت کنین ؛پس درنگ نکنین ...فقط با چشم و گوش باز انتخاب درست داشته باشین .
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27944
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.09
    تشکـر
    2,310
    تشکر شده 1,056 بار در 661 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    اولا از شما متشکرم بابت نظرتون و اینکه حرف دلتون رو زدید .
    بببینید باور کنید هیچ زندگی بی سختی و مشکل نیست ...مهم اینه چجور بهش نگاه کنی .گاهی خودمون نگاهمون هر چقدر هم خوب باشه باز اطرافمون یا طرف مقابلمونم باید بتونه نگاهشو تغییر بده تا بشه بیدردسر تو هر جایی قدم برداشت ..
    اگر شما رویای ازدواج دارین و مجردین و بیکارو بی عار ...تقصیر کسی نیست جز خودتون .
    چون سخت گرفتین ....سن ازدواجو خودتون بالا بردین ...مگه من خودم چن سالگی ازدواج کردم ...والا ناراضی هم نبستم .درسته الان امثال من وقتی ازادی دخترهای دیگه رو میبینن و با خودمون مقایسه کنیم که از مدرسه یراست اومدیم خونه شوهر ..کمی حسرت به دل بشیم و کلی راه های نرفته داشته باشیم و تجربه های انداشته و خطاهای نکرده و لذت های نبرده و ..... ولی خوب که فکر کنیم میبینیم اصلااااا ارزشش رو نداره .
    ادمی باید تشکیل خانواده بده ...پس هرچه زودتر بهتر ..چرا ؟؟؟چون روز بروز ادم خودش سخت گیرتر میشه و ملاک هاش بالاترمیره و دیدش عوض میشه و تحت تاثیر رویداد های مختلف جامعه قرار میگیره و همه رو تو انتخابش دخیلی میکنه .

شمای جووون اگر میخوای ازدواج کنی و میگی دخترها سخت گیرن یا ازدواج سخته و ..... برو دنبال دختری که سخت گیر نباشه ...اون دختری که هزار جور بزک میکنه و مثل یه تابلوی زیبا خودشو به نمایش میزاره و ماشین انچنانی هم زیر پاشه اونو نگیر ..دنبال اون نباش که شرایطش رو نداری ...اونو فقط بتید نگاه کردو رد شد .

برو از کوره دهات ها ببین چه دخترهای خانوم و محجوبو زیبا و کم توقعی هستن که ملاک هاشون برای مرد ایده الشون هر چیزی هست غیر پول و مادیات ..
    اگر همه پسرها اینجور میکردن و دنبال اینجور دختر ها بودن تا دخترهای بزک کرده و انچنانی باور کنید جامعه هم کمی از این فساد در میومد ...
    دخترها فقط برای جلب توجه جنس مخالف اینکارهارو میکنن .

باور کنید برادرشوهرای من در سن خیلی کم و با هیچیییییی ینی هیچیییی ازدواج کردن و تو همون سن کم هم به همه چیییی رسیدن ...فقط انتخاب درست کردن همین .

ولی داداش خودم اندرخم یککوچه مونده هنوز ....من همین حرف هارو بهش میزنم ..وقتی میگه ازدواج سخته دخترها پرتوقعن و هزارو یک دلیل و ...میگم چرا باید بری دنبال پرتوقعش ...برو یکی پیدا کن که با هیچیت بسازه ...یکی که صداقتت و سلامتت و پشتکارت و کارت براش معیار باشه .نه پول و داراییت .

کوقتی توی ذهنتون حس ازدواج و تشکیل خخانواده اومده و خودتونو اماده میبینین که قبول مسیولیت کنین ؛پس درنگ نکنین ...فقط با چشم و گوش باز انتخاب درست داشته باشین .
    وجود یه بزرگتر کار بلد بالا سر آدم خیلی مهمه.
    متاسفانه در کل فامیل من چنین آدمی وجود نداره.
    خیلیا رو دیدم که با داشتن فقط یه بزرگتر کار بلد به راحتی ازدواج کردن.
    اونوقت پدر من در خواستگاری بجای اینکه طرف منو بگیره، طرف خانواده دختر رو میگیره تا بهش بگن شما چه آدم خوبی هستی.

من هیچچی نداشته باشم خدا رو شکر ظاهر خوبی دارم.
    فکر میکنم حقمه یه همسری داشته باشم که لاقل زشت نباشه با یه دماغ گنده.
    وقتی میبینم نیازمو ارضا نمیکنه برا چی بگیرمش؟
    اونو بگیرم بعد وقتی وضع مالیم خوب شد برم یکی دیگه خوشگلشو بگیرم؟
    بنظرتون اینجوری منصفانه است؟
    دوست داشتن کجای این زندگی قرار میگیره؟
    تازه توقعاتشون کمتر از اونای دیگه نیست.

من که دیگه نمیدونم چی درسته و چی غلط؟
    همه افکارم بهم ریخته.
    ویرایش توسط تجربه : 05-10-2016 در ساعت 12:39 PM

3. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21182
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.07
    تشکـر
    765
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط defeated نمایش پست ها
    وجود یه بزرگتر کار بلد بالا سر آدم خیلی مهمه.
    متاسفانه در کل فامیل من چنین آدمی وجود نداره.
    خیلیا رو دیدم که با داشتن فقط یه بزرگتر کار بلد به راحتی ازدواج کردن.
    اونوقت پدر من در خواستگاری بجای اینکه طرف منو بگیره، طرف خانواده دختر رو میگیره تا بهش بگن شما چه آدم خوبی هستی.

من هیچچی نداشته باشم خدا رو شکر ظاهر خوبی دارم.
    فکر میکنم حقمه یه همسری داشته باشم که لاقل زشت نباشه با یه دماغ گنده.
    وقتی میبینم نیازمو ارضا نمیکنه برا چی بگیرمش؟
    اونو بگیرم بعد وقتی وضع مالیم خوب شد برم یکی دیگه خوشگلشو بگیرم؟
    بنظرتون اینجوری منصفانه است؟
    دوست داشتن کجای این زندگی قرار میگیره؟
    تازه توقعاتشون کمتر از اونای دیگه نیست.

من که دیگه نمیدونم چی درسته و چی غلط؟
    همه افکارم بهم ریخته.

کی گفت برین دختر زشت بگیرین ؟؟؟اتفاقا زیبایی مخصوصا در مورد دختر باید یکی از ملاک های اولیه باشه ...چرا ؟؟؟چون فردا با وضع این جامعه با دیدن دختر های رنگ و وارنگ خطاهای مختلف ازش سر نزنه .

یادمه قبلا توی یه تایپیک دیگه گفتم :پدربزرگ خدابیامرزم به پسرها و دخترهاش میگفت :پوقتی میخواین ازدواج کنین دختر یا پسری رو بگیرین که حداقله ظاهرش جوری باشه که سر سفره باهاش نشستین وقتی میبینینش اشتهاتون کور نشه : )))

حالا این مال اووووو قدیما بوده ..خدابیامرز عمرش کفاف نداد عهد جدید رو هم ببینه و از نصایحش بهره مند بشیم

حالا من مثال زدم کوره دهات شما چی فکر کردین ؟؟فک کردین اونجا دختر خوشکل و خوش اندام نیست ؟؟؟
    بعدشم الان دیگه کوره دهات کجا بود کور کوراشم الان اینترنت پرسرعتو دارن حداقل : )))

ولی واقعا سخت نگیرین وانتخاب عاقلانه داشته باشین و اینو بدونین با انتخاب درست ؛بعد ازدواج هم میشه زندگی رو ساخت نه که قبلش همه چی داشته باشین و بعد فکر ازدواج بیفتین ....ازدواج کردن جسارت میخواد نه ترس .ا

4. 2 کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3968
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.37
    تشکـر
    915
    تشکر شده 477 بار در 244 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Kesel
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    بببین رها جان میفهمم چی میگی و چه حسی داری ....ولی اینو بدون اومدن برادر همسرت به خونتون بهترین کار ممکنه ...وقتی مادرش خونه نیست کجا بره ؟؟؟خونه خاله عمه عمو و ..... یا خونه تنها بمونه ؟؟؟؟مگه نمیگی سیگاری هم هست ...خونه تنها بمونه پشت هم سیگار بکشه یا دوستای ناباب بیاره خلوت کنن و ...خوبه ؟؟؟شما وجدانت ناراحت نمیشه ؟شما نه اصلا همسرتون ؟؟؟

برادرشه میدونی برادر ...از شما هم بهش نزدیک تر بوده .... یک پشت نگذشته از این رابطه ...خونه داداشش پهک نشه کف پذیرایی خونه کی بشه ؟؟؟

بیایم درکمون بیشتر کنیم ...بیایم مهربون تر باشیم ...بیایم یکم بخاطر دیگران کمتر راحت باشیم ...بیایم وسط رابطه ها قرار نگیریم ....بیایم مثبت نگر باشیم ..
    اینکه تا لنگ ظهر خوابه میتونی به کارهات برسی ...بعدشم دوستانه بهش بگی که بره بیرون یک دوری بزنه ...اصلا بفرستش دنبال نون ..ماست و .... خودت مدیریت کن ..سر همسرت غر نزن ..میدونم نزدی ها ...میدونم عزیزم ..

بعد این رو میگم ..اصلا شکایت نکن ..فقط مدیریت کن ..اگر خودت روت نمیشه میتونی به همسرت بگی که عزیزم داداش وقتی پاشد بگو بره بیرو یدور بزنه تا من یکم راحت باشم و .... اونم دوستانه و با شوخی خنده به داداشش بگهبعد صبحانه خونه نمون برو یدور بیرون بزن بعد بیا ..یا مثلا نون بگیرو ....

باور کن یه بلوز پوشیدن و روسری کردن اونقدر سخت نیست ...بستگی داره چجور نگاه کنی بهش ...فک کن داداش خودته ...

من خودم از تو هم کوچیکتر بودم که برادرشوهرام میومدن خونم چن روز چنروز میموندن ....
    شب که میخواستن بمونن با ابنکه بچه بودم و حتییییی از سنمم کمتر میفهمیدم و خیلی کودکانه فکر میکردم ولی اونقدررررر سرم میشد که شب با شوهرم صحبت میکردم که داداشات یکیش جوونه یکیش نوجوون ..هر دوشون تو سن حساسین ...تو برو بیرون پیش اونها بخواب ...نزار فک کنن به رابطمون ..به نمیدونم بهر حال جوونی و نوججونیه دیگه ..من معذب بودم اونها تو خال بخوابن و ما تو اتاق ..

اولین بار وقتی به همسرم گفتم اونقدرررررررر ناراحت شد که نگو ...میگفت اگر اینطوره من بهشون میگم برن خونه عمه بخوابن ...وای اونقدر باهاش حرف زدم تا قانعش کردم ...
    هر وقتم میخواستن شب خونمون بخوابن همسرم کلا اخلاقش عوض میشد و میگفت باز امشب تو نامهربون میشی و منو از اتاق بیرون میکنی ....خخخخ ولی خب من باهاس حرف و حرف و حرف میزدم تا راضیش میکردم ...حتی کل خانوادشونم میومدن همینطور بود ...

بالاخره خواستم بگم خیلی ها هستن که این شرایط رو داشتن و دارن ...سعی کن بهش مثلت نگاه کنی ...

به این فکر کن که :خدا رو شکر خونه ای دارم که چشم امید کسی شده ...همسری دارم که تکیه گاه برادرشه ....روزی ای دارم که جز خودمون شکم دیگری رو هم سیر میکنه ....و اخلاق و مهربونی دارم که خانواده همسرم تو خونم راحتن و روم حساب میکنن .

اجرتم پیش خدا محفوظه اگر با روی گشاده ماوای کسی باشین .

موفق باشی عزیزم.
    خوشبحال برادر شوهرای شما که یه همچین زن برادر خوبی داره. شاید اگه همسر من هم چنین رفتاری با برادرم می داشت بعد از فوت پدر و مادرم، الان برادرم آواره غربت نبود

6. کاربران زیر از hamidrm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #15

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21182
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.07
    تشکـر
    765
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrm نمایش پست ها
    خوشبحال برادر شوهرای شما که یه همچین زن برادر خوبی داره. شاید اگه همسر من هم چنین رفتاری با برادرم می داشت بعد از فوت پدر و مادرم، الان برادرم آواره غربت نبود

ممنونم شما لطف دارید ....نمیدونم چی بگم فقط متاسفم.خدا ههمون رو عاقبت بخیر کنه .

8. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

تلپ شدن خانواده شوهر

حسرت حال کردن بابرادر شوهرم

بابرادرشوهر چه رفتاری داشته باشیم

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

رفتار با همسر,  رفتار شناسی,  رفتار با شوهر,  رفتار با کودک,  رفتار داعش با زنان,  رفتار سازمانی,  رفتار با مردان,  رفتار درمانی,  رفتار با دوست پسر,  رفتار با دوست دختر,  رفتار با زن برادر,  رفتار با برادر کوچکتر,  رفتار با برادر کوچک,  رفتار با برادر,  رفتار برادر رییس جمهور,  رفتار برادر با خواهر,  رفتار برادر رئیس جمهور,  رفتار برادر,  رفتار با برادر شوهر,  رفتار خواهر و برادر,  رفتار فرزندان با پدر و مادر,  رفتار فرزندان با والدین,  رفتار فرزندان با خانواده,  رفتار با فرزندان,  رفتار با فرزندان در سن بلوغ,  رفتار صحیح با فرزندان,  رفتار با فرزندان دختر,  رفتار با فرزندان لجباز,  رفتار با فرزندان طلاق,  رفتار اولیا با فرزندان,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)