نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: رفتار خانمم با خواهر و مادرم

1240
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29708
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation رفتار خانمم با خواهر و مادرم

با سلام
    بیش از 10 سال است ازدواج کرده ام و تا کنون نتوانسته ام در تغییر رفتار همسرم با مادر و مخصوصا تنها خواهرم که به همراه مادر زندگی می کند موفق شوم و اگر هم شدم بسیار کوتاه و موقت بوده است
    متاسفانه همسرم با خانواده من اصلا به سفر نمی آید و یکی از کار هایش که من را رنج می دهد بی محلی کردن به آنها است وقتی با اوصحبت می کنند و یا تنها گذاشتن فرزندانم در منزل مادرم ،متاسفانه رفتار های او باعث شده است برادرم اصلا به او محل نمی گذارد و صحبت او با ایشان در یک سلام و خداحافظی خلاصه می شود بارها به این فکر افتاده ام من هم روش او را باخانواده اش پیگیری کنم اما باز فکر می کنم وقتی من این روش را نمی پسنده چرا باید انجام دهم.
    لطفا راهنمایی بفرمایید چه کنم ؟
    با تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : رفتار خانمم با خواهر و مادرم

اینو بخون و عمل کن

زن و شوهری نشسته بودند و یک لحظه شوهر به همسرش گفت : میخوام بعد از چندین ماه پدر و مادرم و برادرانم و بچه هایشان فردا شب به صرف شام دور هم جمع کنم و زحمت غذا درست کردن را بهت میدم .
    زن با کراهیت گفت : ان شاءالله خیره میشه . مرد گفت : پس من میرم به خانواده ام اطلاع بدم .
    روز بعد مرد سرکار رفت و بعد از برگشتن به منزل به همسرش گفت : خانواده ام الان میرسن شام آماده کردی یا نه؟
    زن گفت : نه خسته بودم حوصله نداشتم شام درست کنم آخه خانواده تو که غریبه نیستند یه چیز حاضری درست میکنیم .
    مرد گفت : خدا تو رو ببخشه دیروز به من ميگفتی كه نمیتونم غذا درست کنم آخه الان میرسن من چيکار کنم ....
    زن گفت : به آنها زنگ بزن و از آنها عذر خواهی کن اونها که غریبه نیستند .
    مرد با ناراحتی از منزل خارج شد . و بعد از چند دقیقه درب خانه به صدا در اومد و زن رفت در را باز کرد و پدر و مادر و خواهر و برادرانش را دید که وارد خانه شدند.
    پدرش از او پرسید پس شوهرت
    کجا رفته ؟
    زن گفت : تازه از خانه خارج شد .
    پدر گفت : دیروز شوهرت اومد خونمون و ما رو برای شام امشب دعوت کرد مگه میشه خونه نباشه ؟
    و زن متحیر و پریشان شد و فهمید که غذایی که باید می پخت برای خانواده خودش بود نه خانواده شوهر ؟
    و سریع به شوهر خود زنگ زد و بهش گفت که چرا زودتر بهم نگفتی که خانواده منو برای شام دعوت کرده بودی ؟
    مرد گفت : خانواده من با خانواده تو فرقی ندارند .
    زن گفت : خواهش میکنم غذا هیچی تو خونه نداریم زود بیا خرید کن
    مرد گفت : جایی کار دارم دیر میام خونه اینها هم خانواده تو هستند فرقی نمیکنه یه چیزی حاضری درست کن بهشون بده همانطور که خواستی حاضری به خانواده ام بدی ..
    و این درسی برای تو باشه که به خانواده ام احترام بگذاری .

پس با دیگران همانطوری رفتار کن
    که دوست داری دیگران هم با توهمون رفتار را کنند

3. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27875
    تشکـر
    206
    تشکر شده 59 بار در 32 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط rtf نمایش پست ها
    با سلام
    بیش از 10 سال است ازدواج کرده ام و تا کنون نتوانسته ام در تغییر رفتار همسرم با مادر و مخصوصا تنها خواهرم که به همراه مادر زندگی می کند موفق شوم و اگر هم شدم بسیار کوتاه و موقت بوده است
    متاسفانه همسرم با خانواده من اصلا به سفر نمی آید و یکی از کار هایش که من را رنج می دهد بی محلی کردن به آنها است وقتی با اوصحبت می کنند و یا تنها گذاشتن فرزندانم در منزل مادرم ،متاسفانه رفتار های او باعث شده است برادرم اصلا به او محل نمی گذارد و صحبت او با ایشان در یک سلام و خداحافظی خلاصه می شود بارها به این فکر افتاده ام من هم روش او را باخانواده اش پیگیری کنم اما باز فکر می کنم وقتی من این روش را نمی پسنده چرا باید انجام دهم.
    با تشکر
    تا حالا دلیل رفتارشو ازش پرسیدی؟؟
    ما نمیتونم یه طرفه قضاوت کنیم
    شاید خانمتونم از چیزی ناراحتن اما نمیگن

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21334
    تشکـر
    41
    تشکر شده 15 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    9

با سلام
    با تشکر
    منم همینطورم..و مشکلم اینه که وقتی شوهرم پیشم هست خیلی محترمانه رفتار میکنن ولی موقعی که نیست حتی زحمت یه احوالپرسی ساده رو هم نمیدن به خودشون و با تلویزیون یا هر کار دیگه ای خودشون سرگرم میکنن تا شوهرم بیاد البته این یه نمونه اش بود و من الان همین بی محلی کردن رو به خودشون برمیگردونم..میدونم درست نیست ولی آخه ببخشش تا کی..
    ویرایش توسط zahra mehr : 09-23-2016 در ساعت 09:39 PM

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    با تشکر

این مسائل توی همه خانواده های ایرانی هست چیز تازه ای نیست.شما هوای هردوطرف رو داشته باش و در مسائل زنانه دخالت نکن.بگذارید آنها با هم کنار می آیند همینطور که این ده سال کنار اومدند از پشت پرده روابط همسرو مادر و خواهرتون چیزی نمی دانید پس بهترین راه کنار اومدن و جبهه نگرفتن هست.

7. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد